Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

To jest lista z domniemanych wycieków, jak te zdjęcia gdzie Zouma trzyma swoją kartę po upie z +3... Nie wszystko jest i nie wszystko musi się zgadzać ale niektóre karty tam, to pewne info. 

Pamiętacie Isco w zeszłym roku - ja pamiętam, bo miałem 25... I całe szczęście sprzedałem przed upami... Cena jego dochodziła do 500K przed... A po...  Za 200K nikt nie kupował, choć statsy + ... A Lacazette pamietacie? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakaś jakakolwiek sugestia ile może kosztować gold rare Lewy po upgrade ? Mówimy o różnicach rzędu -nastu czy -dziesięciu k ? :)

Jak to prawda że obamayoung też dostanie to jeszcze dzis wracam do bundes :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle samo jak na początku FUT... Z każdym dniem będzie cena spadała. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest lista z domniemanych wycieków, jak te zdjęcia gdzie Zouma trzyma swoją kartę po upie z +3... Nie wszystko jest i nie wszystko musi się zgadzać ale niektóre karty tam, to pewne info. 

Pamiętacie Isco w zeszłym roku - ja pamiętam, bo miałem 25... I całe szczęście sprzedałem przed upami... Cena jego dochodziła do 500K przed... A po...  Za 200K nikt nie kupował, choć statsy + ... A Lacazette pamietacie? :biggrin:

Ajj ten słynny Isco z FUT15... kokosów na nim się nie zbiło po upgrade, ale to od niego zaczęły się zawrotne zarobki :D Dwukrotnie przed upgradem udało mi się go sprzedać za milion coins, gdzie normalnie chodził po bodajże 350k. To były czasy :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle samo jak na początku FUT... Z każdym dniem będzie cena spadała.

Na początku stał coś koło 100 tysi ... Nieważne kupię go dziś jak będzie bo własnie sprzedałem Suareza , szacunek dla ludzi co go ogarniają dla mnie cyrkowiec tak samo jak Ibra , w tych wyższych ligach idzie się tylko wk.. że tyle kasy poszło . Ja potrzebuje egzekutora z kilku metrów hehe , czekam z niecierpliwością na upgrade Robercie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak żałuję pewnej rzeczy... FUT15 to była jedyna i ostatnia edycja w której mogłem zagrać najlepszymi kartami w grze (TOTY Ronaldo, TOTY Messi itd.) ale niestety robiłem duży błąd gdy kręciłem już milionami... Zamiast trzymać swój dorobek po prostu w coinsach to trzymałem wszystko w kartach, co oczywiście skutkowało tym, że widełki zabrały mi około 80% tej kasy. Gdybym trzymał wszystkie coinsy normlanie na koncie, miałbym ich około 40 milionów... Eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Staruszku!!!!

Ten numer to jakieś międzynarodowe połączenie

Rozłączylem sie blyskawicznie

Dupek ze mnie

Z + pisałem numer chiba

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To chyba ten :laugh: :laugh: :laugh:
tel. (22) 397 08 40

 

Unki na tamten nie dzwoń :laugh: :laugh:

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To chyba ten :laugh: :laugh: :laugh:

tel. (22) 397 08 40

Unki na tamten nie dzwoń :laugh: :laugh:

Tera mi to piszesz?

Miły Pan z wielkim żalem stwierdził,że jest mu ogromnie przykro,ale w tej sprawie nie mają mocy. Muszę uzbroić sie w cierpliwość bo wcześniej,czy pózniej karty zostaną odwieszone. No cóż,cza czekać a kasa ucieka bo weekend

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakaś jakakolwiek sugestia ile może kosztować gold rare Lewy po upgrade ? Mówimy o różnicach rzędu -nastu czy -dziesięciu k ? :)

Jak to prawda że obamayoung też dostanie to jeszcze dzis wracam do bundes :)

 

Ale wiesz ze ten rare gold (stary) nie dostanie upa i będzie pewnie jeszcze tańszy? Upa dostają tylko ify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ale zacznie "nowy" wypadać z apczek i pojawi sié na rynku ? W sporych cenach ale się pojawi ? Nie czaje faktycznie do dziś nawet nie wiedziałem że jest coś takiego jak winter upgrade :) Mam około 300 tyś i tylko Lewy i Abama mnie interesuje. ( oczywiście interesują mnie te nowe karty nie stare :) )

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary gramy coś dzisiaj ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy ale jestem bez formy wiec nawet lepiej jak znowu wytkniesz błędy. O której pasuje

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy ale jestem bez formy wiec nawet lepiej jak znowu wytkniesz błędy. O której pasuje

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ja tez...,ledwo do pierwszej ligi wlazłem...,łatwo nie było

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam jaja z lista transferową. Nie mogę nawet na konsoli zrobić relist. Kupować mogę i kupione karty wystawić bez problemu,ale mojej porannej listy nie da sie wystawić ponownie...

Ktos coś w temacie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Teraz Tadzik powinien być konsekwentny i napisać coś o ps4 :D

Nie mart się Unki, ja mam na companion dwóch sif Pjaniców z czego jeden nie wiem skąd i nic z nim zrobić nie można ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi chodzi po głowie kolejna zmiana składów. Gdybym opitolił BBVA i makarony to spokojnie 1,5kk na mega bundes

To moja ulubiona liga,dam sobie trochę czasu i grania z podjęciem decyzji. Może wtedy uda sie czarne koszule złupić...,prawda Piachu?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której te pierwsze upy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę za późno, ale sprzedawać NIF Neymara? i tak mnie nie będzie stać na jego UP, ale rozumiem, że cena Neymara 88 spadnie po upie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadnie na ryj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem rano Aguero chciałem sobie potestować :/ A zagram dopiero późnym wieczorem pewnie już wtedy połowe bedize warty .... ta gra grr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Jonas 85 x3, Godin 89 x3 (jeden u mnie od dawna) i 3x Navas GK . Sorry ale ten Navas to kosztuje masakrycznie dużo :-) 90k za ovr 80? :-) jak dostanie up +3 to ta karta będzie must have bo BBVA nie ma na tej pozycji nic ciekawego   :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Jonas 85 x3, Godin 89 x3 (jeden u mnie od dawna) i 3x Navas GK . Sorry ale ten Navas to kosztuje masakrycznie dużo :-) 90k za ovr 80? :-) jak dostanie up +3 to ta karta będzie must have bo BBVA nie ma na tej pozycji nic ciekawego   :-)

 

Uważaj z tym Godinem, pamiętaj kiedy wypadał z paczek... Weź pod uwagę ile go jest na rynku i ile jest trzymanych na sprzedaż. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naldo za Santane ewentualnie Miranda(słąbszy od Naldo) z Interu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naldo za Santane ewentualnie Miranda(słąbszy od Naldo) z Interu

ok a za Dybale? raz gra mecz życia a raz taki piach że głowa mała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×