Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wgl wiecie dla kogo będą paczki powitalne? Bo mam dużo kont, ale nie grałem na nich meczy, tylko logowałem się przez web app i konsole na fife 14.

 

Bo jak na każdym miałbym dostać te paczki to myślę, że by starczyło nawet na ten skład - http://www.futhead.com/15/squads/212835/ Tylko problem może być z Neymarem, bo jego in form jest dość prawdopodobny, a wtedy ciężko było by kupić.

 

A co do gry do radzę nauczyć się tego nowego triku, bo jest on kozacki i wystarczą 4* :)

Haha poważnie chcesz to zrobić z powitalnych ? Na początku Falcao i Di Maria będą warci sporo... ;)

 

edit : Może ma pińcet kont, ale to zanim on to potrafia, potransferuje to ja więcej na meczach ugram ucząc się gry i dobrze się bawiąc :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniesz dobra karte, to nie sprzedawaj od razu. Ludzie kasy nie maja, to kupia ja za grosze :p kiedys tak pierwszego dnia Neymar polecial za 32k na moich oczach lol.

Ziomek, rozumiemy, ze jest to sklad ktorym bedziesz konczyl 15? ;) jeszcze premiery nie bylo, spokojnie lol

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tylko wtedy trzeba mieć te 32k , koleś sprzedał neymara za 32k a tymi 32k mógł handlować i zarobić dużo więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha poważnie chcesz to zrobić z powitalnych ? Na początku Falcao i Di Maria będą warci sporo... ;)

 

edit : Może ma pińcet kont, ale to zanim on to potrafia, potransferuje to ja więcej na meczach ugram ucząc się gry i dobrze się bawiąc :biggrin:

Zależy ile tych paczek dostanę, rok temu, nie dostałem paczek, tylko daily gifty a zrobiłem skład w pierwszy tydzień który był prawie wart milion, a jak mam dostać paczki, to się nie zdziwię jak taki neymar mi się trafi :P

 

Ogólnie jak nie będzie if to za około 100k może nawet mi się uda go kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklad za milion z daily giftow? EA Chyba mnie nienawidzi... O_o

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklad za milion z daily giftow? EA Chyba mnie nienawidzi... O_o

lol bez przesady, chociaż w sumie za pół miliona bym miał, bo dziennie miałem 50k prawie, a raz nawet w paczce z 4 kartami Suarez się trafił, ale więcej z handlu zarobiłem, teraz też chce kupić piłkarzy, którzy najwięcej zdrożeją, ale ciężko będzie to przewidzieć. Wydaję mi się, że bramkarze mogą być drodzy tak jak w 13 chyba.

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że teraz Kurtułaaa będzie w BPL kotem na bramce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w tym rankingu nie dali jeszcze trzeciego bramkarza Barcelony. Brak w nim Diego Alvesa (imo najlepszy obecnie GK w La Liga), to żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Bravo. Najlepszy w trwającym sezonie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zabezpieczeniach:

Trade Offers

We’ll be removing Trade Offers from FIFA 15 Ultimate Team.

Although some honest players used this feature to trade with friends, it became one of the methods used by coin sellers to sell and move coins. Account phishers also abused Trade Offers by moving stolen players and coins after wrongfully gaining access to unsuspecting FUT player accounts.

This will also address “bid bumping”, where people would try and trick others into bidding far more than they wanted for a player item.

It was a tough decision, but this is the right step towards improving security, showing cheaters the red card, and keeping FUT safe for all FIFA fans.

Transfer Targets

The maximum number of Transfer Targets in FUT 15 will be set 50 player items after utilizing the EAS FC unlockable boosts. This means that you will be allowed to bid on up to 50 players at a time.

Origin Login Verification

Origin Login Verification is an extra layer of security that protects your FUT account from being accessed outside of your home console and PC. In order to ensure increased security for our fans, Origin Login Verification will be mandatory in the near future before you access the FUT 15 Web App. Find out how to set it up here:

We’ll be sure to keep you updated on all matters regarding security in FUT. Stay tuned on Twitter for any further information, and thanks for your understanding as we work to improve your experience with FIFA 15.

Thanks,

The FIFA Team

http://forum.ea.com/uk/posts/list/0/2929540.page#33163165 Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ to :) najlepszy punkt jest ten:

Origin login verification.

Wiec baj baj z tymi setkami tysiecy farm kont ;D

Btw bol dupy zagranicznych youtuberow >>> ja

Skoro bez AB zarobilem sporo do kwietnia w 14, to tu licze na jeszcze wiekszy zarobek :D tylko czy mi sie bedzie chcialo na to czas marnowac, skoro wole obecnie pograc w cs'a? ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
F3niX

 

mógłbyś wyjaśnić co to zmienia? ;p

 

Bo ja jak każdy zapewne na konsoli nie ma jednego konta a ma ich kilkanaście. Więc dla mnie to nic nie zmienia. Na Originie na wszystkich kontach zrobiłem tak jak kazali. Skonfigurowałem je z moim nr telefonu i teraz za kazdym razem gdy spróbuje się zalogowac gdzie indziej niz na moim kompie to bd musial wpisac kod ktory mi przyjdzie w postaci esa, nic wiecej ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3niX

mógłbyś wyjaśnić co to zmienia? ;p

Bo ja jak każdy zapewne na konsoli nie ma jednego konta a ma ich kilkanaście. Więc dla mnie to nic nie zmienia. Na Originie na wszystkich kontach zrobiłem tak jak kazali. Skonfigurowałem je z moim nr telefonu i teraz za kazdym razem gdy spróbuje się zalogowac gdzie indziej niz na moim kompie to bd musial wpisac kod ktory mi przyjdzie w postaci esa, nic wiecej ;P

W skrocie, to koniec z masowo zakdanymi fikcyjnie kontami po to aby odpalac na nich tylko i wylacznie programy typu Autobuyer!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ea odblokowało mi konto. Dostałem od nich wiadomość z przeprosinami, oczywiście dodano, że dziękują mi za cierpliwość. Osoba kontaktująca się ze mną z ramienia EA dodała także, że zbanowano moje konto, gdyż dostali donos od innego usera, że moje konto korzysta z AB. I teraz zastanawiam się, czy doniósł ktoś stąd, choć dzień przed banem ograłem online typa, który mi potem w wiadomościach wygrażał, że zobaczę. Także niezłe jaja. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to EA powinno jakoś weryfikować te reporty. Przecież dzieci potrafią reportować za wszystko jak tylko przegrają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to EA powinno jakoś weryfikować te reporty. Przecież dzieci potrafią reportować za wszystko jak tylko przegrają :biggrin:

Racja. Tylko szkoda, że przez jakiegoś zakompleksionego typa straciłem ponad miesiąc z UT. Oczywiście nic w zamian nie dostałem. Na domiar tego, przesiadłem się w tym czasie na PS4 i na koncie z PS3 został skład z CR7, Messim i Paco Alcacerem :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Tylko szkoda, że przez jakiegoś zakompleksionego typa straciłem ponad miesiąc z UT. Oczywiście nic w zamian nie dostałem. Na domiar tego, przesiadłem się w tym czasie na PS4 i na koncie z PS3 został skład z CR7, Messim i Paco Alcacerem :sad:

Haha jak mi ktoś strzeli w CS'ie niesamowitego HS, to nawet jak ma staty na mega minusie to go reportuje ze złości :D Ale nawet nie wiedziałem że da się w fifie reportować ;o

 

Walcz o swoje, pisz do EA o jakieś wynagrodzenie za czekanie, przecież to jaja żeby Cie wyrzucili z FUTa na tydzień bo komuś się zachciało reportować ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watek 15 zamkniety, wiec zapytam sie tutaj. Wyczytalem, ze kazda Fifa kupiona w Europie bedzie miala PL jezyk. Czy moze to ktos potwierdzic?

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko dziwi ta szybka reakcja EA na raport, a sam musiales czekac kilka tygodni aby laskawie przywrocili Ci konto do zycia. ^^ Bardzo watpliwe, aby to byl tamten typ, no chyba, ze grales z pracownikiem EA.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watek 15 zamkniety, wiec zapytam sie tutaj. Wyczytalem, ze kazda Fifa kupiona w Europie bedzie miala PL jezyk. Czy moze to ktos potwierdzic?

Nie rob i tu syfu...

Ea odblokowało mi konto. Dostałem od nich wiadomość z przeprosinami, oczywiście dodano, że dziękują mi za cierpliwość. Osoba kontaktująca się ze mną z ramienia EA dodała także, że zbanowano moje konto, gdyż dostali donos od innego usera, że moje konto korzysta z AB. I teraz zastanawiam się, czy doniósł ktoś stąd, choć dzień przed banem ograłem online typa, który mi potem w wiadomościach wygrażał, że zobaczę. Także niezłe jaja.

Masakra oO o takich rzeczach nie wiedzialem. Nawet nie wiem, gdzie sie wysyla taki report do ea :o bo od sony to mozna na psn latwo bana wylapac, wystarczy 1 wiadomosc do dzieciaka, dlatego lepiej uzywac hs podczas meczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raporty do EA wysyla sie na ich stronie. Sam kiedys takiego wyslalem, bo typ podbijal ceny i jak widac dolozylem sie do akcji bo ea usunelo transakcje wymiany lol. A ludzie mi wowczas pisali, ze nic nie zrobia heheh.

Odnosnie bartbuksa, to fart nie chcial, ze bany posypaly sie po tym jak przelalem mu 4kk z pseud konkursu :p

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tymi ofertami wymiany to bdb zrobili wg mnie. Jeszcze tylko czekam by zobaczyc, jak beda wygladac bany za coin selling/buying. Moze faktycznie oni sie za to wzieli :d

No i oczywiscie juz nie bedzie mowy, ze ktos zrobi price bumpa na karcie ;d tyle dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×