Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

W tych za 5 i 7,5k jak również w tych bonusowych złotych (Jumbo, Premium itp).

 

Ale moja rada, nie kupuj paczek :D, szanse na to że trafisz kogoś dobrego są małe. To tak jakbyś trafił w totka. Ja gdybym nie otwierał paczek to bym miał już takie składy że głowa mała. 

Zastanawiam tylko, dlaczego tak często youtuberzy trafiają dobrych grajków, czy ify itp. Może oni otwierają masę paczek, bo mają sponsorów, a przy montowaniu filmików wycinają tylko te najlepsze, i czasami te gorsze żeby ponarzekać na EA :P.

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez youtuberzy otwieraja czasem paczki za 1 mln coins i nawet jak im sie raz trafi np Reus,to i tak ogolnie sa na sporym minusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cały czas korcą te paczki :) taka chwila napięcia itp. zresztą nie są takie złe jak sie trafią dobre karty treningu i kontraktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz to otwieraj ;) nikt Cie nie bedzie zmuszal,tylko taka osobista prosba,jak otworzysz np za 100k to nie przyjdz za 15 minut wyżalać się,że nic dobrego nie wypadło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na to, że ktoś otwiera i nic nie dostaje. Ty otworzysz i trafisz np. Ibre. ;)

 

Swoją drogą Pele na x0. Jego cena to tyle co Ronaldo sif, Ibra sif i kilku Messich :biggrin: ***, ale to musi być szpan.... ^^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na to, że ktoś otwiera i nic nie dostaje. Ty otworzysz i trafisz np. Ibre. ;)

 

Swoją drogą Pele na x0. Jego cena to tyle co Ronaldo sif, Ibra sif i kilku Messich :biggrin: ***, ale to musi być szpan.... ^^

A jest już na rynku, bo szczerze to nie wiem jak te legendy wchodzą, ale Pele już jest? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, jest obecnie jeden Pele na rynku. cena 15kk :) Były jeszcze jego dwie karty, ale już się rozeszły. co ciekawe wszystkie wystawione przez tego samego użytkownika, zapewne od EA :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibra juz kosztuje 1.240k ladnie leci w dol :) po czesci to zasluga YouTuberow, ktorzy nakrecaja hype przed TOTY.

Co do Pelego, to na twitterze, YT i forum EA rozgorzala dyskusja o tym, ze jego karty w ogole nie bylo i mialo nie byc przed TOTY. Powodem tego byl zapis w kontrakcie Messiego z EA, ze Argentynczyk ma miec zawsze najwyzszy overall karty w grze. Ludzie sie ladnie wkurzyli na polityke EA, bo to poniekad wprowadzanie ludzi w blad, mowiac ze cos jest w paczkach, a tak naprawde tego nie ma ;)

Cos czuje, ze dostana 3 raz z rzedu nagrode najgorszej firmy w US.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś coś powiedzieć o Suarezie? Zadawałem już pytanie w temacie na PS3, ale jakoś nikt nie odpisuje. Wiem, że to temat na PS4 i gra jest troche inna, podobno nawet zawodnicy się różnią, ale spora część użytkowników przeniosła się tu i pewnie nie którzy mieli Suareza. Mógłby ktoś coś napisać o nim? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cały czas korcą te paczki :) taka chwila napięcia itp. zresztą nie są takie złe jak sie trafią dobre karty treningu i kontraktów.

 

Ostatnio wydalem ponad 100k na paczki a zwrot byl za okolo 40k najlepszy zawodnik to Lloris.

Fakt ze kontraktow mam teraz na dlugi czas ale prawde mowiac za 40k kupisz 100 kart zlotych rzadkich kontraktow. Oczywiscie mozesz miec szczescie i wpadnie ci Ronaldo albo Messi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś coś powiedzieć o Suarezie? Zadawałem już pytanie w temacie na PS3, ale jakoś nikt nie odpisuje. Wiem, że to temat na PS4 i gra jest troche inna, podobno nawet zawodnicy się różnią, ale spora część użytkowników przeniosła się tu i pewnie nie którzy mieli Suareza. Mógłby ktoś coś napisać o nim? :P

A na czym grasz? Bo nowa generacja to coś delikatnie innego. Nie pytaj jak on gra na PS4 jeśli chcesz nim grać na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ibre Fresha(!) wylicytowałem przed styczniowym crashem za 1,280k, ale tak patrząc na niego, to czy on spadnie 100k, czy 200k to nie robi mi już wielkiej różnicy. Wrażenie zrobiłoby na mnie to, gdyby z dnia na dzień spadł sobie o 400-500k :biggrin:

 

Toty mało mnie interesują, tak samo jak promocyjne ceny zawodników (już mi przeszło). Swoje straciłem ostatnio na podatkach i otwieraniu paczek. ale przed Totsami zrobię sobie wietrzenie magazynów :P

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na czym grasz? Bo nowa generacja to coś delikatnie innego. Nie pytaj jak on gra na PS4 jeśli chcesz nim grać na PS3.

Sorry, ale czy ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem?:

Mógłby ktoś coś powiedzieć o Suarezie? Zadawałem już pytanie w temacie na PS3, ale jakoś nikt nie odpisuje. Wiem, że to temat na PS4 i gra jest troche inna, podobno nawet zawodnicy się różnią, ale spora część użytkowników przeniosła się tu i pewnie nie którzy mieli Suareza. Mógłby ktoś coś napisać o nim? :P

Wyraznie napisal, czy ktos kto przeniosl sie na PS4 uzywal go na PS3, wiec moze znalezc tutaj odpowiedz mimo wszystko.

Ja Ibre Fresha(!) wylicytowałem przed styczniowym crashem za 1,280k, ale tak patrząc na niego, to czy on spadnie 100k, czy 200k to nie robi mi już wielkiej różnicy. Wrażenie zrobiłoby na mnie to, gdyby z dnia na dzień spadł sobie o 400-500k :biggrin:

 

Toty mało mnie interesują, tak samo jak promocyjne ceny zawodników (już mi przeszło). Swoje straciłem ostatnio na podatkach i otwieraniu paczek. ale przed Totsami zrobię sobie wietrzenie magazynów :P

Ibra juz teraz jest za 1,2kk na bin. Podczas TOTY moze nawet spasc ponizej 1kk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale czy ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem?:

Zwracam honor. Przeczytałem post, na szybkości. Ale nie trzeba być od razu niemiłym :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor. Przeczytałem post, na szybkości. Ale nie trzeba być od razu niemiłym :-(

Nie bylem niemily, trzeba bylo na szybkosci nie komentowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem  :sweat: Zostało mi jedno zadanie do wykonania a dokładnie APPLY A CHEMISTRY STYLE ITEM.. W jakiej paczce dostanę tą kartę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem  :sweat: Zostało mi jedno zadanie do wykonania a dokładnie APPLY A CHEMISTRY STYLE ITEM.. W jakiej paczce dostanę tą kartę ?

 

 

w kazdej zlotej. Ale najlepiej kup BASIC chem karte na markecie(chyba 200c kosztuje) i naloz ja na byle jakiego gracza. Powinno zaliczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem gdzie nasz kolega od coinsow i wklejania screenow z kupionymi kartami :biggrin:

juz pare dni nie gralem w fife bo gram w dmc z PS+, jutro prawdopodobnie przejde te gre i zagram cos tym skladem

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=hZMfWzrqnKIvS:ps3

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem gdzie nasz kolega od coinsow i wklejania screenow z kupionymi kartami :biggrin:

juz pare dni nie gralem w fife bo gram w dmc z PS+, jutro prawdopodobnie przejde te gre i zagram cos tym skladem

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=hZMfWzrqnKIvS:ps3

 

Tez mnie to zastanawia ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wtajemniczonych:

 

 

Ktora capture card(najlepiej Avermedia) jest najlepsza pod PS4? Zamierzam zakupic ta zabawke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygral 15 baniek :biggrin: hehe

"wygrał" te pink slipsy to tylko na pokaz są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wygrał" te pink slipsy to tylko na pokaz są ;)

myslalem, ze faktycznie przekazują sobie karty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niektóre są na zawsze. Uważaj bo Freezy by mu 15mln dał ;) Nawet w Anglii to kupa kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×