Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dwa pytanka, jak się gra IF Krychowiakiem oraz na czym polega rodzaj stylu zawodnika IF? Kart IF Krychowiaka jest bardzo dużo z przeróżnymi stylami, ale każdy ma takie same statsy. Czy w karcie IF nie da się zmienić stylu i jeśli już ktoś je dostaje w paczce to może ona mieć każdy styl, łącznie z Basic? Z góry dzięki za pomoc.

 

Tutaj masz róznicę IF vs NIF:

 

http://www.futbin.com/compare/33862/4770

 

Tak, możesz tej karcie dać dowolny styl tak jak normalnej - jeżeli dobrze zrozumiałem pytanie.

Krychowiak na CDM wymiata... Po prostu mur beton, do tego (wbrew opinią tutaj) ma dobre podania i ładnie podłącza się do akcji, choć strzelać nim nie radzę z dalszych miejsc niż 11 metr od bramki. Jako defensywny pomocnik, jest genialny. 

200k mam na poniedzialek przygotowane

myslicie ze beda jakies niespodzianki czy raczej pewny crash?

zalozmy ze Ibra obecnie okolo 110 k

licze ze za 90-95 go łykne

 

Jak będziesz sprawdzał co chwilę na rynku podczas TOTY, to powinieneś trafić na desperata...

Karty NIF potanieją i nie ma nad czym się zastanawiać...

Ja znak zapytania stawiam przy IF'ach - czy potanieją na cały tydzień, czy będzie sinusoida, czy wręcz przeciwnie, wszyscy co kisili kasę nagle rzucą się po uzupełnianie składów i ceny wystrzelą do góry - ten rynek jest tak powalony, że nigdy nic nie wiadomo... Ale NIFy potanieją na bank - jest to niemożliwością, by ich ceny wzrosły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to nie wiem czy edka wystawiac, kupilem za 128k i widze ze dalej jego bin to 128k.

Na Ibre szkoda zachodu... z przykroscia mowie ze to straszne drewno w tej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MaxyM, powiedz mi jeszcze czy jak się dostaje IFa w paczce, to czy ma on standardowo Basic, jak inne karty, czy w przypadku tych kart jest to loteria? A co do różnicy pomiędzy IF a NIF to zdaję sobie sprawę, że większość statsów jest podrasowana.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200k mam na poniedzialek przygotowane

myslicie ze beda jakies niespodzianki czy raczej pewny crash?

zalozmy ze Ibra obecnie okolo 110 k

licze ze za 90-95 go łykne

Będziesz żałował, ta karta jest beznadziejna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up-Basic.

Dwa dni temu zachowałem się jak cebula-pisałem,że Lewy schodził za 401k...,teraz lata za 460k...,głupi ja.Liczę na cud związany z poniedziałkiem,bo nie wywalę teraz tyle na gościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echhh 230k uzbieralem od poczatku fify i mam tylko wygrac draft online do platyny.powiedzialem sobie ze 19stego stycznia jak zona z dziecmi wyjada to w spokoju pogram i moze wygram jakos drafta.

Dzisiaj mialem pusta chate i 4 drafty zagralem.najdalej zaszedlem przy 2giej probie i przegralem w 2 meczu.kompletnie niewiem jak go grac.paka nie z tej ziemi,chemia 97 a przeciwnik kulawymi pilkarzami wygrywa.zeby na pocieszenie cos w paczkach lecialo,no nic.zbieram kase dalej aby sie odbic i sprobujemy wieczorem raz a jak nie to jak pojedzie rodzinka.

Musze wrocic do 1890 strony bo mam ok 11k postow do przeczytania bo troszku dawno tu nie zagladalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echhh 230k uzbieralem od poczatku fify i mam tylko wygrac draft online do platyny.powiedzialem sobie ze 19stego stycznia jak zona z dziecmi wyjada to w spokoju pogram i moze wygram jakos drafta.

Dzisiaj mialem pusta chate i 4 drafty zagralem.najdalej zaszedlem przy 2giej probie i przegralem w 2 meczu.kompletnie niewiem jak go grac.paka nie z tej ziemi,chemia 97 a przeciwnik kulawymi pilkarzami wygrywa.zeby na pocieszenie cos w paczkach lecialo,no nic.zbieram kase dalej aby sie odbic i sprobujemy wieczorem raz a jak nie to jak pojedzie rodzinka.

Musze wrocic do 1890 strony bo mam ok 11k postow do przeczytania bo troszku dawno tu nie zagladalem :)

graj poza schematem, na dzicz, jak gimbaza

lagi do przodu, rajdy 1 graczem, nie patrz na chemie

Ronaldo na ST w parze ST Reusem

draft to jest totalna loteria ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graj poza schematem, na dzicz, jak gimbaza

lagi do przodu, rajdy 1 graczem, nie patrz na chemie

Ronaldo na ST w parze ST Reusem

draft to jest totalna loteria ;)

Srata tata, awakeman naucz sie grac mądrze i piłką a zawodników tak grajacych jak Vinnie pisze bedziesz łykał na śniadanie, i nie ma znaczenia czy bedziesz na nich trafial w drafcie (gdzie ich najwiecej), sezonach czy ..towarzyskich :-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Evo a wygrales Ty kiedy drafta, że tutaj chłopaków rozstawiasz?

Vinnie ma rację, to nie zwykle sezony gdzie ja Dostem dwóch typów wlasnie do rq doprowadzilem, draft to sztucznie podkrecana gra gdzie tylko pace się liczy i tanie zagrywki

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Evo a wygrales Ty kiedy drafta, że tutaj chłopaków rozstawiasz?

Vinnie ma rację, to nie zwykle sezony gdzie ja Dostem dwóch typów wlasnie do rq doprowadzilem, draft to sztucznie podkrecana gra gdzie tylko pace się liczy i tanie zagrywki

podpisuje się pod tym.Jak w jednym meczu w drafcie przegrałem 7:8 ( wygrywając w pierwszej połowie 4:1), gdzie przeciwnik poza wciskaniem sprintu nic nie robił, skutecznie się z tego trybu wyleczyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu grałem dużo we wszystkie tryby i sezony online wydają mi się najsprawiedliwsze, wszystko co przegralem to albo po równym meczu albo kolesie byli lepsi odemnie, a fut? Bywało różnie ale już draft To loteria :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do konca z tymi sezonami jest tak,momentum tez jest ale jak by mniej.Mialek kilka razy cyrki ale to i tak nic w porownaniu z arcadowo momentowym FUTem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu grałem dużo we wszystkie tryby i sezony online wydają mi się najsprawiedliwsze, wszystko co przegralem to albo po równym meczu albo kolesie byli lepsi odemnie, a fut? Bywało różnie ale już draft To loteria :)

Sezony wg mnie to inna bajka. Jak przegrywam, to koleś jest ewidentnie lepszy. Ale też grając Legią sam powoduje, że ludzie Leicester, czy Bournemouth robią w 15min rq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane ale od weekendu poprzedniego lud bierze wszystko jak leci ode mnie, chiba cos sie kroi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Evo a wygrales Ty kiedy drafta, że tutaj chłopaków rozstawiasz?

Vinnie ma rację, to nie zwykle sezony gdzie ja Dostem dwóch typów wlasnie do rq doprowadzilem, draft to sztucznie podkrecana gra gdzie tylko pace się liczy i tanie zagrywki

Draft mój kolego wygrałem 3 razy, i mi tu nie wyjeżdżaj z rozstawianiem bo nic takiego nie robie. Po prostu wolałbym żeby nasz kolega nie powielal debilnych zachowań na boisku a grał fajna piłkę. Tryb jest kiepski fakt ale da się w nim grać normalnie i wygrywać.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogole za pytanie, czy wygrales?

Ja mam wyjebane buły na ten tryb po 2-3 razach jak zagralem. Chlopaczek dostaje grajka typu Ronaldo czy Meśsi i dostaje pierdolca. Zachowuje sie jakby 'blask' takiego zawodnika zaslanial innych - innych jakby nie bylo. W sezonach Fut tez to jest ale nie takie nagminne.

Ostatnio mialem akcje, wylosowalo mi goscia w sezonach, patrze czarna koszulka EA. No to czekam na zajebisty meczyk, może cos podpatrze czegos sie naucze. Do Ht 2:1

Po przerwie strzelam jeszcze dwie do 58' i przeciwnik wychodzi. Nagle dostaje wiadomosc, że wygrałem fuksem itd itp. Kur** w 58' !?!?! Dramat.

Mogliby zrobic wybór przedzialu wiekowego z jakim chce sie grać hehe

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, ogłaszam. 

Jadę zaraz na kilka dni do teściów, do wtorku wieczorem tam będę, czyli jednoznacznie ogłaszam, że mogą dziać się cuda podczas TOTY. :D 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Draft mój kolego wygrałem 3 razy, i mi tu nie wyjeżdżaj z rozstawianiem bo nic takiego nie robie. Po prostu wolałbym żeby nasz kolega nie powielal debilnych zachowań na boisku a grał fajna piłkę. Tryb jest kiepski fakt ale da się w nim grać normalnie i wygrywać.

Phi :) niech gra fajna piłkę i platyny do września nie wbije bo będą go kasowali Bale i jakiś Hazard na cm :)

Najlepsze ustawienie graczy jakim grałem w tym trybie to 433(2)

Ronaldo Aguero Messi

Neymar Bale

Ramires

I to chyba dużo mówi o tym trybie :D

Nie grywalny szajzz

A i nie zapomnijcie koło 80 minuty wpuścić bjabjanego , stocha i kuardado, konopjanki. Może wpaść z 3,4 bramki :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem z jakimś upośledzonym człowiekiem, który nie podał piłki ani raz nie licząc wybicia bramkarzem. Granie na takich debili to prawdziwa udręka. Co z tego, że wygrałem kilkoma bramkami jak nerwów się najadłem tyle co w zlagowanym meczu z arabskim bachorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego puściłem dzisiaj całe 800k po najniższej cenie z allegro. Akurat na 2 nowe gry zarobiłem ;-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie jest jeszcze ta promocja na ps store za 169 zł z 8k fp nie mam jak aktualnie sprawdzić

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie jest jeszcze ta promocja na ps store za 169 zł z 8k fp nie mam jak aktualnie sprawdzić

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Już nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phi :) niech gra fajna piłkę i platyny do września nie wbije bo będą go kasowali Bale i jakiś Hazard na cm :)

 

Nie od razu Rzym zbudowali, czyli wedlug ciebie ma równać to dołu zamiast starać sie bawic w dobrą piłę? Da sie z takimi ciołkami grac nie stosujac takiego samego stylu nijakiego, sam dobrze o tym wiesz.

Dawno juz nie gralismy razem i teraz raczej juz nie zagramy (platformy) ale z tego co pamietam moze i czornymi grales ale to byla gra sesnowna, jezeli zmieniles swoj styl tylko dlatego ze inni graja jak niedorozwoje to jest mi przykro. Promujmy dobrą gre a nie pseudo pilke nozną.

 

Acha Piachu...weź Snickersa :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie od razu Rzym zbudowali, czyli wedlug ciebie ma równać to dołu zamiast starać sie bawic w dobrą piłę? Da sie z takimi ciołkami grac nie stosujac takiego samego stylu nijakiego, sam dobrze o tym wiesz.

Dawno juz nie gralismy razem i teraz raczej juz nie zagramy (platformy) ale z tego co pamietam moze i czornymi grales ale to byla gra sesnowna, jezeli zmieniles swoj styl tylko dlatego ze inni graja jak niedorozwoje to jest mi przykro. Promujmy dobrą gre a nie pseudo pilke nozną.

 

Acha Piachu...weź Snickersa :biggrin:

Ja mu drogi życiowej nie będę wyznaczał ale jasno napisał, że chce platynę - to podalem najłatwiejszy sposób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×