Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się doczekać do tych paczek za 100k, może pamiętacie jak było w tamtym roku, była paczka za 100k na każdych ? tzn paka za 100 na obrońców, za dwa dni paka za 100k pomocników itd ? czy tylko jedna na zakończenie gdy są już wszyscy w paczkach.

 

Za Fifa Points będziesz polował czy coinsy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coins, FP dwa razy kupowałem w poprzednich wersjach i nigdy więcej :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie prosty rachunek. Paczka za 7500 coins lub 150 FP. 12000 FP = 369 PLN, milion coinsów ~ 280 PLN. Za milion coinsów idzie kupić 133 paczki, za 12000 FP - 80. Chociaż szkoda forsy moim zdaniem, lepiej samemu wypracować (tylko trzeba mieć czas), większa przyjemność :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadacie sobie o tych paczkach ;) Ja wywaliłem w tej fifie ponad 10kk na paczki, najlepszy Ribery. Czasami robiłem pack openingi po 2kk na streamach i się gówno trafiało co Fenix może potwierdzić ;) Zupełna losowość jeden otworzy i dostanie Ibre a drugi otworzy 1000 i nic nie będzie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True story, tylko ludzie liczą na to szczęście, że to właśnie im się uda trafić. Sytuacja podobna ze zdrapkami w totolotku. Mnie ciekawi ile EA rzuci TOTÓW do paczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, liczę na szczęście :)

 

Fenix wbijaj na scenę YT bo nie mogę słuchać łachów i innych dzejkobów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, liczę na szczęście :)

Fenix wbijaj na scenę YT bo nie mogę słuchać łachów i innych dzejkobów :)

Powoli malymi krokami juz tam sie wbijam :D nagrywarka przyjdzie to juz powinno byc ok! Wg mnie jedynym, ktorego da sie ogladac to plkd, chociaz on skillem nie grzeszy :)

Gadacie sobie o tych paczkach ;) Ja wywaliłem w tej fifie ponad 10kk na paczki, najlepszy Ribery. Czasami robiłem pack openingi po 2kk na streamach i się gówno trafiało co Fenix może potwierdzić ;) Zupełna losowość jeden otworzy i dostanie Ibre a drugi otworzy 1000 i nic nie będzie ;P

Potwierdzam, nie raz taki szrot lecial, ze az szkoda bylo to streamowac :/ Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli malymi krokami juz tam sie wbijam :biggrin: nagrywarka przyjdzie to juz powinno byc ok! Wg mnie jedynym, ktorego da sie ogladac to plkd, chociaz on skillem nie grzeszy :)

Potwierdzam, nie raz taki szrot lecial, ze az szkoda bylo to streamowac :/

Mam to samo zdanie, jego filmów z wrestlingu nie lubię ale fife oglądam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo zdanie, jego filmów z wrestlingu nie lubię ale fife oglądam :)

:) ja tylko dodam, ze te filmy, ktore wrzucam robie z czystej pasji a nie pod katem zarobkowym! Zaden film na moim kanale z FUT nie jest nastawiony na zarabianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś coś robi dobrze to jestem jak najbardziej za wynagrodzeniem, a jeśli pajac nagrywa i majnkrafta aby dzieci go subowały i lajkowały to dla mnie jest zwykłą szm...   :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feniks, przyjemnie się ogląda twoje zmagania w UT. W ostatnim ostatnim odcinku powiedziałeś, że podczas TOTY będziesz otwierał paczki za 5k FP. Ale chyba więcej, otworzysz za coinsy?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feniks, przyjemnie się ogląda twoje zmagania w UT. W ostatnim ostatnim odcinku powiedziałeś, że podczas TOTY będziesz otwierał paczki za 5k FP. Ale chyba więcej, otworzysz za coinsy?

Dzieki :) Tak tez doszedlem do tego wniosku :) za coinsy otworze.

Jeśli ktoś coś robi dobrze to jestem jak najbardziej za wynagrodzeniem, a jeśli pajac nagrywa i majnkrafta aby dzieci go subowały i lajkowały to dla mnie jest zwykłą szm... :)

Prawda... Ale naprawde jestem w szoku, ze polska scena Fify az tak kuleje.

Tak w ogole to najnowszy odcinek juz jest na YT :)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za starzy jesteśmy, dlatego kuleje :P Musiał bym dużo $ wydać aby się zacząć w to bawić, nawet PC średniego nie mam.

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której dokładnie zaczyna się TOTY? O godz. 00:00 czy o 01:00, czy jeszcze później? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kiedy wchodzą zmiany na web app? Bo czytałem, że w zbliżającym się tygodniu, ale znając życie i problemy z web app, to rewolucja w tym samym czasie co TOTY nie jest dobrym pomysłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że od jutra wejdą te zmiany albo już dzisiaj w nocy. Im wcześniej tym lepiej, bo z końcem tygodnia będzie coraz gorzej. Nie mówię już o przyszłym weekendzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba poczekam sobie tydzien do przyszlej niedzieli i otworze sobie paczki za 100k. Mam prawie 400k do wydania. W FUT13 trafilem 2x IFy i  Kroosa TOTS. W FUT14 jak narazie slabiutko z paczkami w moim wykonaniu. W niedziele beda paczki z wszystkimi juz zawodnikami wiec wieksza szansa na trafienie(no chyba że nie bedzie tak samo jak rok temu). Sprzydalby sie jeszcze jakis ciekawy TOTW ;) Sprzedalem tez paru zawodnikow ze skladu (Eto, Ramires, Walker czy Young) za ceny jeszcze wyzsze niz kupilem mimo crashu :P a w niedziele kupie ich po taniosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzeko czy Negredo? Ktos do pary z Joveticiem?

Ogolnie postanowilem przejsc na moje drugie konto i tam potrenowac troche gre a'la tiki-taka, dlatego Jovetic musi byc + dojdzie Suarez. Tylko aktualnie buduje tam wszystko od zera i mam tylko kase na wyzej wymienionych napadziorow w pytaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar już po ok 260k. Może spadnie do  230 w czasie TOTY. Ibra po 1,08kk, może zejdzie poniżej miliona i wtedy uda się obu kupić :D

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar już po ok 260k. Może spadnie do  230 w czasie TOTY. Ibra po 1,08kk, może zejdzie poniżej miliona i wtedy uda się obu kupić :D

Na 100% spadnie ponizej 1kk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! :)

 

Jak potrzebujecie monet na dzisiejsze TOTY to zapraszam na moją aukcję:

 

http://allegro.pl/fifa-14-ultimate-team-ps3-ps4-500-000-najtaniej-i3876065562.html

 

Jedne z tańszych na allegro :)

 

Jestem graczem, nie żadną firmą których apropo się w tym roku dużo zrobiło. W tamtym roku czegoś takiego nie było...

 

Zapraszam. :)

Edytowane przez lokitheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzeko czy Negredo? Ktos do pary z Joveticiem?

 

Osobiście nie grałem Dzeko, bo ogólnie nie przepadam za tym zawodnikiem w rzeczywistości, być może to mój błąd. Ale porównując statystyki obu zawodników, są bardzo podobne. Moim zdaniem z lekką przewagą na korzyść Bośniaka. 

 

http://www.futhead.com/14/players/1852/negredo/compare/14-4852/

 

Edit: Sam grałem Negredo w parze z Joveticem, Torresem, Soldado czy Benteke i za każdym razem Negredo wydawał się przeciętny. Moja ocena, nie każdy się musi zgadzać.

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×