Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Ok.

A ta ten Tomb Raider to w lutym znowu będzie droższy czy cena 79 zł pozostanie po ofercie styczniowej ewentualnie zmniejszy się? Pytam bo jak narazie mam w co grać, ale nie chce przegapić tej oferty bo jest dobra

Ta cena jest w ofercie stycznia. Później na bank cena będzie wyższa. Lepiej brac poki okazja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć grę już na zawsze to bierz bo 80zł za nowe przygody Lary to dobra cena. Gra jest świetna. Ewentualnie napisz temat w dziale Black Market z informacją, że kupisz Tomba. Ktoś na pewno będzie chciał sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit :/ Nie zdazylem, wlasnie dzisiaj jak mialem kupic wrocila stara cena niech to szlag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pech. Osobiście obstawiam, że Tomb Raider: Definitive Edition trafi do plusa w najbliższych miesiącach. A przynajmniej bardzo bym tego chciał. Odpuściłbym nawet wersję pecetową, którą kiedyś kupiłem na Steamie w promocji, aby zagrać właśnie w wersje na PS4 :P

 

A teraz do rzeczy - czy warto brać Borderlands 2 na Vite po "patchach", które podobno poprawiły grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by Tomb Raider był w Plusie na PS4. Już był na PS3 więc nie wydaje mi się. Obstawiłbym prędzej jakiś crap jak Murdered.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myslicie, będzie jeszcze kiedyś obniżka na tego Tomb Raidera ? Slota nie chce kupować bo nie chce bana na koncie wyłapać, za dużo znajomych, sejwów i osiągnięć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakaś lutowa promocja bedzie, chociaz teraz tez jest jakas promocja -60% ale same crapy sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest aktualnie prawie spłukany i nie ma w co grać, polecam platformówkę o tytule TESLAGRAD. Bardzo fajna gierka z ładną ręcznie rysowaną grafiką i masą kombinowania ze skakaniem. Do tego ma platynę :). Aktualnie jest obniżka i dałem za to tylko 28 złotych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić Dead Nation do coop we 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto, swietna zabawa w co-opie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest aktualnie prawie spłukany i nie ma w co grać, polecam platformówkę o tytule TESLAGRAD. Bardzo fajna gierka z ładną ręcznie rysowaną grafiką i masą kombinowania ze skakaniem. Do tego ma platynę :). Aktualnie jest obniżka i dałem za to tylko 28 złotych.

Świetna platforma w czystej  postaci.

Dużo kombinowania i łamigłówek.

Praktycznie zero strzelania a dużo myślenia. 

Również polecam!

 

...tylko czemu jest taka krótka?

Wczoraj zakupiłem, dzisiaj sekretne zakończenie z ostatnim bossem ehh 

Tak, brakujące scrolle sprawdzałem z poradnikiem gdzie są bo inaczej bym ich z miesiąc szukał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, bez poradnika ani rusz. No i oprócz tego że jest krótka, to jeszcze nadaje się tylko na jedno przejście. Więcej niż trzy dyszki, raczej nie jest warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sam raz. Dużo frajdy mi sprawiła. Lubię takie rozkminy w oldschoolowym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupic pes 2015 czy fife 2015?? na ps2 grałem w pesa ale z kolejnymi slabymi odslonami przesiadlem sie na ps3 i na fife. Teraz na ps4 mam dylemat nie wiem co kupic gra online mnie za bardzo nie interesuje jedynie mecze ze znajomymi na kanapie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupic pes 2015 czy fife 2015?? na ps2 grałem w pesa ale z kolejnymi slabymi odslonami przesiadlem sie na ps3 i na fife. Teraz na ps4 mam dylemat nie wiem co kupic gra online mnie za bardzo nie interesuje jedynie mecze ze znajomymi na kanapie

Jeżeli na kanapie to fifa. Tylko takie granie jest warte w tej grze. Możesz też pesa demo sciagnac i zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupic pes 2015 czy fife 2015?? na ps2 grałem w pesa ale z kolejnymi slabymi odslonami przesiadlem sie na ps3 i na fife. Teraz na ps4 mam dylemat nie wiem co kupic gra online mnie za bardzo nie interesuje jedynie mecze ze znajomymi na kanapie 

 

Miałem obie gry i PES offline rządził i dzielił, prawdziwy symulator natomiast online to przez 2 miesiące od premiery była padaka i sprzedałem tą grę. Gameplay ma lepszy PES, musisz zajrzeć u nas na forum i spytać, czy dalej online 90procent Realem gra. Jeżeli FUT to Fifa, ten tryb potrafi wciągnąć. Moim zdaniem jeżeli na kanapie, to zdecydowanie PES, jeśli tylko do online bierz Fifę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przepraszam,że znowu pytam o tego Dragon Age'a Inkwizycje (tak kiedyś już pytałem) ale chciałbym być trochę bardziej pewny przy zakupie. Czy te wszystkie oceny i opinie (np z PSSITE 6.5/10, gamezilla 5/10) należy brać poważnie? Czy gra naprawdę jest przeciętna bo niestety po filmikach z YouTube'a nie można tego wywnioskować a wolałbym znać opinie osób które już gre ograły i wykreowały sobie opinię na jej temat. Jeszcze raz wybaczcie :) Bo jeśli gra ma mnie zawieść po paru godzinach rozgrywki to wole wydać pieniąddze na nowe Dying Light albo Środziemie:Cień Mordoru ;) Na koniec jeszcze dodam,że grałem w Dragon Age:Początek i bardzo mi się gra podobała.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cień Mordoru za kilkanaście godzin splatynujesz bo jest krótki i prosty a tutaj trzeba posiedzieć tak pod 100 godzin ;)

Jeden z lepszych tytułów w jakie grałem na PS4. 

Jeżeli pasowała ci jedynka to pomyśl sobie że masz jedynkę z jej fabułą i pełną satysfakcją a rozgrywkę bardziej a'la Hack&Slash - Diablo.

Moim zdaniem świetne połączenie i bardzo przyjemna historia.Postaci mają ciekawe charaktery.

Z przyjemnością za jakiś czas znowu zagram na najwyższym poziomie trudności i dobije platynkę ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupic pes 2015 czy fife 2015?? na ps2 grałem w pesa ale z kolejnymi slabymi odslonami przesiadlem sie na ps3 i na fife. Teraz na ps4 mam dylemat nie wiem co kupic gra online mnie za bardzo nie interesuje jedynie mecze ze znajomymi na kanapie

Bierz PESa i się nie zastanawiaj. Szczególnie, że ma być jeszcze do gry z kumplami przy piwie. Ja z online na ps3 żadnych problemów podobnie jak i koledzy z wątku dla ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie ma co się zastanawiać, tez przeszedłem z fify na pes, FIFA w tym roku to arcadowy crap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie na dwa pady, oprócz Knack i Fify ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×