Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, xantiv napisał:

Buffon jest dramatyczny, to racja. Nie grałem Handanoviciem ale jak ktoś go miał przeciwko mnie to bronił wszystko. Więc możesz go sprawdzić :) A SIF Donnarummy u mnie bronił jeszcze gorzej niż Buffon. 

Mam Handanovica i Buffona, także szukam zamiennika dla Buffona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zuba1899 napisał:

Mam Handanovica i Buffona, także szukam zamiennika dla Buffona :)

To chyba nie ma takiego :1_grinning:

 

Swoją drogą to były dla mnie najlepsze Fut Champions, pierwszy raz wbiłem elite. 30/40 meczy wygranych więc nieźle :1_grinning: Do tego miesięczna elita ;)
Ogólnie De Gea tyle u mnie wybronił setek, że polecam go za każde pieniądze :)

Edytowane przez xantiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xantiv napisał:

To chyba nie ma takiego :1_grinning:

 

Swoją drogą to były dla mnie najlepsze Fut Champions, pierwszy raz wbiłem elite. 30/40 meczy wygranych więc nieźle :1_grinning: Do tego miesięczna elita ;)
Ogólnie De Gea tyle u mnie wybronił setek, że polecam go za każde pieniądze :)

Chętnie bym go kupił tylko nijak nie pasuje do Serie A. Z tymi bramkarzami miałem najwięcej problemów i polecam ich jak wam pasują: De Gea, Butland, Begovic i Lloris. Wszyscy z Premier League, która jest mocno op...

miałby ktoś jakiś składzik do 100k ze Smallingiem i Kante? Którzy również są nie do przejścia... Może być i trochę więcej kasiorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, zuba1899 napisał:

Mam Handanovica i Buffona, także szukam zamiennika dla Buffona :)

 

z włoskiej jedynie jeszcze Hart albo Consigli są godni uwagi ale szału nie ma, ja mam Handanovicia i jestem w miarę zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Van der Fck napisał:

Jakieś opinie o griezmanie i benzynie? Chcę griziego dać na st a benzynę na cf w 4411

Mi jako wysuniety N sie nie sprawdzil a co do Grizzmana sam zastanawiam sie czy go nie kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie ma takiego :1_grinning:

 

Swoją drogą to były dla mnie najlepsze Fut Champions, pierwszy raz wbiłem elite. 30/40 meczy wygranych więc nieźle :1_grinning: Do tego miesięczna elita

Ogólnie De Gea tyle u mnie wybronił setek, że polecam go za każde pieniądze

Elite 1 wbiles za miesiąc? :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lokitheman napisał:

Elite 1 wbiles za miesiąc? :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Elite 3. Generalnie Miałem w tym miesiącu Gold 1, Gold 2, Gold 1 i Elite 3. Jak na mnie to i tak dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elite 3. Generalnie Miałem w tym miesiącu Gold 1, Gold 2, Gold 1 i Elite 3. Jak na mnie to i tak dobrze

Ja mialem Gold 2, Gold 1, Gold 1 i Elite 2. Za Miesiąc Elitę 2. Kojarzysz jakie nagrody sa miesieczne? Ewentualnie ktoś ma rozpiske z nagrodami miesiecznymi? :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, lokitheman napisał:

 

 

Ja mialem Gold 2, Gold 1, Gold 1 i Elite 2. Za Miesiąc Elitę 2. Kojarzysz jakie nagrody sa miesieczne? Ewentualnie ktoś ma rozpiske z nagrodami miesiecznymi? :)

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Stroje Za gold i elite + paczka z 11 złotymi informami z całego miesiąca. Oczywiście nie na sprzedaż :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaka jest różnica miedzy Elite 2 a 3? :1_grinning:

Tu jest Elite 3 i ma 12 ifow xd

I na Elite 2 tez jest, dziwne :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, lokitheman napisał:

 

 

To jaka jest różnica miedzy Elite 2 a 3? :1_grinning:

 

 

Tu jest Elite 3 i ma 12 ifow xd

 

 

 

I na Elite 2 tez jest, dziwne :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

W miesięcznych rangach nie ma różnicy jaka elita albo jaki gold. Nagrody są takie same ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jeśli zakupię fifa pointsy to będę mógł je używać na web appie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, demik508 napisał:

Cześć. Jeśli zakupię fifa pointsy to będę mógł je używać na web appie?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrode za liga miesieczna kiedy sa dawane? sr/czw? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, starvin napisał:

Nagrode za liga miesieczna kiedy sa dawane? sr/czw? 

Środa w nocy najczęściej. 

 

Panowie RM z Premier League? Widzę super staty mają Shaquiri i Mane IF. Warto? Grał ktoś? Czy może jednak jakiś NIF?

 

Gundogan czy Toure?

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, starvin napisał:

Nagrode za liga miesieczna kiedy sa dawane? sr/czw? 

 

nagrody miesięczne były w połowie miesiąca, teraz od razu raczej ich nie dadzą. Ja wbiłem Golda 2 miesięcznego, raz nie miałęm czasu na granie i to sprawiło, ale i tak elity bym nie wbił;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie 2 razy to śmieszne wyzwanie z jednym grajkiem 82+ i wypadł mi Kroos oraz Neuer:smile:

Z tego drugiego bardzo się ucieszyłem bo akurat gram tylko bundesligą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zuba1899 napisał:

Środa w nocy najczęściej. 

 

Panowie RM z Premier League? Widzę super staty mają Shaquiri i Mane IF. Warto? Grał ktoś? Czy może jednak jakiś NIF?

 

Gundogan czy Toure?

Podbijam. Kim gracie na prawym ataku w BPL? Czy może zmienić taktykę i zainwestować w kogoś z ataku lub pomocy?

na razie mam Butland-Shaw-Bailly-Smalling-Walker-Kante-z ławki Sanches-gundogan-Martial-Vardy-X. Gram 4-3-2-1, ale mogę zmienić. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, zuba1899 napisał:

Podbijam. Kim gracie na prawym ataku w BPL? Czy może zmienić taktykę i zainwestować w kogoś z ataku lub pomocy?

na razie mam Butland-Shaw-Bailly-Smalling-Walker-Kante-z ławki Sanches-gundogan-Martial-Vardy-X. Gram 4-3-2-1, ale mogę zmienić. Co polecacie?

X - Feghouli, tani i zamiata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywalilo w jutubach na glownej wiec mozemy zobaczyc jaki szrot z pak za 100k leci :24_stuck_out_tongue: live
 

 

Gosc wydal jakies 70k fifa points czyli otworzyl 35 paczek za 100k i ani 1 nawet najgorszej karty ktora wychodzi. Najdrozsze byly biedne informy i movembery warte quick sella takze Ci co sie zastanawiaja aby otworzyc sobie 1 taka paczuszke za ciezko zarobiony coins maja odpowiedz. Fart fart i jeszcze raz fart.

A nie sorry, Dybala byl. Karta za 3,5 mln :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Baczek867 napisał:

X - Feghouli, tani i zamiata :)

A ktoś z lepszymi statami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sęk w tym, ze testowałem lesze staty i najlepiej wypada Feghouli, nic nie tracisz, przetestuj, koleś sie dobrze na nogach trzyma a w tej fifie to ważne. Takim Mane czy shaquirim sie odbijałem od obrońców a Feghouli pokazuje sie na pozycje zajebiscie i wali takie bramy z ostrych  katów ze szok :)  przetestuj w 2-3 meczach :)

To juz wrzucałem, ale najładniejsza bramka jaka nim ustrzeliłem.

 

A tu mecz z przed chwili. Gram w drugiej lidze wiec cos tam musi grac skoro go trzymam :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zuba1899 napisał:

A ktoś z lepszymi statami?

Miej w dupie kto na jakiej pozycji gra bo to bez znaczenia (mowie o stawianiu PP na LP PN na LN itd). Wrzuc tam moze Sterlinga/Martiala/Payeta/Depaya/Mane/Sane a nawet takiego Mosesa i testuj.


Od tak odpalilem dzis gre i mowie sprobuje czegos nowego... ustawienie na 3 obroncow. Dokupilem Fera i Mane i sklekocilem cos takiego. Za Mane mial byc Martial zwlaszcza ze go tu polecaliscie ale na chwile obecna mnie na niego nie stac i powiem ze gosc daje rade.
e7f8581852f26.png

Odpalam fut champions i za pierwszym razem zalapalem sie do turnieju takze weekend w plecy. Grajac z 3 obroncami jest mega ryzyko i trzeba sie dobrze ustawiac ale co kontry ida (zwlaszcza gdy wjedzie sie kolkiem na raz) to masakracja. Kazdy mecz wygrany z przewaga min. 2 bramek (+ 2 rage quity). Moses to jest dzik w 4 spotkaniach z 6 bramek i 4 asysty. No to teraz do piatku i jestem gotowy na raczysko...

Chcialbym powiedziec ze w koncu mozna grac normalnie ale dobrze wiem ze gra mnie w weekend zmiesza z blotem

Tak wiem mialem gre sprzedac... wiecie jak to jest kazdy poplacze i gra dalej. Do czasu.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnijcie mi jak to jest, ze ktoś nie moze mi strzelić bramki, a w momencie kiedy ja strzelę nagle tracę kontrole nad swoim zespołem, przeciwnik dostaje olśnienia i piłkarze wychodzą na pozycje jak by na amatorze grał z AI ? Ja pierdole, jak mnie ta gra nie nawidzi, oczywiście półfinał eliminacji i oczywiście przegrałem w karnych :) szkoda strzępić ryja :24_stuck_out_tongue:

 

 

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SkibaPL napisał:

Tak wiem mialem gre sprzedac... wiecie jak to jest kazdy poplacze i gra dalej. Do czasu.

 

Ja dzisiaj wysłałem grę w świat, bez żalu. Ba, nawet ulga była. Teraz mam czas na zdrowe granie w inne tytuły, bez niepotrzebnego wkurwiania się co chwilę. Tegoroczna FIFA nie jest może zła, ale to co się czasami odwarszawia w gameplayu, to przechodzi ludzkie pojęcie i stwierdziłem, że szkoda mi na to czasu. Tyle dobrego, że jeszcze na tym zarobiłem, więc tym bardziej nie zatęsknię za tym gunwem od EA.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×