Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra pytanie przed spaniem, bo to interesujace:

Czy "consumables" beda rowniez mialy price cap czy tez nie? Bo jak nie, to wiecie jaki proceder nadal bedzie uskuteczniany ;D to tyczy sie rowniez pozostalych kart typu pilki, stadiony, managerowie

Przecież ea wtedy się osmieszy...

Z tt. Trwa restart fut. Rynki będą wracać po kolei, począwszy od PC, ma to potrwać 2h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pytanie przed spaniem, bo to interesujace:

Czy "consumables" beda rowniez mialy price cap czy tez nie? Bo jak nie, to wiecie jaki proceder nadal bedzie uskuteczniany ;D to tyczy sie rowniez pozostalych kart typu pilki, stadiony, managerowie

Jesli nie to macie odpowiedz czy przyzwalaja na handel coins. I pieczetuja i dokladnie pokazuja kogo chca grzmocic. Wydaje sie ze wszystko powinno miec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tt ciężko juz znaleźć normalny wpis pod tłitami ea... Same k, ch,

W koncu bardzo prosili o opinie w artykule :D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tt. Trwa restart fut. Rynki będą wracać po kolei, począwszy od PC, ma to potrwać 2h.

Maxym dobrze mi powiedział - u nich 3h to 3 dni...

To już druga czy trzecia wersja tego kiedy ma fut wrócić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy klną i wyzywaja a i tak beda dalej w tą gre grali , gdzie logika? Teraz zacznie sie kombinowanie jak zarobic przy nowym systemie i fun od nowa. Tylko czy w 15 jest sens jeszcze zarabiac skoro wszyscy juz są krezusami  :biggrin:  Ktos tu pisal ze tak naprawde przy obecnych cenach mamy o wiele wiecej w coinsach niz przed rewolucją i ma racje.  Nagle nawet mnie stac na karty na ktore wczesniej nie bylo :)

Jednym ruchem zamkneli rynek handlu coinsami, alleluja w koncu.

Pozdrawiam goraco ... nawet tych co od lemingow wyzywaja , polecam kubel zimnej wody :)

 

PS: dobre pytanie Fenixa. zeby sie nie okazalo ze koszulki zaczna chodzic po 2000k. :biggrin:

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Unfortunately, #FUT maintenance will have to be extended once again. Please stay tuned for further updates. Sorry for the inconvenience."

ja to ide w kime. Pyknalem pare gier w sezonach i bylo spoko. 08, 09, 10, 11, 12 tlukłem tylko sezony, wiec moge i teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam goraco ... nawet tych co od lemingow wyzywaja , polecam kubel zimnej wody :)

 

Co prawda nie ja to napisałem, ale Ty najpierw wylej ten kubeł na siebie, zwłaszcza po pewnym poście w moją stronę ;)

Dawno pisałem, ze masz parcie na gwiazdorstwo, ale są pewne granice. Zwyczajnie przegiąłeś.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś tym idiotą wysłać klepsydrę, bo może nie wiedzą, że 1h to 60 minut... 3h -> 7h, co za różnica... Poczekamy, przecież już zapłaciliśmy. 

Kurna, marzy mi się zbiorowy proces wytoczony tym patałachom... Taki jak Red Bullowi.

Mianowicie w stanach oskarżyli firmę (zbiorowy pozew) Red Bull (to nie żart), że nikt nie dostaje skrzydeł po wypiciu tego energetyka i wygrali... Każdy, kto się dopisał do listy mógł liczyć na $10 albo Red Bulle.

Tutaj sprawa jest o wiele prostsza, tylko jakiś zacny Blumberg musiałby się tym burdelem zainteresować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ea wtedy się osmieszy...

ea z tt:

All FUT items will feature a min & max coin Price Range that they can be sold within on the Transfer Market.

Wszystko, nawet herby i koszulki. A jutro pewnie wprowadza kartki na piłkarzy, dwóch złotych non rare na tydzień i jeden rare, żeby łatwo i szybko ułożyć swój wymarzony skład

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzeczona wyjechała...

FUT nie działa...

W końcu po 3 miesiącach zbierania się, załatałem dziury po obrazie i zamalowałem... Zajęło mi to 2 minuty.  :blink:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzeczona wyjechała...

FUT nie działa...

W końcu po 3 miesiącach zbierania się, załatałem dziury po obrazie i zamalowałem... Zajęło mi to 2 minuty. :blink:

Ja za to zarezerwowałem hotel na wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie ja to napisałem, ale Ty najpierw wylej ten kubeł na siebie, zwłaszcza po pewnym poście w moją stronę ;)

Dawno pisałem, ze masz parcie na gwiazdorstwo, ale są pewne granice. Zwyczajnie przegiąłeś.

Sithman to nie bylo do Ciebie, adresat juz sie wypowiedzial , zle interpretujesz... a przegieciem jest wrzucanie tutaj polityki i ten nadmiar emocji u coponiektorych ( u Ciebie tez ale masz prawo jak kazdy, mamy demokracje).

Ja juz bylem wyrocznią, administratorem ... kolejne okreslenie gwiazdora mnie nie zdziwi... juz przywyklem ... nawet mi pasuje :biggrin:  w koncu to tylko wirtualny swiat gdzie Evo moze byc kazdym.

:thanks:

 

Taki rysunek mi sie przypomnial do tej calej sytuacji ze zmianą i oburzeniem:

post-54765-0-91308000-1425945013_thumb.j

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrozumiałości troche :) Sa gry, gdzie za miesieczny dostep placi sie staly abonament a i tak serwery potrafia sie zesrac i gry pokrzaczyc, albo jest staly maintenance (jak w wowie, gdzie abonament miesięczny kosztuje 50zł - maintenance jest co tydzien). Tutaj gre sie kupuje za 190 zl (korzystajac z promocji i wymieniajac 14tke na 15tke zaplacilem w zasadzie 50 zł). To, ze czasem cos nie dziala przez pare h to jest zaden problem za takie pieniadze.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman to nie bylo do Ciebie, adresat juz sie wypowiedzial , zle interpretujesz... a przegieciem jest wrzucanie tutaj polityki i ten nadmiar emocji u coponiektorych ( u Ciebie tez ale masz prawo jak kazdy, mamy demokracje).

Ja juz bylem wyrocznią, administratorem ... kolejne okreslenie gwiazdora mnie nie zdziwi... juz przywyklem ... nawet mi pasuje :biggrin:  w koncu to tylko wirtualny swiat gdzie Evo moze byc kazdym.

:thanks:

Przeczytaj jeszcze raz post #24310 w tym temacie i choć raz doznaj samokrytyki. Ty do czegoś przywykłeś?

Ja wywodzę się ze środowiska, w którym do takich tekstów się nie przywyka, więc na przyszłość hamuj piętą.

Miej jaja i chociaż przyznaj, że przegiąłeś, zadając kłam temu, że internet przyjmie wszystko ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przeczytaj jeszcze raz post #24310 w tym temacie i choć raz doznaj samokrytyki. Ty do czegoś przywykłeś?

Ja wywodzę się ze środowiska, w którym do takich tekstów się nie przywyka, więc na przyszłość hamuj piętą.

Miej jaja i chociaż przyznaj, że przegiąłeś, zadając kłam temu, że internet przyjmie wszystko ;)

 

 

Zastanawiam sie co napisac ... i dochodze do wniosku ze naprawde jałowa jest ta dyskusja z Tobą i na tym poprzestaje, jak chcesz kontynuowac pisz na priv chociaz ja nie widze najmniejszego sensu karmic cie dalej.. pozdrawiam i sry reszte za ten offtop

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie co napisac ... i dochodze do wniosku ze naprawde jałowa jest ta dyskusja z Tobą i na tym poprzestaje, jak chcesz kontynuowac pisz na priv chociaz ja nie widze najmniejszego sensu karmic cie dalej.. pozdrawiam i sry reszte za ten offtop

zalatwiajcie to na priv proszę.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co mysleć o tym. Mam team złożony z zawodników których lubie i zbieralem na Messiego i Ronaldo. Mam jakieś 9.5 banki na koncie i kilkanaście di Maria na transfer list,na których na bank straciłem. Jak sprzedam wszystko to pewnie uciulam trochę ponad 11 baniek,styknie na Messiego ale na cr juz zabraknie, chyba że da rade obu wyrwać za ceny minimalne, ale nie sądzę. Powinni to wprowadzić na początku tak jak pisało wiele osób już. Ciężko będzie ukulac kilka baniek z match coins, zważywszy na to, że od prawie samego początku mam dnf modifier na 0.63 a w życiu wyszedłem tylko raz z meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahahahaha SIF Ronaldo 575 - 845K.

Boateng 65K - 95K... Jestem zarobiony, bo nakupowałem po 39... LOL.

Oscar If z 500K do 200...

Śmiech na sali. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wgl to nie wie ktoś czy w Fifie 15 UT na androida (w którą czasem gram na telefonie) coś też mieli zmieniać? Bo tam normalnie brązowego zawodnika za 1mln mogę wystawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wgl to nie wie ktoś czy w Fifie 15 UT na androida (w którą czasem gram na telefonie) coś też mieli zmieniać? Bo tam normalnie brązowego zawodnika za 1mln mogę wystawić.

a tam masz normalnie internetowa gielde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz ku%$#, wróciłem z pracy i chciałem zrobić szybko relist przed spaniem. Teraz patrzę, że są wystawieni po jakiś śmiesznych cenach. Przeczytałem cały wątek, brak słów, nie chce mi się tego komentować nawet. Nienawidzę tych patałachów. 6 stron ifów i drogich kart poszło się p@#$##@#@. A disconnectów i serwerów nie potrafią naprawić, pazerne ch@#@. Liczą, że ludzie tylko będą fp kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×