Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

PSG sprzedane. Mam Messiego i Neymara. Będzie jeszcze chyba Bale, bo nie wiem czy Neymar się u mnie w pierwszym utrzyma. Widzę u siebie Messiego na ST, a Bale na CF. Macie jakieś pomysły jak ich pogodzić w jednym teamie? Najlepsza formacja itd.

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamieta ktos jak na streamie szukalem UP Pogby i zamiast niego kupilem 79 rated za 9k.... Widzac co zrobilem rece mi opadly i postanowilem to puscic na market za 9,5k w nadziei, ze ktos to chwyci. Szczerze nie wierzylem, ze znajdzie sie jakis debil, ktory kupi ta karte az do dzis :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na taką hybrydę? Kusi mnie, by ją wypróbować  :P

Gdzie ta hybryda?

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie postanowiłem wrócić do FUT'a i stwierdziłem, że pora ulepszyć skład. Więc moje pytanie - jaki Chemistry Style dla Lewego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie postanowiłem wrócić do FUT'a i stwierdziłem, że pora ulepszyć skład. Więc moje pytanie - jaki Chemistry Style dla Lewego?

Hunter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta hybryda?

Już jest. Pobawię się w mieszanie między Bundesligą i BBVA, bo chyba kupię wszystkie karty tych zawodników. Zbierałem na Ronaldo, ale jego karta ma w moim przekonaniu przesadzoną cenę. Co nie zmienia faktu, że kupiłbym ją, gdybym nie musiał liczyć coins.

PS. Na wszystkich chyba braknie coins  :sad:

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formacje :biggrin:

Każdy się jara ostatnio tą formacją więc wypróbuje :P ... Piachu Ty chyba grasz włoskim składem, co bys poradził okiem  fachowca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy się jara ostatnio tą formacją więc wypróbuje :P ... Piachu Ty chyba grasz włoskim składem, co bys poradził okiem  fachowca ;)

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=gGCf8n3pnKWFA:ps3

Ja gram tym i jestem zadowolony, zmienię napewno Vidala na jego up kartę i myślę co zrobić z Constantem bo jest słaby, a co w Twoim składzie zmienić ? Ja bym spróbował Muriela za Palacio - reszta wygląda git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej formacji skrzydlowi powinni miec minimum high/med zeby caly czas byc pod gra, fajnie by bylo gdyby CF tez mial z high/med, nie mowiac o dobrym podaniu, 75 min zeby to jakos fajnie wygladalo.
Reszta jak w standardowym 433, kumajacy holdmidfielderzy, nie jakies karakany pokorju maty czy ozila i nie powinno byc tragedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy w sobotę jest zawsze jakieś Happy Hour? Chętnie bym pootwierał pare paczek po 50k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy w sobotę jest zawsze jakieś Happy Hour? Chętnie bym pootwierał pare paczek po 50k. 

EA losowo to daje, śledź tłitera :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie wrażenie że sędziowanie jest poyebane? Nosz k... jak ja lekko dotknę przeciwnika, musnę go, potrącę od razu kartka. A jak przeciwnik wchodzi prostymi nogami to nic. A przed chwilą wisienka na torcie. Wykopuję świecę ze swojego pola karnego, piłka sobie leci leci, Diego mknie na sam na sam, bramkarz wychodzi z bramki, piłka jest przed polem karnym, obaj w tym samym momencie atakują lecącą piłkę, tyle że bramkarz w stylu karate wchodzi butem w twarz Diego, który składa się do snu a gra toczy się dalej. Szkoda, że nie miałem powtórki, bo aż mi szczena opadła. Aż się przypomina klasyk.

 

http://www.youtube.com/watch?v=aQavqad6HDU#t=10m31s

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA losowo to daje, śledź tłitera :)

To chyba jeszcze dzisiaj zrobie pack opening w FUT, tylko poczekam aż wszyscy się sprzedadzą. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie wrażenie że sędziowanie jest poyebane? Nosz k... jak ja lekko dotknę przeciwnika, musnę go, potrącę od razu kartka. A jak przeciwnik wchodzi prostymi nogami to nic. A przed chwilą wisienka na torcie. Wykopuję świecę ze swojego pola karnego, piłka sobie leci leci, Diego mknie na sam na sam, bramkarz wychodzi z bramki, piłka jest przed polem karnym, obaj w tym samym momencie atakują lecącą piłkę, tyle że bramkarz w stylu karate wchodzi butem w twarz Diego, który składa się do snu a gra toczy się dalej. Szkoda, że nie miałem powtórki, bo aż mi szczena opadła. Aż się przypomina klasyk.

 

http://www.youtube.com/watch?v=aQavqad6HDU#t=10m31s

U mnie dzisiaj Alaba dostał żółtą kartkę za... nic! Zrobił wślizg obok przeciwnika ale nawet go nie dotknął. Co najlepsze, on nawet nie miał piłki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzydałby mi się do mojego skladu ;P

rodriguez-pro.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj Alaba dostał żółtą kartkę za... nic! Zrobił wślizg obok przeciwnika ale nawet go nie dotknął. Co najlepsze, on nawet nie miał piłki!

Jasne jasne :) Już takich bajek to nie wciskaj. Można nie nawidzić FIFY i narzekać na nią ale w takie coś trudno uwierzyć. Może wcześniej zrobił jakieś wykroczenie?

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem skład pod Handicap http://www.futhead.com/14/squads/7851670/ Rozegrałem jeden mecz i dostałem 0-4  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin: Pique przy jednej z bramek asystował ledwo co turlającą się do bramki piłkę. Słowo. Wciskałem kwadrat mocno i wiele razy. Biegł przy piłce bez reakcji. Zareagował dopiero na lini bramkowej łapiąc się za głowę. Widać doszło do niego w czym brał udział. Dobrze rokuje na przyszłość   :P 

Na więcej nie mam coins. Jak ktoś ze starych użytkowników forum chciałby sprawdzić któregoś grajka dajcie znać. Ja mam jeszcze portugalski i francuski skład więc nie będzie problemu z pożyczeniem.

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=gGCf8n3pnKWFA:ps3

Ja gram tym i jestem zadowolony, zmienię napewno Vidala na jego up kartę i myślę co zrobić z Constantem bo jest słaby, a co w Twoim składzie zmienić ? Ja bym spróbował Muriela za Palacio - reszta wygląda git :)

Kupię i przetestuję, a Tevez może na  CF by się sprawdził ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię i przetestuję, a Tevez może na  CF by się sprawdził ? :biggrin:

Też, ma dobry strzał :) nawet bardziej niż Muriel by się sprawdził - zupełnie o nim zapomniałem :P

Zrobiłem skład pod Handicap http://www.futhead.com/14/squads/7851670/ Rozegrałem jeden mecz i dostałem 0-4  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin: Pique przy jednej z bramek asystował ledwo co turlającą się do bramki piłkę. Słowo. Wciskałem kwadrat mocno i wiele razy. Biegł przy piłce bez reakcji. Zareagował dopiero na lini bramkowej złapał się za głowę. Dobrze rokuje na przyszłość   :P 

Na więcej nie mam coins. Jak ktoś chce ze starych użytkowników chciałby sprawdzić któregoś grajka dajcie znać. Ja mam jeszcze portugalski i francuski skład więc nie będzie problemu z pożyczeniem.

Sprawdził bym Messiego ale nie mam zupełnie składu na niego - więc może kiedy indziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×