Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pstryknij drugi link :)

Ew. Odpal pierwszy przy wlaczonym twiterze ;) abo kuknij u mnie puszcze dalej ;)

Abo zajrzyj do skrzynki.

Mam nadzieje ze widzieliscie ten lob Belga w pierwszym filmiku bo angielka w stylu Beckhama piekna poszla nad obronca ;)

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze czas na dwa mecze na testy Jonasa i po pierwszym meczu gdzie razil nieskutecznoscia w następnych dwóch walnal 5 bramek. Gościu jak dla mnie jest masakra, grałem jego każda karta poza jego nifem po upgradzie i wszystkie są kozaki.cbc08b63fcfb3e02d2973dd15038fcbf.jpg

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Działa Wam normalnie webapp? Co kliknę na kartę z transfer targets to mnie wyrzuca. A chciałem sobie do Aguero dorobić, bo jego kartę rozdają powoli. Zaraz się wkurwię i kupię pierwszy raz trochę monet, bo normalnie człowiek by chciał, ale się nie da.

Edytowane przez no4b
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

 

Jakieś porady co do trybu draft online? Mam tu na myśli wygranie wszystkich czterech spotkań. Jest jakaś taktyka, która jest OP względem pozostałych? Gra ktoś z Was regularnie w tym trybie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

 

Jakieś porady co do trybu draft online? Mam tu na myśli wygranie wszystkich czterech spotkań. Jest jakaś taktyka, która jest OP względem pozostałych? Gra ktoś z Was regularnie w tym trybie?

 

Tak odpuść sobie ten tryb, bo szkoda na niego czasu. Największy random ze wszystkich trybów. Co do taktyk, to przecież za każdym razem są losowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od około 2 miesięcy mam problem z UT nie mogę odpalić go na konsoli. Wczytuje dane i zawiesza się na stadionie. Muszę konsole resetować, bo nic nie działa. Miał ktoś taki problem - jak to rozwiązać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt nie zgłaszał takiego problemu, spróbuj na web app ustawić sobię inny stadion może to coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tevez <3

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordę , Max ile by mogł Tevez kosztować w jakiś wiekszych ramach , więcej niż 500k ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ci się ta cena wzieła 500k? max 300k obstawiam 200 coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie obojętne ile on już jest mój .Trzeba uszczuplić blp bo Król nadchodzi ,fakt strzelił bramkę i dwie asysty że ja głupiutki tego nie przewidziałem .Królu złoty już czekam na Ciebie i szykuje  Ci miejsce trzech kolegów z blp się dziś sprzeda i jesteś mój.

 

Też obstawiam 300k na dzień dobry .

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ci się ta cena wzieła 500k? max 300k obstawiam 200 coś

Nie mam pojęcia pytam się , ta gra już mnie niczym nie zaskoczy :) Jak koło 300 k mega info bo oprócz Lewego mój ulubiony striker :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jak by grał w Europie to cena by by była x2 .Tez mam nadzieję że górna granica to 300k ale jak pisze Danielski rynek jest nie przewidywalny. Nic trzeba czekać czy ea da tego ifa za bramkę i dwie asysty.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinien być drogi - pierwsze dwa dni szał - a później płacz, że nie pasuje CHM itd., obstawiam 200K. 

 

Ej, z tanich kart Marchisio jako środkowy CM to kurna OP Max karta...

Rany... Masakra co on gra - pokochałem go! :D

Odbiera, zasuwa po całym boisku, dryblingiem wchodzi w pole karne, wali gole z obu nóg, z dystansu, z dryblingu, ze szczupaka... No REWELACJA.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt Marchisio kozak i też ma stałe mjejsce w mojej serie A. Wcześniej czytałem że sredniak ale spróbowałem go w swoim składzie i tez jestem zachwycony

Pany Sanchez czy Depay bo chyba nie ma innej alternatywy w blp

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Hazard. Poza nim miałem wszystkich lepszych (Sanchez, Mirallas, Depay, Sterling) i gracz Arsenalu najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marchiso u mnie 39 meczy (wszystko jako środkowy CM), 19 bramek i 16 asyst... Karta za 4000. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mat a jak u niego ze strzałami z dystansu daje radę mówię o graczu Arsenalu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordę , Max ile by mogł Tevez kosztować w jakiś wiekszych ramach , więcej niż 500k ? :)

Skąd ci się ta cena wzieła 500k? max 300k obstawiam 200 coś

Tevez będzie chodził poniżej 100k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.futhead.com/16/squads/9810577/ Tu bym podniemił Teveza , ale mi się spoko gra tymi Argentyńczykami serio te ovr jakieś przekłamane mają :) Lekko i przyjemnie zwłaszcza ta trojka z przodu Dybala jak najbardziej fanem zostałem :)

Poniżej 100k ? :) Coraz lepiej oby to prawda była z tą kartą trzymam kciuki heh

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grałeś Igłą 89 jest niesamowity i jak uwielbiam Kuna to Igla go u mnie miażdży

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sanchez ogólnie strzela super. 

Podnieciłem się tym Tevezem, zdecydowanie mój ulubiony napastnik w 16tce. Już snuję plany wpasowania go razem z di Marią RW do mojego BPL.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Stary Czlowiek Myślałem o tym ale tak jakoś mnie naszło ze podobny trochę do Lewandowskiego stylem gry a Auguero nie miałem nigdy okazji , no i po 30 meczach podoba mi się Sergio na maksa mały zwrotny u nnie zaskoczył razem z Dybalą i Tevezem jakby jescze dostał Carlos ifa to by było super :)

Ale przy nastepnej roszadzie w składzie jak najbardziej bym nim pograł :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie np. Lewym grało się fatalnie i to nawet tym 90 a Igła ma high w ataku a dla mnie przy tego typu napastniku to bardzo ważne .Ogólnie jak gram na dwóch napastników to jeden mały szybki zwinny dynamiczny drugi w typie igły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×