Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki Headset do 400 zł? 7.1, jeśli w tym przedziale coś sensownego w tym typie się mieści. Jeśli nie to co jest godnego polecenia z 7.1 i w jakiej kwocie. Może być na kablu.

Oglądałem razer kraken chroma, ale może znacie coś, gdzie marka nie dokłada się do ceny.

Edytowane przez Kossano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam osobno słuchawki i mikrofon. Kupiłem adapter jak na zdjęciu poniżej i podłączyłem, a następnie oczywiście do pada. Niestety system nie widzi mikrofonu. Słuchawki natomiast działają poprawnie. Dodam, że mikrofon jest sprawny.

A48B5D05-600D-4FC4-9ED3-541F5E4FDCD1.JPE

Edytowane przez Large

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy dobrze jest dopiety, moze kloose pomoze 

Edytowane przez Jacek ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem w dwóch padach, z czego jeden jest nowy i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz złą przejściówkę?

Kupiłeś taką pod iPhone/Samsunga?

...bo Sony tak samo jak iPhone i Samsung maja inny układ kabli we wtyczce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie za mało pinów na tej wtyczce żeby mikrofon mógł działac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na zdjęciu to rozdzielacz słuchawkowy tak aby podłączyć dwie pary słuchawek pod jedno źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam elite 800 i mogę je porównać do Sony Pulse Elite bo tylko takie miałem wcześniej. Mogę powiedzieć, że dźwiek przestrzenny jest o niebo lepszy :) Reszta jest porównywalna.

a gdzie je zakupiłeś, bo w Polsce chyba niedostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś życzliwy co trzeba powciskać żeby słyszeć jak głośno się mówi, chodzi mi o słuchawki Sony Wireless Headset 2.0. Gdzieś obiło mi się o uszy, że w tych słuchawkach jest taka opcja.

Mój problem tkwi w tym, że mówiąc w nich wydaje mi się, że cicho mówię, a żona opieprza mnie, że krzyczę. Jest to uciążliwe gdyż córa jest malutka i nie chciałbym jej budzić.

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba przycisnąć dłużej przycisk do wyciszania mikrofonu - w lewej słuchawce na dole jest. Tryby przeskakują cyklicznie - głośno > cicho > brak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba przycisnąć dłużej przycisk do wyciszania mikrofonu - w lewej słuchawce na dole jest. Tryby przeskakują cyklicznie - głośno > cicho > brak 

Dziękuję bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Usa :) Sprawdź może już w Anglii są.

Możesz coś już o nich powiedzieć? w opisie zaciekawiło mnie że jest specjalny preset ustawień na słyszenie kroków, inny niż zwykły preset FPS - czy to robi różnicę? W Stealth 500P nie ma takich szczegółowych presetów. A w najdroższych Astro jest tylko funkcja podbijająca wysokie częstotliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem problem z połączeniem z PC. Kontaktowałem się z suportem i wypuścili nowy firmware i jest już wszystko OK. Mam ustawiony preset na COD footstep focus, Z tego co zaobserwowałem to kroki są bardziej uwidocznione od innych dźwięków. W presecie strzelanka dźwięki są bardziej zbalansowane. Dźwięki z przodu, z tyłu są miodzio. Gorzej góra, dół ale chyba trzeba się przyzwyczaić i myślę, że z biegiem czasu będę mógł właściwie określać kierunek dźwięków. W 100% polecam słuchawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ps4 uzywam "pilota" z sluchawek tritton ax180 i w pilota mam wpiete creative fatality. Mnie jest ok, tylko jest takie lekkie brzeczenie do ktorego sie przyzwyczailem. Moi koledzy mówią ze jak rozmawiam to mi sie mikro wlacza a jak milcze to jakby sie mutuje. No i slysza te brzeczenie i choc mam ps4 dopiero od poludnia to tak sie zirytowali ze wywalili mnie dwa razy z imprezy.

Wedlug mnie najlepsze rozwiazanie to karta dzwiekowa usb za max 10zl i sluchawki na jack bo z usb zawsze jest cyrk. Na ps4 taki zestaw sie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam Kino nowe zakupione i podpiete przez hdmi do TV dziala za pomoca ARC . do tv mam rowniez wpieta konsole ps4 . czy dzwiek ma isc z TV czy lepiej puscic z konsoli kablem podczerwienia do sprzetu

mam tak izestaw

Pioneer BCS-FS525 3D
tv 42lg LED 3d
ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps4   <HDMI> Pioneer BCS-FS525 3D   <HDMI ARC> tv 42lg LED 3d

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam PS3 a do niego działający zestaw "Sony Pulse Wireless Stereo Headset", na dniach dostanę swoją PS4 i mam się martwić o kompatybilność tego zestawu z nową konsolą czy headset będzie działać prawidłowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps4   <HDMI> Pioneer BCS-FS525 3D   <HDMI ARC> tv 42lg LED 3d

Ps4 podlaczyc z kinem przez HDMI a czemu nie poprzez swiatlowod? . Obraz bede mial na tv jesli podlacze przez hdmi konsole z kinem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj po podłaczniu nowej konsoli (system w wersji 1.75) wszystko było w porządku, po update do wersji 2.02 dzwięk nie działa. Próbowałem kabla HDMI i optycznego. Głośniki Microlab Solo 9C. Czy problem jest znany, czy jest coś nie tak z moją konsolą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem problem z połączeniem z PC. Kontaktowałem się z suportem i wypuścili nowy firmware i jest już wszystko OK. Mam ustawiony preset na COD footstep focus, Z tego co zaobserwowałem to kroki są bardziej uwidocznione od innych dźwięków. W presecie strzelanka dźwięki są bardziej zbalansowane. Dźwięki z przodu, z tyłu są miodzio. Gorzej góra, dół ale chyba trzeba się przyzwyczaić i myślę, że z biegiem czasu będę mógł właściwie określać kierunek dźwięków. W 100% polecam słuchawki :)

dzięki za dotychczasowe odpowiedzi. Ponieważ ten headset jest drogi, będę drążył temat ...

Czy to twoje pierwsze słuchawki ? Czy masz porównanie z innymi? Ja używam zwykłych stereo sennheiser HD 380 pro (po rekomedacji w HydeParku PSX Extreme) i ogólnie na słuchawkach wychwytuje znacznie więcej informacji dźwiekowych, ale mam spory problem z lokalizacją konkretnego dźwięku np. kroków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem Sony Pulse Elite i tam miałem problem z wychwytywaniem kroków. Oczywiście helikopter nad głową fajnie było słychać ale kroki słabo. Tu jest o niebo lepiej :)

Edytowane przez Bryzyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×