Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie IF Keylor Navas warto kupić, testował ktoś? Bo szukam GK do składu BBVA, ponieważ z Diego Alvesa nie jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj po 2 piwkach, zabawa jest jeszcze lepsza :D

Zwłaszcza jak nad ranem szukasz brakujących przycisków w padzie, albo jedziesz po kolejna nówkę ^^
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe bardzo bym chciał, ale niestety już od grubo ponad roku nie piję, zalecenie lekarza :sad:

EDIT: kurde to wygląda jak wyznanie alkoholika na odwyku:/ więc tylko dopowiem, że mamy z żoną problemy z poczęciem potomstwa, więc ja zrezygnowałem z alkoholu, papierosów, fastfoodów i innych tych cholernie przyjemnych rzeczy :biggrin:

Tylko nie przesadź z rezygnowaniem z kolejnych przyjemnych rzeczy, bo możesz się zapędzić i wtedy na pewno się nie uda... ;) A tak na serio to życzę powodzenia :)

 

 

Witam,

Panowie IF Keylor Navas warto kupić, testował ktoś? Bo szukam GK do składu BBVA, ponieważ z Diego Alvesa nie jestem zadowolony.

Jesteś pierwszą osobą, która mówi cokolwiek złego o Diego Alvesie. Navasem nie grałem, w fitnessie mam Bravo i jest bardzo okej.

 

 

Zwłaszcza jak nad ranem szukasz brakujących przycisków w padzie, albo jedziesz po kolejna nówkę ^^

Ja jestem spokojny, kupiłem tylko raz nówkę... ;)

Edytowane przez no4b
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie IF Keylor Navas warto kupić, testował ktoś? Bo szukam GK do składu BBVA, ponieważ z Diego Alvesa nie jestem zadowolony.

:shok: jak mozna byc niezadowolonym z Diego Alvesa, ile nim meczy rozegrales?

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie IF Keylor Navas warto kupić, testował ktoś? Bo szukam GK do składu BBVA, ponieważ z Diego Alvesa nie jestem zadowolony.

Nie polecam :p sprawdź Asenjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem drugi mecz w drafcie, prowadze 3-0 45 min i koleś strzela na 3-1. Mówie ok nic się nie stało, to ja kontroluje spotkanie ciągle atakując. Nagle koleś robi że mną co chce, moi zawodnicy jakby się po zmieniali w brązowych. Nic nie wychodzi podania, strzały, przechwyty, dosłownie nic. Koleś doprowadza do 3-3, w dogrywce strzela od słupka na 3-4 i pozamiatane. Wkur..em się, bo ewidentnie gra uznała że trzeba mi utrudnić po to aby były emocje.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez FLEX_Jastrzebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bylo , jest i bedzie. Nie wytlumaczysz tego, czasami chcemy zeby gra byla przewidywalna i szlo tak jak nam sie wydaje ale czy w pilce nie najfajniejsze jest to wlasnie ze jest nieprzewidywalna? w rzeczywistosci jest tak samo, inaczej pilka nozna by wygladala jak wyscigi formuły 1 dzisiaj, ciagle wygrywaja ci sami (do porzygania...) Czemu Chelsea dzisiaj nie wygrywa, co sie dzieje ze Leicester gniecie całą Premiership? Momentum, skrypty? W jakims tam stopniu to odzwierciedla rzeczywisctosc, czy za bardzo czy za malo mnie mi oceniac.

Kiedys byl Kick off , sensible soccer i tam generalnie jak rozpracowales jeden schemat to mogles tak grac przez kilka edycji, w Fifie nie da rady... i mi sie to podoba.

Nie jestem jakims mega graczem, tez mam serie zwyciestw i porazek ale grając juz kolejną edycje po prostu do tego przywykłem.

Ale nieprzywidywalnosc w pilce noznej w realu nie polega na tym ze pilkarzy nagle opetuje szatan czy inna moc i ktos nimi wlada przeciwko ich woli. Rownie dobrze moglbys powiedziec tak o np. battlefield, ze gra jest przewidywalna bo postac chodzi tak jak wychylisz gajge, strzela kiedy nacisniesz spust, strzela tam gdzie Ty celujesz... No nuda i przewidywalnosc.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wywalczyć karnego, gdzie tam to nie skrypty i momentum, ją to zem wywalczył tymy rencoma!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie IF Keylor Navas warto kupić, testował ktoś? Bo szukam GK do składu BBVA, ponieważ z Diego Alvesa nie jestem zadowolony.

 

Z swojej strony mogę polecić Bravo. Mam zwykłego nifa i fantastycznie broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nieprzywidywalnosc w pilce noznej w realu nie polega na tym ze pilkarzy nagle opetuje szatan czy inna moc i ktos nimi wlada przeciwko ich woli. Rownie dobrze moglbys powiedziec tak o np. battlefield, ze gra jest przewidywalna bo postac chodzi tak jak wychylisz gajge, strzela kiedy nacisniesz spust, strzela tam gdzie Ty celujesz... No nuda i przewidywalnosc.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

To jest moje zdanie i jest najmojsze... mozesz miec inne , nie neguje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moje zdanie i jest najmojsze... mozesz miec inne , nie neguje. :)

Ale moje jest bardziej mojsze niz Twojsze

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Edytowane przez FunkdocPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam :P sprawdź Asenjo

Asenjo jest nijaki. Szmaty nie puści, ale cudu nad bramką też nie ma się co spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj po 2 piwkach, zabawa jest jeszcze lepsza 

My dzisiaj za Staruszkiem siekaliśmy "łiski",On Grants-a,ja JD.Gra i rozmowy były przednie :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Dzięki kolego za mega giercowanie i rozmowy o życiu.Jutro też jest dzień i wreszcie uda mi sie z Tobą wygrać :P  :P

Pany,jedyne rozwiązanie na mega frustracje związane z fut to olac to i grać ze znajomkiem,a do tego jeśli ktoś lubi wspomagać sie w dowolny sposób.Tu kontroli dopingowej nie ma(moja będzie po 15tej :biggrin:  :biggrin:  :biggrin: )

No4b--masz rację chłopie,3-4 szklaneczki.3-4 piwka i świat wydaje sie inny--lepszy jakiś :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia :) Mam otwartego Black Labela i Double Black, możemy zasiąść do gry, odpale headset i będzie zabawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia :) Mam otwartego Black Labela i Double Black, możemy zasiąść do gry, odpale headset i będzie zabawa ;)

Własnie umyłem zęby :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin: .Zaraz mam spotkanie z komisja antydopingową :biggrin:  :biggrin:  :biggrin: (kończy pracę)

Już mam dość,jeszcze godzina gry ze Starszym i mogę zapomnieć o gwiazdce :pardon:

Miałem pomysła w poprzedniej edycji by stworzyć ligę grających na dopingu widzę,że zaczyna zbierać się kworum :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umki Ty herbatniku jeden tyle napisze po dzisiejszych meczach bardzo miło spędzone popołudnie więcej nic nie napiszę bo mam za dużego szmera. 
Jutro naszykuj więcej %%%%%%%%%bo zabawa przednia .W tracie meczu musimy ograniczyć bajere bo się skupić nie mogę . Bramka Mullerem klasa sama w sobie. :thumbsup: :thumbsup:

No4b za dwie godzinki możemy pograć na razie mam za dużego szmera i mylą mi się koszulki .
 

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umki Ty herbatniku jeden tyle napisze po dzisiejszych meczach bardzo miło spędzone popołudnie więcej nic nie napiszę bo mam za dużego szmera. 

Jutro naszykuj więcej %%%%%%%%%bo zabawa przednia .W tracie meczu musimy ograniczyć bajere bo się skupić nie mogę . Bramka Mullerem klasa sama w sobie. :thumbsup: :thumbsup:

Farfocel :biggrin:  :biggrin: ,ale mój.Twoich nie widziałem,jakoś Ci dzisiaj nie szło :P  :P  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No4b za dwie godzinki możemy pograć na razie mam za dużego szmera i mylą mi się koszulki .

 

Nie wiem czy będę, okaże się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj szwagier grał mecz. Koleś oddał 5 strzałow z czego padły 4 bramki. Przegrał 4;1. Wynik sugeruje gwałt ale w meczu przeciwnik był gwalcony. Główka z dupy, finezyjny z 30m aubameyangiem a jego mullere zmarnował 3x finezyjny z 12m. To ja bym to swoim Begovicem szybciej trafił. Po prostu się nie dało no..

Handicap nie istnieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, to tylko 15 min spadek formy

Heh, to taki sarkazm poleciał z mojej strony i jednocześnie "podśmiechujek" z ludzi, którzy twierdzą, że handicap na prawdę nie istnieję. Przepraszam, ale moim zdaniem trzeba być skończonym idiotą żeby nie widzieć jak w niektórych momentach je*ie nas gra w tyłek. Nie chcę też do końca obrażać ludzi tutaj o innym zdaniu i od razu mówię, że nie chcę zaczynać tutaj jakiś wojenek, bo szanuje tych użytkowników (Evo, F3niX, nie wiem kto jeszcze; no offence).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie chcę nikogo obrażać słowami że najłatwiej zwalić na grę swoje ułomności, no offence

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne za co mogę dopłacić to brak stylu, kupuję same Basici.

 

Nie miałem czasu spytać wcześniej.

Dlaczego? Widzisz różnicę w kartach, przy których statystyki nie są sztucznie podbijane? 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że tak. Dlatego wcześniej zmieniałem style na podstawowe, ale co to za okazja wyrwać gracza powiedzmy 2k taniej skoro później trzeba wydać 3,5k na kartę Basic? ;)

Jedyne style, które mi nie psują gry są te u środkowych obrońców. Miałem tak Mirandę, teraz mam Manolasa i z obu jestem bardzo zadowolony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pojechali ze staminą w tym nowym paczu. Moje oba składy w 70min meczu siadają na murawie i wzywają medyków :biggrin:

Chyba, że to moja wina i za dużo 'turbo' używam ;)

Dzisiaj w paczce trafiłem Modrica, pomyślałem sobie, że się obłowię. Jednak jak spojrzałem na jego cenę to pękłem ze śmiechu :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×