Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia zrób

wyślij mi na priva nr tel a odeślę Ci mmsa,nie mam jak zgrać zdjęcia z tel na komp.CHłopaki naprawdę z was niedowiarki:)za stary jestem na bajki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro możesz z tel przesłać mms to to samo zdjęcie możesz sobie wysłać na maila i gotowe - zdjęcie na komputerze (ba, na dowolnym urządzeniu zdolnym odebrać maila)

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gadałem z kolesiem kupił goldy w MM w Rybniku i kosztowaly 450zł

Edytowane przez br0nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ktoś może używa Razer Kraken 7.1? To jest headset z przeznaczeniem na PC (usb kabel) ale z tego co wiem działa z PS4. To co przemawia za zakupem to ponoć wygoda, świetna jakość dzwięku i mikofonu (ok. 370 zł). Dobrze spisuje się z PS4?

Edytowane przez leszkoslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prosze o porade, mam senki hd555 ktore leza, prawie mie uzywane, lepiej bedzie dokupic do nich jakas karte na usb i mikrofon czy osobny headset? Jesli karte to jaka, duza jest rozmica miedzy tymi za kilka zl a troche drozszymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem przez imprezę z ludźmi którzy używają karty za 5 zł. Dźwięk był idealny więc sądzę że nie ma co przepłacać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak żal ci wydać kilka złotych żeby się przekonać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prosbę.Posiadam Trittony Pro +,czy ktoś na forum również takie posiada i mógłby mi pomóc ustawić dzwięk żeby był jak najlepszy.Na jutjubie jest filmik ale nie ogarniam tego za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skladał ktos juz zamówienie na goldy w komputroniku? ma ktos juz jakies doswiadczenia z tym sklepem? zastanawia mnie tez inna nazwa produktu na stronie, przysla cos innego, albo nie zrealizuja zamówienie bo zanizyli cene i bede musial czekac na zwrot kasy niewiadomo ile.

http://www.komputronik.pl/product/218761/Strefa_Gier/PS4/Sony_PS4_Wireless_Stereo_Headset_2_0_Boxed_PS4_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten headset taką ma nazwę na terenie Europy. Poza tym Komputronik to bardzo duża sieć, więc raczej nie ma strachu z kupowaniem, ale tego nigdy nie można być pewnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W zmianie terminów dostaw to oni są mistrzami... I jeszcze w nieoodpowiadaniu na pytania...

Edytowane przez br0nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sony-ps3-ps4-pc-gold-wireless-headset-7-1-pulse-ed-i3967099554.html

 

Gdzieś słyszałem że te słuchawki mają "wibracje" Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić :) Ktoś wie czy to prawda? Zastanawiam się czy kupić te czy jednak starsze Sony wireless headset 7.1... W końcu te starsze też już działają z PS4 co nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyżby ostatnia aktualizacja popsuła Turtle Beach px22 ? U mnie przestał działać mikrofon.... W bf4 cisza, nikt nic nie odpowiada, a ikonka siły głosu stoi w miejscu.

 

edit: Już wszystko działa.. Końcówka jack miała luzy.

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Goldy?

Zastanawiam się między nimi a Sony Wireless Stereo Headset.

ja mam,zbytnio ich nie ograłem ale moim zdaniem są ok. NIe skrzypią,mikrofon działa ok,nie kłócą się z routerem a 1 model to robił,co do dzwięku to słoń mi na ucho nadepnął i ja między nimi różnicy nie słyszę ale to może niech oceni ktoś kto się na tym zna.Aha i dongl czy jak mu tam jest mały a nie taki duży jak w 1 modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w polskim PSStore pojawiła się już aplikacja do headsetu Sony? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już jest od paru dni.

Poszukaj w temacie to znajdziesz nawet bezpośredni link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zacznijcie czytać kilka stron wstecz.

Była cała dyskusja na ten temat skąd za ile i czy to możliwe że je ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już jest od paru dni.

Poszukaj w temacie to znajdziesz nawet bezpośredni link.

Wielkie dzięki. Szukałem tego z poziomu konsoli i za nic nie mogłem znaleźć. pzdr  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kolega ma problem.

 

Wam także nie działa headset Pulse.  

 Mianowicie po ustawieniu w menedzerze urządzen dzwiek i chat  jednoczesnie chat  nie działa w BF4 nie słychac mnie  i ja nie słyszę innychj graczy 

 

Dodam ze headset nie ma jacka jest bezprzewodowy, w kazdej grze wystepuje problem nie tylko w bf.

Edytowane przez marcinos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze raz tym razem składniej.

Jaki dokładnie headset, jak go konfiguruje, czy próbował łączyć się przez imprezę, czy nie ma przypadkiem NAT 3 lub zablokowanych portów. Może to być problem albo złej konfiguracji albo problem sieciowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×