Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba powoli zaczynam lapac o co chodzi w tym agresywnym odbieraniu pilki, jak sie okaze, ze mam racje to bede dobrym graczem i jak reszta dobrych graczy nie podziele sie  z nikim ta informacja :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba powoli zaczynam lapac o co chodzi w tym agresywnym odbieraniu pilki, jak sie okaze, ze mam racje to bede dobrym graczem i jak reszta dobrych graczy nie podziele sie  z nikim ta informacja :F

Już Cię nie lubię  :P  :P  :P 

Nie bądź taki wredny i dziel się wiedzą  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze wieczorem na kims to przetestowac, nie powiem nic a nic dopoki nie bede w 100% pewnych, ze to jest to czego szukalem ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile macie kont? I skad na to czas brac?

Ja na głównym, europejskim gram, drugie mam na amerykańskim psn. Tam handluje, tam też robię sobie skarbiec i tam też używam FUTT14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba powoli zaczynam lapac o co chodzi w tym agresywnym odbieraniu pilki, jak sie okaze, ze mam racje to bede dobrym graczem i jak reszta dobrych graczy nie podziele sie  z nikim ta informacja :F

Ponoć monety już na allegro a fifa u żyda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem sie klania, wroc pare postow wyzej. Bedziesz wiedzial.

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem sie klania, wroc pare postow wyzej. Bedziesz wiedzial.

Śmieje się, nie łudź się, że coś odkryłeś - ironizując, że ludzie tutaj mają jakieś tajemnice na wygrywanie i nikomu nie chcą powiedzieć, albo jesteś dobry i wygrywasz albo słabszy i przegrywasz, a ten mityczny wysoki pressing jest łatwy do ogrania :P

Już mówię jak to zrobić, dużo L1 i trójkąta, gra na ścianę, wtedy sami mu się zmieniają gracze i zostają duże luki :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrystusie...

Tu nie chodzi o jakies custom taktyki, ktore same mi mecz wygraja.

Sa pewne zachowania, ktore sa wykorzystywane przez duza liczbe graczy i nie sa zalezne od AI tylko od nas.

Cos w stylu stop and move, dragbackow. Sa to male detale, ktore bardzo pomagaja i ulawtiaja gre.

Jak te dwa wymienione wczesniej juz opanowalem i w ataku bardzo sie przydaja tak potrzebuje ogarnac to w obronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrystusie...

Tu nie chodzi o jakies custom taktyki, ktore same mi mecz wygraja.

Sa pewne zachowania, ktore sa wykorzystywane przez duza liczbe graczy i nie sa zalezne od AI tylko od nas.

Cos w stylu stop and move, dragbackow. Sa to male detale, ktore bardzo pomagaja i ulawtiaja gre.

Jak te dwa wymienione wczesniej juz opanowalem i w ataku bardzo sie przydaja tak potrzebuje ogarnac to w obronie.

Do solidnej obrony wystarczy używanie "kontejn defending" czyli komputer broni za Ciebie i to cała tajemnica :P

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam prosta sztuczke, bardzo czesto mozna wyczuc ze przeciwnik bedzie chcial grac l1 trojkat na np cyborga ibarbo, wtedy cofam jednym zawodnikiem jak najblizej bramki, pilka leci a tam zonk bo moj obronca juz tam stoi. ponad to przy roznym zawsze cofam tego zawodnika ktory stoi nie daleko wykonawcy roznego az pod pole karne - zawsze to jeden zawodnik wiecej. i jeszcze jedna rzecz - jak mamy zamieszanie w polu karnym,to wypie*alamy pilke przed siebie kwadratem a nie jakies zabawy w rozegranie i podawanie bo czesto konczy sie to golem dla rywala ;f wszyskto niby proste ale sam po sobie widze,ze odzyskuje pilke w polu karnym i probuje cos podac, pilka leci pod nogi rywala i po zabawie =)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do solidnej obrony wystarczy używanie "kontejn defending" czyli komputer broni za Ciebie i to cała tajemnica :P

 

Dokładnie, nic dodać nic ująć, a jak do tego dorzucam X i sprint to mam wrażenie, że cały zespół wychodzi wyżej ot cały mityczny pressing... ;) Z dobrych porad w obronie to nawet do wybić "na pałę" polecam się ustawiać na lepszą nogę obrońcy. Rzekłem.

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ja polecam prosta sztuczke, bardzo czesto mozna wyczuc ze przeciwnik bedzie chcial grac l1 trojkat na np cyborga ibarbo, wtedy cofam jednym zawodnikiem jak najblizej bramki, pilka leci a tam zonk bo moj obronca juz tam stoi. ponad to przy roznym zawsze cofam tego zawodnika ktory stoi nie daleko wykonawcy roznego az pod pole karne - zawsze to jeden zawodnik wiecej. i jeszcze jedna rzecz - jak mamy zamieszanie w polu karnym,to wypie*alamy pilke przed siebie kwadratem a nie jakies zabawy w rozegranie i podawanie bo czesto konczy sie to golem dla rywala ;f wszyskto niby proste ale sam po sobie widze,ze odzyskuje pilke w polu karnym i probuje cos podac, pilka leci pod nogi rywala i po zabawie =)))

 

Lepiej nawet wybijac na shot buttonie, gdyz kwadrat mi "mini" animacje wybicia + regulacja sily strzalu, niby milisekundy ale to jst fifa, wystarcza te milisekundy, zeby na trajektorii stanal jakis ogorek i dostal ta pilka w leb. No a takie :circle: to od razu laga w powietrze na uwolnienie bez zbednego pi3rdolenia :F

Ogolnie do najczestszych bledow naleza:

1. Wybijanie gornych pilek za pomoca  :x:, jakby to powiedziec :circle: ma "wiekszy" priorytet, i w przypadkach gdy koles spamuje L1+ :triangle: lepiej wybic pilke w bok niz ryzykowac jakiegos niedolota do bramkarza

2. Duzo osob boi sie wybic wlasnie pilki na pale, wola rozgrywac "na ostatniego" co czesto-gesto konczy sie odbiorem i sytuacja sam na sam. Lepiej miec 0:0 i od nowa organizowac obrone niz przez to wyciagac pilke z wlasnej siatki.

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko,ktos jakis ciekawy sklad z uwzglednieniem IF T.Silvy ktorego trafilem potrafil by sklecic? :P tylko bez zlatana/ronaldo/messiego bo na takich grajkow to mnie nie stac ;/ neymar moze byc ;p najlepiej 4-3-3(5) bo gram tym w sezonach Barca i sie super gra ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies preferencja co do zespolu ?
Narodowosciowo- brazole ?
Hybryda jakis lig/narodowosci?
Jacys lubiani zaowodnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sklecisz to bedzie, sprawdze wszystko ;d jesli bedzie mieszanka bbva-brazylia to CB Ramos-Silva bramka SIF Alves, jesli sami brazylijczycy to CB Silva-Naldo i bramka SIF Alves, tyle z wymagan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na przesiadkę z Serie A, zawodnicy wystawieni, myślę co za potwora stworzyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, od godziny 17.30 do 23:00, przeprowadzona zostanie konserwacja PlayStation Network. Osoby, które logowały się na swoje konta w ciągu ostatnich kilku dni (w przypadku użytkowników PS4 – w czasie ostatnich 24 godzin), będą mogły w tym czasie skorzystać z funkcji gry online.

 

o wy gnoje swinskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gowno strasznie podobno :F
Dziala ten FUT czy nie ? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gowno strasznie podobno :F

Dziala ten FUT czy nie ? ;d

Mnie wywaliło, oczywiście wygrywałem 4-1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×