Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Parę razy grałem już czerwone na czerwone, czarne na czarne i niebieskie na niebieskie i jeszcze sędzia na niebiesko... kwa, myślałem, że mi gałki oczne wyjadą na wczasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak kupiłem do składu Bacce zamiast Edera i Jovetica to oznacza to nie mniej i nie więcej niż zmarnowane sytuacje bramkowe i obijanie z każdej strony bramkarza się skończą? :Gmoch::Gmoch::Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś z Was formacją 4-3-1-2? Jak wrażenia?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze koszulek sugerujcie się tymi w które ubrany jest zawodnik. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super gram z jakimś arabusem, lagi jak cholera, prowadzę 2-0 wyjeb*** mi serwery ea, wchodzę i zaliczone jako porażka... thx jeb*** EA :frog: tego raka kiedyś wyleczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Parę razy grałem już czerwone na czerwone, czarne na czarne i niebieskie na niebieskie i jeszcze sędzia na niebiesko... kwa, myślałem, że mi gałki oczne wyjadą na wczasy.

Ja dzisiaj miałem podobnie,sędzia na niebiesko i moi zawodnicy tez. Ile razy leciały z mojej strony uje i qwy jak zawodnik przeskakiwał nad piłką zamiast ją przyjąć. W drugiej połowie meczu załapałem,że to arbiter

To jakaś ukryta bestia,czy zawodnik do sbc?

a7fd1a39158127e749455841befeb5d0.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fin3st19 napisał:

Panowie, da się wygrać ten yebany draft online? Mnie już coś bierze, jak już któryś raz dostaje gola w 90+ minucie, bo moja obrona rozchodzi się jak morze przed Mojżeszem.

W moim przypadku jest cos gorszego od goli w 90 min... jak mi kur*a nagle z dupy zrywa internet na 5s i wraca tak jak przed chwila. Wylecial mi w ataku Tevez i juz mialem pewnosc ze cos wiecej ugram. 3 mecz i prowadzilem 2:0 a tu bum. Ucieczka.

Konsola oczywiscie na kabelku wiec nie wiem o choooy tu chodzi.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super gram z jakimś arabusem, lagi jak cholera, prowadzę 2-0 wyjeb*** mi serwery ea, wchodzę i zaliczone jako porażka... thx jeb*** EA :frog: tego raka kiedyś wyleczą?

Ja 2 dni temu w finale turnieju (paka i 500 coins) strzelam na 5-0( jak mnie pamięć nie myli) koleś robi RQ a mnie wyrzuca z UT i po zalogowaniu uznaje moja ucieczke 😂 Wczoraj to samo tylko w 2 rundzie po zakończeniu zwycięskiego meczu logout następuje po gwiazdku i oczywiście, że ucieczka. Hooy wie ocb ale filmiki dla beki wyślę do supportu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś kartą Timo Werner? Poszukuję taniego, szybkiego, napadziora do Bundesligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem. Na uj sie nadaje. 68 staminy, czy jakos tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jaki dzien tygodnia wpadaja paczki z deluxe edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj miałem podobnie,sędzia na niebiesko i moi zawodnicy tez. Ile razy leciały z mojej strony uje i qwy jak zawodnik przeskakiwał nad piłką zamiast ją przyjąć. W drugiej połowie meczu załapałem,że to arbiter

To jakaś ukryta bestia,czy zawodnik do sbc?

a7fd1a39158127e749455841befeb5d0.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kup, pograć i ocenisz czy wart tej ceny

Tutaj masz skladzik mój i taki Ci polecam do tych 150k . Insigne lepszy moim zdaniem na lw niż Mertens,który gra na CAM za Hamsika. Rozpoczynam z Radja na SPO a Mertens z CH7 gra na SP. Po gwiazdku zmiana Mertensa z Radja.

6a6eaeebe0d467c52ec4d3e9dd7c3b55.jpg

To mój fitness

b034d325b69c3e984036fa1f1a775650.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dkrecik napisał:

Ma ktos konto z dzialajacym web appem nie potrzebne? odkupie priv

Ile dajesz :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, Vinnie napisał:

w jaki dzien tygodnia wpadaja paczki z deluxe edition?

poniedziałek godz. 2:00

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup, pograć i ocenisz czy wart tej ceny

Tutaj masz skladzik mój i taki Ci polecam do tych 150k . Insigne lepszy moim zdaniem na lw niż Mertens,który gra na CAM za Hamsika. Rozpoczynam z Radja na SPO a Mertens z CH7 gra na SP. Po gwiazdku zmiana Mertensa z Radja.

6a6eaeebe0d467c52ec4d3e9dd7c3b55.jpg

To mój fitness

b034d325b69c3e984036fa1f1a775650.jpg

Miki...,ale to właśnie ja tego typa sprzedałem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna parodia.. czyt. STRZAŁY

nie wiem czy to tylko u mnie, ale to lekka paranoja. Są takie mecze, że choćbym się zesrał to nie da się wygrać. Dochodzę do sytuacji strzeleckich, wduszam strzał do oporu, a zawodnik kopie tak anemicznie, że bramkarz mógłby wyjść na kawę do starbucksa... no żesz kuźwa... widzę, że od dwóch lat nic się nie zmieniło...

 

na pocieszenie dodam, że grając Baccą od razu czujemy, że to topowy zawodnik, także polecam każdemu w serie a.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znawcą może nie jestem ale na pewno pierwszy miesiąc w weekendy ceny będą wyższe niż w tygodniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Futbin app wjechał zaktualizowany

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe SBC zrobione. Fajnie bo banalne żeby tanio skleić, praktycznie na ślepo szukając na rynku. Wydałem na 4 wyzwania z 15-20k, a wypadł Barzagli i Williams z Evertonu który o dziwo jest coś wart. Jedynie szkoda, że za całość jest tak słaba paczka zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zuba1899 napisał:

Kolejna parodia.. czyt. STRZAŁY

nie wiem czy to tylko u mnie, ale to lekka paranoja. Są takie mecze, że choćbym się zesrał to nie da się wygrać. Dochodzę do sytuacji strzeleckich, wduszam strzał do oporu, a zawodnik kopie tak anemicznie, że bramkarz mógłby wyjść na kawę do starbucksa... no żesz kuźwa... widzę, że od dwóch lat nic się nie zmieniło...

 

na pocieszenie dodam, że grając Baccą od razu czujemy, że to topowy zawodnik, także polecam każdemu w serie a.

 

Chciałem o tym samym napisać, ale się przestraszyłem komentarzy typu naucz się strzelać ;) 

 

Wróciłem do kamery współpraca i zacząłem w końcu wygrywać i to wyraźnie. Nie dla mnie telewizyjne, defaultowe, czy inne. Pewnych nawyków nie da się wyeliminować lol

Edytowane przez awakeman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorszy jest ten input lag, zawodnicy reagują ze strasznym opóźnieniem, że często ciężko akcje wprowadzić. 

 

Moje większość strzałów trafia albo w słupek albo wprost w bramkarza, a jak wpadają to przeważnie takie szmaty, które ledwo co się toczą.

 

Frostbite to był strzał w 10 :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×