Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z początkiem października kupuję ps4 - dostaję talony do rtv euro. Stąd moje pytanie- jaki zestaw z tegoż sklepu kupić? Wcześniej miałem na oku zestaw z killzone shadow fail oraz infamous,lecz niestety akcja się skończyła. Teraz widzę zestaw 1tb z fifą 16 oraz z destiny the taken king. Który z nich wybrać ? Czy może trochę poczekać a pojawią się inne zestawy? A może też kupić jakiś zestaw np z fifą i zamienić na wcześniej wspomniane gry?

 

Ciężkie pytanie, Fifa i Destiny to wogóle inne gatunki, więc sam powinieneś wiedzieć co Cie bardziej pozabiera :d dla mnie np. zestaw z Fifą .....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja jestem otwarty na rozne gatunki :D Ps4 kupuje z mysla o exclusiveach oraz multiku :) Chodzi mi obiektywnie o to co moze byc oplacalne/dawac wiecej frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goła konsola + kupienie używek. W cenie zestawu wyrwiesz więcej "dobra" niż jakbyś miał brać w bundlu.

 

Warto zainteresować się:

 

-Metal Gear Solid 5

-Bloodborne

-Batman: Arkham Knight

-Dragon Age: Inkwizycja

-Shadow Of Mordor

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak brałem PS3 to miałem z Uncharted i Infamous, a i tak w tym samym sklepie dokupiłem Fifę 11 ;D, co prawda zapłaciłem za nią wtedy chyba 89,99, więć naprawdę ciężka sprawa, nie wiem jak w Destiny ale we Fifie jeśli chodzi o multi to raczej sie nie zawiedziesz ... PS4 kupowałem z Killzonem, bo innego zestawu nie było na premierę i równiez odrazu zakupiłem Fife 14 w tym samym sklepie a Killzona miałem raz w napędzie.... Więc musisz sobie sam odpowiedzieć co i jak :biggrin:, kolega wyżej wymienił Ci same gry przygodowe , więc sam widzisz, że każdy ma inne obiekcje .... ja np. bym żadnego z tych tytułów nie kupił ;)

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc chyba skuszę się na fifę i dokupię używki killzona i infamousa :) Nie/stety nie opłaca mi siękupno gołej konsoli ponieważ w rtv euro zestawy są w cenie gołej konsoli :) Ok dzięki i do zobaczenia w październiku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z Fifą jeśli tylko lubisz piłkę. Destiny w multi jest bardzo fajne, ale musisz mieć grono znajomych do wspólnej gry. Jeśli dopiero kupujesz konsolę to może być Ci o to ciężko.

Co do używek to moja propozycja jest taka: z multiplatform Wiedźmin 3, a z exusów InFamous, Bloodborne i Untli Dawn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc chyba skuszę się na fifę i dokupię używki killzona i infamousa :) Nie/stety nie opłaca mi siękupno gołej konsoli ponieważ w rtv euro zestawy są w cenie gołej konsoli :) Ok dzięki i do zobaczenia w październiku!

 

 

zestaw fifa 

sprzedaj gre 

kasa na to co lubisz - fifa zawsze sie sprzeda :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek prawdopodobnie stanę się posiadaczem PS4 i będę mógł wybrać dowolną grę, tylko pytanie brzmi jaką? Until dawn? PES 16? Mad Max?

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sebo7w7sebo7w7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Until Dawn jest świetny ale Mad Max również. Ciężki wybór... PES bym nie brał pod uwagę

SGS 5 + CM12.1 + TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Order 1886 czy Borderlands The Handsome Collection?

 

Przy okazji pytanie. Jak wygląda sprawa z dodatkami DLC w Handsome Collection? Chodzi mi o to czy jakbym kupował używkę to jest na nie jakiś kod czy są na płycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zadaj sobie pytanie czy wolisz grę na 5 godzin czy 100 albo i więcej, gdzie możesz nawet ze znajomymi pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zadaj sobie pytanie czy wolisz grę na 5 godzin czy 100 albo i więcej, gdzie możesz nawet ze znajomymi pograć.

 

patricko woli na 5h :p bo chce szybko platynę wbić ;) :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę polecacie ze świetną fabułą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej gry na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę polecacie ze świetną fabułą?

Wiedźmin 3

Tapnięte z Oneplus One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 już ograny, Genialna fabuła, jeszcze dla kogoś kto grał w poprzednie części i przeczytał sagę Sapkowskiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Life is strange lub the walking dead?

Tapnięte z Oneplus One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne, Dark Souls 2 SOTFS...albo z nadciągajacych chociażby Tales Of Zestiria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne to genialna gra, także gorąco polecam, ale nie powiedziałbym, że jest tam jakoś specjalnie rozbudowana warstwa fabularna z tego co wiem podobna sytuacja jest z Dark Souls.

Tapnięte z Oneplus One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD ograne na PS3. Life is Strange nie grałem, ale obadam pierwszy odcinek za free i zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wan_zen tam fabuła nie jest po prostu podana wprost ;D Jest i potrafi zrywać czapki z głów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale nie zmienia to faktu, że nie jest jakoś bardzo rozbudowana i moim zdaniem na pewno nie jest to najważniejszy element gry. Mimo wszystko świetnie buduje klimat gry.

Tapnięte z Oneplus One

Edytowane przez wan_zen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle niby jest jeszcze Inkwizycja ale od tej gry pachnie sztampowym podejście do fabuły na kilometry. Wszystko jednak przy tym gra w miarę sprawnie i nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×