Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie co robić, wystawić po obecnej niskiej cenie (niska też jest ze względu na futmas), czy uparcie relistować za więcej i czekać?

Obserwując karty które mnie interesują aktualnie wszystkie poszły w górę..Cena IF, SIF, TIF spada bo prawdopodobnie w środę dostanie kolejny up do total mega in form;) cena pozostałych zawodników spadnie dopiero jak do sklepu trafią pyszne i gorące paczuszki po 100k - komu paczkę komu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sith, czy w 4312 boczni cm nie są czasami troszkę szerzej niż w 41212-2?

Nie wiem czy szerzej, ale moim zdaniem więcej pracuje cała trójka cm-ów niż w 41212-2.

Tam główna czarna robota spływa na cdm, a tutaj wszyscy zasuwają, więc może się wydawać, że szerzej, bo skrzydła u przeciwnika nie mają dużo miejsca.

Grałem oboma ustawieniami i 4312 bardziej mi pasuje.

Pewnie Evo napisze wręcz odwrotnie, więc jak zawsze każdy musi znaleźć coś dla siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że paczki po 100k obniżą ceny IFów takich jak Benzema, Godin czy Krychowiak? Czy raczej będzie nadal tendencja wzrostowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś Bestem grał? krezusy chyba takiego koksa w składzie mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sith jak w swojej taktyce bronisz się przed wjazdami w pole karne np czarnuchów w formacji 4-4-3 (4)..strasznie wkurza mnie jak ludzie grają L1 + trójkąt do skrzydłowego i wjeżdżają na pełnym sprincie w pole karne..nie jestem w stanie nic zrobić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś Bestem grał? krezusy chyba takiego koksa w składzie mają?

Ja grałem. W rękach ogarnietego gracza maszyna. U.nie robił różnicę, a co dopiero by u Ciebie odatawiał. Klej w nodze, zwinność i fantastyczne podanie, a także wykończenie.

@Sith jak w swojej taktyce bronisz się przed wjazdami w pole karne np czarnuchów w formacji 4-4-3 (4)..strasznie wkurza mnie jak ludzie grają L1 + trójkąt do skrzydłowego i wjeżdżają na pełnym sprincie w pole karne..nie jestem w stanie nic zrobić..

Nie biegnij na takiego skrzydłowego. Cofaj się przed nim. Polecam też L2 i X. Trzymaj, ale sam nie kieruj zawodnikiem. Automatycznie będzie się obracał do rywala. Na 90% speederów to działa. Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sith jak w swojej taktyce bronisz się przed wjazdami w pole karne np czarnuchów w formacji 4-4-3 (4)..strasznie wkurza mnie jak ludzie grają L1 + trójkąt do skrzydłowego i wjeżdżają na pełnym sprincie w pole karne..nie jestem w stanie nic zrobić..

Ja mam przede wszystkim ustawione bocznym obrońcom "zostawaj z tyłu", a odbieram nadal nieśmiertelnym, podpowiedzianym przez Mata eyo L2+X :)

Po paczu jakby trochę ciężej się tym odbiera, bardziej liczy się timing, ale działa.

 

Co do Suareza, to trudno, na razie wystawiam od 400k i liczę, że jednak na czyściutkiego fresza ktoś się skusi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"X + L2 i piłka jest twa" powinienem to kurde opatentować :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po tym patchu nawet jak trzymam L2+ X to gościu na sprincie przebiega obok mnie..porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po tym patchu nawet jak trzymam L2+ X to gościu na sprincie przebiega obok mnie..porażka

To nie trzymaj, tylko używaj do odbioru. Timing się liczy ;)

 

 

Kurde brakuje PESsimista tutaj... on chyba jedyny grał Pauletą..?

Zastanawiam się czy sobie go kupić, czy zbierać dalej na Kluiverta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przede wszystkim ustawione bocznym obrońcom "zostawaj z tyłu", a odbieram nadal nieśmiertelnym, podpowiedzianym przez Mata eyo L2+X :)

Po paczu jakby trochę ciężej się tym odbiera, bardziej liczy się timing, ale działa.

 

Co do Suareza, to trudno, na razie wystawiam od 400k i liczę, że jednak na czyściutkiego fresza ktoś się skusi ;)

MaxyM mnie okrzyczał, jak sprzedałem Suareza, ale na drugi dzień odkupiłem go, dałem 5k więcej niż pierwotnie, ale kupiłem fresha :3 Ciekaw jestem czy znajdzie się kupiec, który wyłoży 400k, ja dałem równo 303k. 

Przez Was mam teraz taką lekką manię, jeśli chodzi o karty i kupuje same freshe ^^

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM mnie okrzyczał, jak sprzedałem Suareza, ale na drugi dzień odkupiłem go, dałem 5k więcej niż pierwotnie, ale kupiłem fresha :3 Ciekaw jestem czy znajdzie się kupiec, który wyłoży 400k, ja dałem równo 303k. 

Przez Was mam teraz taką lekką manię, jeśli chodzi o karty i kupuje same freshe ^^

Pewnie się nie znajdzie, ale fut 15 nauczył mnie cierpliwości, która popłacała :D

Jeszcze chamsko liczę, że jakieś nieogary dostaną fifę na gwiazdkę i się zacznie.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah to te nieogary będą musiały dużo FP kupić, żeby szybko się dorobić ;) 

Ktoś wyżej wrzucał filmik z abstrachuje, gracze Fifa, wczoraj miałem urodziny i też nie dostałem FP od dziewczyny :( Muszę powaznie przemyśleć ten związek ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah to te nieogary będą musiały dużo FP kupić, żeby szybko się dorobić ;) 

Ktoś wyżej wrzucał filmik z abstrachuje, gracze Fifa, wczoraj miałem urodziny i też nie dostałem FP od dziewczyny :sad: Muszę powaznie przemyśleć ten związek ^^

Wszystkiego najlepszego! :trofea:

 

 

Spoko, na pewno rodzice nie poskąpią na jakiś start tym "nieogarom" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny strzał z tym Suarezem i to w paczce za 25k gratki Sithman.

Szymu  freshe to taka fanaberia moim zdaniem bo ta karta nie będzie szybciej biegać ani strzelać no chyba że ma się sporo coins to można sobie pozwalać. 

 

Mam pytanie do tych co otwierają paki gdzie mieliście lepsze strzały na konsoli lapek telefon pytam z czystej ciekawości .

 

Zdrówka Szymu i piniądzów mnóstwo ;)

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny strzał z tym Suarezem i to w paczce za 25k gratki Sithman.

Szymu  freshe to taka fanaberia moim zdaniem bo ta karta nie będzie szybciej biegać ani strzelać no chyba że ma się sporo coins to można sobie pozwalać. 

 

Mam pytanie do tych co otwierają paki gdzie mieliście lepsze strzały na konsoli lapek telefon pytam z czystej ciekawości .

Ja jak na razie w telefonie. Web app w ogóle nie używam, a na konsoli raczej bieda.

Z tym, że to raczej też jest taki mit jak z tymi freszami ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde brakuje PESsimista tutaj... on chyba jedyny grał Pauletą..?

Zastanawiam się czy sobie go kupić, czy zbierać dalej na Kluiverta.

 

Tak jak pisałem,daje Kluivertowi jeszcze 20 spotkań, a jak nie, to do żyda. 

 

On pisał, że Pauleta killer, tak samo jak polecał Sheringhama, który podobno też super wykańcza akcje. Ja myślę kogo z legend kupić na CAM. Rui Costę, czy Deco? Choć ten drugi to dla mnie taka legenda, że hoho. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem,daje Kluivertowi jeszcze 20 spotkań, a jak nie, to do żyda. 

 

On pisał, że Pauleta killer, tak samo jak polecał Sheringhama, który podobno też super wykańcza akcje. Ja myślę kogo z legend kupić na CAM. Rui Costę, czy Deco? Choć ten drugi to dla mnie taka legenda, że hoho. 

Miałem Sheringhama i mi nie podszedł. Z tymi tańszymi legendami jest taki problem, że mają kiepskie workraty, dlatego się waham.

Kluivert ma high w ataku, spróbuj go wypuszczać prostopadłymi i walić z pierwszej.

Maxym tu takie bramy wstawiał nim, że się napaliłem na tę kartę.

No i lubiłem go jako piłkarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się wydaje, że te freshe to placebo. Zdecydowanie wolę kupić gracza, który ma kilkadziesiąt kontraktów niż fresha. Jedyne za co mogę dopłacić to brak stylu, kupuję same Basici.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupuję freszy dlatego, że sobie wmawiam iż niby lepiej gra taka karta, tylko po prostu mam taki fetysz :)

Zawsze jak na coś poluję, to szukam fresza i jeszcze nigdy nie przepłaciłem, więc da się kupić po normalnej cenie.

Tylko  więcej czasu to zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sobie tak czasem oglądam statystyki to jakoś tak lepiej jak zawodnik grał tylko u mnie ;) Wiadomo czynnik ekonomiczny najwazniejszy więc jak mam przepłacić to olewam fresze.

 

Dzięki za życzenia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje fresha, żeby Coinsy dostał ten co trafił w paczce, a nie handlowiec. A stwierdzenie, ze taka karta gra lepiej pozostawię bez komentarza lol

Bale idzie po ifa :p jeszcze jak dowala Suareza biorąc pod uwagę dwa mecze to sami wiecie ^^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się wydaje, że te freshe to placebo. Zdecydowanie wolę kupić gracza, który ma kilkadziesiąt kontraktów niż fresha. Jedyne za co mogę dopłacić to brak stylu, kupuję same Basici.

Ja jak mam wybor to biore czysta karte, bo zazwyczaj zostaje ona u mnie do konca, czyli jestem jedynym, ktory nabija na niej statystyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A stwierdzenie, ze taka karta gra lepiej pozostawię bez komentarza lol

No śmiech, ale sporo ludzi tak twierdzi. Nie narzekajmy jednak z tego powodu, bo przydaje się to w handlu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×