Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem o tym Oblaku niby z Atletico ale już mi przeszedł na nich wkurw ( przynajmniej jakieś emocje w odróżnieniu od wczoraj heh ) . Może bez kitu z tym Gimenezem spróboje ... A on koniecznie musiałby być z Godinem ? Bo w kaźdym review jest że podstawa hyperlink z nim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam stoje w przekonaniu walic zgranie graj tymi ktorych lubisz lub tymi ktorzy sa sprawdzeni i ogarniaja. Czerwona linia to jedynie wizualnie wszystko psuje, bramkarz wylewu do mozgu nie dostanie...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem sam już... 

Wczoraj grałem tym...

 

j9y8f9.jpg

 

Dostawałem taki oklep, że wyłączyłem grę, by nie wypi@#% XO przez okno.

Rozegrałem z 10 meczy... Z 6 w 70 minucie zrobiłem RQ - jak nigdy.

Wylew do mózgu u wszystkich to mało.

Moje akcje... Nie istniały, nikt nie potrafił podać, a jak już szedłem na bramkę, to nikt nie wychodził do podań - nikt.

W obronie cuda... 0 trzymania linii... Pomoc istniała tylko teoretycznie...

Serio, grałem dalej, bo nie możliwe... Mówiłem sobie.

Ale możliwe... Nic nie funkcjonowało... Nic...

W zasadzie takie nagromadzenia bezsilności jeszcze chyba nie odnotowałem w tej edycji, jeżeli chodzi o ciągłe mecze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ok , bo mam Sergio Ramosa i generalnie zadowolony jestem ( drugi Varane który ma zieleń właśnie z tym Areolą ) 

 

 

 

W tej grze zawsze tak mam , na początku zachwyty a kilka dni później już jakieś poprawki i tak od premiery heh

 

@Max ten tots areola dla mnie fail , dobry refleks ale no mowię sam na sam ANI RAZU nie obronił ... Myślałem że ten kolor zwiastuje wypas nad wypasy :/ No i Sergio ewentualnie za Marchisio bym dał na fałszywy cdm edit: a już widzę linka z pogbą musi być .. Oj namieszałeś trochę w tym składzie :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poleciało sporo na listy po wczorajszym dniu... Wczoraj znienawidziłem tą grę. 

Oczywiście dziś - powoli mi przechodzi... :)

 

Areola miał momenty... Ale wczoraj przyjął tyle bramek, że patrzę na niego - łącznie z obroną - jak chłop na narzeczoną, która przed ślubem mu oznajmiła, że przed nim miała 120 ciągutek w pysku. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minutes ago, Danielski_82 said:

Pany , najlepszy obecnie gk w bbva to ? Navas , Alves ? Bo ten tots areola mnie już wkurza , ani jednego 1 na 1 przez te kilka dni mi nie wyciągnął ech

Najlepiej to de Gea wpasować :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Coś z nim jest nie tak , mało ma recek na yt ale mi nie wpuszczał farfocli , przy większosci strzalów zza też zachowywał się przyzwoicie ... Ale no przysiegam jak był sam na sam to już nie widziałem czy markować czy stać zawsze siata . To już wolę jakiegoś taniego przynajmniej mnie będzie zaskakiwał jak coś na +

@piachu muszę tego Gimeneza zobaczyć uparłem się . Poza tym kto wtedy Pique , z Ramosem nie za wolny tandem ?

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się nimi grać, ale momentum się nie przeciwstawisz nimi :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No nie wiem sam już... 

Wczoraj grałem tym...

 

j9y8f9.jpg

 

Dostawałem taki oklep, że wyłączyłem grę, by nie wypi@#% XO przez okno.

Rozegrałem z 10 meczy... Z 6 w 70 minucie zrobiłem RQ - jak nigdy.

Wylew do mózgu u wszystkich to mało.

Moje akcje... Nie istniały, nikt nie potrafił podać, a jak już szedłem na bramkę, to nikt nie wychodził do podań - nikt.

W obronie cuda... 0 trzymania linii... Pomoc istniała tylko teoretycznie...

Serio, grałem dalej, bo nie możliwe... Mówiłem sobie.

Ale możliwe... Nic nie funkcjonowało... Nic...

W zasadzie takie nagromadzenia bezsilności jeszcze chyba nie odnotowałem w tej edycji, jeżeli chodzi o ciągłe mecze...

a jeszcze nie tak dawno czytalem twojego posta ze ktos Cie lal skladami bez zgrania i tez byl placz oraz zgrzyt zebow. Ja wczoraj w 2 draftach odpadlem w pierwszych meczach... gdy minimum po 2 wygrywalem i powiedzialem sobie stop cos tu nie gra wylaczam to i odpalam inna gre. Jak nie idzie to nie idzie i nie ma co grac dalej bo gowno tylko sie poglebia.

Zagrasz tym samym skladem za 2 dni i nagle bedzie wow, 10 spotkan wygranych pod rzad... no tak jest no.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba, no tak... Ja to wszystko wiem... Ale mimo wszystko tak beznadziejnej serii nie miałem... I nie chodzi o przegrane, chodzi o to, że ja nie istniałem w grze... 0 pokazywania się do piłek, 0 kluczowych podań, 0 spektakularnych przechwytów, 0 wymiany podań... No po prostu dramat, dramatu, tragikomedii...

I nie było lagów... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszku,z tym prawym obrońcą to mi namieszałeś,mam parcie na Florka i kuźwa głupa w głowie.Igły nie lubię,ale Miki i Ty ogrywaliście typa i nie było narzekania ;)

Mam parcie na totsy,ale budżet lipny,a Max zadał mi bolca z tym mozliwym brakiem Marchisio w serie-a...

Poczekam do jutra i dokonam żywota ;)

Pogba tif nie chce tanieć mendoza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Danielski_82 napisał:

Pany , najlepszy obecnie gk w bbva to ? Navas , Alves ? Bo ten tots areola mnie już wkurza , ani jednego 1 na 1 przez te kilka dni mi nie wyciągnął ech

Navas 84 i będziesz Pan mega zadowolony bez kombinowania z ESP w obronie. 80 meczykow i jestem pod wrażeniem. 83 był słaby ale sif mimo braku  wzrostu pięknie daje rade :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@unki poluj na Marchisio, paki po 100K - limitowane. Cena w ciągu 20-50 minut będzie najniższa w tym TOTS. 

Uwielbiam paki po 100K jako Lighting Round... Jak sam nie dam się wciągnąć... 

2dgvm8y.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, unki said:

Staruszku,z tym prawym obrońcą to mi namieszałeś,mam parcie na Florka i kuźwa głupa w głowie.Igły nie lubię,ale Miki i Ty ogrywaliście typa i nie było narzekania ;)

Stary się rozkochał w tym Peresie, ale Florenzi też jest boski, ja gram tym drugim.

Bier go i się nie zastanawiaj. Ghoulam na LB to tez fajna karta, polecam.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
37 minutes ago, Sithman said:

Stary się rozkochał w tym Peresie, ale Florenzi też jest boski, ja gram tym drugim.

Bier go i się nie zastanawiaj. Ghoulam na LB to tez fajna karta, polecam.

 

No i wygrał rywalizację z graczem Romy przynajmniej u mnie,  Ghoulam też wypas i też Ci radzę go sprawdzić.

 

Kante i Dembele już są w klubie .

Co o tym myślicie

http://www.futbin.com/16/squad/524082 na środku brakuje mi jeszcze if Cazorli no ale braknie parę monet wiec chyba De Bruyne  będzie dobrym wyborem zostaje 60k jak nie kupię Belga więc może macie jakiś inny pomysł na tę pozycję.

Sam już nie wiem bo teraz mi przyszło do głowy zamiast Brazylijczyka na LF Sif Eriksen za moment oszaleje jak ta gra ryje beret masakra

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram teraz tym:

24652bp.jpg

I mega przyjemnie się gra :)

 

*zdjęcie telefonem specjalnie, żeby odstresować Unkiego :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudziło mi się, więc otworzyłem 10 pak za 50k. 

Trafiłem ifa:

http://www.futbin.com/16/player/38154/Slimani

 

a tak to sam szrot, najdroższy Sterling za 5k.

Tak oto kończy się moja przygoda z FUTem w tym roku. Mam jeszcze 360k, wydam je na większe paczki jak znów będą. Pewnie nic nie trafię i to będzie tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marchisio leci na ryj. Siedzę na treningu i lukam

220 k.

Kupiony za 215 k

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki na treningu to trenuj chłopie, a nie siedzisz :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 hours ago, MaxyM said:

No nie wiem sam już... 

Wczoraj grałem tym...

 

j9y8f9.jpg

 

Dostawałem taki oklep, że wyłączyłem grę, by nie wypi@#% XO przez okno.

Rozegrałem z 10 meczy... Z 6 w 70 minucie zrobiłem RQ - jak nigdy.

Wylew do mózgu u wszystkich to mało.

Moje akcje... Nie istniały, nikt nie potrafił podać, a jak już szedłem na bramkę, to nikt nie wychodził do podań - nikt.

W obronie cuda... 0 trzymania linii... Pomoc istniała tylko teoretycznie...

Serio, grałem dalej, bo nie możliwe... Mówiłem sobie.

Ale możliwe... Nic nie funkcjonowało... Nic...

W zasadzie takie nagromadzenia bezsilności jeszcze chyba nie odnotowałem w tej edycji, jeżeli chodzi o ciągłe mecze...

Moglbym Ci przekopiowac moje posty sprzed tygodnia czy tam dwoch w odpowiedzi. 

Lepiej poprzegrywac tydzien zmieniajac styl na lepszy, niz stac w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakis grywalny fitness w 4321 tak do 150-200k serie a odpada bo to moj glowny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zrób sobie coś z ligi francuskiej, ewentualnie pomieszaj http://www.futbin.com/16/squad/525657

Lacazette to najlepszy tani napastnik jaki grałem. Strzela u mnie więcej niż Tevez (grają razem, bo mój fitness ma inną formację).

EDIT:

Za Varane'a powinien być Mathieu.

EDIT2:

Jeśli bardzo zależałoby Ci na chemii dla Lacazette to możesz zmienić Reusa na Ribery'ego. Ja bym tego nie robił.

Jeszcze lepsza opcja:

http://www.futbin.com/16/squad/525687

Edytowane przez no4b
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.futbin.com/16/squad/520957

Panowie, złożyłem coś takiego - tak wiem, zero kreatywności :D Ale... jeszcze nie grałem droższymi kartami w tej fifie i nie wiem czy warto na tych piłkarzy wydawać coins, czy może są lepsi. Z racji tego, że grałem praktycznie cały czas nonrare składami - nie testowałem droższych i nie wiem, które są warte swojej ceny/warte przetestowania. Mam nadzieję na jakieś poprawki/propozycje.

Chodzi mi o zwykłe rare karty - maszynkę do wygrywania. Bez świecidełek.

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

vkkaaa solidny skład i można nim śmiało grać. Jedyne polecam przetestować kilku piłkarzy na paru pozycjach.

LB - sprawdź Babę. Ma tempo, warunki fizyczne i jest świetny w obronie oraz ataku. Clichy jest dobry, ale dla mnie Baba jest najlepszym LB w BPL

RB - Walker ma jeszcze więcej tempa, jeszcze lepsze warunki fizyczne i fatalnie się ustawia w obronie. Sam nim grałem bo tempem niwelowałem jego błędy w ustawieniu, ale są alternatywy w postaci Clyne i Bellerina, które warto sprawdzić.

Yaya Toure w tym roku mnie rozczarował. Niska pracowitość w obronie strasznie dawała mi się we znaki i to już nie jest taki potwór jak w poprzednich latach. Musisz sprawdzić czy tobie ta karta leży, a jeśli w pomocy coś nie będzie grało to niestety przez niego

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×