Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moja konsola kupiona w Euro AGD i jest Made in China Fox. Hmm dziwne a miało byc made in Dżapan :P

Edytowane przez Pawlakosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dalej to samo ... gram gram i jakby ktos wylaczyl korki , konsola sie wylacza... tez tak ktos ma lub zna ten problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich -mój pierwszy post, niestety z niedobrego powodu.

 

Problem pojawił się po trzech dniach grania.

Konsola zaczęła wypluwać płytę i zawiesił się silnik wysuwający ją z napędu -włączał się sam z regularnością co kilkanaście sekund. Dokładnie tak jak opisuje to film na pierwszej stronie tematu.

Problem póki co rozwiązał się sam, po trzecim ponownym uruchomieniu konsoli wszystko jest ok, póki co. Na razie nie próbowałem inwazyjnej metody reinstalacji systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Spotkał się ktoś z takim kodem błędu CE-34878-0 ?

 

Błąd pojawia się w większości grach, u mnie od wczoraj 2 razy podczas gry w Battlefield 4, nadchodzące patche powinny to naprawić, mam nadzieje.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich -mój pierwszy post, niestety z niedobrego powodu.

 

Problem pojawił się po trzech dniach grania.

Konsola zaczęła wypluwać płytę i zawiesił się silnik wysuwający ją z napędu -włączał się sam z regularnością co kilkanaście sekund. Dokładnie tak jak opisuje to film na pierwszej stronie tematu.

Problem póki co rozwiązał się sam, po trzecim ponownym uruchomieniu konsoli wszystko jest ok, póki co. Na razie nie próbowałem inwazyjnej metody reinstalacji systemu.

Mialem podobnie z ghostem z ps3. Potrafilo wypluc plyte i slychac bylo silnik w srodku

Po resecie bylo to samo. Dopiero jak odlaczylem kabel zasilania jest ok.

Dzialo sie to w momencie jak jeszcze dociagalo pliki Ghosta

Teraz juz jest w pelni zassany i nic sie nie dzieje wiec nie pekaj to pewnie problem software :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobnie z ghostem z ps3. Potrafilo wypluc plyte i slychac bylo silnik w srodku

Po resecie bylo to samo. Dopiero jak odlaczylem kabel zasilania jest ok.

Dzialo sie to w momencie jak jeszcze dociagalo pliki Ghosta

Teraz juz jest w pelni zassany i nic sie nie dzieje wiec nie pekaj to pewnie problem software :)

Z Ghostem? CoD:Ghosts? Jeśli tak to dziwna sprawa, bo u mnie też problem pojawił się po graniu w CoD-a. No ale na razie jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Ghostem? CoD:Ghosts? Jeśli tak to dziwna sprawa, bo u mnie też problem pojawił się po graniu w CoD-a. No ale na razie jest OK.

Tak podczas Ghosta.

Mialem tez plytke Killzona i podczas grania w niego problemu nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Opiszę moje problemy z PS4. Sprzęt kupiłem w MM w dniu premiery. Odebrałem swoją konsolę (nie preorderową) i postanowiłem sprawdzić, czy wszystko działa, w szczególności sławne HDMI. Poszedłem na stanowisko testowe MM, podpiąłem pod TV odpaliłem i wszystko ok. Zatem udałem się do domu, podłączyłem wszystko tak jak sobie zaplanowałem, poustawiałem wszystko, odpalam PS4, wyskoczył jakiś pasek postępu który znikł po 3 sekundach więc nie zdążyłem zobaczyć co to było, konsola się zrestartowała i ciach, TV informuje, że nie ma sygnału po HDMI. Myślę, WFT? Dioda biała a obrazu nie ma. Więc restartuję, miga na niebiesko, za chwilę świeci na biało a obrazu nie ma. Klikam power a tam 3 szybkie piknięcia, klikam eject-3 szybkie piknięcia. Wrrrrr. Znalazłem instrukcję wejścia w tryb serwisowy więc jeszcze raz. Trzymam 7 sek przycisk power i nadal nic. Obrazu nie ma. W tym momencie już się wkurzyłem. Dzwonię do znajomego i pytam: działa Ci PS4? On, że działa super. No to sobie myślę, trafiłem wadliwe HDMI. Zezłoszczony dzwonię na infolinię, pani mówi bym sprawdził to co już zrobiłem i mówi, że nic już więcej nie można zrobić i dyktuje mi numer tel do serwisu, że muszę wysłać konsolę to mi wymienią na nówkę. Myślę sobie ok. Ale już nie dziś bo czasu brak. Ale tak ją resetowałem, z prądu wyłączałem ale nic to nie dało. Odpaliłem ją ponownie i sobie myślę, mam jeszcze 4 kable HDMI to sprawdzę na wszystkich. Wpinam jeden, drugi, trzeci i czwarty i ciągle TV monituje - brak sygnału. Zrezygnowany biorę pierwszy kabel i wpinam pod różnymi kątami, szybko i wolno i tak kilkanaście razy. W pewnym momencie wkładając kabel powoli pojawił się na chwilkę obraz z menu serwisowym i znowu zgasł. Myślę sobie: oooo coś się dzieje. Więc ponownie wkładam i wyjmuję kabel i tak kilka razy. Wciskając powoli kabel znikł monit o braku sygnału i się zatrzymałem i obraz się pojawił. Podpiąłem pada i dałem przywracanie systemu. Robię restart a tu znowu znikł obraz. Wkurzony sobie myślę, kurna, co za bubel. brak sił. Konsola zapaliła białe światło więc już była w menu. Powtórzyłem zabawę z kablem i za którymś razem obraz się pojawił. No to ustawiłem sieć i myślę sobie: pobawię się chwilkę nowym sprzętem zanim obraz znów zniknie. Odpaliłem Assasina i chwilę pograłem. Dźwięk trzeszczał ale to nie ważne, najważniejsze, że był obraz :). Po paru minutach wyszedłem do XMB i wyskoczył komunikat, że soft został zaktualizowany do 1.51. Nie chciałem resetować konsoli bo bałem się, że znowu nie odpali a chciałem jeszcze zobaczyć KZ. No ale myślę, najwyżej będzie zabawa z HDMI więc reset. Konsola wstała normalnie. Ooooo, to jeszcze raz zresetuję i znowu wstała. Więc eksperymentuję i wyciągam HDMI, wkładam i patrzę co się wydarzy i????? Obraz jest. Banan na twarzy więc idę dalej, zmieniam na pozostałe kable HDMI i działają wszystkie :). I tak już zostało. Konsola chodzi do dziś dzień bez problemu. Czasami tylko płyta wpada w dziwny rezonans ale zdarzyło się to ze 3 razy. :)

 

Wniosek:

Problem: Brak obrazu- świeci biała dioda

Rozwiązanie: wystarczyło zaktualizować soft do 1.51

 

Może się komuś przydać :)

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też tak napęd głośno chodził wręcz trzeszczał, stukał albo coś przy wkładaniu KZ? Nie mam jak sprawdzic na innej grze narazie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja miałem taki problem jak na filmiku http://www.youtube.c...h?v=jJAqwJN5tOk. Działo się tak tylko z Assassin's Creedem i z FIFĄ w trakcie instalowania. W przypadku Assassin's Creeda konsola chodziła w ten sposób non stop w trakcie gry, w pewnym momencie zaczęła bardzo przycinać i miała zaniki głosu. Kilka razy próbowałem wyjąć i włożyć z powrotem płytę, problem powtórzył się przy niektórych próbach i teraz już go odpukać póki co nie ma. Nie ma tego hałasu. Jak myślicie, skoro chodzi już normalnie to jest się czym przejmować i próbować reklamacji, czy nie? I czym może być spowodowany ten dźwięk?

Edytowane przez sebax7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w AC IV (ściągnięta z pss) mam dziwny blur (obwódkę) przy konturach Edwarda/napisów (nie jest ona duża, ale przy przyjrzeniu się widać ją wyraźne), najbardziej widać to przy szybkim obracaniu kamery. Co ciekawe w żadnej innej grze owy problem nie występuję... także nie wiem czy to wina gry, czy hdmi/konsoli.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konsole japonską kupiona w media expert .

Zauważyłem że kilka razy po odpaleniu gry był dźwięk i czarne tło

Po wyłączeniu i włączeniu gry problem znikał

nie wierze ze z japan :P jakis dowodzik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też tak napęd głośno chodził wręcz trzeszczał, stukał albo coś przy wkładaniu KZ? Nie mam jak sprawdzic na innej grze narazie :P

Już nieważne, najwidoczniej była to wina ustawienia konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupilem w Saturnie konsole to jak konsole bede chcial reklamowac to starczy paragon pokazac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trafił już ktoś z was model z porysowana "świecącą" powierzchnią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupilem w Saturnie konsole to jak konsole bede chcial reklamowac to starczy paragon pokazac?

Ledwo kupił i już najgorsze ma na myśli :P

Tak wystarczy paragon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupilem w Saturnie konsole to jak konsole bede chcial reklamowac to starczy paragon pokazac?

Ja juz wczoraj oddalem w saturnie w krakowie konsole i dostalem kwit z rezerwacja na piatek na nowa bez zadnych doplat, poprostu wymiana zepsutej konsoli, wystarczyl tylko paragon.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie miałeś uszkodzenie że tak od kopa dostajesz?

 

Edit: Już doczytałem :) Fajnie że tak bezproblemowo ciekawe czy to utrzymają.

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

 

nie jest to jakies wielkie uszkodzenie o ile mozna to tak nazwac, do rzeczy...

 

Grajac w FIfe wszystko jest w porzadku, do czasu np, zmiany zawodnika...

 

Po wykonanej zmianie na murawie widac przeswit menu nie jest jakos bardzo widoczny ale denerwuje, ma ktos tak?

 

Zaznaczam ze w innych grach tego nie zaobserwowalem, czy to wina HDMI czy samej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli występuje tylko w tej grze to raczej wina fify. HDMI bym odrzucił, bo nie powodowałby prześwitów menu gry, tylko całkowitego przerywania obrazu :) Potestuj na innych grach. Chociaż może ktoś wie lepiej to niech się wypowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA na ps3 też robiła coś takiego (prześwitywanie menu) więc jest to wina gry. Co prawda nie wiem jak FIFA 14 bo tej akurat na ps3 ani na ps4 nie mam ale starsze FIFY też tak robiły i jak znam EA to do dzisiaj tego nie naprawili. Może jak wyjdzie FIFA 20 to jakimś cudem to usuną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używajcie hdmi z zestawu czy inne? Czy grubszy kabel wpłynie znacząco na jakośc obrazu?

Edytowane przez santom_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,im grubszy kabel tym wyzsza rozdzielczosc...

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Podczas instalacji AC IV , mój napęd wydobywał właśnie taki dźwięk jak na filmiku : http://www.youtube.com/watch?v=jJAqwJN5tOk . Czy to oznacza ,że mam "rąbnięty" napęd w moim PS4 i powinienem konsolke reklamować?

Edytowane przez kukmuken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×