Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

sezony h2h w tym roku to taka padaka, ze glowa boli, 3 mecze i w tym 12 slupkow + poprzeczek, mamy dzis w Polsce swieto pręta ? czy o czyms nie wiem ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibra był w nocy za 990k bin ;) Teraz jest za 1,05kk

Dziś będzie taniej. Bo ja nocami robię zakupy i monitoruję rynek. Widać spadek, ale trzeba jeszcze na toty poczekać.

BTW

Kogo polecicie na CAM w La Liga? Iniesta, Cesc, Isco, czy może ktoś inny?

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 300k i bede otwieral paczki podczas toty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraż bliżej Ibry i Neymara w 1 składzie :D 

 

Jeszcze z półtora tygodnia i będzie można kupowac.

 

Na CAM w BBVA polecam Iniestę, dobre work ratesy, 4 gwiazdki na trikach i niezły pace. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka za głupie pytanie co to są te toty ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka za głupie pytanie co to są te toty ? :)

Team of the year.

 

Wybierana 11 roku przez FIFA, a EA daje ich w paczkach. Nię będzie lepszych kart niż te TOTY. Podczas jak Ci gracze są w paczkach to ceny spadają kolosalnie o 30-40%. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka za głupie pytanie co to są te toty ? :)

Team of the Year :)

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team of the Year :)

 

I ile taka paczka kosztuje wiadomo? i jest pewne że jakiś zawodnik z toty się będzie znajdował w tej paczce? Data jest znana?

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają kasę, to albo otwierają paczki i liczą na to, że kogoś trafią, albo kupują na aukcjach. Inni są zajarani, że jest krach i ceny spadają, więc kupują sobie zawodników po taniości. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Lewego chyba sprzedam bo może się znajdzie w tej drużynie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 300k i bede otwieral paczki podczas toty :biggrin:

 

Ciężko zarobione? :D Wiesz jak to pewnie się skończy. Ja poważnie, dałem sobie spokój z paczkami, mam obecnie +/- 200k na koncie, skład pewnie za około 200k i po tym jak się dałem skusić na pakę za 100k, na której straciłem z 90k odpuszczam :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Lewego chyba sprzedam bo może się znajdzie w tej drużynie :)

 

Ja sprzedałem i z pojedynczych zawodników o większej wartości mam tylko Reusa. Wcześniej niezły deal na IF Alabie, kupiłem za około 100k, a sprzedałem po +/- miesiącu za 205k. 

90k się nie da stracić ;) Za sam discard jest minimum 14-15k :biggrin:

 

Fakt, może przeszarżowałem, ale w każdym razie strata była znaczna, bo najbardziej wartościowy zawodnik to był Puyol i Courtois ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zarobione? :biggrin: Wiesz jak to pewnie się skończy. Ja poważnie, dałem sobie spokój z paczkami, mam obecnie +/- 200k na koncie, skład pewnie za około 200k i po tym jak się dałem skusić na pakę za 100k, na której straciłem z 90k odpuszczam :biggrin:.

wiem, nic nie trafie :D i bede gral 2 skladami za parenascie K i znowu zbieral na grajkow ktorych sprzedalem :D bywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz żadnych grajków nie opłaca się kupować? mówię oczywiście o droższych powyżej 25k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, nic nie trafie :biggrin: i bede gral 2 skladami za parenascie K i znowu zbieral na grajkow ktorych sprzedalem :biggrin: bywa :)

 

Z ciekawości, w zeszłorocznych TOTY najtańszy zawodnik po ile krążył początkowo? Ponad milion?

To teraz żadnych grajków nie opłaca się kupować? mówię oczywiście o droższych powyżej 25k

 

Ja unikam, buduję drużynę na tanich. Taki ze mnie skąpiec, że nawet Vidala sprzedałem za 11.5k, a w jego miejsce kupiłem do hybrydy Bundesligi i Serie A Gustavo z Wolfsburga za 1.1k :biggrin:.

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne TOTY jeśli sugerować się tylko dyspozycją zawodników, a nie medialnością moim zdaniem mogłyby tak wyglądać: GK - Neuer (Bayern, 90) - DR - Lahm (Bayern, 92), DC - Thiago Silva (PSG, 91), DC - Dante (Bayern, 88), LB - Alaba (Bayern, 88) - CM - Yaya Toure (City, 90), CM - Schweinsteinger (Bayern, 91), CF - Messi (Barcelona, 97) - LW - Ribery (Bayern, 95), ST - Ibrahimovic (PSG, 94), RW - C. Ronaldo (Real, 97). Największy problem ze środkiem pomocy i środkowymi obrońcami, ale myślę, że Dante i Thiago Silva to była klasa w ciągu całego roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne TOTY jeśli sugerować się tylko dyspozycją zawodników, a nie medialnością moim zdaniem mogłyby tak wyglądać: GK - Neuer (Bayern, 90) - DR - Lahm (Bayern, 92), DC - Thiago Silva (PSG, 91), DC - Dante (Bayern, 88), LB - Alaba (Bayern, 88) - CM - Yaya Toure (City, 90), CM - Schweinsteinger (Bayern, 91), CF - Messi (Barcelona, 97) - LW - Ribery (Bayern, 95), ST - Ibrahimovic (PSG, 94), RW - C. Ronaldo (Real, 97). Największy problem ze środkiem pomocy i środkowymi obrońcami, ale myślę, że Dante i Thiago Silva to była klasa w ciągu całego roku.

Niestety moze to wygladac troche inaczej. Niektore zrodla podaja, ze Ramos(WTF) ma sie tam znalezc, do tego Iniesta, Bale. Yaya Toure na 90% tam nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o styczniowych transferach oraz kartach, które dostaną upgrade :biggrin: A ibra niech dalej mi robi na złość i niech spadnie sobie do tych 800k :biggrin: Tak. btw. wczoraj wylosowało mi gościa, który miał Ibre Sif i Aguero Sif, wiadomo AB i łapanie okazji. Drugi kozacką bundes miał. No i gdzie ten krach? :D

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety moze to wygladac troche inaczej. Niektore zrodla podaja, ze Ramos(WTF) ma sie tam znalezc, do tego Iniesta, Bale. Yaya Toure na 90% tam nie bedzie.

 

Bale to jeszcze idzie zrozumieć, większy problem za kogo, bo Ronaldo, Ribery, Zlatan zdają się nie do ruszenia. Messi ze względu na kontrakt z EA raczej też. Ramos i Iniesta to dziwne, szczególnie w drugim przypadku, chyba że Puchar Konfederacji aż tak by brali pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riberi dostanie LM, Ronaldo LW, a Bale RW(RM) i wyleci jeden z pomocników. Messi nie do ruszeni ofc.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×