Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie odwrotnie. w 433(4) skrzydłowi grali piach a w 4321 dostali nowe życie. Widocznie kwestia indywidualnego stylu. Ja nigdy nie grałem typowo skrzydłowymi, wolę ich traktować jak szybkich napastników z dobrym dryblingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie odwrotnie tylko tak samo jak u nas :1_grinning: u mnie też w 4-3-3(4) grają piach i przejdę na 4321, tylko Jovetic na CAM jest Bogiem i nie wiem czy go zostawić na zwykłym CM czy sprzedać i kupić jakiegoś CM. Grałem właśnie jedną połowę 4-3-3(4) i drugą 4321 i w drugiej połowie było czuć tych skrzydłowych. a na 4-3-3(4) stoją

Edytowane przez Kubuhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie skrzydłowych na skrzydła, to musiałem zacząć grać skrzydłami...

Jako, że przez całą 15 i 16, taką taktyką zagrałem może 8 meczy... To Marysia była lekko w szoku. 

Rozpocząłem naukę od czegoś, co myślałem, że będzie mniej bolesną przesiadką na inną taktykę, czyli 4321...

Dramat jakiś.

Skrzydłowi, a w zasadzie boczni napastnicy w ogóle gdzieś pod grą, ciasno jak o 16 w warszawskim 522, bardziej sobie wszyscy przeszkadzali, niż pomagali.

Suarez zagubiony, Bale i Neymar jakby ich nie było...

Męczyłem się tak z 6 spotkań - no bo może zaskoczy... Ale nie zaskoczyło... Mecze wstydu. 

 

Przestawiłem na 433(2), pozmieniałem CT, dałem wytyczne... I kwa!

To działa...

Bale i Neymar wchodzą do środka, robią taki wiatr, że czapki spadają, Suarez cały czas w grze, jest tam gdzie powinien być.

Boczni CM, wchodzą i rozrywają obronę - szeroko - jest miejsce na klepkę i wyciąganie obrony... N. i B., pięknie wchodzą w pole karne.

CDM siedzi gdzie powinien i w dodatku potrafi dołączyć do ataku...

Obrona nie wychodzi za wysoko.

Powoli zapominam o 4312 i rozumiem, dlaczego większość gra skrzydłami.

 

Choć w tej grze jest tak, że jak myślisz, że już jesteś nieśmiertelny to się zdarza taki mecz jaki mi...

3-0 w 26 minucie... A skończyło się kwa 3-5... Tyle szans co zmarnowałem, starczyłoby na skróty całorocznej Ligi+ Ekstra. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę grał w grę legendą...

 

33wns00.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem sobie skrzydłowych na skrzydła, to musiałem zacząć grać skrzydłami...

Jako, że przez całą 15 i 16, taką taktyką zagrałem może 8 meczy... To Marysia była lekko w szoku. 

Rozpocząłem naukę od czegoś, co myślałem, że będzie mniej bolesną przesiadką na inną taktykę, czyli 4321...

Dramat jakiś.

Skrzydłowi, a w zasadzie boczni napastnicy w ogóle gdzieś pod grą, ciasno jak o 16 w warszawskim 522, bardziej sobie wszyscy przeszkadzali, niż pomagali.

Suarez zagubiony, Bale i Neymar jakby ich nie było...

Męczyłem się tak z 6 spotkań - no bo może zaskoczy... Ale nie zaskoczyło... Mecze wstydu. 

 

Przestawiłem na 433(2), pozmieniałem CT, dałem wytyczne... I kwa!

To działa...

Bale i Neymar wchodzą do środka, robią taki wiatr, że czapki spadają, Suarez cały czas w grze, jest tam gdzie powinien być.

Boczni CM, wchodzą i rozrywają obronę - szeroko - jest miejsce na klepkę i wyciąganie obrony... N. i B., pięknie wchodzą w pole karne.

CDM siedzi gdzie powinien i w dodatku potrafi dołączyć do ataku...

Obrona nie wychodzi za wysoko.

Powoli zapominam o 4312 i rozumiem, dlaczego większość gra skrzydłami.

 

Choć w tej grze jest tak, że jak myślisz, że już jesteś nieśmiertelny to się zdarza taki mecz jaki mi...

3-0 w 26 minucie... A skończyło się kwa 3-5... Tyle szans co zmarnowałem, starczyłoby na skróty całorocznej Ligi+ Ekstra. 

 

Jakieś podpowiedzi co do CT i wytycznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestował ktoś może w kartę Embolo OTW? Jeśli tak to planujecie sprzedać dzisiaj czy czekać na kolejne IF'y?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LW/RW

 

Cut inside

Forward

Short

 

SC

 

Target, Forward

 

LB/RB

 

S.Back

 

CDM

 

S.Back

 

40

40

OR

 

45

45

45

OR

 

80

80

40

OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam w linii pomocy w kolejności od lewej Asamoah, Khedira, Parolo. Chcę wrzucić do składu kogoś lepszego, zastanawiam się nad Nainggolanem i Pjaniciem. Kogo polecacie kupić i za kogo go wrzucić? Z tych trzech co mam najlepiej gra Asamoah...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zakupił Nainggolana potem Marchisio a na koniec Pjanicia .U mnie ma to właśnie tak wyglądać :smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też chcę takie coś zbudować, ale w tej chwili nie wiem kogo wyrzucić z obecnego składu ;/

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że w 17 na 100 (celowanych na boki, dół, kosmos) normalnych strzałów w bramkę - bramkarz broni 99? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już twoja decyzja ale ja bym wymienił za Parolo Khedire bym zostawił dobry w defensywie fajny strzał podania też nie najgorsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię zadanie z tym budowaniem składów. Okazało się, że muszę zagrać 10 spotkań z totw i po gwizdku wyjść. Robię to ale zzera mi kontrakty... już tylko pięć zostało, a nie będę jeszcze w tych pajaców ładował kart... robię coś źle czy jak? Bo jak wychodzę to pyta mnie czy chcę się poddać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę grał w grę legendą...

 

33wns00.jpg

Ile Cię Sydney kosztowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, stMikolaj napisał:

Ile Cię Sydney kosztowało.

 

40K

 

Kupiłem najtańszych brązów i zrobiłem z nich cdm, cm, cam. :)

3 miałem w klubie.

 

Miałem nadzieję, że coś z paczki wyleci (6 rare - 6 non rare)... Ale wyleciał Albate, Drinkwater i ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Maxim.

Fuck

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

40K

 

Kupiłem najtańszych brązów i zrobiłem z nich cdm, cm, cam.

3 miałem w klubie.

 

Miałem nadzieję, że coś z paczki wyleci (6 rare - 6 non rare)... Ale wyleciał Albate, Drinkwater i ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Maxim.

Fuck

 

 

Dlatego lepiej kupić pieroga, pograć i odsprzedać ☺️ może i z zyskiem 😉

Robię zadanie z tym budowaniem składów. Okazało się, że muszę zagrać 10 spotkań z totw i po gwizdku wyjść. Robię to ale zzera mi kontrakty... już tylko pięć zostało, a nie będę jeszcze w tych pajaców ładował kart... robię coś źle czy jak? Bo jak wychodzę to pyta mnie czy chcę się poddać....

Wyjdź z gry nie z meczu. Chyba, że Ci nie zależy jak mi na statach to wychodz normalnie. Ja dziś przychodzę z pracy i 20 RQ zaliczam z 3 do 7 ligi i znów szybki coins 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś składa drużynę z ligi hiszpańskiej? Jacyś sprawdzeni zawodnicy w rozsądnych cenach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, da się wygrać ten yebany draft online? Mnie już coś bierze, jak już któryś raz dostaje gola w 90+ minucie, bo moja obrona rozchodzi się jak morze przed Mojżeszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się do 5 ligi wejść heh mam nadzieje ze niewielu wymiataczy tak wraca do poprzednich lig bo bym chciał jeszcze coś ugrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa jest wybór strojów i na ekranie widzimy, że przeciwnik zmienia strój, wchodzę w grę i są złe stroje....oczopląsu można dostać jak nie wiesz który to twój....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zuba1899 napisał:

Kuźwa jest wybór strojów i na ekranie widzimy, że przeciwnik zmienia strój, wchodzę w grę i są złe stroje....oczopląsu można dostać jak nie wiesz który to twój....

No właśnie ostatnio się pytałem czy ktoś też tak ma, że jest ekran wybierania strojów i nagle one się "podmieniają"przykładowo masz białe i zielone, przeciwnik ustawia białe, ty masz napisane, że zielone na obrazku, a na piłkarzu pokazują się białe i przeciwnik ucieka, bo myśli, że grać będzie z debilem białe vs białe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×