Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Strzelić bramkę silowo to ciężka sprawa. Większość ataków leci cho cho w trybuny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mówiąc że biegnę centralnie po środku w stronę bramkarza, bez żadnego ruchu gałka strzelam a piłka w reklamy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że 4-2-2-2 z Negredo i Dos Santosem na ataku, Rakiticem i Cerci na CAM oraz Krychowiakiem i Khedirą na CDM jest miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak trochę z dupy by było, gdyby EA wypuściło kopię 14. Gameplay od razu nie siada, ale i tak będziemy cisnąć do 16 :P Symulacji nie oczekuję, ale to co czasami się tutaj wyprawia to głowa mała. aaa zdecydowanie za dużo poprzeczek/słupków ponownie.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby zmniejszyli pace i znerfowali ten drybling, byloby spoko. A tak mamy arkadowke, ktora bardziej przypomina jazde bolidami miedzy przeszkodzami niz pilke nozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Obiecywałem sobie że nie wpadnę w wir Futa kolejny rok, bo szkoda nerwów, lepiej zostać przy sezonach. Ale to uzależnia na maksa, na razie słabo 8 liga, trzeba się uczyć nowej Fify po prostu. Chociaż składzik z BPL dopracowałem już dość mocno. Jeszcze do obrony chcę Kompanego i na atak albo Falcao albo Diego Coste ale to jeszcze długa droga. Tymczasem:

 

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=nY6JzE2ZnLlYb:ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj. Nie nauczyłeś się jeszcze, że Piachu wie wszystko najlepiej? :P

Równie dobrze możesz wierzyć w kosmitów jak w to, że komputer SAM fauluje w polu karnym, ja nie wiem wszystkiego najlepiej ale u mnie przez 100 meczów nic takiego się nie zdarzyło, albo naciskałem tackle albo pressing kolegi z zespołu kiedy były te karne...

Ze wszystkim się zgodzę ale nie z tym, że piłkarze sami faulują, dobra ale nawet gdyby - raz ok, ale 4 razy ? no bądźmy poważni ;)

Jakby zmniejszyli pace i znerfowali ten drybling, byloby spoko. A tak mamy arkadowke, ktora bardziej przypomina jazde bolidami miedzy przeszkodzami niz pilke nozna.

Zgodzę się :P akurat zmniejszyć pace to nie problem, trzeba czekać na pacza

W sumie tak trochę z dupy by było, gdyby EA wypuściło kopię 14. Gameplay od razu nie siada, ale i tak będziemy cisnąć do 16 :P Symulacji nie oczekuję, ale to co czasami się tutaj wyprawia to głowa mała. aaa zdecydowanie za dużo poprzeczek/słupków ponownie.

Mam to samo, albo boczna siata nie do wyjęcia albo słupek, albo piłka idealnie pod ladę albo poprzeczka :biggrin:

Strzelić bramkę silowo to ciężka sprawa. Większość ataków leci cho cho w trybuny..

Ciężko ale bywa, że wpadnie :P fakt, że stanowczo za rzadko ;)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowalem powiekszenie listy transferowej w katalogu do 80 slotow a nadal moge wystawic tylko 30 aukcji. Mial ktos podobny problem>?

Mam to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą listą to bug jakiś, kolejna rzecz do zpaczowania, spokojnie dziś dopiero oficjalna premiera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zagrać formacją gdzie jest 2 napastników z czego jeden jest z tyłu a drugi jest wyżej nad nim, który powinien być bliżej bramki?Dos Santos czy Negredo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą listą to bug jakiś, kolejna rzecz do zpaczowania, spokojnie dziś dopiero oficjalna premiera :P

Dokładnie. Nie wiem co wszyscy tacy nabuzowani, jest duzo do poprawy ale nie jest źle. Tylko czekac jak po premierze PESa wszyscy wrócą do Fify, nie rozumiem poki co az takich zachwytów nad PESem, gra sie dobrze ale nie rewelacyjne a patrzac na coponiektore komentarze to najlepsza gra... sorry demo wszechczasów. To tak jakby zabrac dziecku ulubioną zabawke i oddac ją za 4 lata , bedzie zachwycone ale do momentu.. bo przeciez ona w sumie stara  ale ulubiona.

Czy fifa 14 byla lepsza, na razie nie moge tego powiedziec. Ale ferowanie wyroków po 3 dniach to troche według mnie za szybko.

 

Sobie i wszystkim życze super wersji pełnej PESa i 15tki z poprawionymi bugami po wypuszczeniu patcha/y. Chcialbym miec dylemat "w co dzisiaj zagrac bo obie gry super"

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zagrać formacją gdzie jest 2 napastników z czego jeden jest z tyłu a drugi jest wyżej nad nim, który powinien być bliżej bramki?Dos Santos czy Negredo

Ja bym ci radził do przodu Dos Santosa. Szybkosciowo na szpicy jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zastanawiałem się nad zmianą formacji z 4-2-2-2 na 3-5-2 gra ktoś taką? Jakieś opinie? Chce zacząc budować solidnie skład, a jeszcze nie wiem jaka formacja będzie odpowiednia w tej edycji...

Edytowane przez Kubuhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci radził do przodu Dos Santosa. Szybkosciowo na szpicy jest lepszy.

I wlasnie to jest ta bolaczka 15. "Szybkosciowo lepszy" lol ;( znowu gowno jak w 13 jest. Serio gdyby w 14 byly tak znerfione glowki jak w 15, to gra by byla najlepsza ze wszystkich edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, tempo rządzi w tej edycji i wiele od niego zależy nawet przy słabym grajku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zastanawiałem się nad zmianą formacji z 4-2-2-2 na 3-5-2 gra ktoś taką? Jakieś opinie? Chce zacząc budować solidnie skład, a jeszcze nie wiem jaka formacja będzie odpowiednia w tej edycji...

Ja gram teraz taką taktyką, i bardzo dobrze sie sprawdza. Musisz miec mocnych i szybkich obronców bo inaczej polegniesz z kazdym.

 

 

I wlasnie to jest ta bolaczka 15. "Szybkosciowo lepszy" lol ;( znowu gowno jak w 13 jest. Serio gdyby w 14 byly tak znerfione glowki jak w 15, to gra by byla najlepsza ze wszystkich edycji.

Przeciez w 14tce to samo bylo z pace, gdzie ta roznica? w cholere bylo geniuszy non stop tylko biegajacyh Ibarbami, Biabianymi ,Cuadrado, Walcottem, Benzemą. Troche sie zmieni system obrony i juz tragedia. Wychodzi na to ze 14tka tez tak bluzgana tutaj pol roku temu jest jedną z lepszych Fifa ever. :blink:

 

 

To fakt, tempo rządzi w tej edycji i wiele od niego zależy nawet przy słabym grajku

To ja chyba w inną gre gram.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam z tymi transferami że mogę wystawić tylko 30 kart nic z tym nie zrobisz trzeba czekać jak to naprawią.

 

Myślałem że tylko mi nie podchodzi tegoroczny fut, dla mnie gra się tragicznie, zero radości z gry, najlepiej tylko grać podanie z L1 i tak można dojść do samej bramki jak najszybciej klepiąc piłkę, zawodnicy jak ja to nazywam przyklejają się do murawy i chaos jakiś panuję, poważnie myśle czy nie wrócić do 14, w fifa 14 nie będzie już aktualizacji składów?

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w fifa 14 nie będzie już aktualizacji składów?

Nie będzie, business ... chcesz nowe sklady kup 15tke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zadać jeszcze jedno pytanie? Czy wam też nie reaguje przycisk "R3" kiedy wam zerwie połączenie z Football Club i chcecie je przywrócić? (Tak btw. tylko u mnie ono nie działa?) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być złoty puchar za to :p

Edytowane przez fausto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zadać jeszcze jedno pytanie? Czy wam też nie reaguje przycisk "R3" kiedy wam zerwie połączenie z Football Club i chcecie je przywrócić? (Tak btw. tylko u mnie ono nie działa?) 

też tak czasami mam. Pewnie kolejny z całej listy bugów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha grrrrrrrrubbo

 

A ja sobie spokojnie do ligi 5 wszedłem + wygrana złotego pucharu :) idzie do przodu, zamiast płakać trzeba się przestawić i tyle

W finale grałem na pace duet sterling + IF wright philips, ani razu mi nie wsadził piłki za kołnierz. Takie karyple na Mangale i Onouohe to troche za malo :P

 

Proponuje każdemu szybkich bocznych obrońców, bez tego ani rusz - tylko +90pace nie mniej :D

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×