Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej walczę czy kupić Wolfa new order czy far cry 4,Wolf bardziej zamknięty fps, a far bardziej na eksploracje

.... Wersja ps4 :-)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FarCry polecam! Kupa frajdy, kupa zabawy i strzelanie po Indiach.

Polecam na wyładowanie nerwów każdemu kto pracuje w corpo service desku :D

Przyjemna platynka.

 

W Wolfa nie grałem ale podobno też jest niezły kosmos (w kolejce zakupowej siedzi).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej walczę czy kupić Wolfa new order czy far cry 4,Wolf bardziej zamknięty fps, a far bardziej na eksploracje

.... Wersja ps4 :-)

Też miałem podobny dylemat i  ludzie mi na forum poradzili, żeby kupić jedno i drugie  :P   Póki co przeszedłem Wolfa i jak najbardziej polecam. :thumbsup:  Fabularnie jeden z lepszych fpsów. Do zakupu far cry 4 się właśnie  przymierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry są FPS, ale to jak dwie różne gry, obie przeszedłem i powiem tak. Obie bym każdemu polecił, ale przy FC4 spędziłem dużo więcej czasu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie. Chciałbym kupić Call of Duty i mam pytanie co wybrać Ghost czy Modern Warfare? Konsola ps4, czy jeszcze ktoś gra w Ghosta?  Czekam na opinie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie. Chciałbym kupić Call of Duty i mam pytanie co wybrać Ghost czy Modern Warfare? Konsola ps4, czy jeszcze ktoś gra w Ghosta? Czekam na opinie. Pozdrawiam

Modern warfare nie ma na ps4 jesli chodzilo Ci o Advanced warfare to bierz w ciemno jak lubisz future war ...gre kupilem tydzien temu i nie moge sie od niej oderwac...singiel jest jednym z lepszych w jakie grałem i multi tez konkret.pozdro

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kamiltruck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiac temu sprzedalem PS4 i niestety, ale chyba bede kupowal z powrotem, bo na PC nie mam w co grac :-)

 

Obecnie PS4 mam w sklepie w promocji i do wyboru jest jedna z gier - FIFA 15, Far Cry 4 i GTAV. Kieruje sie w strone FIFY15, bo kolejne dwie gry juz zdazylem zaliczyc, ale Heistow w GTA V jeszcze nie gralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz GTA i unikaj Fify jak ognia. Ja gram w gry piłkarskie od dziecka, ale tryb FUT w fifie zacząłem ogrywać późno, bo w październiku 2014 roku dopiero.

Od tamtej pory wsiąkłem jak gąbka i żadnej innej gry nie dotknąłem, a kupka wstydu gier do ogrania rośnie, zarówno tych z plusa, jak i pudełkowych.

Wcześniej miałem zajawkę na trofea, a teraz nawet to mi przeszło. Tylko fut i fut....

 

Post ku przestrodze :biggrin:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz GTA i unikaj Fify jak ognia. Ja gram w gry piłkarskie od dziecka, ale tryb FUT w fifie zacząłem ogrywać późno, bo w październiku 2014 roku dopiero.

Od tamtej pory wsiąkłem jak gąbka i żadnej innej gry nie dotknąłem, a kupka wstydu gier do ogrania rośnie, zarówno tych z plusa, jak i pudełkowych.

Wcześniej miałem zajawkę na trofea, a teraz nawet to mi przeszło. Tylko fut i fut....

Post ku przestrodze :biggrin:

Zapomniałeś dodać, że przez fut człowiek robi się nerwowy i agresywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać, że przez fut człowiek robi się nerwowy i agresywny

 

Miałem też dodać o pociętych płytach przez narzeczone? Aż tak go nie chciałem "zachęcać" ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombie Army Trilogy? Opłaca się za 120 zł czy czekać aż stanieje? Ma auto-aim (jak w GTA5)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age Inkwizycja, czy Lords of the Fallen? na pewno zagram w obydwie gry, ale którą jaką pierwszą wybrać? 
I drugie pytanie, jakaś gra dostępna do 100pln? chodzi o pudełko, nie te gównianie sloty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age Inkwizycja jest gra na dlugie godziny zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age Inkwizycja, czy Lords of the Fallen? na pewno zagram w obydwie gry, ale którą jaką pierwszą wybrać? 

I drugie pytanie, jakaś gra dostępna do 100pln? chodzi o pudełko, nie te gównianie sloty.

Osobiście polecam Dragon Age, gra ogromna przepełniona kontentem, świetny crafting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz gry jak DS,Dks,DkS2 i BB to bierz śmiało LOTF. Jeżeli chcesz bardziej single player mmo i nie lubisz się denerwować ponieważ nie możesz ubic przeciwnika to bierz DAI. Obie gry są warte ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie Toukiden'em warto się zainteresowac? Demko mi strasznie podeszło i 4 osobowy coop powinien byc dosyć satysfakcjonujący.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tak trudno ściągnąć (obszerne) demo i sprawdzić? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dał bym sobie głowę uciąć że przeczytałem trailer zamiast demo. W takim razie wygłupiłem się.

Ja czekam aż kolega kiedyś kupi bo podobnie jak z Monster Hunter granie samemu w taką grę dla mnie jest nie pełne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czy w ogóle było by z kim grać, bo znaleźć przypadkowe osoby i grać na odwal to się mija z celem.

Demko jest całkiem przyjemne i pomagierzy sterowani przez konsolę są cholernie zaradni i pomocni co jest miłym zaskoczeniem, bo w większości przypadków to tępe kołki.

Zaciukanie bossa zajęło mi 10 min co też jest fajnym wynikiem, bo nie padł po paru ciosach jak w większości produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się kozacko jednak na Ps4 może być problem z graczami. Soul Sacrifice, Ragnarok Odyssey, Freedom Wars...te gry były w podobnej stylistyce ale na PSV i to uratowało ich online. Sporo ludzie z KKW gra na handheldach więc zawsze było z kim grać. Chociaż niby One Piece na Ps3 też był sporo po premierze a zawsze ktoś tam grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki orzech do zgryzienia, Dying Light czy Bloodborne (nie grałem wcześniej w serię Soulsów)? Pierwszy tytuł myślę, że spodoba mi się w ciemno co do Bloodborne nie mam 100% pewności, bo nie zaznajomiłem się wcześniej z Soulsami, ale oceny ma bardzo dobre i mam dylemat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem z Dying Light ale do BloodBorne możesz się szybko zrazić bo jest trudne i nie ma tutoriala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dying Light jeżeli lubisz gry takie jak Dead Island i Mirrors Edge a Bloodborne jeżeli chcesz wyzwania i grę na bardzo długie godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×