Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Wsio zależy na kogo trafisz...sam w sobie nie wymieniłbym się ale mój kumpel oddał by duszę za MKX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle ująłem. Jak mam MKX i zastanawiam się czy opłaca mi się wymiana na Bloodborne.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, ze są inne... Doskonale o tym wiem, na BB mam ochote ale nie wiem czy finansowo nie trace da tej zamianie ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak podchodzisz do wymiany to lepiej sprzedaj grę na allegro i lub BB. Wtedy nie stracisz na wymianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kochana dziewczyna na urodziny chce mi kupić grę. Mam do wyboru 2 tytuły. AC 4 Black Flag oraz Infamous Second Son. Lubię bardzo obie serie. Pewnie assasyn starczyłby mi na dłużej jeśli chodzi o liczbę h potrzebną do zrobienia większości rzeczy. Doradźcie mi coś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kochana dziewczyna na urodziny chce mi kupić grę. Mam do wyboru 2 tytuły. AC 4 Black Flag oraz Infamous Second Son. Lubię bardzo obie serie. Pewnie assasyn starczyłby mi na dłużej jeśli chodzi o liczbę h potrzebną do zrobienia większości rzeczy. Doradźcie mi coś? :)

Black Flag jest zdecydowanie ciekawszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kochana dziewczyna na urodziny chce mi kupić grę. Mam do wyboru 2 tytuły. AC 4 Black Flag oraz Infamous Second Son. Lubię bardzo obie serie. Pewnie assasyn starczyłby mi na dłużej jeśli chodzi o liczbę h potrzebną do zrobienia większości rzeczy. Doradźcie mi coś? :)

 

Obydwie gry prezentują podobny dobry poziom . Do wyboru masz piracki klimat albo pseudo super bohatera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz fajerwerki graficzne to infamous, black flag wieje poprzednią generacją z podbita rozdzialka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kochana dziewczyna na urodziny chce mi kupić grę. Mam do wyboru 2 tytuły. AC 4 Black Flag oraz Infamous Second Son. Lubię bardzo obie serie. Pewnie assasyn starczyłby mi na dłużej jeśli chodzi o liczbę h potrzebną do zrobienia większości rzeczy. Doradźcie mi coś? :)

 

Zależnie od preferencji, jaki klimat wolisz. Pomijając oczywistą różnice czyli fabuła:  piraci vs superbohaterowie ;) to tak jak pisał @czeski  Infamous faktycznie wygląda jak gra na current geny. Grafika śliczna, Seattle bardzo ładnie się prezentuje, natomiast Black Flag stoi tak trochę w rozkroku pomiędzy generacjami co jest niestety widoczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kochana dziewczyna na urodziny chce mi kupić grę. Mam do wyboru 2 tytuły. AC 4 Black Flag oraz Infamous Second Son. Lubię bardzo obie serie. Pewnie assasyn starczyłby mi na dłużej jeśli chodzi o liczbę h potrzebną do zrobienia większości rzeczy. Doradźcie mi coś? :)

  zdecydowanie Infamous, do razu dokup DLC First light jeśli nie miałeś z PS+ :)  najlepsza gra na PS4 bez wątpienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF Realm Reborn Online vs. TESO...

Generalnie w mmorpg grałem ładnych parę lat, do czasu MoPa w Wowie. Teraz szukam czegoś naprawdę sensownego na konsole obecnej generacji. Na co stawiam największy nacisk? Na endgame rzecz jasna. To dla mnie kluczowa kwestia, bo nie wyobrażam sobie, abym rzucił mmo w kąt po powiedzmy miesiącu rozgrywki.

Ps. Mało znam świat FF. Może to szczegół, ale kto wie, czy nie ma jakiegoś większego odniesienia do mojego powyższego pytania.

Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF to raczej produkcja dla fanów tego uniwersum, acz nic nie stoi na przeszkodzie spróbować, bo jest trial. Minusem jest abonament. Jednak endgame jest tutaj ogromny z tego co wiem, także jak się ma ekipę to warto spróbować.

Teso to drewno roku i dużo wody w rzece upłynie nim to będzie w pełni grywalne. Poza pvp to mmo nastawione głównie na solo rozgrywkę, party w niczym nie pomaga, bo brak questów grupowych, itd. Przynajmniej nie na taką skalę jak w innych mmo.

Jeśli jesteś świeżo po wowie to daj sobie spokój lepiej, bo wow jest #1 od ponad 10 lat (jeśli dobrze liczę) i nic nie może się z nim równać, przez co jakikolwiek inne mmo wypada blado.

Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Finala i się nie zastanawiaj. Na początku trochę przytłacza informacjami i lekką nudą, ale później ostro się rozkręca, a END GAME ma zawartość kilkukrotnie większą od całego wątku głównego który będziesz robił kilkadziesiąt godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teso oraz ff. Gdybym mial wybrac po raz kolejny, to teso bym nawet nie bral pod uwage. Tam to doslownie zasypialem robiac questy. I za cholere nie widzialem potencjalu mmo. (Pvp mnie nie kreci) FF jest swietny, o ile nie przeszkadzaja Ci mobki typowe dla tej seri oraz bieganie tankiem w rozowej sukience na poczatku hehe. Tutaj od razu widac potencjal tej produkcji. Sprawdz sobie zreszta triala na psn xd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie zupełnie inne gry, do singla FC4, do multi Hardline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vanishing of Ethan Carter czy Life Is Strange? :)

Life is Strange. Chyba, że chcesz podziwiać widoki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie zupełnie inne gry, do singla FC4, do multi Hardline.

zapomnialem dodać ze do singla. Ile godzin singla ma FC4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest długa a można sobie jeszcze wydłużać rozgrywkę. Bierz FC4 bo jest to świetny tytuł :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ogrywam Far Cry 4 i mam odkryte niecałe pół mapy (wyzbierane na tej części znajdzki), i misję i mam około 20godzin, nie wspomnę ile mi jeszcze zostało do odkrycia itd. Polecam grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 4 czy BF Hardline?

Hardline też ma fajną fabułę w singlu, warto ograć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×