Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Planuję kupić w prezencie na święta słuchawki,głównie mają służyć do gier oraz filmów,zastanawiam się które będą lepsze,Logitech G35s,czy Sony ds6500 ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Xbox obsługuje słuchawki bezprzewodowe USB to będą działać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze na stronce media marktu, ze w Koninie maja na sklepie headsety ;), akurat koncze prace dzisiaj 30 km od Konina hehehe, to podbije po zestaw bo sie napalilem nie popuszcze, wczoraj tak grałem na wieczor i wyobrażalem sobie jaka musi byc wkrętka jak tak wszystko ładnie do uszu trafia a nie rozlatuje sie po calym pokoju ;D Musze tylko zaczac grac w jakies FPS, bo na samej piłce UFC, i MXGP, wszystkiego z nich nie wycisne ;) Killzone , lezy i sie kurzy, otwarlem go tylko w dniu zakupu konsoli , zagrałem 30 minut i odstawilem hehehe , może jakis GTA zakupie na swieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nakręcaj się za bardzo żebyś się nie rozczarował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze na stronce media marktu, ze w Koninie maja na sklepie headsety ;), akurat koncze prace dzisiaj 30 km od Konina hehehe, to podbije po zestaw bo sie napalilem nie popuszcze, wczoraj tak grałem na wieczor i wyobrażalem sobie jaka musi byc wkrętka jak tak wszystko ładnie do uszu trafia a nie rozlatuje sie po calym pokoju ;D

Jesli nie przeszkadza Ci kabel to ogarnij tritton ax pro.

Witam serdecznie,

przymierzam się do zakupu HS z głośnikami 7.1 i mam pytanie, mianowicie:

- czy odczuwalna jest duża różnica w posiadaniu fizycznego 7.1, a programowym symulowanym 7.1?

Ma ktoś może słuchawki z Steelseries i mógłby polecić?

Powiedzmy, że cena jest mi obojętna :D

Jest roznica, zeby Ci to zobrazowac, przy symulowanym 7.1 bedziesz mial dzwieki troszeczke rozmyte (co nie znaczy gorsze) kierunek itp bedzie znany ale dzwiek bedzie brzmial jako calosc. Przy fizycznym 7.1 dzwiek jest czystszy i smialo mozna okreslic pod jakim katem, z jakiej strony i z jaka sila mucha puscila baka:) W praktyce lepiej nawet wybrac fizyczne 5.1 niz symulowane 7.1.

Nie nakręcaj się za bardzo żebyś się nie rozczarował.

Daj sie chlopakowi nacieszyc:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie przeszkadza Ci kabel to ogarnij tritton ax pro.

Jest roznica, zeby Ci to zobrazowac, przy symulowanym 7.1 bedziesz mial dzwieki troszeczke rozmyte (co nie znaczy gorsze) kierunek itp bedzie znany ale dzwiek bedzie brzmial jako calosc. Przy fizycznym 7.1 dzwiek jest czystszy i smialo mozna okreslic pod jakim katem, z jakiej strony i z jaka sila mucha puscila baka:) W praktyce lepiej nawet wybrac fizyczne 5.1 niz symulowane 7.1.

Daj sie chlopakowi nacieszyc:) :)

Co sądzisz o słuchawkach Tritton AX PRO +,czy są lepsze od Sony 2.0, czy od Sony DS6500? Zależy mi na jakości w grach jak i filmach.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki zakupione, ale chyba cos zle robie, bo dzwiek wszystko ok, mikrofon nie jest wyciszony, ale sprawdzam w menu gry share potem odtwarzam i dzwiek z gry sie nagrywa a to co mowie nie ?  wie ktoś moze co robie zle ? albo jak inaczej sprawdzic czy dziala ten mikrofon prawidlowo ? sile glosu jak ustawiam w menu konsoli to normalnie skala idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki zakupione, ale chyba cos zle robie, bo dzwiek wszystko ok, mikrofon nie jest wyciszony, ale sprawdzam w menu gry share potem odtwarzam i dzwiek z gry sie nagrywa a to co mowie nie ? wie ktoś moze co robie zle ? albo jak inaczej sprawdzic czy dziala ten mikrofon prawidlowo ? sile glosu jak ustawiam w menu konsoli to normalnie skala idzie.

na imprezie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozmawiałem z użytkownikiem goldów. Stanowczo podkreślił, że te 7.1 by sony, to pic na wodę fotomontaż. Także chyba kupię turtle beach ear force px4, bądź poczekam do lata i wtedy kupię elite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzi ktoś czy Sony Headset 2.0 czy Turtle PX4. Potrzebuję do Ps4 i do Xbox one. Px4 przekonuje mnie za Bluetooth i dłuższą żywotność baterii plus ładowanie podczas używania a Sony cena plus dużo dobrych opinii ale Turltle też je mają.

Rozumiem, że słuchawek Sony nie mogę podłączyć pod ampli żeby coś posłuchać przestrzennie poza konsolami?
Co kupić?

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o słuchawkach Tritton AX PRO +,czy są lepsze od Sony 2.0, czy od Sony DS6500? Zależy mi na jakości w grach jak i filmach.Pozdrawiam

Powiem Ci tak, sam mam ax pro i w sumie nie znalazlem jeszcze sluchawek z lepszym dzwiekiem jesli chodzi o gry i dzwiek 5.1. 7.1 oraz 5.1 emulowane jak w przypadku innych sluchawek i np trittonow 720 jest ogolnie do bani. Moze nie jesli chodzi o same zalozenia ale jednak wole dzwiek jak zyletka i rozroznienie kazdego dzwieku z osobna. Cos na zasadzie puszczania niskich wysokich i srednich tonow z jednego glosnika a puszczania kazdego z nich z osobnego. Minusem ax pro jest ich troszke problemowe ustawienie (dla niektorych) ale na yt jest duzo poradnikow aby uzyskac dzwiek bazowy. Kazde kolejne modyfikacje pod swoj gust mozesz zrobic samemu. No i teraz te sluchawy sa smiesznie tanie. Jak je kupowalem to placilem 899zl. I nie zalowalem ani zlotowki. Teraz to prawie jak za darmo. Zreszta kilka osob z tego forum je ma. Brzozaluk ma odpowiednik sharkoona i nie slyszalem zeby kiedys zalowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki zakupione, ale chyba cos zle robie, bo dzwiek wszystko ok, mikrofon nie jest wyciszony, ale sprawdzam w menu gry share potem odtwarzam i dzwiek z gry sie nagrywa a to co mowie nie ?  wie ktoś moze co robie zle ? albo jak inaczej sprawdzic czy dziala ten mikrofon prawidlowo ? sile glosu jak ustawiam w menu konsoli to normalnie skala idzie.

 

i jakie kupiles sluchawki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzi ktoś czy Sony Headset 2.0 czy Turtle PX4. Potrzebuję do Ps4 i do Xbox one. Px4 przekonuje mnie za Bluetooth i dłuższą żywotność baterii plus ładowanie podczas używania a Sony cena plus dużo dobrych opinii ale Turltle też je mają.

Rozumiem, że słuchawek Sony nie mogę podłączyć pod ampli żeby coś posłuchać przestrzennie poza konsolami?

Co kupić?

Podbijam pytanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchawki Bose QuietComfort 25 będą działać po podłaączeniu do pada ps4? Jeśli tak czy mikrofon tez działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jakie kupiles sluchawki ?

 

Playstation Wireless Stereo headset 2.0 w media markt za 349, trochę juz potestowalem, wg mnie sa bardzo dobre bynajmniej mi , wiecej nie trzeba, dzwiek zajebisty, w PES-a można sie wczuc w spotkanie, słychac najmniejsze gwizdy i okrzyki z trybun, sprawdzałem jeszcze na Outlast, rowniez zajebisty ekfekt, najmniejszy oddech glownego bohatera slychac jakby stal obok, takze wg mnie za ta cene warto, bez zadnych kabli, wszystko dziala jak trzeba, Z tego co gosc w media markt mowil, to schodza te headset-y jak swieze bulki, nie wydaje mi sie zeby klamal, bo ja juz je mialem w rece jak to mowil, wiec specjalnie mnie namawiac nie musial ;) I nie "podniecam" sie jak ktorys tu wyzej napisal, poprostu na tym headsecie czuc , ze sie jest w grze ;) pozdrawiam i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się waham. Byłem nastawiony na Sony 2.0 ale jak mam do Xboxa kupić przejściówkę za 100 zł to nie lepiej już kupić któreś Turtle Beach tylko które? Px4, Px5-są nowsze od Px4 czy starsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się waham. Byłem nastawiony na Sony 2.0 ale jak mam do Xboxa kupić przejściówkę za 100 zł to nie lepiej już kupić któreś Turtle Beach tylko które? Px4, Px5-są nowsze od Px4 czy starsze?

To moze rozwieje Twoje watpliwosci. Miedzy sony a px4 jest przepasc na korzysc drugich. Bateria trzyma 2 razy dluzej, dzwiek lepszy, wygoda uzytkowania itp. Minusem jest to, ze musisz wpiac mica do pada. A co do roznic miedzy px4 i px5: px4 maja akumulator, te drugie sa na paluszki, px5 maja dodatkowo programowalne ustawienia dzwieku, przez co mozesz sobie ustawic profile. Px5 sa tez wygodniejsze od px4. Jakosc dzwieku w obu jest taka sama. Decyzja jest Twoja. Jak masz za duzo kasy to zamow sobie Astro a40:) a jesli nie to px4 albo px5. Decyzja Twoja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co możecie powiedzieć o tych słuchawkach

steelseries siberia v2

i w ogóle  czy działają pod ps4 pytam bardziej ludzi którzy je maja i mogą coś o nich napisać konkretnego...

i tak dodatkowo czy użytkownicy słuchawek sony playstation wireless stero headset 2.0 noszący okulary czy granie po kilka h jest dość komfortowe ? :)

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą,czytałem testy Tritton Pro+ na zagranicznych stronach,jedne mówią,że są niesamowite,inne że są słabe,że dużo lepiej wypadają PX4,lub PX5.Czy jest tutaj ktoś kto miał okazję posłuchać obydwu modeli słuchawek,bo powiem szczerze,że nie widzi mi się wydawanie 600 zł na jakiś szajs.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trittony Ax pro są przewodowe a PX4 Px5 bezprzewodowe. Też szukam słuchawek i z tego co się dowiedziałem to na pewno Pro+ będziemy zadowoleni ale są przewody natomiast względem PX4 czy PX5 to niezła jakość jak na słuchawki bezprzewodowe ale Pro lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się zastanowić,bo nie sztuka wywalić 600zł :) Mi osobiście kable nie przeszkadzają.Jeszcze są Sony DS6500.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×