Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

balansowanie składów - chodziło mi o dobranie podobnej drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie juz wymienic z kims nagrodami z katalogu ? np kasa za mecze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tam pytal jak mozna porownywac glowki z 14tki do dryblingu. Ano tak, ze ani przed jednym ani przed drugim w niektorych przypadkach zwyczajnie nie da sie bronic. I prosze nie opowiadac banalow ze nie bylo problemow z glowkami. Na poczatku 14tki jak jeszcze ps4 nie bylo crouch potrafił po 4 bramki w meczu strzelić. Jak nie macie pojecia o czym piszecie to nie piszcie wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam kiedyś w oldgenowej fifie 14 grałem ESL. Przeszedłem ze 2 przeciwników i trafiłem na kolesia, który strzelił mi 5 bramek główką i 2 kick off glitche( wtedy jeszcze nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje, co dziwne zostało to przeciw mnie wykorzystane dopiero na eslu, lol). Tyle w temacie główek. Dryblującego czy też typa który biegnie na pełnym sprincie i mija obrońców zdecydowanie łatwiej zatrzymać niż główkującego w f14 - tego się nie da obok siebie postawić, zupełnie inna kategoria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nonstop trafiałbym gości z ovr składu z zakresu 70-90?

tak się nie da grać...

 

Mam tak samo, mam składzik z Ekstraklasy z ovr 69, szuka mi ziomków co mają same złote karty. Ale i tak ich ogrywam. Szczerze lepiej mi się gra tym składem z ekstraklasy niż moim drugim składem z ovr 83. pokaż składzik może masz coś ciekawego co mnie zainteresuje :D

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie tak,jak możesz mieć skład ovr 77 i grać przeciw CR7 Messiemu i Bale. Właśnie w takim zamyśle został tryb stworzony, zeby w teorii lepsze karty dawały przewage.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIF Neymar, mozg rozj...

+

http://www.futhead.com/15/squads/1929269/ jak ktos chce tylko wygrywac to zrobcie sobie taki sklad ;)

Zagrałem tym składem i na ten moment nie za dobrze. Muszę się ograc jeszcze nimi bo prędkości mają zaje*****.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie coś złotego do 10k czy zbierać dalej?

Ja po taniosci do fitnessu zrobilem cos takiego:

4-3-3(2)

Carrasso, Digne , Marquinhos,Nkoulou,Aurier, Mavuba, Verratti, Cabaye, Mollo, Brathwalte i Grosicki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie tak,jak możesz mieć skład ovr 77 i grać przeciw CR7 Messiemu i Bale. Właśnie w takim zamyśle został tryb stworzony, zeby w teorii lepsze karty dawały przewage.

Wiec pewnie wszyscy walą FP aby mieć samych samograjów ;) a EA liczy kase :) to tak w formie żartu oczywiście ;)

 

Odnośnie tego trybu wczoraj grając mecz piłkarz za ..uja nie chciał oddać piłki.Ta gra nie przestanie mnie zaskakiwać.

https://www.youtube.com/watch?v=BwCE0QGdhYE&feature=youtu.be

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś dlaczego na 24 spotkania rozegrane w FUT 24 grałem jako gość !? Nigdy we wcześniejszych fifach tak nie miałem :biggrin: Nawet nie warto kupować Old Trafford skoro i tak tam nie zagram

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy wygadujecie, nauczcie sie grac a nie liczycie na to ze bedzie tak jak w f14, ja przez 10 meczy mialem problem, typki mnie brali na pace, bo poprostu nie ogarnialem obrony, teraz jak widze jak typek gra na martineza, albo na kogos szybkiego to mi sie japa cieszy, a z tym ze wystarczy naciskac rozne kierunki to tez nie prawda ;p jak nie umiecie wyczuc przeciwnika to sie nie dziwcie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy wygadujecie, nauczcie sie grac a nie liczycie na to ze bedzie tak jak w f14, ja przez 10 meczy mialem problem, typki mnie brali na pace, bo poprostu nie ogarnialem obrony, teraz jak widze jak typek gra na martineza, albo na kogos szybkiego to mi sie japa cieszy, a z tym ze wystarczy naciskac rozne kierunki to tez nie prawda ;p jak nie umiecie wyczuc przeciwnika to sie nie dziwcie :biggrin:

stwierdził "ktoś"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy wygadujecie, nauczcie sie grac a nie liczycie na to ze bedzie tak jak w f14, ja przez 10 meczy mialem problem, typki mnie brali na pace, bo poprostu nie ogarnialem obrony, teraz jak widze jak typek gra na martineza, albo na kogos szybkiego to mi sie japa cieszy, a z tym ze wystarczy naciskac rozne kierunki to tez nie prawda ;p jak nie umiecie wyczuc przeciwnika to sie nie dziwcie :biggrin:

To pochwal się tym swoim systemem obronnym, a nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inny styl gry, ja to robie tak, że przełaczam się na obrońcę i nie lece do tego co ma pilke tylko biegne do tego ktory jest 'zagrożeniem' wciskając r1, wtedy ludzie przewaznie sie gubią :biggrin: Wiem co czujecie, bo ja też to przerabiałem, w każdym meczu dostawałem po 4-6 bramek, teraz to maksymalnie 2, chyba że trafi się jakis kox to wiadomo :)

 

@2up Mów mi Shinkex.

Edytowane przez Shinkex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli robi sie to juz nie smaczne jak cala druzyna sklada sie z zawodnikow na szybkosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś przeciwko typowanie który miał w składzie Ibre.Każda piła szła na niego i długa .Dosyć irytujące to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten skład z PACE jednak nie dla mnie. Wole swój Hiszpański i gre podaniami którą już dobrze opanowałem.

Da się ustawić aby boczni obrońcy podłączali się do ataku? Bo już nie pamiętam.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymiękłem co do FUT. Ten tryb nie ma najmniejszego sensu. Rozegrałem kilkanaście meczów i może dwa/trzy były zacięte jak w poprzednich Fifach. Miałem w składzie Messiego na 5 meczy. Luta na niego i robił co chciał z obroną, Kilka wygranych wpadło, chociaż radości żadnej. Messi odszedł i teraz przeciwnicy robią to samo ze speed demonami. Luta na niego i wchodzi w obrone jak w masło. Poddałem się. Przerzuciłem się na sezony, gram Lechią i gram z takimi tuzami jak Rapid Wiedeń, Bari czy Toronto i gra się normalnie. Gra sprawia przyjemność, jest taktyczna i przemyślana, wymagająca dokładnych podań, pressingu. FUT dla mnie do sensownego patcha nie będzie istniał...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prośbę mam, mógłby ktoś wrzucić apke na androida? Bo mam G3 i w markecie wywala mi nie obsługiwane urządzenie, a samej apki nie mogę znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×