Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sie zastanawiam czy juz kupowac czy czekac zeby pozniej mi to bokiem nie wyszlo jak w czarny piatek po ile chodzil lewy 90 w najnizszej cenie

ja juz zlalem czekanie, Aguero fresh 155k.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alem głupi,pomyslałem,że EA z okazji świąt pyknie fajny drop w pakach za 50 k i otworzyłem dwie sztuki-najlepszy De Rossi...,głupi ja.Tyle hajsu poszło :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy żeście potrafiali takie niezłe karty w tych free paczkach, u mnie syf na potęgę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Thiago z Bayernu a resztę przemilcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie w darmowych Marchisio, De Rossi, Vidic, Huntelaar, Negredo.

 

 

 

Mnie Neymar nie przekonał i gra u mnie nadal Konoplyanka. Właśnie z małym zyskiem sprzedałem jego SIF, bo nie widzę różnicy względem NIFa, a jeśli już to na minus, bo w 10 meczach nie ustrzelił nic. Neymar dostanie drugą szansę, bo próbowałem go przed patchem, widziałem kilka wypowiedzi, że po patchu gra się nim lepiej. No chyba, że sprzedam Bale, Suareza i kupię Messiego, powinno starczyć jak dorzucę 400k coins z konta.

 

No ja nie wiem co z tym messim zrobic. Moze dam go na CM na prawą mańkę a do ataku kupie Martineza. ZObacze po świętach, teraz i tak wyjeżdżam i nie będę grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy ale to przenigdy nie grajcie drafta offline... przypadkowo wybralem zamiast online i smialem sie ze w 2 meczu trafilem na Polske ale co ten Fabianski robil, nawet mi sie powtorki nie chce wrzucac takze wymienie statystyki - ocena jego 9.7 - moje strzaly 20/17 a kompa 4/2. Na koncu rzuty karne i Fabian broni 3x...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buffon Sokratis Ter Stegen Rakitic Valbuena, Benteke, Parejo to najlepsze chyba co z prezentow na 4 kontach :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy ale to przenigdy nie grajcie drafta offline... przypadkowo wybralem zamiast online i smialem sie ze w 2 meczu trafilem na Polske ale co ten Fabianski robil, nawet mi sie powtorki nie chce wrzucac takze wymienie statystyki - ocena jego 9.7 - moje strzaly 20/17 a kompa 4/2. Na koncu rzuty karne i Fabian broni 3x...

offline można grać teraz, ale na niższym poziomie, na nowicjuszu dostajesz paczkę za 7,5 i 15k aktualnie, łatwo i przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie paki to można dostać za 0 wygranych w online

Z Darmowych Sturridge a reszta poszła w las za 0 bo szkoda to trzymać

Wesołych Świąt życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do garów, a nie fifujecie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O poziomie to można się wypowiadać po kilku ładnych sezonach w 1 lidze na obu platformach, a nie raz wylosowalo dobrego %) ja w pierwszej przeważnie mam równych sobie i mecze są wyrównane i zacięte. W pucharach grają chłopaki do bicia gdzie fitnessem wbijam 5 goli :p

Wybacz, że postanowiłem przelać swoje odczucia co do różnicy pomiędzy rywalami na XO, a na PS4. Trochę spotkań i tutaj, i tutaj zagrałem i widzę jakie są różnice. Nie sądzę, że tylko pierwsza liga to jest jakiś wyznacznik poziomów. Inni też w tym trybie istnieją. Tak jak kultura gry, tak poziom gracza na XO wg mnie jest większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie czy te darmowe duże paki były w zeszłym roku tylko 24 czy w następne dwa dni świat tez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wybacz, że postanowiłem przelać swoje odczucia co do różnicy pomiędzy rywalami na XO, a na PS4. Trochę spotkań i tutaj, i tutaj zagrałem i widzę jakie są różnice. Nie sądzę, że tylko pierwsza liga to jest jakiś wyznacznik poziomów. Inni też w tym trybie istnieją. Tak jak kultura gry, tak poziom gracza na XO wg mnie jest większy.

 

Jak ktos gra kilkanascie/ dziesiąt sezonów i nie moze sie dopchac do 1 ligi, to jest to wyznacznik, ze do najlepszych nie nalezy. To chyba oczywiste

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offline można grać teraz, ale na niższym poziomie, na nowicjuszu dostajesz paczkę za 7,5 i 15k aktualnie, łatwo i przyjemnie

Przeciez to zero funu.

U mnie z paczek najlepszy If Ruffier.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że postanowiłem przelać swoje odczucia co do różnicy pomiędzy rywalami na XO, a na PS4. Trochę spotkań i tutaj, i tutaj zagrałem i widzę jakie są różnice. Nie sądzę, że tylko pierwsza liga to jest jakiś wyznacznik poziomów. Inni też w tym trybie istnieją. Tak jak kultura gry, tak poziom gracza na XO wg mnie jest większy.

Tzn , że sredniaki na xbocie są lepsiejsze niż na ps4? Możliwe, to było sprecyzować "poziom" :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieracie za 50k, ktos cos, czy łajno swiateczne?

Otworzyłem dwie...,żal...

Najlepszy to De Rossi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Jak ktos gra kilkanascie/ dziesiąt sezonów i nie moze sie dopchac do 1 ligi, to jest to wyznacznik, ze do najlepszych nie nalezy. To chyba oczywiste

Chyba nie zrozumiales o ci mi chodzi.

@piachu kończę dyskusję, bo są Święta.

Wesołych Świąt wszystkim.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem dwie...,żal...

Najlepszy to De Rossi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No paczek chyba sie nie oplaci ale lowcow okazji jest od groma za to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problemy z wygraniem główki, 99% walk w powietrzu przegrywam. Co wy naciskacie przy glowkowaniu?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problemy z wygraniem główki, 99% walk w powietrzu przegrywam. Co wy naciskacie przy glowkowaniu?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

X? 

 

działa Wam FUT ?

Edytowane przez Vinnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie akurat A bo gram na XO ale i tak przegrywam prawie zawsze nawet jak koleś skacze mniejszym o głowę piłkarzem od mojego.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiales o ci mi chodzi.

@piachu kończę dyskusję, bo są Święta.

Wesołych Świąt wszystkim.

Oki na xboxie jest wyższy poziom, trenujcie :)

X? 

 

działa Wam FUT ?

Dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie lezy i kwiczy

jest napisane ze aby zagrac musze zalozyc konto ?

a fut na web appie chodzi ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×