Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

jest 'FUT 14 TRADER' ale opinie takie sobie, to to?

Masz dobry mobiele? Słuchaj mnie. Raz czy drugi Ci się wykrzaczy. To jest dla Ciebie problem? Oficjalne aplikacje nie działają all of the time. Na mojej Z1 działa rewelacyjnie.

Tak. Na iOS jest o wiele lepsza niż na Androidzie. Polecam, sam korzystam. Najlepsze jest to, że szuka po ratingu, czyli oddziela nify od IFów.

Dokładnie. Wyszukiwarka jest o niebo lepsza od oficjalnych. Ja się bawię w FUT pierwszy sezon, a mam wrażenie, że wiem więcej od tych którzy w tym dziadostwie siedzą od kilku lat  :P

j/w zgadzam sie z Piachem ;) PS. jakos nie wierze tej appce i jednak podziekuje ;) nie chce sie ktoregos pieknego poranka obudzic i zobaczyc piekny widok czystego konta w FUT :)

I super. Ja już z tą apką przywitałem wiele poranków. Nikt mnie nie oszukał. Pisząc o niej robię ludziom przysługę. Każdy potencjalny kupiec jest dla mnie konkurencją. Nie korzystaj! My z bartbuksem będziemy Ci wdzięczni (swoje wiemy) ;)

Japa messiego jest na ikonce, musze wiedziec zanim wpisze login? Poki co jest po wlosku ta na android

Żadna japa Messiego. Zielona ikona. Małymi literami nazwa aplikacji "ultimate team trader", a wielkimi cyframi "14". Amen.

Sorki, niedoczytalem, musze sie przyznac ze miales u nnie opinie filozofa deczko niedorobionego, zwracam honor, awansowales w ch.j, teraz widze ze niezly z ciebie czubek! ;)

No jeżu w plamy. Teraz podbudowałeś moje ego. Żebym ja jeszcze grał tak dobrze jak wiele o tej grze wiem  :P

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszukujecie się tu prawie udziału UFO w zwycięstwie waszych przeciwników, a nikt nie pomyśli, że grał poprostu lepiej, że umie stosować taki pressing, a wy nie :P

Zadne UFO, widze, ze ktos to stosuje to znaczy, ze to potrafi.Spoko, ja sie pytam jak on to robi ?

Subtelna roznica?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dobry mobiele? Słuchaj mnie. Raz czy drugi Ci się wykrzaczy. To jest dla Ciebie problem? Oficjalne aplikacje nie działają all of the time. Na mojej Z1 działa rewelacyjnie.

Dokładnie. Wyszukiwarka jest o niebo lepsza od oficjalnych. Ja się bawię w FUT pierwszy sezon, a mam wrażenie, że wiem więcej od tych którzy w tym dziadostwie siedzą od kilku lat  :P

I super. Ja już z tą apką przywitałem wiele poranków. Nikt mnie nie oszukał. Pisząc o niej robię ludziom przysługę. Każdy potencjalny kupiec jest dla mnie konkurencją. Nie korzystaj! My z bartbuksem będziemy Ci wdzięczni (swoje wiemy) ;)

Żadna japa Messiego. Zielona ikona. Małymi literami nazwa aplikacji "ultimate team trader", a wielkimi cyfra "14". Amen.

No jeżu w plamy. Teraz podbudowałeś moje ego. Żebym ja jeszcze grał tak dobrze jak wiele o tej grze wiem  :P

Galaxy note 3 a to tez jelly bean tylko ze z rzeznickim prockiem ;) wiec bedzie ok, ale dziecka maja ios:)

Z tym czubkiem to zartowalem, dalej jestes filozof :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I super. Ja już z tą apką przywitałem wiele poranków. Nikt mnie nie oszukał. Pisząc o niej robię ludziom przysługę. Każdy potencjalny kupiec jest dla mnie konkurencją. Nie korzystaj! My z bartbuksem będziemy Ci wdzięczni (swoje wiemy) ;)

 

Potrafie ogarnac market bez takich wynalazkow i "wspomagaczy" typu AB, wiec nie trafiles z tym stwierdzeniem. Tylko zycze Wam, aby pewnego dnia nikt tu zali nie wylewal, ze ktos mu wyczyscil konto w FUT :d

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadne UFO, widze, ze ktos to stosuje to znaczy, ze to potrafi.Spoko, ja sie pytam jak on to robi ?

Subtelna roznica?

Kto pyta, nie błądzi. Niestety nikt wiedzą dzielić się nie chce. Wiem o co pytałeś. IMO nie jest za to odpowiedzialny program, bo on działa w cyklach (nie ważne jak je określa). Ja trafiam na takich graczy, co mnie determinują i wykluczają z gry sporadycznie. Może raz na kilkaset spotkań. Z reguły w pucharach (półfinał lub finał). Absolutny hard core.

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem z paroma ludzmi z tego forum np Whizzerem, S0-Vickim, z Malixem chyba tez.

Kazdy gra w ta same gre, kazdy gral po swojemu, zaden z nich(w tym ja) nie potrafili tak grac w obronie.
W ataku kazdy gra sobie inaczej, jeden lubi trickowac, drugi gra na wrzutki, trzeci podaje do porzygu, kazda opcja jest dobra o ile jest skuteczna.
Opcja pod nazwa szarza huserii w defensywie jest diabelnie skuteczna, chcialbym sie tego nauczyc, nie uwazam sie za pro mastaha, nie uwazam, ze to przeciwnikowi komp steruje pilkarzami.

W ofenysywie jakos ogarniam, jedynie mam problemy zagrac klepanke wlasnie z takimi husarami, ktorzy mnie masakruja w srodku pola i tez bym tak chcial..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy note 3 a to tez jelly bean tylko ze z rzeznickim prockiem ;) wiec bedzie ok, ale dziecka maja ios:)

Z tym czubkiem to zartowalem, dalej jestes filozof :biggrin:

Ja jestem i czub i filozof. Moja kobieta podsumowuje mnie dobitniej, ale chyba przeklinanie nie jest mile widziane na forum  :P

Potrafie ogarnac market bez takich wynalazkow i "wspomagaczy" typu AB, wiec nie trafiles z tym stwierdzeniem. Tylko zycze Wam, aby pewnego dnia nikt tu zali nie wylewal, ze ktos mu wyczyscil konto w FUT :biggrin:

I super. Nie czujesz potrzeby, nie korzystaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam hybrydke do 25k. http://www.futhead.com/14/squads/7984478/
Pierwsze moje podejscie do teh formacji, postanowilem nie wydawac grubych milionow bo to i tak malo daje, skoro podobne rezultaty mozna osiagnac Remym, Bentaku czy Ederem
Sklad w liczbach wyglada 81-81-81, kosztuje ok 25k i jest w miare sensowny, zagralem nim 2 mecze, 1 przegralem 3;2 bo Kaboul wylapal czerwioen w 18min a drugi wygralem jakos wysoko.
Polecam dla znudzonych innymi formacjami.

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam hybrydke do 25k. http://www.futhead.com/14/squads/7984478/

Pierwsze moje podejscie do teh formacji, postanowilem nie wydawac grubych milionow bo to i tak malo daje, skoro podobne rezultaty mozna o siagnac Remym, Bentaku czy Ederem

Sklad w liczbach wyglada 81-81-81, kosztuje ok 25k i jest w miare sensowny, zagralem nim 2 mecze, 1 przegralem 3;2 bo Kaboul wylapal czerwioen w 18min a drugi wygralem jakos wysoko.

Polecam dla znudzonych innymi formacjami.

Absolutnie przyznaję Ci rację. Mój skład (teraz chyba za około 3mln) nie gra lepiej od składu francuskiego za (zgaduję, ale pewnie około 15k). Jeden z moich ulubionych graczy Remy w ostatnim meczu bardzo szybko zniechęcił przeciwnika do gry. Cóż zrobić... trzy bramki, dwa przechwyty, dwie poprzeczki... wszystko do 24min. Później był już czysty fun bez spinania się. Zapewne kilka spotkań później zagra bardzo źle lub tragicznie, ale taka jest Fifa. 

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze taki Remy kosztuje 3 wygrane mecze w FUTcie a taki Eto z 90 :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze taki Remy kosztuje 3 wygrane mecze w FUTcie a taki Eto z 90 :F

Taki jest FUT. Kierujesz się potrzebą zwyciężania lub sympatią dla poszczególnych piłkarzy. U mnie Remy niszczy na chwilę obecną IF Benzema (pomijam cenę składu, w którym Benzema gra). Ja od dłuższego czasu nie próbuję zwyciężać za wszelką cenę (dlatego dośrodkowanie i główka u mnie jest czymś niespodziewanym), ale bawić się. I się bawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ostatnio zauwazylem to mecz w fucie dzieli sie na 2 czesci.
I - nie dac sie zaruchac

II- Teraz Ty mozesz ruchac

 

Juz kilka razy jak widzialem, ze przeciwnik mnie gniecie, nie potrafie wyjsc z polowy, ogolnie smutek, bol, zal i rozpacz na raz to robilem prosta rzecz.
Gralem na przetrzymanie, przez pieprzone 45min wybijalem pilki na uwolnienie, staralem sie cos skleic w srodku pola z marnym skutkiem a przeciwnik walil jak glowa w mur.
Jesli Cie nie zniszczyl przez ta pierwsza polowe to jest mega duza szansa, ze w 2giej polowie zrobisz jakies dwa wypady rozpaczy i trafisz w niej 2 bramki i po sprawie :F

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ostatnio zauwazylem to mecz w fucie dzieli sie na 2 czesci.

I - nie dac sie zaruchac

II- Teraz Ty mozesz ruchac

 

Juz kilka razy jak widzialem, ze przeciwnik mnie gniecie, nie potrafie wyjsc z polowy, ogolnie smutek, bol, zal i rozpacz na raz to robilem prosta rzecz.

Gralem na przetrzymanie, przez pieprzone 45min wybijalem pilki na uwolnienie, staralem sie cos skleic w srodku pola z marnym skutkiem a przeciwnik walil jak glowa w mur.

Jesli Cie nie zniszczyl przez ta pierwsza polowe to jest mega duza szansa, ze w 2giej polowie zrobisz jakies dwa wypady rozpaczy i trafisz w niej 2 bramki i po sprawie :F

 

jak widze, ze dzieja sie cuda w 1 polowie to gram tylko na dotrwanie do przerwy wiedzac z gory, ze w drugiej polowie sytuacja odwroci sie o 180 stopni. Nawet wczoraj na streamie o tym wspominalem kilka razy i zawsze mialem racje odziwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ostatnio zauwazylem to mecz w fucie dzieli sie na 2 czesci.

I - nie dac sie zaruchac

II- Teraz Ty mozesz ruchac

 

Juz kilka razy jak widzialem, ze przeciwnik mnie gniecie, nie potrafie wyjsc z polowy, ogolnie smutek, bol, zal i rozpacz na raz to robilem prosta rzecz.

Gralem na przetrzymanie, przez pieprzone 45min wybijalem pilki na uwolnienie, staralem sie cos skleic w srodku pola z marnym skutkiem a przeciwnik walil jak glowa w mur.

Jesli Cie nie zniszczyl przez ta pierwsza polowe to jest mega duza szansa, ze w 2giej polowie zrobisz jakies dwa wypady rozpaczy i trafisz w niej 2 bramki i po sprawie :F

Dokładnie. Takich momentów "power boost" przeplatających się z "total impotence" jest w meczu kilka. Na przemian brak formy z formą na dopalaczu. 

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafie ogarnac market bez takich wynalazkow i "wspomagaczy" typu AB, wiec nie trafiles z tym stwierdzeniem. Tylko zycze Wam, aby pewnego dnia nikt tu zali nie wylewal, ze ktos mu wyczyscil konto w FUT :d

Dlatego tego typu appki stosuje się na kontach pomocniczych, a nie głównych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw; Bawil sie ktos systemami obrony na tyle by powiedziec o istotnych roznicach ?
Tzn obrona taktyczna vs stary system obrony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw; Bawil sie ktos systemami obrony na tyle by powiedziec o istotnych roznicach ?

Tzn obrona taktyczna vs stary system obrony

Przeciez sprzedajesz Fife? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tego typu appki stosuje się na kontach pomocniczych, a nie głównych.

Ja stosuję na głównym. Za dużo ściągnięć i za duże perspektywy na zarobek w przyszłości, by kraść komuś głupie coinsy ;) Moc pieniądza jest w aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow ciecie z ea naprawili w koncu search w web app!

już nie działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie działa :biggrin:

no to podzialalo 20 minut! to i tak bardzo dobrze jak na nich.

 

btw nice deal koles wyhaczyl :biggrin:

Screen_Shot_2014_03_10_at_13_08_00.png

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tego typu appki stosuje się na kontach pomocniczych, a nie głównych.

Po ile macie kont? I skad na to czas brac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie sprzedała więc się bawię bo innej gry nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie sprzedała więc się bawię bo innej gry nie mam

Na allegro jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to podzialalo 20 minut! to i tak bardzo dobrze jak na nich.

 

btw nice deal koles wyhaczyl :biggrin:

Screen_Shot_2014_03_10_at_13_08_00.png

Od minimum najczęściej wystawiają "pompowacze cen". Jeśli tak było w tym przypadku, to super   :P  :biggrin:  :laugh:

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×