Skocz do zawartości
PlastikowySmalec

Co was denerwuje, czego wam brakuje w PS4 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Literat nikt ci nie każe nic kupować.

- kabel o "standardowej" długości jest w zestawie

- ładowanie jest z konsoli po USB

- pad nie potrzebuje nakładek - jak się niszczy to reklamuj - ja swoje ściągnąłem i zamierzam go zajechać i reklamować

- "Ładowarka do pada" to jest widzimisię i dodatkowe akcesorium

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze. Aż po poście Tomo złapałem DS3, podpiąłem go pod kabel mini usb i podłączyłem do TV z wyjściem usb - nawet przy włączonym telewizorze nie ładuje ;o . Następnie podłączyłem do włączonego dekodera UPC - też nie działa.Już myślałem że coś nie tak z padem,podłączam do włączonego akurat PCta i się normalnie ładuje - nie mam pojęcia o co chodzi ;).  No ale tak czy siak u mnie Wasze rozwiązania nie działają ;( Tyle z tytułu offtopu ode mnie.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mega dziwne i nie wiem dlaczego tak się dzieje, zwłaszcza w tv gdzie teoretycznie możesz podpiąć dysk zewnętrzny 2,5" który będzie zasilany wyłącznie z portu usb a więc napięcie powinno tam być podawane cały czas. Dekodera UPC nie znam ale możliwe że gniazdo jest tylko do trybu serwisowego i w trakcie normalnej pracy nie jest aktywne. Tak czy siak, dziwne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mega dziwne i nie wiem dlaczego tak się dzieje, zwłaszcza w tv gdzie teoretycznie możesz podpiąć dysk zewnętrzny 2,5" który będzie zasilany wyłącznie z portu usb a więc napięcie powinno tam być podawane cały czas. Dekodera UPC nie znam ale możliwe że gniazdo jest tylko do trybu serwisowego i w trakcie normalnej pracy nie jest aktywne. Tak czy siak, dziwne :sad:

Dokładnie w UPC gniazda nie są aktywne aby nie kombinować ze zgrywaniem filmów z nagrywarki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w PS4 denerwuj to że praktycznie przed uruchomieniem gry jest cicho a po rozpoczęciu gry już słychać jak działa chłodzenie (na wyłączonym dźwięku w TV) no chyba że mam wadliwy model i tylko u mnie po 5 minutach gry uruchamia się chłodzenie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolał byś żeby się nie uruchamiało? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolał byś żeby się nie uruchamiało? :)

Nie tyle co nie uruchamiało, tylko tyle że np podczas gry w Fifę trzeba przykładać ucho i słuchać czy się chłodzi a podczas gry np w Assassin's Creed IV to po chwili bardzo słychać chłodzenie i konsola u góry jak i z tyłu jest bardzo ciepła :) I zastanawiam się czy tak każdy ma ;) w PS3 czy w Xbox 360 te chłodzenie przy każdej grze było takie samo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co nie uruchamiało, tylko tyle że np podczas gry w Fifę trzeba przykładać ucho i słuchać czy się chłodzi a podczas gry np w Assassin's Creed IV to po chwili bardzo słychać chłodzenie i konsola u góry jak i z tyłu jest bardzo ciepła :) I zastanawiam się czy tak każdy ma ;) w PS3 czy w Xbox 360 te chłodzenie przy każdej grze było takie samo ;)

Normalne, u mnie jest tak samo. W Fifie jest praktycznie niesłyszalna, w NFS:R też ale w bardziej wymagających grach jak KZ4 czy BF4 już słychać wyraźnie, nawet z 2 metrów. Tzn, jak gram na 5.1 to absolutnie nie zagłusza czegokolwiek, ale jak ściszyć TV i głośniki to już jest słyszalna. W ACIV jest umiarkowanie, u mnie mocno się jakoś nie wkręca.

 

Mnie osobiście satysfakcjonuje taka praca wentylatora. Tzn wyciszanie sie w dashu i podkręcanie podczas gry. Moja leciwa PS3S jak już się na bieg wkręci tak chodzi aż ją wyłączę co przy pobieraniu po grze bywa irytujące, szczególnie w nocy. PS4 w dashu jest jak mysz kościelna, dopiero z kilku centów ją słyszę.

 

Jeszcze troche dopracują heatpipe'y, może zmienią widełki pracy i druga czy trzecia rewizja nawet podczas bardziej wymagających gier będzie cichutka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio podczas gry w NBA 2k14 to PS4 zaczęło tak zasuwać jak za starych czasów PS3 i to mnie przeraziło, spróbuję jutro zmienić miejsce konsoli i zobaczę czy to pomoże ;) Bo konsola po uruchomieniu jest już głośna.. ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA 2k14 u mnie chodzi podobnie. Chwilkę pobuczy i się ścisza, później znów chwilkę pobuczy i się ścisza. Co masz na myśli, że od startu jest głośna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np pogram teraz i uruchomię rano ponownie konsole i chodzi głośno tak jakbym już w coś grał przed chwilą, a pogram dopiero za dwa dni to jest bardzo bardzo cicha przy starcie. I ogólnie dziś pograłem godzinkę w Assasina i konsola była strasznie ciepła z tyłu od strony kabla HDMI i chodziła tak jakby to określić na trzecim poziomie chłodzenia. (Cicho przy starcie, trochę głośniej przy grze, po chwili dość głośno i nie spadało) Może trzeba przestawić konsolę w inne miejsce... ;)  

Edytowane przez pattro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dałeś jej się wychłodzić przed wyłączeniem być może, czujka złapała jakiś błąd i dlatego. W sumie nie wiem, odpukać nie miałem takiego czegoś. Kilka razy wyłączyłem ją na mocno pracujących wentylatorach i przy nastepnym odpaleniu chodziła jak zawsze, leciutko sobie wiejąc tak, że prawie wcale nie słychać. Może faktycznie masz jakieś lipne miejsce, dokąd nie dociera świeże powietrze ale też niemożliwe, żeby przez noc nie oddała temperatury. 

 

Ja teraz po dłuższych sesjach albo daje sie jej wychłodzić albo używam trybu czuwania. Konsola wtedy na pomarańczowym świetle wywiewa jeszcze ciepełko i jak się schłodzi to wtedy wyłącza wentylator i idzie spać. Może tak próbuj ?

 

Z tyłu masz zasilacz i to on się tak nagrzewa. Trochę przez siebie, trochę przez gorące powietrze z wnętrza. Narzekają na cegłę od MS a wywalenie tego grzejnika z obudowy dałoby spore rezultaty - i chłodniej i ciszej.

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolę zostawiam średnio po godzinnej sesji na 15 minut, doświadczenie z PS3 i bardzo znamy problemem z wersji FAT :D
Co dziwne, postawiłem PS4 w tym samym miejscu tyle że pionowo i o dziwo jest cichutko podczas gry w głośne wcześniej NBA :o czyli może lepiej powietrze dochodzi, także jutro kupuje podstawkę do PS4 jak dokładniej przetestuję chłodzenie w pionie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej u Ciebie lepiej działa w pionie :] To dobrze.

 

Swoją drogą, jakby ktoś wyrwał niektóre nasze zdania z kontekstu to mógłby stwierdzić, że to nasze forum nie do końca jest dla graczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawcie sobie auto-off na godzinę i po każdej sesji po prostu dajcie się wyszumieć konsoli w menu. Od 2008 roku mój Fat jest wyłączany tylko w ten sposób i pomimo 6lat intensywnej pracy ciągle dycha.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i dobry pomysł, z tym że godzina chyba za dużo, szkoda że nie można 15-30 minut ustawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :pardon: Poza tym od przybytku głowa nie boli więc lepiej poszumieć za dużo niż za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej u Ciebie lepiej działa w pionie :] To dobrze.

 

Swoją drogą, jakby ktoś wyrwał niektóre nasze zdania z kontekstu to mógłby stwierdzić, że to nasze forum nie do końca jest dla graczy :biggrin:

Tylko ciekawi mnie to czy pionowo napęd się nie niszczy i nie rysuje płyty? ;) Mój pierwszy klocek 360 pionowo warczał i rysował płyty a i ponoć napęd się psuł ;) A jak jest z czarnulką? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne stanowisko Sony jest takie, że konsola tak samo działa w pionie jak i w poziomie.

Jakby stawanie w pionie miało zaszkodzić konsoli czy płytom, to Sony nie wypuszczałoby oficjalnej podstawki. 

XBone na przykład oficjalnie nie wolno stawiać w pionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i dobry pomysł, z tym że godzina chyba za dużo, szkoda że nie można 15-30 minut ustawiać.

Można ustawić 20 min dla braku aktywności w grach,odpalamy jakąś mało wymagającą grę i powinno być po problemie.coś z plusa np.Trzeba sprawdzić czy zadziała.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do baterii. Ja posilkuje się Power bankiem i gdy potrzeba lądowania a nie wygodnie mi się podpinac do "prądu", wpinam P.B. I pad laduje się w ręku ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do baterii. Ja posilkuje się Power bankiem i gdy potrzeba lądowania a nie wygodnie mi się podpinac do "prądu", wpinam P.B. I pad laduje się w ręku ;)

Zarzuc jakims linkiem do tego powera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, nie wiem gdzie to napisać... A mianowicie:

 

dla userów wcześniej nigdy nie będących posiadaczami PS+, są niby 14 dni free trialu po zakupie PS4... Próbuję tą opcję uruchomić, ale po kliknięciu na stosowną ikonkę nic się nie dzieje... Ktoś wie OCB, jak mogę uzyskać ten trial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakis czas przyjdzie na maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×