Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy Aguero 86 znikli z rynku...

Ludzie zaczeli zarabiac. I wszystkim to radze jak chca latwo natluc jeszcze ostatki bo do weekendu wszystkie ceny beda max ;)

Ew. Ludzie beda skupowac karty i trzymac zeby sprzedac jak zdrozeja, bo inflacja musi byc. Ea probuje ja spowolnic, ale wywola to wiecej placzu co uj wielki bedzie na rynku. Ot zayebisty pomysł jak zwykle :D

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem lepszy w 14 :)

Na Twoim miejscu nie zawracalbym sobie glowy tym calym zamieszaniem, policzyles ile ten sklad jest obecnie warty? :)

 

Nie... Nie liczę, po co mam się wkurzać.

Wystarczy mi cena 860 000 za SIF Ronaldo, MOTM Toure, IF Kouyate, TOTY Iniesta, SIF De Gea, bym nie liczył... Wiem, że mój skład spadł na wartości o jakieś 60%-70%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IFem Sancheza na ŚPO to już chyba nigdy nie zagram :sad: Ma ktoś kartę i może powiedzieć jak wyglądają limity? na Futwiza wejść nie mogę a na futhead nie ma

1,8kk-2,7kk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się, żeby im te ich ulepszenia poszły zajebiście... Do braku zwrotu z produkcji 16. 

Wystarczy poczytać zagraniczne fora, strony, komentarze z oficjalnych profili społecznościowych... By zobaczyć jak ludzie są szczęśliwi z narzucenia co mogą i za ile...

Są wszyscy prze-szczęśliwi... Tak, że naczelnemu murzynowi FIFY Cho coś, na twitterze w najłagodniejszym komentarzu życzą aids'a i raka... A w najgorszym c..a w d..pie.

I tak w kolejnych 1000+. 

 

Wyklucza to niejako teorię Evo, że to tylko my Polacy mamy taką przypadłość do narzekania. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam juz nie wiem co lepsze, CR po 15kk na rynku, czy 3 jego karty, jak ktos juz wspominal :) odsetek milionerow niezle skoczyl, oczywiscie tych, co trzymali coinsy :)

EA tymi komentarzami sie nie przejmuje, najgrosza firma w branzy gier video, a takie teksty lataly pod kazdym ich "cwierkiem" kilka miesiecy wczesniej :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUT ma być od 18 lat :ohmy:

 

A gdzie to wyczytałeś?

Może będzie trzeba skany prawa jazdy wysłać, by ci aktywowali klub...

A jak zobaczą, że na boku kupiłeś coinsa, to do sądu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA chce żebyśmy rozegrali milaird meczów i z coinsow kupili CR7 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unormuję się niech tylko jakieś porządne paczki dadzą, dopiero pierwszy dzień po Armagedonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to wyczytałeś?

Może będzie trzeba skany prawa jazdy wysłać, by ci aktywowali klub...

A jak zobaczą, że na boku kupiłeś coinsa, to do sądu... 

kumpel mi wysłał link do FB polskiego jutubera LACHA :biggrin: https://www.facebook.com/LachuHQ?fref=nf

 

 

 
5 godz. · Edytowany · 

Dzieje sie oj dzieje ludzie Emotikon grin Dzis pojawi sie Vlog na ten temat bo miedzy innymi możliwe ze UT bedzie teraz jako dodatek oraz bedzie on od 18 lat Emotikon smile EA wprowadzając kontrole cen sprawia ze wyglada to coraz bardziej jak hazard. Dlatego juz pełno osob na Twitterze pisze o łamaniu prawa przez EA Emotikon smile Czyli Fifa dla wssystkich ale UT +18 Emotikon tongue

 

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Wybatozony zostałem dwukrotnie, a Ty twierdzisz ze to przypadek???

Popatrz jaki skromniś ;D

Wiesz doskonale i sam to widziałeś,że moja gra to totalny haos i panika w palcach.Takimi składami jakimi grałem to żadna sztuka wygrać. Poza tym słyszałem,że nie mogłeś się skoncentrować na grze bo chyba junior(tak myślę) lekko Cie dekoncentrował ;)

Wielki szacunek za to co pokazałeś na boisku,nie umiem kompletnie żadnego zawodu,a Ty mieszales mną jak...,dlatego łatwo oddaje piłkę przeciwnikowi i w ten sposób tracę 80% bramek.

Sitchman może to potwierdzić,ograł mnie jak dziecko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ten typ zamieścił screen - SIF Ronaldo 873 000, pomyliłem się o 13 000. ;)

 

Tom, bo to jest jak hazard, ten tryb ma to wszystko co maszyny do gry... A teraz nawet narzucone wygrane jak one.

I naprawdę jestem ciekawy, czy ktoś z prawników nie dobierze im się do dupy...

Niech wyjdzie na jaw w mediach - "kilka" cichych zakupów z kart kredytowych rodziców przez dzieci na FP oraz kilka objawów uzależnienia...

Do tego zmiany w grze, która różni się od tego co zakupiliśmy we wrześniu i pozew gotowy. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też są jaja jak arbuzy z cenami
10636240_1078287332198144_85360809382903

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz doskonale i sam to widziałeś,że moja gra to totalny haos i panika w palcach.Takimi składami jakimi grałem to żadna sztuka wygrać. Poza tym słyszałem,że nie mogłeś się skoncentrować na grze bo chyba junior(tak myślę) lekko Cie dekoncentrował ;)

Wielki szacunek za to co pokazałeś na boisku,nie umiem kompletnie żadnego zawodu,a Ty mieszales mną jak...,dlatego łatwo oddaje piłkę przeciwnikowi i w ten sposób tracę 80% bramek.

Sitchman może to potwierdzić,ograł mnie jak dziecko :)

Unki, ja tez nie robie zwodow. Po prostu nie biegam na sprincie i tylko tam gdzie jest miejsce. Droga do bramki przeciwnika nie jest linia prosta, jednak w moim przypadku zbyt dlugą ;D Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jaki teraz najlepszy sposob na zarabianie coisnow? jest w ogole taki? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy Aguero 86 znikli z rynku...

Ale latwo jest ich kupic, ja swojego 87 sprzedalem i kupilem 86 zrobilem tak samo z Neymarem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, tanio kupić drożej sprzedać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jaki teraz najlepszy sposob na zarabianie coisnow? jest w ogole taki? :D

Kupic w dolnym przedziale sprzedac w gornym. Innej metody juz nie ma. Chyba ze inflacja bedzie, wtedy trzymac, ja nie mam czasu sie w to bawic bo za niskie zarobki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych CRów na rynku, to są karty wystawione przed zmianami z kwotą 15 milionów :o ciekawe czy ktoś już wystawił CRa czy Messiego po nowych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiali dzisiaj po nowych cenach, spokojnie można kupić tylko chwila cierpliwośći, nawet widziałem tifa za 14,5kk

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, mozna kupic robbena, bale czy ribery? Jeśli tak to ile kosztują?

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robben 1,1kk Ribery 380kk bale cos koło bańki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupic w dolnym przedziale sprzedac w gornym. Innej metody juz nie ma. Chyba ze inflacja bedzie, wtedy trzymac, ja nie mam czasu sie w to bawic bo za niskie zarobki.

Ja tak samo... dorobiłem się wszystkich kart z wyjątkiem CR7 i Messiego... będę miał zachciankę to sprzedam 3/4 kart i sobie ich kupie :P Chociaż z tym kupieniem to też może nie być takie proste ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie problemu, tak samo od ręki nie ma teraz Bale, czy Robbena trzeba czasu żeby się unormowało

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na SIF Ronaldo stać Cię już teraz. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×