Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakichś fajnych gierek z PSN. Mam na ten cel +- 100zł. Szukam czegoś czego nie było w Plusie. Głównie na PS4 i Vite.

Tomb rider za 79 pln chyba jest ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb rider za 79 pln chyba jest ;-)

Ograne już dawno. Zapomniałem dodać...także moja wina. Sorry. Chodziło mi o jakieś mniejsze produkcje. W cenie np 30 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas zacząć pierwszą "strzelanke" na czwórce  :pardon:  Zastanawiam się co wybrać: Metro Redux  czy Wolfenstein ? a może jednak darować sobie i od razu kupić Coda  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak singiel to zdecydowanie Metro. Multi - Battlefield 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak singiel to zdecydowanie Metro. Multi - Battlefield 4.

 

 Nie wspomniałem o B4, więc jak trudno się domyślić to nie mój klimat  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro to przede wszystkim ciężki klimaty, który mimo wszystko nie każdemu musi podejść.

Wolf bardzo przyjemnie się strzela (szczególnie dwoma broniami naraz) + Polski wątek (który też nie każdemu się podoba). Jeśli chodzi o długość zabawy to pewniej więcej idzie wycisnąć z metro, szczególnie jeśli wybralbys redux (obie części). Ja ogólnie uważam ze obie gry są całkiem godne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że nie ja jeden poszukuję dobrego FPS-a na PS4! A co powiedzielibyście na porównanie Destiny do CoD: Advanced Warfare, jeśli chodzi o tryb multi?

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma porównania. Ciężko te gry zestawić nawet.

Zagraj w demo Destiny. Jest w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim, że Destiny nie jest typowym FPS shooterem z osobnym singlem i rozbudowanym multi.

Jest to coś pomiędzy FPS'em i MMO ubogie w zawartość.

Jeżeli szukasz czegoś a'la Borderlands to Destiny jest dla ciebie ale zagraj najpierw w demo.

Jeżeli chcesz typowego FPS'a z wyodrębnionym singlem i multi to CoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, chodziło Ci o element MMO w Destiny! Czytałem trochę na ten temat i to jest jakieś kuriozum IMO, tzn. niezbyt rozbudowany "social" w porównaniu do innych MMO. Oczywiście na myśli miałem tylko aspekt FPS-owy obu gier w trybie multi. Z tego, co rozumiem wynika, że w Destiny jest w zasadzie tylko multi ale raczej trzeba być członkiem zgranej paczce w celu skutecznego zaliczania questów itd., bo indywidualnie niewiele się w Destiny zdziała. Natomiast w CoD:AW można grać "standardowo" w multi, tzn. bez potrzeby posiadania zgranego teamu. Dobrze kombinuję?

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o wszystko.

W Destiny jest bardzo mało zawartości i dużo rzeczy się robi w kółko tych samych. Jest to gra grindziarska strasznie. Podobnie jak w Diablo - w kółko się robi to samo i liczy na lepsze przedmioty. Na pewno jest o wiele tańsza niż CoD. Weź sobie demo obczaj.

Mapek do typowego multi jest kilka - szybko ci się ograją. W tej grze też masz skille których się uzywa. 

Samego singla przejdziesz bardzo szybko sam czy z ludźmi bo jest krótki.

Gra jest dobra ale jest jej po prostu mało - możesz czuć się zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, a czy CoD:AW będzie na topie przez ok. rok, tzn. na jej serwerach multi nie będzie za jakiś czas pustawo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Coda a Destiny omijaj szerokim łukiem jak chcesz grac multi. Destiny nie ma typowego multika od innych strzelanek. Najlepiej brac bf4. CoDa bym nie bral. Napewno nie ta część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inne pytanie bo nie orientuje się w datach premier. Poleciłby mi ktoś dwie najlepiej zapowiadające się gry lutego(połowa) i do tego okresu. Mój faworyt to Evolve.

Edytowane przez ari9217

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, a czy CoD:AW będzie na topie przez ok. rok, tzn. na jej serwerach multi nie będzie za jakiś czas pustawo?

 O to się nie martw CoD zawsze ma full na serwerach od premiery do premiery, z tego co zauważyłem to AW w trybie klasycznym trochę kuleje na serwerach , ale w ten tryb mało grałem więc mogło to być złudzenie optyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. I jeszcze takie pytanko "techniczne": Czy grając w sieci na konsoli PS4 można się w jakichś grach natknąć na graczy pecetowych i xboxowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. I jeszcze takie pytanko "techniczne": Czy grając w sieci na konsoli PS4 można się w jakichś grach natknąć na graczy pecetowych i xboxowych?

PS4 to PS4 niema takiej możliwości aby grać z graczem z innej platformy PC czy XB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko Warframe ma taką opcje, Pomiędzy PS4 a PC, ale nie jestem pewny co do tego. Opcja ta fachowo nazywa się Cross Platform, możesz o niej jak coś poczytać w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. I jeszcze takie pytanko "techniczne": Czy grając w sieci na konsoli PS4 można się w jakichś grach natknąć na graczy pecetowych i xboxowych?

Nie. Jak do tej pory chyba jedyną taką grą był Portal 2 na PS3.

 

PS4 to PS4 niema takiej możliwości aby grać z graczem z innej platformy PC czy XB.

Dokładnie tak.

 

Chyba tylko Warframe ma taką opcje, Pomiędzy PS4 a PC, ale nie jestem pewny co do tego. Opcja ta fachowo nazywa się Cross Platform, możesz o niej jak coś poczytać w sieci.

Nie ma.

Jedyny cross platform jaki oferują konsole Sony to gra pomiędzy platformami PS4, PS3, Vita, PSP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna polecac gry ktore jeszcze nie wyszły w takiej sytuacji najlepiej podpowie youtube i jakies trailery abo gameplaye

chodzi mi właśnie o tytuły które się ciekawie zapowiadają bo jak pisałem jestem do tylu conajmniej pół roku z tytułami a chce pod koniec lutego coś wybrać ps. Temat powstał w okresie gdzie z gierkami na ps4 było słabiutko Edytowane przez ari9217

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×