Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pytam z ciekawosci, jak rozgrywacie rozne? bo po pierwszym tygodniu z fifa wiedzialem ze bezposrednie centry na glowke to jakas patola i tak sie nie da zdobywac bramek zwlaszcza ze bramkarz z automatu wychodzi i piastkuje nawet jak przeciwnik nie trzyma trojkata.

Cala fife szlifowalem podanie przed pole karne i bomba z daleka. Z 200 goli na bank tak wpadlo bo nie wszystkie zapisywalem a mam nadzieje ze w sobote wezme sie za to i zmontuje filma do kupy bo na luzie z 50 bramek mi sie zebralo (i to praktycznie same okienka). Jakas pamiatke na jutubach trzeba po tej edycji miec zwlaszcza ze rozegralem w niej najwiecej spotkan.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie trzeba nic szlifować. Wszyscy tak robią i 80% wpada niezależnie kto dostanie piłkę poza 16.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak gram z Ziomkami staram się nie grać różnych w ten sposób

Zapytam jeszcze raz bo może umknęło grał ktoś if Brozovic

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tutaj nie trzeba nic szlifować. Wszyscy tak robią i 80% wpada niezależnie kto dostanie piłkę poza 16.

Moze jest to najbardziej skuteczny sposob ale nie, nie wszyscy tak robia. Sam w taki sposob garstke bramek stracilem bo albo wszystko idzie bezposrednio na glowke albo przeciwnik podaje do najblizszego i wchodzi nim w pole karne.

W kazdym meczu przy pierwszym wykonywanym roznym jakos przeciwnikowi nie pali sie zeby pokryc pacholka ktory stoi przed polem karnym, ba nawet jak oddam grozny strzal i rozgrywam tak samo to ma to gdzies.

Gdyby 80% wpadalo to o zgrozo co by sie dzialo, przesadziles i to znaczaco...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem pakę za 50K

 

14e2821.jpg

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawia mój znajomy Panie Ameryka ☺☺☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak gram z Ziomkami staram się nie grać różnych w ten sposób

Zapytam jeszcze raz bo może umknęło grał ktoś if Brozovic

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Dokładnie. Nie stosuje się "tanich chwytów" grając z ziomkami @SkibaPL drugi sposób na różne już też wymienił ale nie jest on tak OP jak pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przyszedł czas pożegnać się z TOTY Ronaldo... 400+ meczy... Świetnie się nim gra... Ale pora kurna z przodu obsadzić kogoś innego... Bo gra się skończy, a ja będę dalej latał tymi samymi kartami... Jedyne pytanie - czy jest możliwe, że przy TOTS Ronaldo - TOTY dadzą UP'a/Zmianę pozycji na SC? 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatni noob bije te rożne w starym stylu od wielu miesięcy :) Ale czasami wpadnie jakaś glówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem pakę za 50K

 

14e2821.jpg

Ja wlasnie dostalem pake 50k za wygrany draft ale czekam na lepsze totsy. Wiem ze i tak bedzie kupa w srodku ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dostalem pake 50k za wygrany draft ale czekam na lepsze totsy. Wiem ze i tak bedzie kupa w srodku ^^

 

Od początku TOTS, wydałem 600K... Nie trafiłem kwa nic, 0 IFów, 0 TOTS (tego brązowego nie liczę), 0 czegoś powyżej 5000... Dopiero dziś wypadła ta paczka... Mała pociecha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że będzie lepszy drop podczas urlopu w USA bo patrząc na Maxyma można się wkurzyc. Poszło około 150k na paczki z nadzieją na Marchisio, ale najlepszy wypadł.... Navas..

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżetowymi składami na lajcie w 1 lidze się utrzymuje, ale do majstra zawsze braknie czegoś :).

Morata to jest dobry killer, duuzo wykańcza akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj zagrałem z kolesiem o takiej nazwie drużyny. Coś mi sie o uszy obiło czy aby nie ktos z forum ?

97ba53ace02b4fb81a70cad68fbc4131.jpg

Tak,wiem. Zdjęcie fonem...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że będzie lepszy drop podczas urlopu w USA bo patrząc na Maxyma można się wkurzyc. Poszło około 150k na paczki z nadzieją na Marchisio, ale najlepszy wypadł.... Navas..

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Ja nie wiem, ale takich jaj to nie było... Teraz jeszcze 100K dołożyłem, no bo musi wypaść coś... I nic nie wypadło. 

Mam ich gdzieś... Straciłem w cholerę kasy, choć mogłem sobie kupić co chciałem - bo TOTS z paczki smakuje lepiej... Ale kończę z otwieraniem - to chore... Drop jest tragiczny, tragiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem z kolesiem o takiej nazwie drużyny. Coś mi sie o uszy obiło czy aby nie ktos z forum ?97ba53ace02b4fb81a70cad68fbc4131.jpg

Tak,wiem. Zdjęcie fonem...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na xboxie plkdamian ma taką nazwę klubu :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam iXa

Myślałem,że ktos z foruma

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W kazdym meczu przy pierwszym wykonywanym roznym jakos przeciwnikowi nie pali sie zeby pokryc pacholka ktory stoi przed polem karnym, ba nawet jak oddam grozny strzal i rozgrywam tak samo to ma to gdzies.

U mnie piłkarze często ustawiają się w sposób uniemożliwiający takie zagranie. Można to gdzieś przestawić? Jakbym postawił Bale i Suareza przed polem karnym to klękajcie narody.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spece od marketingu, kiedy spadnie IF Bellerin? Był za 65k trzy dni temu, teraz 100k :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek poleci na pysk... W środę wieczorem/czwartek zacznie spadać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę go mieć, zwykły złoty Bellerin to terminator, nikt nie ma siły juz, a on 70 metrow ciągnie piłkę i wykłada do pustej albo sam strzela gola :D uwielbiam tego wariata, niby kolkowaty ale da się nim fajnie dryblowac i ciężko go przepchnąć. Mistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz go miałem i to taki ulepszony Pereyra ☺ więc warto. Oczywiście wróci.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz go miałem i to taki ulepszony Pereyra ☺ więc warto. Oczywiście wróci.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

A Buffranim grałeś?

 

BTW

 

Ronaldo sprzedany, kasa z niego musi być mądrze wydana, bo spłukałem się jak debil na paczki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie znakomity też wróci taki mały Pershing ☺jak będę tworzył Repre Albiceleste na pewno on będzie u mnie latał

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×