Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Niedaleko do Katowic %-)

Kobieta dzieci wódka i wio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta - jest

Dzieci - brak

Alkohol - nie pije

Ale dużo gram w gry :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gites

Pierwsza facjata ujawniona na forum

Mnie łatwo na tt znaleźć :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Twoje to nie wiem, ale Tadek ostatnio ciągle do mnie z wanny nadaje, więc jak z niej wychodzi to ma 90 na 60 na 90 na... 9 cm :D

Odkąd przestałem z Tadkiem rozmawiać na tematy polityczne, ten przestał do mnie pisać tak często. Myślałem, że to o to chodziło, a tutaj po prostu smaruje do innych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta - jest

Dzieci - brak

Alkohol - nie pije

Ale dużo gram w gry :F

To ja będę pił a grać będziemy razem ale tylko w fifke bo ja na stare lata w nic nie pykam

Odkąd przestałem z Tadkiem rozmawiać na tematy polityczne, ten przestał do mnie pisać tak często. Myślałem, że to o to chodziło, a tutaj po prostu smaruje do innych :D

Wazelina... Starsi muszą trzymać się razem bo nas młodzi pojadą skiloowo zawsze
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale przy Użelowanym się zablokował... Chyba ma kompleksy.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsi to + 40,reszta to młodzi

Relisty mi EA odblokowała

Zaraz luknę jak Lewy stoi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zlotu to jestem chętny szczególnie jeśli Mikołaj zorganizuje go w Mikolowie ;) Nikt nie chce kupic mojego Suareza za

jedyne 400k, jak żyć? :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miki niezły z Ciebie Gangster :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

No fajnie było by się spotkać ale była by jazda :biggrin: Na razie mam zakaz wyjazdowy nałożony przez blondyneczkę ale jest szansa że niedługo będę w Chorzowie wiec na pewno bym Cię odwiedził na jaką dobrą wódeczkę i z padem w ręku .Więcej na ten temat nie piszę bo nie chce zapeszać bo bardzo mi zależy na tym wyjeździe i przy okazji poznania nowego herbatnika.

 

Tera fut

Pany jak to jest np. Sif Zouma miał 80 po up ma 81 a miał dostać plus trzy więc czegoś tu nie kumam .Jego zwykła karta dostała plus trzy a if i sif  plus jeden  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz luknę jak Lewy stoi.

Lewy juz po 620 lata...i juz mi sie zapalila lampka "a moze by kupic go" :D

A to wszystko przez Maxyma!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

moze futowy zlot !! turniej + popijawka :biggrin:

LooL to by było coś :)

 

Ja to już jestem weteranem tego tematu na forum, ja i Piachu jesteśmy od początku do teraz :biggrin: bartbuks, Tadeusz, Sith, Max, unki, matinx, no4b itd. pojawiali się wszyscy w międzyczasie :biggrin:

Nikt nie pamięta takich legend jak Szlachcic czy Dkrecik :biggrin:

Edytowane przez MichalEEEk
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odkąd przestałem z Tadkiem rozmawiać na tematy polityczne, ten przestał do mnie pisać tak często. Myślałem, że to o to chodziło, a tutaj po prostu smaruje do innych :biggrin:

Szczęśliwyś, bo na mnie te tematy przerzucił. Też już nie odpisuje, bo z betonem się nie da dyskutować :biggrin:

I też nagle przestał nawijać.

Więc albo wanna się popsuła, albo ma focha :biggrin:

 

 

edit: zlot genialny pomysł, myślę, że naszej służbie zdrowia przydałby się rozruch w postaci tylu użytkowników naraz :laugh: :laugh: :laugh:

Edytowane przez Sithman
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem pierwszego ifa w fut ech :) Oczywiście w moim orzypadku musiało być to coś "wyjątkowego" :)

post-59020-0-33622400-1454801039_thumb.j

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@pisiory - jeszcze bedziecie sie czerwienic ze tak lykacie jak mlode pelikany :D koncze temat z Wami bo se sobie schlebiata pozniej na forum :D

Kto obstawia up Neymara? 88 ma ale dla EA to karty by sie nowe sprzydali :)

...no i ciekaw jestem ilu dostanie jak co roku jak np Aguero ;)

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem kurna jak jojo man... 6,5,6,5,6,7,8,7,6,5,6,6,6? Piekło k.. FUT.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Kurna gram kartą której wyłączam replay by mnie nie wkurzala... normalnie psychiatryk.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Lahm Rb 89 na CDM po zmianie to tak bezczelny typ jak Arab w kolonii.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Lewandowski, Lewandowski... Brać.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Wino...

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Aleluja...

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

2x100K 

 

1zr2lj8.png

 

+2X Czarny Insigne  :laugh:

Ale od razu dałem na listy, by nie tracić kasy. 

Oooo... To moje Bingo:

 

2h4kju9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pisiory - jeszcze bedziecie sie czerwienic ze tak lykacie jak mlode pelikany :D

Ile razy mam Ci powtarzać, że nie jestem fanem PiSu, Kaczyńskiego, czy Pawłowicz. To Ty po prostu jesteś mega uczulony na tą partię i wszystko co związane z nimi, to wstyd, zło i itp. A ja im daję czas, nie są idealni, ale PO bardzo wysoko zawiesiła poprzeczkę bezczelności, kolesiostwa i afer. Czyli gorzej być nie może.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Robie skład z przetransferowanych kart z BPL albo z UPów, huk, że za dwa tygodnie będą 10x tańsze :biggrin: jak się bawić to się bawić

 

Stary skład będzie musiał przejść Twoje testy, także myślę, że może zagramy kiedy :P

 

Jak by ktoś był ciekawy

 

http://www.futhead.com/16/squads/9059578/

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewne ze zagramy bo po twoich lekcjach jest sporo do przemyślenia.

AWRUK dobrze ze mnie tak zbiłes bo kompletnie mi wybiłes z głowy takse którą znalazłem na internetach Zostaje przy swojej taksie bo gra mi się nią najlepiej oczywiście nie usprawiedliwiam wysokiej porażki bo naprawdę grasz na wypasie ☺. Fajnie ze dane mi jest pograć z takimi graczami jak Wy oczywiście jest tu parę świetnych graczy i mniej świetnych np takich jak ja dzięki wszystkim za te mecze

Wczoraj pytałem o upy jak to jest Zouma ma 76 dostaje up do 79 a if 79 do 80 sif do 81 czegoś tu nie łapę. Tak samo ma wyglądać akcja z Dybalą to go dzisiaj gonie na promocji. Niech ktoś mi to objasni bo się poprostu nie znam.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary czasami mecz pyknie i bramki same wpadaja. Na forum jest wielu lepszych graczy a ja to zwykly sredniak.

Taktyki trzeba zawsze dopasowac pod siebie. Te z internetu zawsze wymagaja korekt pod nasz styl gry.

W naszym meczu zagralem tak:

70

30

Zorganizowana

50

30

65

Swobodna

50

50

50

Cofnieta

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mam Ci powtarzać, że nie jestem fanem PiSu, Kaczyńskiego, czy Pawłowicz. To Ty po prostu jesteś mega uczulony na tą partię i wszystko co związane z nimi, to wstyd, zło i itp. A ja im daję czas, nie są idealni, ale PO bardzo wysoko zawiesiła poprzeczkę bezczelności, kolesiostwa i afer. Czyli gorzej być nie może.

O to to. Według mnie jest tak, że ludzie którzy nie są za PO ani za PiSem, gdzieś tam w mózgu kodują sobie tą krytykę, którą platfusy wylewały na PIS przez 8 lat i przez to niektórzy nie mogą patrzeć na ludzi z tej partii i od razu spisują na starty 4 lata, a pewnie dojdzie i do tego, że będą rządzić 8. No, ale nie będę się nie wiadomo jak rozpisywał, niech każdy ma swoje racje i tyle, to tylko temat o FUT.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bedac na niedzielnym spacerze z dziecmi, jak prawdziwy ojciec z tego tematu rozmyslalem o FUT :D i tak pomyslalemn ze kazdy jara sie ifami Dybali i Higuaina ze dostana upy, ale zwykle karty rowniez dostana upy i taki Dybala jak dostanie +3 to będzie jeszcze wiekszym kozakiem :) i tak do mojego Serie A te dwie karty to jak dla mnie must have po upie.

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie widły dadzą nifom po upach?

Najpierw przepłaciłem za te karty niedługo po premierze, a teraz jak chce się mieć zaraz po upach, to pewnie też się przepłaci.

Takie uroki fut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem sobie Hero Lewego i co ten chlop wyrabia, to sie w pale nie miesci. Straszny koks. Nie do przepchniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem sobie Hero Lewego i co ten chlop wyrabia, to sie w pale nie miesci. Straszny koks. Nie do przepchniecia.

Grałem raz przeciwko niemu i więcej nie chcę, trzasnął hat-tricka i miałem pozamiatane.

Co najbardziej utkwiło mi w pamięci to jego wyjście na pozycję, sam sobie tworzył okazję strzeleckie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to moja pierwsza poważna przygoda z fut i jak widzę  to Kanadyjskie bobry jadą z ludźmi na żywca aż się chce wziąć karabin i jechać do Kanady .Przecież te karty po up  polecą jakieś 40 procent w dół bo kto (naiwniacy) kupi sif Dybale 81 jak jego nif będzie miał takie same staty to jest dopiero polityka pana żbika .Ja to myślałem że jak plus trzy to na przykład będzie 84 wtedy to ma sens a jak widzę na przykładzie Zoumy to jawne pozbywanie się coins z rynku aby ludzie znów kupowali FP .Wychodzi na to że karty do up są na sprzedaż bo nie będzie różnicy pomiędzy tym co gram ify srify a zwykłe karty.

A szczytem bezczelności z ich strony jest wyciek kart do up i takie baranki jak ja już się cieszyli że np. taki Zouma będzie miał 83 a Dybala 84 Ea  środkowy palec w ...........złodziejaszki

 

Kiedy następne up bo będzie chyba trzeba sprzedać ze stratą aby naprawdę nie obudzić się z ręką w nocniku niestety ceny które ustawiłem w promocji nie schodzą :sweat: :sweat:.

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×