Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lokitheman napisał:

Tez nie macie paska w karnych jak strzelacie? Masakra, na czucie musze strzelac i tak Przegrałem 2 razy w karnych...

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

Podobno strzałka jest tylko wtedy gdy przeciwnik ma ją też włączoną, w przeciwnym razie ty nie możesz jej włączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Shaqiri - maly, ale wariat. Co prawda lewa noga ale polecam tylko te karty ktorymi gralem.

Ja jednak postanowilem przysiasc do fut champions skoro jutro caly dzien jest wiec powinienem dac rade rozegrac wszystkie mecze. Na chwile obecna bilans 7/11 takze nie jest zle ustawilem swoja taktyke i jakos leci. Testuje Benteke i daje rade ale szkoda ze do informa brakuje mi 20k (liczylem ze bedzie chodzil za wartosc quick sella)

IF Benteke rzeznik! Najlepszy napastnik jakim gralem w BPL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jakis dobry skład z sif immobiliserem, if bonaventura, martialem że skrzydłami i dobra obrona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, baku83 napisał:

IF Benteke rzeznik! Najlepszy napastnik jakim gralem w BPL.

Ja praktycznie z wiekszych napastnikow testowalem juz kazdego. Musa, Remy, Kane, Diego Costa, Rashford i teraz Benteke. Oczywiscie do pary z Carlitosem ktory siedzi u mnie w skladzie do fify 18 tylko szkoda ze forma mu spadla i juz nie jest rzeznikiem jak wczesniej (jego bilans 174 spotkania 117 bramek 53 asyst).

Widze wlasnie ze stac mnie na Vardy'ego ale kupie go moze na kolejny turniej jak uda sie wbic golda 1 i automatycznie zakwalifikowac.

No i jest jeszcze Lukaku ale mialem jego wypozyczona karte i lamil jak cholera.

A IF Mane na napastniku? gral ktos?

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe wyzwania ligi belgijskiej i francuskiej się pojawiły.

Ale ceny powariowały, wysprzedałem wszystko co możliwe z kilkakrotnym zyskiem niż zwykle.

Non rary po 6-7 k chodzą nic tylko zacierać rączki z profitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Lacazettem? Sprawdza się? Bo chcę zrobić hybrydę Calcio A + Francuzi i głównym napadziorem ma być właśnie Lacazette.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grał ktoś Lacazettem? Sprawdza się? Bo chcę zrobić hybrydę Calcio A + Francuzi i głównym napadziorem ma być właśnie Lacazette.

Ja mam Wąsatego i powiem szczerze gram nim tylko w FC i ma więcej goli niz meczy rozegranych. Przy takim napastniku czuc to wykończenie i robi straszną różnice. Wiadomo ze taki Bailly go bierze z bara ale np Koscielny sie odbijal bark w bark. Maly, ale wariat.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, lokitheman napisał:

Ja mam Wąsatego i powiem szczerze gram nim tylko w FC i ma więcej goli niz meczy rozegranych. Przy takim napastniku czuc to wykończenie i robi straszną różnice. Wiadomo ze taki Bailly go bierze z bara ale np Koscielny sie odbijal bark w bark. Maly, ale wariat. emoji14.png

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

Właśnie wezmę chyba wąsatą wersję, a w miarę możliwości będę składał , żeby wymienić na niewymienialnego, chociaż może być ciężko ;).

 

Chociaż widzę, że wąsaty jest 20k droższy, a tylko ma więcej fizyczności. Warto inwestować 20k więcej?

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Właśnie wezmę chyba wąsatą wersję, a w miarę możliwości będę składał , żeby wymienić na niewymienialnego, chociaż może być ciężko ;).

 

Chociaż widzę, że wąsaty jest 20k droższy, a tylko ma więcej fizyczności. Warto inwestować 20k więcej?

Mysle ze warto bo nie daje sie tak latwo w pojedynkach z obroncami, aczkolwiek on poszedl troche z ceny bo ja go kupowalem za 105K a juz chodzi po 90K. Wiec moze staniec jeszcze. Ja po FC sprzedaje bo nie trzymam drogich kart do Black Friday za dlugo.

Zloto 1 wbite, zostaly 4 mecze do konca. Elita 3? Zadanie niemozliwe... :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, lokitheman napisał:

Mysle ze warto bo nie daje sie tak latwo w pojedynkach z obroncami, aczkolwiek on poszedl troche z ceny bo ja go kupowalem za 105K a juz chodzi po 90K. Wiec moze staniec jeszcze. Ja po FC sprzedaje bo nie trzymam drogich kart do Black Friday za dlugo.

Zloto 1 wbite, zostaly 4 mecze do konca. Elita 3? Zadanie niemozliwe... :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

Próbuj i daj znać ;), musisz 3 wygrać, fajnie by było, super paczka z tymi informami.

 

Wrzuć skład jakim grasz ;).

 

Ja podobnie pozbywam się lepszych kart na Black Friday, mam nadzieję, że spadną ceny, stworzyłem sobie skład w tym momencie ma 300k, liczę, że poleci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy planujecie wyprzedawać wszystko? Już teraz? Nie bawiłem się w to nigdy także nie orientuję się. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyście się nie przejechali na tym BF jak w poprzednim roku. Wszyscy się wyprzedawali,a potem płacz,bo ceny miast w dół,to poszły do góry. Ja na swoją bundes wydałem lekko ponad pół banki,na serie-a grubo ponad 200k i nic nie sprzedaje bo po co? Licząc,że spadnie cena składów i odkupić je o kilka tysi taniej? Co z takim małym zyskiem robić?

W przypadku sprzedaży i odkupieniu z zyskiem minimum 100 k ma to jeszcze jakiś sens. Ja tymi składami pewnie rozegram nie więcej niż 100 spotkań do kolejnej edycji Fify

Generalnie trzeba być czujnym z tym BF,bo mozna się trochę przejechać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśńie pamietam dramę z tamtego roku , komuś coś tam się nie zwróciło do końca :) 

 

Przy składzie za +\- 500k ma to sens ? Edit: właściwie to nieważne , znając moje wyczucie i tak bym stratny był heh 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt,że czasem człowiekowi żal,że kupił kartę przepłacając kilka,czy kilkanaście tysi. Miałem tak wczoraj kupując Reusa o 6-7 tysi drożej niż była warta kilka godzin pózniej. Dodatkowo musiałem kupic dwie karty zmiany pozycji,co dało dodatkowe 3k kosztów

Najlepsze jest to,że obserwowałem ruchy cen tej karty od kilku dni i dałem się złapać na własną pazernośći głupotę

Pewnie znowu będzie kilku szczęśliwców i kilku zawiedzionych po bf,ale taki urok tego okresu jest.

Jak sobie teraz przypominam,to najlepsze zakupy były ok tygodnia przed BF. Mogę się mylić,bo w moim wieku pamięć czasem zawodzi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny już spadają lekko, wczoraj Pedro IF za 39k a teraz widzę 35k co jakiś czas wlatuje, tak samo inne karty, dzisiaj FUT United sie zaczyna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gorekkk napisał:

Ceny już spadają lekko, wczoraj Pedro IF za 39k a teraz widzę 35k co jakiś czas wlatuje, tak samo inne karty, dzisiaj FUT United sie zaczyna 

 

FUT United czyli ? Bo jakoś tak nie kojarzę tego :P, jakieś paczki będą wrzucać na zasadzie BF ?

 

I jeszcze takie moje przemyślenie, może ceeny kart po BF nie spadną, ale wydaje mi się, że spadną na kilka dni przed, bo właśnie wszyscy będą sprzedawać karty, żeby mieć coinsy na ten weekend, trzeba będzie obserwować ;)

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.  Dla syna chce stworzyć nowy profil we FIFIE aby grał sobie swojego Futa itd. Chce aby to było na moim logowaniu do konsoli aby miał ps plusa i grał w sieci. W zarządzaniu profilami widzę ze jest możliwość posiadania więcej niż jednego profilu ale nie wiem jak je założyć i podpiąć. Będę wdzięczny za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udalo sie, 28 wygranych :) Ale rekord pobity.

Lacazette 44 mecze 45 goli 25 asyst. Najlepszy gracz jak na razie jakim gralem. Z Benzema tworza zajebisty duet :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowym silniku gra smiga az milo|
 

 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie.  Dla syna chce stworzyć nowy profil we FIFIE aby grał sobie swojego Futa itd. Chce aby to było na moim logowaniu do konsoli aby miał ps plusa i grał w sieci. W zarządzaniu profilami widzę ze jest możliwość posiadania więcej niż jednego profilu ale nie wiem jak je założyć i podpiąć. Będę wdzięczny za pomoc. 

Trzeba stworzyć po prostu nowego użytkownika na konsoli

Krok po kroku konsola Cię poprowadzi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skompletowałem sobie wszystkie kluby z bundesligi z myślą o przyszłym SBC:Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, unki napisał:

Trzeba stworzyć po prostu nowego użytkownika na konsoli emoji4.png

Krok po kroku konsola Cię poprowadzi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

mam stworzone inne konto na konsoli i własnie próbowałem się na nie przelogować, jednak po tej czynności pokazuje mi, że nie mam połączenia z EA, tak jakbym nie miał w ogóle neta co wnioskuje może mieć związek albo z brakiem PS Plus na drugim koncie użytkownika albo fakt, że te konto założyłem na amerykańskim koncie. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Verbatimek napisał:

Skompletowałem sobie wszystkie kluby z bundesligi z myślą o przyszłym SBC:Gmoch:

 

ile wydałeś na wszystko ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, robson1425 napisał:

 

ile wydałeś na wszystko ?;)

Szczerze, to nie liczyłem bo kupiłem parę grajków nadto, ale wszystkich łykałem po najniższej rynkowej cenie, myślę że ok 100k poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim tempie dodawania lig, bundesligę mogą dać za kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×