Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Zachaczyłem dziś rtv euro agd i na pytanie o Turtle beach stealth 500p dziewczyna na kasie zrobiła taką minę jak by ducha zobaczyła i pyta a co to jest :D

Weszła na stronkę www swojego sklepu i nic nie znalazła,ba nie potrafiła nawet wpisac TB ....

Jakość obsługi żenada, nawet nie wie że można u nich zlecić zamówienie .

Miałem spytać o sony gold ale już dałem sobie siana bo pewnie też nie wie co to .

Żenująca jakość obsługi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Gold na 100% nie znalazłaby, bo oficjalnie nie ma takich słuchawek w europie ;) To jest nazwa US ;) :P

Nony Playstation Wireless Stereo Headset 2.0 - tak się "u nas" nazywają.

http://www.euro.com.pl/akcesoria-playstation-4/sony-playstation-wireless-stereo-headset-2-0.bhtml#afterSearch-wireless+stereo+headset||||product

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja tak skrótowo jadę że goldy .

Sami powinni wiedzieć ocb .

Tym czasem kobiecina miała problem z obsłużeniem strony www własnego sklepu i wyszukiwarki, żenada .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może była nowa, uczyła się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja tak skrótowo jadę że goldy .

Sami powinni wiedzieć ocb .

Tym czasem kobiecina miała problem z obsłużeniem strony www własnego sklepu i wyszukiwarki, żenada .

...że niby mają szklaną kulę i wiedzą co to są Słuchawki Sony - no, te, Goldy ...jak nawet sam nie znasz ich poprawnej nazwy?

Za tą cenę można mieć w programingshop.pl (ze Słowacji) Sony Pulse Wireless Stereo Headset (nazwa US - PULSE wireless stereo headset - Elite Edition), więc zakup w Euro byłby aktem ekstrawagancji ...ale bogatemu kto zabroni? ;)

Co jak? Nie rozumiem, wybacz.

Ja też nie rozumiem jak analogowym wyjściem stereo podpinając słuchawki stereo chcesz uzyskać efekt dźwięku przestrzennego.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wracałem z roboty przesiadam się przy rtv euro agd to mówię wejdę a nóż może gdzieś 1 szt. mają i kupię te stealth 500p .

Ale jak mówię trafiłem na kompletnie nie ogarniętą blondynę która tylko głupio się szczerzyła a pojęcia zero .

Nie wiedziała co to turtle beach, nie wiedziała co mają na stanie a czego nie ma .

Nie wiedziała czy da radę zamówić.

Weszła na stronę rtv i wpisała w wyszukiwarce headset ps4 wyskoczyły jakieś 1 słuchawki i mówi mi że "o takie coś jest"

True story .

Mówię, miałem zapytać o HS sony 2.0 dla sprawdzenia czy chociaż wie co to jest ale odpuściłem jej tego wstydu i grzecznie wyszedłem .

Cenę 500p mają na stronce bdb 419zł i jak by dało radę to zamówić w jakimś sensownym terminie to bym wziął .

Ale kobieciena nie wie czy można, nie wie jak to działa, ogólnie nic nie wie  a ja zrezygnowałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta pani była z działu konsole, czy może to była to pani przy kasie która ma zeskanować kod z pudełka, nabić na kasę i ewentualnie pokierować cie do działu ratalnego? 

Ich strona pozostawia wiele do życzenia i jak szukasz czegoś konkretnego to znajdziesz i będziesz miał niezły polew czytając opis produktu. Nie wiedząc dokładnie czego szukasz możesz się bardzo pogubić w elektronice. 

 

U nich TB 500P są tylko na zamówienie. Czeka się miesiąc na realizację zamówienia po czym mogą CI odpisać że tych słuchawek nie ma i nie będzie odaz z całym szacunkiem i przykrością po miesiącu łaskawie anulują zamówienie.

True story.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem jak analogowym wyjściem stereo podpinając słuchawki stereo chcesz uzyskać efekt dźwięku przestrzennego.

A jak słuchawki stereo (czyli mające po jednym głośniki w słuchawce) to robią? Wirtualnie. Tak jak to robią słuchawki sony i Turtle Beach. Większość nowych amplitunerow ma funkcję tworzenia dźwięku przestrzennego specjalnie pod słuchawki stereo są nawet standardy np dolby headphone lub dts headphone:X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja wracałem z roboty przesiadam się przy rtv euro agd to mówię wejdę a nóż może gdzieś 1 szt. mają i kupię te stealth 500p .

Ale jak mówię trafiłem na kompletnie nie ogarniętą blondynę która tylko głupio się szczerzyła a pojęcia zero .

Nie wiedziała co to turtle beach, nie wiedziała co mają na stanie a czego nie ma .

Nie wiedziała czy da radę zamówić.

Weszła na stronę rtv i wpisała w wyszukiwarce headset ps4 wyskoczyły jakieś 1 słuchawki i mówi mi że "o takie coś jest"

True story .

Mówię, miałem zapytać o HS sony 2.0 dla sprawdzenia czy chociaż wie co to jest ale odpuściłem jej tego wstydu i grzecznie wyszedłem .

Cenę 500p mają na stronce bdb 419zł i jak by dało radę to zamówić w jakimś sensownym terminie to bym wziął .

Ale kobieciena nie wie czy można, nie wie jak to działa, ogólnie nic nie wie  a ja zrezygnowałem .

 

"Cenę 500p mają na stronce bdb 419zł"  

 

Jesteś pewien ? Wejdź sobie na stronę zanim zaczniesz jeździć bo Bogu ducha winnej kobiecie która nie ma obowiązku wiedzieć co masz na myśli, taki klient jak ty który przychodzi i nawet nie wie że goldy to nie goldy i jeszcze ma pretensje że sprzedawca nie wie o co mu chodzi to najgorsze co może być, "ja chce telewizor 50" taki samsung no fajny 3d ale nie wiem który to Pani ma wiedzieć jaki ja chce proszę mi doradzić !"

Turtle 500p od kliku dni geniuszu zniknęły z oferty euro i mogła sobie szukać do usranej śmierci. 

Edytowane przez KaKtuSSoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak kierwa poszedłem i mówię poproszę nausznika grająca 7.1 z mikrofon do psx4 ..... kierwa będzie mi wmawiał jak było .

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem co ?

Ja wiem co chciałem i poszedłem w konkretnej sprawie, na stronce rtv była jeszcze do niedawna adnotacja że brak "na zamówienie 30 dni roboczych" więc chciałem się zapytać jak wygląda taka transakcja.(a i jakiś mały % był że może gdzieś tam 1 szt się zawieruszyła i leży)

Informacji nie dostałem żadnych poza szczerzeniem japy .

Stała centralnie na stoisku ze sprzętem konsolowym więc wypadało by wiedzieć co to turtle beach i jak to się pisze (nie mówię o konkretnym modelu 500p ale o TB generalnie jako marka, bo nie miała zielonego pojęcia co to jest )

Dalej geniuszu napisałem że MIAŁEM zapytać z ciekawości o Goldy,skrót myślowy - piszę goldy bo jesteśmy na forum i w tym temacie w większości tej nazwy używamy a jaka jest pełna nazwa obowiązująca w EU wiem i jak podchodzę do lady to wiem co mam powiedzieć .

 

Tak więc nie wmawiaj mi że było inaczej, sporo chodzę po sklepach z elektroniką i widać kiedy ktoś ma pojęcie o sprzęcie a kiedy trafia się osoba niekompetentna .

Wbrew pozorom większość osób w media saturnach itd ma jako takie pojęcie i wie co sprzedają, tu w rtv trafiła się akurat taka rodzynka .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@schranz

Strasznie nerwowy jesteś, odsapnij, zluzuj zwieracz i nabierz dystansu do świata bo emerytury nie dożyjesz. Kurde! Pani przy kasie w sklepie nie znała nazwy, tudzież pełnej specyfikacji niszowego produktu, no kurde skandal! Napiszę dzisiaj @ do Rtv aby przeszkolili personel ze sprzętu TB, kompletna wiedza ze średnicami głośników, ilością plastiku w plastiku i długością przewodów na pewno poprawi im wynik finansowy i NPS transakcyjny, może posłuchają.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy wy czytacie co piszę ?

Proste pytanie - dzien dobry macie może słuchawki do ps4 turtle beach 500p ? (tu mina sprzedawczyni jak by co najmniej ducha zobaczyła,jak bym nie powiedział że to headset to równie dobrze mogła by w żelazkach szukać, nie miała pojęcia co to TB )

Dobra podpowiedziałem jej pełną nazwę i jak to się piszę ..... nie ma .

Wiadoma sprawa, sam sprawdzałem to na www, liczyłem na farta że może ta 1szt choćby z ekspozycji leży na sklepie i się trafi ,

 

Faza 2 

No ok nie ma ale na stronce jest napisane brak "na zamówienie 30 dni roboczych"

Mogła by mi pani powiedzieć jak wygląda taka transakcja ? Chciałbym zamówić .

Tu znów mina o co chodzi jakby ?

Nie udzieliła mi żadnej informacji, bo nie wie .

A to jej zasrany obowiązek wiedzieć, skoro sieć daje możliwość takiego kupna .

Dobrze że w banku przy kredytach nie robi .....

 

 

PS Na kacu jestem po 30 uro kumpla a nic mnie tak nie wnerwia jak ktoś mi wmawia coś co nie miało miejsca .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Zakupiłem w piątek PS4 i mam problemy z dźwiękiem. Posiadam kilkuletnie kino domowe Sony, konsola jest podłączona po HDMI do TV a do kina domowego jest podłączona kablem optycznym. Niestety przy ustawieniu na kinie opcji auto decoding jest tylko dźwięk stereo, na PS3 był 5.1 DTS lub Dolby Digital w zależności od źródła. W ustawieniach dźwięku PS4 mam ustawione podłączenie przez wyjście optyczne oraz ustawione LPCM. Zmiana na beatstream Dolby lub DTS nie pomaga, dalej jest tylko dźwięk stereo. Jeszcze jedno, w PS3 po wybraniu wyjścia optycznego było słychać dźwięk tylko z kina domowego a w PS4 słychać dźwięk z TV i kona domowego, trzeba właczać mute w TV, czy to jest normalne w tej konsoli?

Na razie pogrywam w gry z plusa, ale chyba Resogun ma dźwięk 5.1? Jeszcze jedno zauważyłem, że wtyczka kabla optycznego siedzi w gnieździe bardzo luźno, przy wciskaniu jest klik ale wystarczy lekko pociągnąć i wtyczka wychodzi. Jak próbowałem wciskać wtyczkę do kina domowego i TV to w nich siedzi zdecydowanie mocniej i nie jest luźna. Jak jest z tym u Was, czy to też może być przyczyna problemu z brakiem dźwięku 5.1?

Jeżeli ktos zna rozwiązanie problemu to proszę o radę.

Pozdrawiam

Edytowane przez beniuasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.

Zakupiłem w piątek PS4 i mam problemy z dźwiękiem. Posiadam kilkuletnie kino domowe Sony, konsola jest podłączona po HDMI do TV a do kina domowego jest podłączona kablem optycznym. Niestety przy ustawieniu na kinie opcji auto decoding jest tylko dźwięk stereo, na PS3 był 5.1 DTS lub Dolby Digital w zależności od źródła. W ustawieniach dźwięku PS4 mam ustawione podłączenie przez wyjście optyczne oraz ustawione LPCM. Zmiana na beatstream Dolby lub DTS nie pomaga, dalej jest tylko dźwięk stereo. Jeszcze jedno, w PS3 po wybraniu wyjścia optycznego było słychać dźwięk tylko z kina domowego a w PS4 słychać dźwięk z TV i kona domowego, trzeba właczać mute w TV, czy to jest normalne w tej konsoli?

Na razie pogrywam w gry z plusa, ale chyba Resogun ma dźwięk 5.1? Jeszcze jedno zauważyłem, że wtyczka kabla optycznego siedzi w gnieździe bardzo luźno, przy wciskaniu jest klik ale wystarczy lekko pociągnąć i wtyczka wychodzi. Jak próbowałem wciskać wtyczkę do kina domowego i TV to w nich siedzi zdecydowanie mocniej i nie jest luźna. Jak jest z tym u Was, czy to też może być przyczyna problemu z brakiem dźwięku 5.1?

Jeżeli ktos zna rozwiązanie problemu to proszę o radę.

Pozdrawiam

 

 

Dziwne że wtyczka z PS4 wychodzi luźno, u mnie jest ok i siedzi ciasnawo, może spróbuj zmienić kabel na inny/nowy. Problemem raczej jest tutaj dekoder, masz dźwięk to znaczy że z połączeniem raczej nie ma problemu, gdyby problemem była ta wypadająca wtyczka nie było by dźwięku wcale. Podaj jaki dokładnie masz dekoder bo obstawiam że nie obsługuje DTS a z tego co kojarzę to PS4 wysyła tylko w DTSie natomiast w PS3 miałeś dźwięk bo daje dolby digital. Nie mam tylko 100% pewności co do wyjścia dźwięku z PS4 a nie mogę teraz sprawdzić bo żona okupuje TV na XO ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jakim cudem ale ruszył dźwięk 5.1 po DD i DTS, właśnie sprawdziłem na Resogun i Strider. Kompletnie nie wiem o co chodzi, odpiąłem tylko PS4 od kabli żeby sprawdzić dokładniej tą wtyczkę i gniazdo od optyka, podpiałem i wszystko naraz śmiga. Fakt, wydaje mi się, że gdyby problem był z wyjściem optycznym konsoli to by nie było żadnego dźwięku co nie zmienia faktu, że to gniazdo jest coś za luźne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jestem zdecydowany na zakup polecanych 500p. Szkoda tylko,ze ceny tak podkoczyly do gory. W zasadzie za ok600zl mamy Trittony Ax Pro 5.1 - posiadalem je na PS3. 

Orientuje sie ktos gdzie moglbym najtaniej dostac 500p? jest jakas lipa na rynku obecnie bo wszystko poszlo do gory i najtansza wersje znalazlem za 499zl na allegro. 

Rozumiem,ze 500p maja wbudowany mikrofon? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbudowany i odpinany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Sony Pulse Wireless Stereo Headset (Te najbardziej wypasione) Po pół roku używania ...

Zaczynają pękąć więc idą na wymianę na nowe - tylko jak dostanę sprzedaję.

Chętnych nie będzie brakować a ja podziękuję za takie wynalazki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mają wadę produkcyjną. Nie powinni robić problemów z wymianą. Już kilka osób wymieniało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w 500p włącza się soraund? W opcjach jest game mode, music, movie i stereo. Nie słyszę opcji 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facepalm.png

 

...ale za to jest oprócz tego tryb Stereo - czyli wszystko poza stereo to Surround ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×