Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie kusi ta paczka za 100k  Ile Ci piachu brakuje? wystaw kartę i podaj dane. Jak wpadnie Ci Ronaldo to dasz mi nim pograć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mieliście jako taki zespół i nazbierane trochę grosza to kupowaliście zespół z innej ligi, czy szliście w kierunku zawodników z tej samej ligi, ale TOTW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję sobie TOTW. Tzn mam takie zboczenie, jako fan Valencii, że zbieram kadrę z zawodników VCF, Atletico, RSSS, czy innych TOTW. Np teraz jest dobry okres, aby kupić. A jutro liczę na Dos Santosa SIF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak będziesz miał pełen skład totw, to dostaniesz takim handicapem, że Ci się grać odechce :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie kusi ta paczka za 100k  Ile Ci piachu brakuje? wystaw kartę i podaj dane. Jak wpadnie Ci Ronaldo to dasz mi nim pograć :biggrin:

50k, dalej reflektujesz ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yep, wystaw kartę :biggrin: pomogłeś mi z cieszynkami hehe.

 

Chciałem sobie Neymara kupić i fresh zniknął mi za 235k lol

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yep, wystaw kartę :biggrin: pomogłeś mi z cieszynkami hehe

Giggs, CAM, buy now 50k nazwa mojego klubu to PROLAND - dzięki z góry :P Wstawię screena z paczki za 100k :P

 

 

Dzięki Foxter ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że ceny po TOTW będą takie same lub wyższe niż przed? Czy przypadkiem nie jest za łatwo zarobić? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz pozwolcie, ze wrzuce tutaj moj film ;) tym razem juz w jakosci 1080p! W dodatku znalazlem lepszy sposob na nagrywanie glosu(program Action! jest krotko mowiac do dupy, bo strasznie psuje jakosc filmu)

 

 

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz pozwolcie, ze wrzuce tutaj moj film ;) tym razem juz w jakosci 1080p! W dodatku znalazlem lepszy sposob na nagrywanie glosu(program Action! jest krotko mowiac do dupy, bo strasznie psuje jakosc filmu)

 

 

Ale śmiesznie mówisz momentami, jak są te przerwy :D

"Tak ja informowałem was dzisiaj od rana na Facebook'u [PRZERWA] kurier przesłał [PRZERWA] w zasadzie dostarczył mi [PRZERWA[ nagrywarkę Avermedia [PRZERWA] Live Gamer Portable" :D No ale ogólnie to super; masz fajny głos, fajne składy dobrze grasz ;) Chyba cie widzę w przyszłości wyżej na tej polskiej scenie YouTuber'ów nagrywających FUT'a ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale śmiesznie mówisz momentami, jak są te przerwy :biggrin:

"Tak ja informowałem was dzisiaj od rana na Facebook'u [PRZERWA] kurier przesłał [PRZERWA] w zasadzie dostarczył mi [PRZERWA[ nagrywarkę Avermedia [PRZERWA] Live Gamer Portable" :biggrin: No ale ogólnie to super; masz fajny głos, fajne składy dobrze grasz ;) Chyba cie widzę w przyszłości wyżej na tej polskiej scenie YouTuber'ów nagrywających FUT'a ;p

 

Dzieki :) Wszystko jest do poprawki, kwestia wyrobienia jako takiej regularnosci w komentowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko boska ale piękna czcionka na web appie jest

Ważne że jest re-list all, czyli nie będę musiał już kilkadziesiąt razy naparzać myszką po kartach :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna paczka za 15k I 3 czy 4 za 7.500 no I nic nowego.... Gowno same I tyle

Edytowane przez KrisPl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 2x7,5 k i 2x5k o efekcie nie będę pisał. 

 

Bardzo się cieszę, że w końcu na web appie jest opcja, która pozwala na automatyczne odnowienie aukcji. Koniec z klikaniem i wznawianiem każdej aukcji z osobna, duże udogodnienie. Czcionka też bardzo fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wywaliłem na paczki wszystkie monety jakie miałem i zaczynam zbierać od nowa. Ile jesteście w stanie monet w miesiąc zarobić przy w miarę regularnej grze? Jakieś osobiste rekordy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem Xaviego i otworzyłem następne paczki, trafiły mi się same "rzadkie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już nie otwieram paczek. Wolę wykorzystać słabość innych, którzy sprzedają dobrych grajków o 5-10k taniej od oficjalnej ceny zakupu  :biggrin:

 

Omg, Matuidi SIF... muszę go wyrwać :biggrin:

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny niektórych grajków już podskakują... kurde moglem odrazu robić skład ale może spadną znowu jak napastnicy wyjdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem jeszcze jedną, trafił mi się rodzynek, czarny Gareth Barry, speed pociągu towarowego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz w Fifie 14 udalo mi sie turniej wygrac i paczka gratisowa:)

najlepszy typ w finale, mial headset podlaczony i mega wysmial moj sklad i ogolnie jakies pociski

ale w 8 minucie 1:0 dla mnie i sie rozlaczyl :D no coz, latwa wygrana:)

 

niestety w paczce rare kontrakt dla managera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest prośba, a właściwie błaganie o pomoc. Jak tu się do ciężkiej cholery piłkę odbiera? Nie chce mi się wylewać żalów i chwalić się jaki to byłem zajebisty w poprzednich częściach, ale kupiłem dzisiaj konsolę z fifą i jest dramat...

Jeszcze tydzień temu pykałem na ps3 i jezdziłem sobie ludzi na 3-4 dywizji jedną ręką, tutaj wchodzę do gry i oczom nie wierzę, moi piłkarze się przyglądają, podczas gdy przeciwnk (grałem z kumplem z 5-6 gier, potem jeszcze online z 6-7 osobami) gra ultra pressing, na każdym fragmencie boiska ma 2-3 zawodników pędzących sprintem do piłki.

Ostatnio nie śledziłem newsów związanych z fifą, więc pewnie już były takie pytania, ale co poradzicie? Domyślam się, że trzeba coś zmienić w ustawieniach pada, ew. jest jakiś nowy super sposób o którym nie słyszałem wcześniej. Podeślecie jakiś link z opisem?

 

Wstyd się przyznać, ale jestem zdruzgotany, od 4 lat gram w UT i nigdy nie było problemu, a regularnie dostaje po 4-5 bramek w meczu i to w 7 lidze....

 

I na zakończenie nocy screen podsumowujący moją grę w 14stkę na ps4.

 

DFAF01F4-87BC-4FD1-86EF-F683911059B6_zps

 

skąd taka różnica w odbiorach? Co robię źle?

Edytowane przez lipek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram 442, ustawiam drużynowy pressing + wysoki presing, + defensywny i jadę. Grając bez taktyki itp. czułem, że skład jest ospały strasznie :biggrin:

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×