Skocz do zawartości
ONE

BioShock

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie była nuda? Bardzo proszę: cały etap "Sandtraps". Nudny jak flaki z olejem i rozciągnięty ponad miarę :/

Cała reszta (przyznaję) jest świetna (właśnie kończę) ale ten level to padaka.

A teraz pozwolisz że Cię zacytuję ale w stosunku do BioShock ok?

...ok jakis etap mogl ci nie przypasc do gustu ale watpie czy powodem tego byla nuda.

Patrz jak spasowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Bioshock jest nudny od poczatku do... polowy - dalej nigdy nie wytrzymalem a Sandtraps wcale mi sie nudny nie wydal ale niech ci bedzie ze 1/15 gry byla nudna - i tak lepiej niz FC i Bioshock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale Bioshock jest nudny od poczatku do... polowy - dalej nigdy nie wytrzymalem a Sandtraps wcale mi sie nudny nie wydal ale niech ci bedzie ze 1/15 gry byla nudna - i tak lepiej niz FC i Bioshock

Ja dalej podtrzymuje że to tylko kwestia gustu (tak wiem... Już z czwarty raz o tym pisze).

Ale skończmy bo odeszliśmy troszkę daleko od głównego tematu

Ty nie przekonasz mnie ani ja Ciebie więc musimy z tym żyć

Love & Peace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam przeszedlem prawie calego bioshocka <na kompie >grafika bardzo dobra fajne zabawy sa z tymi mocami telekineza itp ale zgadzam sie z kolegami gra sie robi czasami nudnawa ale to nic strasznego poniewaz posiadam pokazna kolekcje hitow na pc grywalem w nia 1-2 godzinki w tygodniu i w momentach w ktorych sie robilo nudno poprostu zapisywalem i gralem na nastempny dzien i udalo mi sie dojsc do ostatniego poziomu juz po rozmowie z "matka" dziewczynek i nie wiem . Gra jak dla mnie ma swoje plusy i minusy moze te zagadki zeczywiscie ciagle te same po jakims czasie nudza >zabawa w hydraulika< ale jak dla mnie jest tam po za siekanina tak ze cos co lubie czyli to ze jak juz wszystkich w danym pomieszczeniu wybijesz to jednak trzeba popatrzec rozejzec sie poszperac bo tu ukryta jest apteczka a tu jakis plazmid a tu sejf do zhackowania a tu kamera ktora zara cie namiezy albo mozesz ja zhackowac itp itd ale najlepiej podobalo mi sie jak udalo mi sie miec za soba swojego ziomka "te cos co wylatuje po alarmie- tylko zhackowane" jak latal zemna i pierdzial i walil zemna w monsta - kwestia gustu jak dlamnie moze nieidealne polaczenie rpg z strzelanka ale dobry poczatek dla graczy ktozy lubia siekanke ale i odrobine kombinacji i szperania - like me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna zgadzam sie Ale jednak ząbki na krawędziach są bardziej widoczne niż na Xboxowej wersji.. Tak czy siak Must Have (o ile ktoś nie grał jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj ale lipa. Rok pracy na marne żeby tylko kod zoptymalizować, dodać to co było na XBL i wsadzić nowy tryb super hard czy jak tam go zwał. Wole iść do kumpla pograć na 360 niż kupywać to na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj ale lipa. Rok pracy na marne żeby tylko kod zoptymalizować, dodać to co było na XBL i wsadzić nowy tryb super hard czy jak tam go zwał. Wole iść do kumpla pograć na 360 niż kupywać to na PS3

przecież nikt ci nie każe kupować więc po co to zrzędzenie, możesz iść pograć do kolegi , ale znajdzie sie pewnie sporo osób co w ta grę nie grało i sobie ja kupi i będzie zadowolone nawet jak nic nie poprawia grafiki bo i tak sie prezentuje bardzo dobrze

edit

shenmue nie ma co oceniać jeszcze grafiki może jak gra sie pojawi to wtedy , grałem na x360 i raczej wygląda to podobnie a wersja ps3 sie jeszcze nie pojawiła wiec nie ma co porównywać chodź z tego co czytałem w previewach to pisali ze właśnie w edycji na ps3 jest lepsze AA no ale nie grałem nie oceniam czy to prawda.Na necie można znaleźć wiele fotek Bioshocka z x360 na których widać straszne ząbki a jak jest naprawdę to każdy co grał to wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz racje Grałem na Xie, ale drażniących ząbków nie uświadczyłem. Na tym trailerku jest moment gdy na ściane rzucany jest cień. Strasznie mi się nie podoba że jest tak poszarpany To już nie pierwsza gra na PS3 która to ma. Czy twórcy nie mogą tego jakoś załagodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj ale lipa. Rok pracy na marne żeby tylko kod zoptymalizować, dodać to co było na XBL i wsadzić nowy tryb super hard czy jak tam go zwał. Wole iść do kumpla pograć na 360 niż kupywać to na PS3

ojojoj, zamiast pisać takie posty, przeczytaj sobie to

http://au.ps3.ign.com/articles/897/897091p1.html

wersja na PS3 wygląda lepiej od tej na X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i z pewnoscia dla malej roznice w grafice i dwoch dodatkowych opcjach warto bedzie przeplacac ponadto 100zl?

http://allegro.pl/search.php?string=Biosho...p;category=5914

http://www.ultima.pl/search.php?search=bio...=&pricemax=

zabki w wersji na 360? gdzie?

ta gra to must have dla ludzi co posiadaja tylko ps3... kto posiada obie konsole, a jeszcze nie gral w Bio... powinien IMO wybrac wersje X360. Chyba, ze lubi wywalac kase na prawo i lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta gra to must have dla ludzi co posiadaja tylko ps3... kto posiada obie konsole, a jeszcze nie gral w Bio... powinien IMO wybrac wersje X360. Chyba, ze lubi wywalac kase na prawo i lewo.

Uwierz że jest nas sporo (takich którzy mają jedynie PS3 i nie grali w BioShock). Z rozmów z moimi znajomymi wynika iż wszyscy czekają na tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziwie sie... Poza tym jakby nie bylo wielu chetnych to 2k by nie wydawalo wersji na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zabki w wersji na 360? gdzie?

a ktos napisał ze gdzies sa te ząbki w Bioshock na 360 ? w finalnej wersji nie ma a przynajmniej nie rzuca sie w oczy co znaczy ze jest dobrze ale znowu mogę ci pokazać screeny (przykładowy linki poniżej) na których są , dlatego nie ma co oceniać gry po zdjęciach/filmikach jak jeszcze sie nie pojawiła w sklepach

http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/...09113218808.jpg

http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/...22104416383.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ktos napisał ze gdzies sa te ząbki w Bioshock na 360 ? w finalnej wersji nie ma a przynajmniej nie rzuca sie w oczy co znaczy ze jest dobrze ale znowu mogę ci pokazać screeny (przykładowy linki poniżej) na których są , dlatego nie ma co oceniać gry po zdjęciach/filmikach jak jeszcze sie nie pojawiła w sklepach

http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/...09113218808.jpg

http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/...22104416383.jpg

i to jest podejscie ktore lubie... nie ocenia sie gry po screenach czy filmikach. Niestety malo ludzi to czyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i to jest podejscie ktore lubie... nie ocenia sie gry po screenach czy filmikach. Niestety malo ludzi to czyni.

Wiesz jakie ja mam podejście? Nawet gdyby ta gra miała wyglądać gorzej niż na X360 to i tak ja kupię. Dlaczego? To jeden z tych niewielu tytułów których zazdrościłem aż do bólu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiam... na 100% kupię jak cena będzie w okolicy 120 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo już raz grę ukończyłem na x360 i nie mam zamiaru do niej wracać ale jak wyjdzie na ps3 napewno jeszcze raz przejdę w trybie survival Na konsoli microsftu jak grałem to jak w strzelaninę cała kasa szła tylko na bronie i ulepszenia a jak zobaczyłem jakie akcje z big daddy można robić to aż mnie zatkało:) np. ten motyw z benzyną i podpalonym misiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spaciershark123 mogłbyś dokładniej opisać akcje z big daddy lub dać linki do filmików? Podpalony miś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpalasz misia plazmidem a potem kinetycznie rzuczasz go na Big Daddy. Na pokonaie BD zawsze istnieje kilka sposobow, a ten na HUUURA jest akurat najgorszym. Wazne by rozejrzec sie zawsze, poprzelaczac jakies kamery, nakierowac splicerow, ustawic wiezyczki itd... opcji jest od groma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×