Skocz do zawartości
PlastikowySmalec

Co was denerwuje, czego wam brakuje w PS4 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym temacie piszemy co jest wg was skopane w konsoli a co chcieli byście żeby było dodane.

 

 

1. Obsługa YOUTUBE, powinna być osobna aplikacja do odtwarzania filmików.

2. Obsługa mp3, ale to wiadomo że dodadza... ciekawe tylko czy będzie można z pendrive odczytywać...

3. Zmiana motywów w głownym menu... dziwne że nie można zmienić kolorów albo samego motywu na np z jakiejś gry...

4. Możliwość wstrzymywania i wznawiania pobierania plików, obecnie tego nie ma (chyba) przynajmniej na nie widziałem...

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do powyższego dodam jeszcze brak informacji, gdy gram, czy w menu, że mój znajomy się zalogował. Muszę wejść w przyjaciół i tam sprawdzić kto jest online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. IPLA - bardzo często korzystałem na ps3 z niej chciałbym aby dodali

2. Filmy - możliwość odtwarzania filmów z pendrive lub po skopiowaniu na dysk konsoli

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konsoli ale wiem czego by mi brakowało.

 

1. Wyłącz gdy skończysz pobierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie konsola jest spoko , to co wyzej

ale najbardziej wkurza mnie wykonanie obudowy tej konsoli
wyglada jakby byla malowana na mat i nie zostala rownomiernie wymalowana , sprawdzalem to na 2 konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje paska ile zostało do całkowitego zrzucenia gry na dysk oraz opcji łatwego zciszenia słuchawek podczas przesyłania na nie całego audio bo np w Bf 4 nie ma opcji Master Volume w opcjach gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni poprawić współpracę między siecią PS3/PS4. Ja z next-gena, widzę czy kolega (na swojej PS3) jest online i w co gra - on natomiast, mojej aktywności nie widzi i dla niego, zawsze jestem offline...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatrzymywania pobierania najbardziej mi brakuje i wyłączenia konsoli w trybie czuwania po skończonym pobieraniu

Ogólnie widać, że konsola na chwilę obecną służy tylko do grania, a reszta przyjdzie w następnych aktualizacjach ;) 

Edytowane przez rafcio007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatyczne ponawianie pobierania po utracie i przywróceniu polaczenia z internetem.

Plynnego powiększania w przeglądarce, nie stopniowego jak jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cala lista friendsow jest tragiczna. Nie mozna powiedziec czy znajomy gra na ps3 lub ps4, nie ma informacji o nowych zalogowanych, nowy system wysylania wiadomosci mi sie za bardzo nie podoba. Kasowanie wiadomosci tez jest meczace, nie ma select all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje dodatkowych aplikacji, takich jak choćby Youtube, IPLA TV i TVN Player. Faktycznie konsola nastawiona na gry. Poza tym możesz wejść do PS Store, przejrzeć niezbyt czytelną listę znajomych i... tyle.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to najbardziej mi brakuje wstecznej kompatybilności, chętnie bym wtedy wypierdzielil stara konsole do kosza

Nie mam gdzie jej teraz umieścić, by nie zagracac polki pod TV

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje forzy5 i dla tej jednej gry kupiłem XO. Jako główną konsolę w domu stawiając PS4.

Brakuje mi także aktywnych triggerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W XO w obu triggerach są małe silniczki. Jak koła buksują, ostro hamujesz lub np wjeżdżasz jedną stroną auta na żwir to wibrują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W XO w obu triggerach są małe silniczki. Jak koła buksują, ostro hamujesz lub np wjeżdżasz jedną stroną auta na żwir to wibrują.

 

Jak to sie sprawdza w praktyce? Mozna nazwac to mala rewolucja? Przynajmniej tak brzmi, od czasow jak pierwszy raz o tych uslyszalem. 

Czy kupujac Xone np. w UK, czy DE, mozna swobodnie korzystac z wszystkich dobrodziejstw, czy sa jakies istotne ograniczenia?

 

Wracajac do tematu, nie podoba mi sie menu, mimo ze ma sporo usprawnien. Wole ten zarys ktory jest w PS3. 

Ulozenie przciskow Options/Share. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wykorzystać Touch pada do pisania wiadomości, wygodnie jest w miarę jak ktoś ma smartfon, ale po co ten dotykowy panel

Sparuj smartfon z Ps4 App'ką do tego stworzoną i zyskasz dzięki temu bezprzewodową dotykową klawiaturę, pisanie z pada to udręka. Ja sparowałem iPad'a i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparuj smartfon z Ps4 App'ką do tego stworzoną i zyskasz dzięki temu bezprzewodową dotykową klawiaturę, pisanie z pada to udręka. Ja sparowałem iPad'a i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.

Ktoś mi napisał że widzi twitcha z smartfona, a to jest połączone z playstation ? tzn. specjalna aplikacja playstation inna do odczytywania wiadomości z chatu twitcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesczcze jeden drobny szczegół od strony technicznej, zauważyłem że przy wciskaniu eject nie ma sygnału dzwiękowego tak jak to mam miejsce przy włączaniu ps'a, drobny szczegół ale parę razy po wciśnięciu (tym bardziej że guzik nie jest taki oczywisty jak w ps3 fat) zastanawiałem się czy dobrze wcisnąłem bo płyta jeszcze chwilkę mieliła i nie wyjechała od razu. Powinno być jak w xboxie 360, małe piknięcię i wiadomo o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Brak ipla'i

2. Brak tvn player

3. Dlugi czas wylaczenia w porownaniu do ps3

Edytowane przez kukmuken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanie z pada to udręka

 

wcisnij R3, mozesz wtedy wybierac litery za pomoca six-axis, szybsze niz branie pada/telefonu, wlaczanie apki itd .. ;) swietnie to rozwiazali, pisanie jest szybkie i proste :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości kolejkowania,pauzowania aktywnych pobierań. Brak procentowego wskaźnika postępu pobierania oraz brak wyświetlania prędkości pobierania. Mam nadzieję, że w kolejnych softach to wszystko dodadzą, bo na razie jest bieda większa niż na ps3;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że chcieli tutaj zrobić wszystko jak najprostsze :) tak co by nas nic od grania nie odciągało :P i niestety wyleciały nawet takie bajerki jak zwykła prędkość pobierania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×