Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tutaj nie chodzi o to, że ktoś będzie latał i zwracał konsolę bo plastik jest nie równo pomalowany, chodzi tylko o to jakiej jakości w dzisiejszych czasach jest sprzęt oferowany, dotarło do was?

 

To idz pod siedzibe sony z transparentem i protestuj, wylewajac swoje zale na forum cudow nie zdzialasz. Albo glosuj portfelem, nie kupuj i problem z glowy.

 

Ten temat dotyczy tylko problemow ktore przeszkadzaja/uniemozliwaja w uzytkowaniu konsoli oraz w uzyskaniu pomocy z procesem gwarancyjnym.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ty idź skoro masz takie myśli, po to  jest forum chyba, że nie rozumiesz idei forum po co istnieje, każdy ma prawo się wypowiedzieć, po prostu zwracam uwagę, że nasze wspaniałe PS4 nie są bez wad, ale jak już się coś powie to nagle hejty i problemy, tak problemem jest tutaj źle pomalowana obudowa, niestety konsola jest pod tym względem źle wykonana i już i to jest jednak problem, wiem że jest to nużące i denerwujące, ale mnie np. denerwuje mentalność takich osób, a dobra kupiłem ps4 gra działa, a że plastik taki trudno, róbmy tak dalej to zobaczycie jakie PS5 dostaniecie ;) Pozdrawiam wasz kochany rozżalony forumowicz który siedzi i patrzy jak to tandetnie zostało jego PS4 wykonane. 

 

Edytowane przez rafcio007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tumblr_inline_mrwhqtavEn1qz4rgp.gif

 

 

Dobra, teraz niestety czas na mnie :sad:
Konsole odebrałem juz jakieś pare dni temu, ale dopiero wczoraj wieczorem miałem pierwsza okazje sie pobawić. No i tak, na starcie przy ogarnianiu konta konsola pierwszy raz sama sie wyłączyła.. Wlaczyć jej w żaden sposób nie mogłem, wiec pozostało mi odłączenie jej od prądu. Pomyślałem ze to jednorazowy wygłup mojego nowego dziecka i walczyłem dalej. Było spokojnie do czasu włożenia płyty z killzonem.. I tu chce na wstępie powiedzieć ze nie wiem czy to problem wlasnie z ta gra (niestety na ten moment innych nie mam) czy konsolą, dlatego zdecydowałem sie napisać tutaj. W trakcie instalacji killzone'a konsola sie resetuje.. No ale to nie główny problem jeśli pozniej tą instalacje kończy. Zaczynam grać! Włączam single playera i obserwuje jak w pewnych momentach troche przycina obraz i głos w trakcie filmiku. Wszystko wraca do normy, gram minutę a tu jeb! Błąd CE-34878-0.. Konsola w przepiękny sposób mnie o tym informuje i wyrzuca z gry do menu konsoli. No i tak za każdym razem :sad: błąd pojawia sie w rożnych miejscach, ostatnio udało mi sie nawet pierwszy level przejść :biggrin: także to tyle, jak myślicie, to wina konsoli czy gry? Miał ktos tak? Mysle ze bez reklamacji sie nie obejdzie.. Co zrobic!

Eee świetnie... pisząc posta zostawiłem ps4 włączona bo chciałem napisać do ziomka wiadomość o moim nieszczęściu, no ale niestety nie dałem rady :P konsola postanowila sie zawiesić a pozniej trzykrotnie sie włączać ;) No ale przynajmniej wiem ze to nadkonsola jest chu*owa.
Pozdrawiam serdecznie! Jestem taki spokojny :)

Ja bym jeszcze zadzwonil na infolinie i powiedzial co sie dzieje, moze cos z softem i trzeba go wgrywac z pena lub sie pobawic w recovery menu nie wiem, pewnie po prostu wadliwy model i trzeba wymienic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się do niego przyczynię,ale czemu z kolejnego tematu robicie offtop? Nie rozumiecie,że posty ludzi,którzy faktycznie mają problem z konsolą zaginą w tym shicie? Postawcie się w ich sytuacji...Nie jestem uprawniony przez siły mentalne,czy forumowe,żeby kogokolwiek upominać bądź pouczać,ale ludzie dajcie na wstrzymanie.Masz niedomalowaną konsolę,zacięła Ci się gra,zawiesił sprzęt na milisekundę,obudowa jest krzywa,nieprzyjemnie trzeszczy przy ścieraniu z niej kurzu itd. itp. i uważasz,że za około 2000 zł to niedopuszczalne? Idź i oddaj,masz gwarancję,rejkomię czy ewentualnie 10 dni na zwrot.Z pewnością Sony weźmie to pod uwagę i poprawi swój produkt,dzięki czemu za kilka miesięcy Ty - a przy okazji inni gracze - dostaną bardziej dopracowaną konsolę.Pozwólcie ludziom,którzy nieszczęśliwie trafili na faktycznie felerne egzemplarze rozwiązać swoje problemy.Pozdrawiam.

 

Jeszcze jedno mi się nasunęło...racja,po to jest forum,żeby każdy mógł się wypowiedzieć i podyskutować.Ale też po to są odpowiednie działy (w tym offtop) i tematy,żeby z nich umiejetnie korzystać nie tylko z myślą o sobie,ale i o innych.

Edytowane przez horned-viper
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem na etapie ściągania AC IV (mam upgrade z PS3). Póki co grałem paręnaście meczów w FIFA14 demo i Resogun. Tak, więc konsola ciężko nie ma/nie miała. Nie chcę panikować, wczoraj w trybie czuwania zostawiłem ją na ponad godzinkę, żeby gra się ściągała i faktycznie transfer był/jest wzorowy. Natomiast dzisiaj chciałem przejść do trybu czuwania i w sumie nic nie zrobiłem, a już zgasł obraz na tv (46''), a na konsoli białe światło. Pad się wyłączył. Podpiąłem go kablem, ale to nic nie dało. Przytrzymanie guzika power również nic nie pomogło. Dopiero odłączenie od zasilania i ponowne uruchomienie poskutkowało i teraz konsola działa. Czy powinienem się martwić? zgłaszać takie coś do sklepu gdzie kupiłem konsolę?

@: ok, dzięki, wolałem się zapytać :)

Edytowane przez ps321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zgłaszać takie coś do sklepu gdzie kupiłem konsolę?

 

Ja bym olał sklep i walił z tym prosto do Shuhei Yoshidy.

 

PS: Jedna zwiecha wiosny nie czyni :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie doczytałem wszystkich Waszych postów ale stwierdzam,że problemów w życiu prywatnym to nie macie albo jesteście na garnku u ojców:)ja kupiłem konsolę w piątek, wyjąłem z pudełka opiłem z kumplem i gdyby nie Wy to nigdy bym nie zwrócił uwagi na te WADY,masakra.Działa to najważniejsze:)

ps. rysy i brzydkie plastiki:) he

Edytowane przez Warga13
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ty idź skoro masz takie myśli, po to  jest forum chyba, że nie rozumiesz idei forum po co istnieje, każdy ma prawo się wypowiedzieć

 

Ale to ty masz o to sraczke nie ja. I racja, to jest forum kazdy ma sie prawo wypowiedziec, ale niech to zrobi w odpowiednim temacie. W poprzednim poscie chyba podkreslilem dobitnie jakie sa zalozenia tego tematu.

 

 

W tym momencie apeluje do moderacji o rozpoczecie procesu ostrzezen lub zawieszania konta, jesli trafi sie osoba z wadliwa sztuka lub jakims innym faktycznym PROBLEMEM to jego post zostanie wchloniety przez cale to offtopowe gowno.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie problemy z dźwiękiem?.Dzisiaj mi przyszła NBA 2k14,zainstalowana,update tak samo.Trzeszczy i sie tnie.Wszystko idzie przez kino domowe po kablu optycznym a ustawienia to D.D 5.1,format Bitsream Dobly.Gdy zmienie na Liner PCM,przechodzi na audio i jest ok,ale to juz nie 5.1 Jestem troche niezadowolony,jak to ich wina to mam nadzieje że to połatają.Mam Killzona i Ghosta,z nimi nie ma problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie problemy z dźwiękiem?.Dzisiaj mi przyszła NBA 2k14,zainstalowana,update tak samo.Trzeszczy i sie tnie.Wszystko idzie przez kino domowe po kablu optycznym a ustawienia to D.D 5.1,format Bitsream Dobly.Gdy zmienie na Liner PCM,przechodzi na audio i jest ok,ale to juz nie 5.1 Jestem troche niezadowolony,jak to ich wina to mam nadzieje że to połatają.Mam Killzona i Ghosta,z nimi nie ma problemów.

Problem występuje tylko na kinie czy w głośnikach od tv również?

2k14 jest juz cały zainstalowany na konsoli ?

Miałem coś takiego ale tylko z Killzonem jak go instalowało dźwięk tak trzeszczał ze myślałem ze mnie szlag trafi.Zainstalował gre i problem znikł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie problemy z dźwiękiem?.Dzisiaj mi przyszła NBA 2k14,zainstalowana,update tak samo.Trzeszczy i sie tnie.Wszystko idzie przez kino domowe po kablu optycznym a ustawienia to D.D 5.1,format Bitsream Dobly.Gdy zmienie na Liner PCM,przechodzi na audio i jest ok,ale to juz nie 5.1 Jestem troche niezadowolony,jak to ich wina to mam nadzieje że to połatają.Mam Killzona i Ghosta,z nimi nie ma problemów.

Z tego co czytałem na forach to wina leży po stronie gry :) Też tak mam, tylko w 2k14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to pytańsko odnośnie dotykowych przycisków wysuwania/włączania konsoli. Obydwa przyciski nie zawsze chodzą tak jak powinny, tzn. nie zawsze chcą działać na moje polecenie czyt. przyłożenie palucha. I tu pytanie, czy ktoś spotkał się, że owe przyciski czasami nie łapią? Czy to wina może moich dużych paluchów bądź nieumiejętnego przykładania palców do przycisków? Piszę, bo głowiłem się ostatnio nad tym, a za ch#% nie mogę skminić jaki na to patent jest...

Też nie zawsze łapią chociaż staram się już różnie przykładać paluchy. Z pewnością nie dorównują responsywnością tym z chlebaka w modelu fat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem, że u mnie przycisk do wysuwania płyty nie łapie w ogóle. Macałem, głaskałem i nic. Infolinia odesłała do serwisu, a serwis wiadomo - może potrwać kilkanaście dni. Na razie odpuszczam, bo przed świętami pewnie by nie zdążyli i wrócę do sprawy w nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grajcie w killzone,ta gra niszczy napędy:) 2 moich kumpli padły w czasie gry w w/w/ grę,zbieg okoliczności???zamach jak byk (nie głosowałem na pis)pozdrawiam(i nie mam nazwiska na literę M)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grajcie w killzone,ta gra niszczy napędy:) 2 moich kumpli padły w czasie gry w w/w/ grę,zbieg okoliczności???zamach jak byk (nie głosowałem na pis)pozdrawiam(i nie mam nazwiska na literę M)

Mógłbyś się dowiedzieć od kumpli w jaki sposób padły im napędy? :), tzn. czy były jakieś oznaki niszczenia się. Mi podczas wyskoczenia błędu/zacięcia się ekranu w BF4 i próbie ponownego załączenia gry napęd buczy, jest to tylko i wyłącznie powód tego błędu ponieważ w innych grach tego nie miałem, czy ktoś miał/ma podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra znowu od jakis 4 dni po 3 godz grania konsola sie sama wylaczyla, gasnie ekran momentalnie, slychac przekaznik noi konsola sie wylacza, reklamowac? Kto wie co sie bd dzialo za jakis czas jak teraz takie cos sie dzieje;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra znowu od jakis 4 dni po 3 godz grania konsola sie sama wylaczyla, gasnie ekran momentalnie, slychac przekaznik noi konsola sie wylacza, reklamowac? Kto wie co sie bd dzialo za jakis czas jak teraz takie cos sie dzieje;/

Przede wszystkim , zadzwoń na infolinię PLAYSTATION. 801-230-000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim , zadzwoń na infolinię PLAYSTATION. 801-230-000

Dzwoniłem i powiedzieli mi, że przysługuje mi wymiana konsoli na nową, tylko teraz nie wiem co zrobić bo konsolke zamawiałem kurierem z RTV EURO AGD i mam 10 dni na zwrot towaru u nich bez podawania przyczyny. Czy lepiej jednak skorzystać z serwisu Sony ? 

BTW. Konsolke kupowałem w dniu premiery. Jaki będzie to rodzaj naprawy? W formularzu na stronie Pramu ( serwisu Sony) są do wyboru rodzaje naprawy: Przedsprzedaż jak i Gwarancyjna, którą wybrać?

Edytowane przez kukmuken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i powiedzieli mi, że przysługuje mi wymiana konsoli na nową, tylko teraz nie wiem co zrobić bo konsolke zamawiałem kurierem z RTV EURO AGD i mam 10 dni na zwrot towaru u nich bez podawania przyczyny. Czy lepiej jednak skorzystać z serwisu Sony ? 

BTW. Konsolke kupowałem w dniu premiery. Jaki będzie to rodzaj naprawy? W formularzu na stronie Pramu ( serwisu Sony) są do wyboru rodzaje naprawy: Przedsprzedaż jak i Gwarancyjna, którą wybrać?

 

 

Masz 10 dni na zwort, jeśli towar był nieużywany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś się dowiedzieć od kumpli w jaki sposób padły im napędy? :), tzn. czy były jakieś oznaki niszczenia się. Mi podczas wyskoczenia błędu/zacięcia się ekranu w BF4 i próbie ponownego załączenia gry napęd buczy, jest to tylko i wyłącznie powód tego błędu ponieważ w innych grach tego nie miałem, czy ktoś miał/ma podobny problem?

Konsola wypluwała płytę,jednemu pomogło chwilowo odłączenie od prądu drugi czeka na nową konsolę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 10 dni na zwort, jeśli towar był nieużywany...

Nieprawda. To tylko wersja niektórych nieuczciwych sprzedawców a prawo mówi co innego. Kupując na odległość masz prawo w ciągu 10 dni zwrócić produkt. Możesz w tym czasie go dowolnie używać i testować. Jeżeli zakup nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go zwrócić nie podając przyczyny zwrotu, ale produkt musi być w takim samym stanie jak w dniu sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda. To tylko wersja niektórych nieuczciwych sprzedawców a prawo mówi co innego. Kupując na odległość masz prawo w ciągu 10 dni zwrócić produkt. Możesz w tym czasie go dowolnie używać i testować. Jeżeli zakup nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go zwrócić nie podając przyczyny zwrotu, ale produkt musi być w takim samym stanie jak w dniu sprzedaży.

 

Tak tylko nie w Euro RTV, jak odbierzesz w sklepie nie przysługuje ci prawo zwrotu, tak samo jak dokonasz płatnosci w sklepie. Chore! Na miejscu uzytkownika kukmuken bym leciał do RTV i oddawał konsole, niech się martwią a za hajs szukałbym gdzie indziej, bo z Sony i jPRAM'em wiadomo jak bywa. Wystarczy poczytac uzytkownika z ppe http://www.ppe.pl/blog-41090-3012-raport_z_serwisu_pram_w_sprawie_popsutego_ps4.html jak to wygląda.

Edytowane przez Pawlakosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko nie w Euro RTV, jak odbierzesz w sklepie nie przysługuje ci prawo zwrotu, tak samo jak dokonasz płatnosci w sklepie. Chore! Na miejscu uzytkownika kukmuken bym leciał do RTV i oddawał konsole, niech się martwią a za hajs szukałbym gdzie indziej, bo z Sony i jPRAM'em wiadomo jak bywa. Wystarczy poczytac uzytkownika z ppe http://www.ppe.pl/blog-41090-3012-raport_z_serwisu_pram_w_sprawie_popsutego_ps4.html jak to wygląda.

Przysługuje mi zwrot gotówki w dowolnym sklepie rtv euro agd? Czy muszę konsolke do nich odsyłać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×