Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie,nie mam. Tu chodzi tylko o to,ze jak kliknę po wybraniu zawodnika-szukaj to natychmiast pojawia sie właśnie takie info

Szlak mnie trafia bo chciałem pohandlować i dupa. Wcześniej nic po za klikaniem nie robiłem. Pomyślałem ze to jakiś ban,ale cała reszta marketu działa. Strasznie mnie to wkur...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tez tak miałem nie raz jak szybko listy przeglądałem albo próbowałem upolować kartę (szukaj i wtecz) Jak Ci wyskoczyło dodawanie to sprawdza z automatu czy nie jest to konto bot/ab. Odczekać musisz trochę albo odpal konsole i pewno znów zabezpieczenie wyskoczy jak je zrobisz powinno ustąpić

PS. Co do wersji super deluxe z ps store to 8k fp doliczone z automatu do konta na którym zostało zakupione.

Edytowane przez stMikolaj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o wyrozumiałość miałem małą spinkę z blondyneczką moją kochaną jedyną .Oczywiście jest już zgoda ale zawsze na koniec zadajemy sobie jakąś karę i moja polega na tym że mam moją blondyneczkę przeprosić na łamach Internetów gdzie ktoś mnie zna(nie mam facebuka czy jak mu tam) a że macie też kuku a Muniu w głowie na punkcie fut wiec jesteśmy dobrymi znajomymi

Blondyneczko wiem że tego żądasz :laugh:
 
Wiem że jestem dzieciakiem bez rozumu blondyneczko
https://www.youtube.com/watch?v=hnrcCSiADfM
 
sądzę ze jesteśmy kwita ;) ;) ;) ;)

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest szansa,ze samo sie naprawi. Faktycznie podłączyłem myszkę do łapka i klikałem Ogbonę za najniższa,robiłem to dosyć szybko i może dlatego taki komunikat. Coś tam było ze za dużo akcji,czy coś tam i potem ta weryfikacja -dodawanie i odejmowanie

Najdziwniejsze jest to ze kiedyś tak miałem nie raz i za chwile wszystko wracali do normy .Tylko jak chce sprawdzić cenę zawodnika wywala ten komunikatMobilna śmiga normalnie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprzedalem lewego 90 moze jest kozak ale ja nie potrafie nim grac zarobilem na nim 50k wiec luz koles zagral 12 meczy 3 bramy wiec cienko napewno to moja wina bo w rekach bardziej ogarnietego gracza zrobi miazge wiec lewy z sentymentu u mnie oblal test mam wrazenie ze kazda karta gra inaczej w roznych skladach juz mialem nie raz tych samych gracz w roznych skladach i spisywali sie bardzo odmiennie.edyta najlepsze jest to ze mam prawie 2kk i hak wie jaki sklad robic bo im lepsze karty to mam przeczucie ze wszyscy graja na autobusie zeby tylko cos mi strzelic a i mnie sie gra slabiej wie mysle ze po co mi lewy ktory nic nie strzela a grajek z 7 razy mniej robi pogrom u rywala wynik prostu grac tanim a dobrym skladem a kase robic na znanych kartach tylko czy to ma jakis sens?

Edytowane przez niagar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj kończę z otwieraniem paczek!

Edit 1. No może podczas toty.

Edit 2. I podczas totsow.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 2x100k aguero ale za gratisowe fp także 200k wskoczy na konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jak widze flage ciapatych', stroje feneru albo galaty, nazwe druzyny al- cos tsm itp to od razu wychodze. Zlagowana frajernia, ogladaja kazdy replay i biegaja jak nienormalni po golach. Detonacji bomb na swieta

 

Prawda 100%. Podejrzewam, że zdecydowana większość tej frajerni, jak ich SŁUSZNIE nazwałeś, pochodzi jednak z terenu Niemiec. Również jestem cięty na nich, walcem bym rozjeżdżał normalnie. Nienawidzę, ale jeśli to ja jestem gospodarzem, to nie wychodzę. Gram i się wkurwiam zazwyczaj. Ogólnie mała refleksja - zauważam ostatnio, a raczej moja Kicia ukochana, że ten cały FUT wyzwala we mnie dużo agresji, nie wiem czy nie za dużo. Ciekawe zjawisko. Od '98 grałem praktycznie wyłącznie w ISSa, ostatnia moja FIFA, to 2001 (oczywiście liznąłem każdej edycji, ale tylko liznąłem, wolałem PES, bo FIFA "to nie to"). Od Master League Online też byłem uzależniony i w sumie dobrze przędłem, choć też się człowiek swoje nawkurwiał nie raz i nie dwa, ale raczej radośnie wspominam, bezstresowo. Natomiast to co się wyprawia w FUT (to mój pierwszy FUT), to ja nie wiem. No tak przeżywać głupią gierkę... patologia. FUT zaczyna ryć mi banię? :D

 

BTW, Dzisiejsza darmowa paczka - nie wiem z jakiej racji ma srebrny kolor, bo sraczkowata zawartość mi się trafiła. A czekałem na nią cały kurde dzień, hehe.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj kończę z otwieraniem paczek!

Edit 1. No może podczas toty.

Edit 2. I podczas totsow.

Coś trafił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś trafił?

Drop z dwoch paczek 85k.

Ogolnie zastanawiam sie kiedy bedzie najlepszy moment na zakup Bale. Weekend, czy standardowo pn-sr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez czekam ale do środy

O jaki gratis za logowanie

b780534a2d9c63e012cdf69e2c9e6700.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni to codziennie daja ;) no, ale 5k to tak jakbys Cra trafil.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drop z dwoch paczek 85k.

Ogolnie zastanawiam sie kiedy bedzie najlepszy moment na zakup Bale. Weekend, czy standardowo pn-sr.

5 dni temu chyba kupiłem jednego za 140 i sprzedałem za 200 na drugi dzień, mam nadzieje ze jutro lub pojutrze uda mi się go kupić ponownie za podobną cenę. Mam kilku do kupienia zawodników, teraz potrzebuje 800k na nich, a mam tylko 600, mam nadzieje ze trochę ceny jeszcze spadną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 dni temu chyba kupiłem jednego za 140 i sprzedałem za 200 na drugi dzień, mam nadzieje ze jutro lub pojutrze uda mi się go kupić ponownie za podobną cenę. Mam kilku do kupienia zawodników, teraz potrzebuje 800k na nich, a mam tylko 600, mam nadzieje ze trochę ceny jeszcze spadną

Mialem na mysli if. Tak swoja droga, zwyklego nie kupisz w tej cenie, bo nie ma go obecnie w paczkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest szansa,ze samo sie naprawi. Faktycznie podłączyłem myszkę do łapka i klikałem Ogbonę za najniższa,robiłem to dosyć szybko i może dlatego taki komunikat. Coś tam było ze za dużo akcji,czy coś tam i potem ta weryfikacja -dodawanie i odejmowanie

Najdziwniejsze jest to ze kiedyś tak miałem nie raz i za chwile wszystko wracali do normy .Tylko jak chce sprawdzić cenę zawodnika wywala ten komunikatMobilna śmiga normalnie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Miałem podobnie, szybko chciałem kupić parę kart i mi zablokowało. Będzie ok, ale jak ktoś już Ci pisał, musisz wejść na konsolę i wklepać czterocyfrowy kod, wtedy znowu zacznie śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o wyrozumiałość miałem małą spinkę z blondyneczką moją kochaną jedyną .Oczywiście jest już zgoda ale zawsze na koniec zadajemy sobie jakąś karę i moja polega na tym że mam moją blondyneczkę przeprosić na łamach Internetów gdzie ktoś mnie zna(nie mam facebuka czy jak mu tam) a że macie też kuku a Muniu w głowie na punkcie fut wiec jesteśmy dobrymi znajomymi

Blondyneczko wiem że tego żądasz :laugh:

 

Wiem że jestem dzieciakiem bez rozumu blondyneczko

https://www.youtube.com/watch?v=hnrcCSiADfM

 

sądzę ze jesteśmy kwita ;) ;) ;) ;)

 

Starszy...,niech moc będzie z Tobą :)

 

 

EA odblokowało pełny market...,widocznie potraktowało mnie,starego człowieka i jego mega szybkie ruchy myszką jak ab lub inny bot :biggrin: .To chore,bo klikając przez kilka minut za jedną kartą można być w ten sposób potraktowanym...,i przez to wszystko "przespałem" paki za 100k...

Miałem zamienić 100 pln w fp...,będzie jeszcze okazja złożyć ofiarę EA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o wyrozumiałość miałem małą spinkę z blondyneczką moją kochaną jedyną .Oczywiście jest już zgoda ale zawsze na koniec zadajemy sobie jakąś karę i moja polega na tym że mam moją blondyneczkę przeprosić na łamach Internetów gdzie ktoś mnie zna(nie mam facebuka czy jak mu tam) a że macie też kuku a Muniu w głowie na punkcie fut wiec jesteśmy dobrymi znajomymi

Blondyneczko wiem że tego żądasz

Wiem że jestem dzieciakiem bez rozumu blondyneczko

https://www.youtube.com/watch?v=hnrcCSiADfM

sądzę ze jesteśmy kwita ;) ;) ;) ;)

https://www.youtube.com/watch?v=fA2FwdNzokA

Stary ty weź ta swoja blondyneczke na spacer, kolacje że świecami, pieprznij padem, netem i poświęć jej więcej czasu zamiast wasze sprawy prywatne wrzucać w neta zostaw rzeczy intymne intymnymi, waszymi. W święta ludzie sie nie powinni spinać, pozdrowienia dla ciebie i twojej kobiety. Acha... Pisałem już żebyś poświęcił jej czas kosztem Fut? Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo widzisz ona to czyta i ma bekę bo ja musiałem się upokorzyć :P wiedziała ze znajdzie się taki Evo666 i napisze co napisałeś ;) więc ona jest zadowolona a ja mam spokój ciach bajera bo się dziewczę za bardzo rozkokosiło.

 

 

Dobra mam dylemat grał już ktoś Ozilem SIF   

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy to takie dobre że ona czerpie radość z twojego "upokorzenia". A skoro to czyta to: pani droga Blondynko pani się za ważne rzeczy weźmie jak np sprawienie swojej drugiej połowie przyjemności a nie pseudoupokarzanie, wszystko ma dwa końce żeby się blondyneczce czkawka nie odbilo

Wracając do Fify: Pograłem wczoraj z kuzynami syna w 15tke na 360, jak w to się dało kiedyś grać to nie wiem, tragedia gejmplejowa

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo666 ty juz serio nie masz do czego się przyczepić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli if. Tak swoja droga, zwyklego nie kupisz w tej cenie, bo nie ma go obecnie w paczkach ;)

Wiem, wiem, wczoraj chodził po 180 w pewnym momencie teraz 210, nie spieszy mi się, ale niedługo go sobie sprawie. Choć aktualnie wszystko w górę poszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×