Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ibarbo, na początku go miałem w składzie... Zapieprza, aż miło... Tylko nieskuteczny lekko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję... Choć nie wiem czy to wielka różnica, grać obecnym składem, czy tym nowym... TOTY to coś jak TOTW? Też podkręcone statystyki?

Wiedzą skurczybyki jak kasę robić. 

TOTY = team of the year

TOTS = team of the season 

Niebieskie karty :)

Miodzik, Vidal i Pogba dają rade :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu masz zamiar wróćić do futa? :)

Nie, ale naskrobać coś zawsze mogę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie pewnie będzie kusiło, ale specjalnie żeby nie wracać do tego zrypanego trybu pozbyłem się wszystkich kart i coinsów :D zawiodłem się strasznie, a parcie miałem przeogromne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wszyscy tak nagle zaczeli hejcic FUTa, nawet po 2 dniach po premierze.
Polowa ludzi nie doszla wyzej niz 5 liga i ciagle narzekaja.
Ja aktualnie mam utrzymanie w 4 lidze bo od 3 dni wlaczyc FUTa nie potrafie ale gra mi sie duzo lepiej niz w 14.
Spycham ludzi do skrzydel, wrzutki juz nie sa OP, bramkarze bronia lepiej chociaz drazni te ich stanie na 6m jak slup...
Ten pacedrybling nie jest nawet w polowie tak wkurzajacy jak glowki z 14.

Z Obrona min med/med idzie wylapac takich jezdzcow bez glowy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wszyscy tak nagle zaczeli hejcic FUTa, nawet po 2 dniach po premierze.

Polowa ludzi nie doszla wyzej niz 5 liga i ciagle narzekaja.

Ja aktualnie mam utrzymanie w 4 lidze bo od 3 dni wlaczyc FUTa nie potrafie ale gra mi sie duzo lepiej niz w 14.

Spycham ludzi do skrzydel, wrzutki juz nie sa OP, bramkarze bronia lepiej chociaz drazni te ich stanie na 6m jak slup...

Ten pacedrybling nie jest nawet w polowie tak wkurzajacy jak glowki z 14.

Z Obrona min med/med idzie wylapac takich jezdzcow bez glowy.

Zgadzam się z Tobą, w większości przypadków ten pacedrybling wybraniam bez problemu. Teraz na główki przynajmniej sie nie gra co było bardziej wkurzające , Sam na początku słuchając ludzi wziąłem Remiego do ataku, zatrzymalem się w 7 lidze, teraz gram palacio i rossi  i mistrzostwo w 6 .  Nie da się dogodzić wszystkim i zawsze będzie coś OP bo tak musi być. Sami narzekaliście, że obrońca dogania Walcotta a teraz nie ma szans i gadacie, że pace najważniejszy, trzeba po prostu sie pilnować w obronie . Mi się gra bardzo dobrze w sezony jak i Fut, trzeba sie przezyczaic do niektórych rzeczy które wbrew pozorom nie są gorsze niż w poprzednich wersjach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisałem parę postów wcześniej - wyjście zza obrońców, to w 80% przypadków, błąd mój nie gry... I wydaje mi się, że niechęć do gry, powoduje - paradoksalnie - niechęć, do nauczenia się grać w obronie. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem z poczatku 433 portugalskim skladem i obrona byla dziurawa, od czasu jak przeszedlem do 442 jest duzo lepiej. sprawdzcie sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór

 

Wygrałem milion...

 

65wghw.jpg

 

LOL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieźle, ja kiedyś trafiłem ribery to wpadło mi chyba 300zł do portfela i dobry skład ;d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi niebieskimi kartami? To jacyś superbohaterowie o nadprzyrodzonych mocach czy zesłańcy najwyższego?

10479735_10152790800189759_2603907930671

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są pro karty tzn, że Akinfenwa gra w fife i EA podarowało mu taką kartę :)

Pamiętam jak dwa lata temu jakiś bratanek Bale wystawił jego kartę na market :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi niebieskimi kartami? To jacyś superbohaterowie o nadprzyrodzonych mocach czy zesłańcy najwyższego?

10479735_10152790800189759_2603907930671

To sa karty samych zawodnikow. Wielu profesjonalnych pilkarzy z najlepszych lig swiata gra w Fife i moga poprosic EA o zrobienie im "ich" karty. I powstaja takie kozaki..

To są pro karty tzn, że Akinfenwa gra w fife i EA podarowało mu taką kartę :)

Pamiętam jak dwa lata temu jakiś bratanek Bale wystawił jego kartę na market :D

@piachu: tej karty nie da sie wystawic na market. Ona na Quick sell ma wartosc 0. Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa karty samych zawodnikow. Wielu profesjonalnych pilkarzy z najlepszych lig swiata gra w Fife i moga poprosic EA o zrobienie im "ich" karty. I powstaja takie kozaki..

@piachu: tej karty nie da sie wystawic na market. Ona na Quick sell ma wartosc 0.

W FUT 13 dało się :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyjasnijcie mi jedno, dlaczego w FUT mam notoryczne kontuzje, dosłownie nie ma meczu zeby 1 lub 2 zawodnikow nie miało plasterka i odrazu1-2 mecze pauzy a wiadomo jakie drogie sa karty leczenia, o co kaman ? w F14 nie bylo az takich lotow z kontuzjami, dodam ze kupilem karty sztabu , fterapeutow, trenerow itd... ?    ;/  Kondycje tez sie staram trzymac na poziomie wiadomo ze co mecz nie bede ich odnawial ale staram sie nie schodzic ponizej.  70%. Póki co 6 liga, juz chyba ze 4 sezony skład Serie A ;]     Moj sklad wyglada tak :   dodam, ze nie kupuje coinsow, nie handluje tez na rynku bo nie mam na to czasu, poprostu w kazda edycje zbieram kasiore za wygrane mecze itd :]  
http://www.futhead.com/15/squads/3867927/
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dowierzając szczęściu Maxyma w otwieraniu paczek otwarłem jedną za 7,5k i wpadł IF Naldo. Szkoda, że chodzi ledwo po 30k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak ma więc nie panikuj. Karty leczenia z ceny nie zejdą bo patrz wyżej czyli jest popyt. Jedyne rozwiązanie to drugi skład albo jakiś zmiennik za grosze.

A tych terapeutów to możesz qs.

Edytowane przez ridcully76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak ma więc nie panikuj. Karty leczenia z ceny nie zejdą bo patrz wyżej czyli jest popyt. Jedyne rozwiązanie to drugi skład albo jakiś zmiennik za grosze.

A tych terapeutów to możesz qs.

 

hehehe, nie panikuje, myslalem tylko, ze moze cos zle robie ;] wiec zapytalem, tak poza tym to padlo cos w grze chyba bo nie moge sie polaczyc juz z 0,5h, moze przez konserwacje ps+, nie maja tez kiedy robic tylko w soboty, Córke ładnie uspilem, zasiadlem do fify a tu lipa heheh jak na zlosc. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dowierzając szczęściu Maxyma w otwieraniu paczek otwarłem jedną za 7,5k i wpadł IF Naldo. Szkoda, że chodzi ledwo po 30k.

 

 Postąpiłem tak samo i 40k które miałem na koncie pozostałe przewaliłem na paczki i miałem... Nic nie miałem :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×