Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Achtung: 

 

Te wyzwanie gdzie zamienia się goldy na 2 goldy... 

Te 2 są nie wymienialne.

 

2exbknl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MaxyM napisał:

Achtung: 

 

Te wyzwanie gdzie zamienia się goldy na 2 goldy... 

Te 2 są nie wymienialne.

 

2exbknl.jpg

ale w dalszych wyzwaniach możesz ich użyć chyba i wyjąć paczkę, którą można sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wszedłem w sezony FUT, wyszukało mi gracza i ...wywaliło z gry. Włączyłem ją ponownie i info o tym, że się odłączyłem i oczywiście porażka. Porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą wszedłem w sezony FUT, wyszukało mi gracza i ...wywaliło z gry. Włączyłem ją ponownie i info o tym, że się odłączyłem i oczywiście porażka. Porażka...

Wczoraj tak samo miałem jak chciałem zagrać eliminacje do mistrzostw czy jakos tak 2 razy nawet. Raz ucieczke mi zaliczylo a za drugim razem mecz widmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a teraz w kolejnym meczu, tym razem już udanym gościu miał karnego i wyświetliło mi jego samouczka oraz to jak strzela. Obroniłem ;)

 

Jaja też się dzieją przy wyborze stojów...

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robie te kiepawe wyzwania jednak na tym kompanionie, coś z tego leci ? czy to coś jak pasjans, z nudów się układa :1_grinning: i brązy nie sprzedawalne kasuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, piachu00 napisał:

Robie te kiepawe wyzwania jednak na tym kompanionie, coś z tego leci ? czy to coś jak pasjans, z nudów się układa :1_grinning: i brązy nie sprzedawalne kasuje..

Te następne wyzwania są spoko np. narodowości. Paczki lecą niezłe, u mnie najlepiej Kościelny z Gold Premium Players.
Aczkolwiek właśnie zrobiłem pierwszą hybrydę lig, trochę się nagimnastykowałem żeby tanio to złożyć z jakiś Brazoli, i wypadł Elia..

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie teraz podkręcili drop z tych paczek przed premierą żeby się ludzie zachłysnęli. Wogóle czy mi się wydaje czy handel na PS4 padł? Nic nie sprzedalo sie z 4 godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kielczan napisał:

Pewnie teraz podkręcili drop z tych paczek przed premierą żeby się ludzie zachłysnęli. Wogóle czy mi się wydaje czy handel na PS4 padł? Nic nie sprzedalo sie z 4 godzinę.

U mnie też bieda, może nie nic, ale z 3/4 grajków wisi pół dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogóle ceny jakby troche spadły na wieczór. W ciągu dnia pogoniłem zabalete za 2500, teraz ludzie buy now wystawiąją 1700. WTF?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kielczan napisał:

Pewnie teraz podkręcili drop z tych paczek przed premierą żeby się ludzie zachłysnęli. Wogóle czy mi się wydaje czy handel na PS4 padł? Nic nie sprzedalo sie z 4 godzinę.

 

Leci jakby chciało a nie mogło... nie wiem jak w consumables, ale zawodników dużo mniej niż rano, chętnych to samo, ceny praktycznie te same (do 10k). Udało się sprzedać tylko to co wypadło z paczek, np. herb bvb za 2k... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ciezko generowac coinsy teraz na ps4, jak grac nawet nie mozna. Uwierzcie, ze teraz sa niskie ceny i nie warto sprzedawac, w czwartek/piatek podskocza o 50%

 

druga sprawa... Gra nadal mi sie nie sciagnela lol, to juz chyba z 10 godzina leci

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stefan Szarawy z 5* sztuczek za 3k kupiony. Powariowali? Przecież on będzie drogi po premierze. Eder, Jovetić, Berardi, Asamoah, Koulibaly i Szczęsny też. Jeszcze De Rossi, Vangioni, Rudiger, Abate i można grać. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka zlotych kart BPL także liczę, że wasze przepowiednie się sprawdzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, F3niX napisał:

Przeciez ciezko generowac coinsy teraz na ps4, jak grac nawet nie mozna. Uwierzcie, ze teraz sa niskie ceny i nie warto sprzedawac, w czwartek/piatek podskocza o 50%

 

druga sprawa... Gra nadal mi sie nie sciagnela lol, to juz chyba z 10 godzina leci

Jak na ps4 spróbuj wstrzymać ściąganie i odpalić znów albo w stanie wstrzymania nie wiek jak na xboxie ale może bedzie tak samo daj pauzę i odpal znów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne jest to, że w końcu nie trzeba za każdym razem jak się wchodzi do FUT robić swoje ustawienia, bo w 17 zapamiętuje wszystko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jedno, czemu Marcelo z Realu nie ma 5* sztuczek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K..wa, robię jedno wyzwanie, padłem na 3... Zaraz sobie kudły wyrwę, ale gra warta świeczki... 2/4

Paki za te 2...

 

351e4wy.jpg

 

Piłkarzyki: 12/6 rare - 12/3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zarobiłem na strojach a teraz zabieram się za menadżerów,

marny zarobek no ale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobione:

 

o5vy8x.jpg

 

+2 Rare

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×