Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

zrobiłem zdjęcie tel ale nie mogę go dodać,jak to zrobić?

za duży plik

389 MM tak naprawdę w mm można się targować,więc próbujcie

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sepi.

eadset 7.1 pulse 1 seria Nat 2 porty odblokowane , po przejsciu na głos i dzwiek na hs brak chatu zupełnie dzwiek gry zostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos uzywa moze sluchawek Turtle Beach Foxtrot Charlie? Jesli tak to niech napisze czy jest z nich zadowolony. Z tego co wiem to zwykle Foxtroty to nic innego jak PX21 tylko ze z logiem MW3. A jak ma sie do nich wersja Charlie? Sa lepsze, gorsze? Bardzo prosze o odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił Goldy w MM w Koninie, jedna sztuka była, zapłacił 369 zł, kupił przypadkiem bo był po Lego Przygoda dla dziecka.

A to co napisał mi w krótkim emailu:

"Grają na pewno nie gorzej niż Pulse Elite z wyłączonym bass impact (

którego nigdy nie używałem , bo po prostu bolała mnie od tego głowa )
Na czacie dźwięk jest identyczny .
Komfort noszenia na głowie jest nieporównywalnie lepszy niż w Pulse Elite
Prezentują się też chyba troszkę lepiej niż Pulsy .
Dla mnie wymiana jak najbardziej na plus :)"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sepi.

eadset 7.1 pulse 1 seria Nat 2 porty odblokowane , po przejsciu na głos i dzwiek na hs brak chatu zupełnie dzwiek gry zostaje

A suwak odpowiedzialny za słyszalność rozmowy odpowiednio przesunięty na słuchawkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sepi.

eadset 7.1 pulse 1 seria Nat 2 porty odblokowane , po przejsciu na głos i dzwiek na hs brak chatu zupełnie dzwiek gry zostaje

 

Sprawdźcie Imprezę czy działa, czy się łączy i czy słychać.

Alternatywnie sprawdźcie jeszcze w Imprezie i w grze headset mono który kolega dostał z konsolą żeby wykluczyć problemy sieciowe.

Również polecam sprawdzić to co napisał kolega poniżej:

A suwak odpowiedzialny za słyszalność rozmowy odpowiednio przesunięty na słuchawkach?

Jak jeden forumowicz nie czytając instrukcji (bo po co?) nie umiał ich nawet włączyć, to czemu inny może nie zaskoczyć że "ten drugi suwak od głośności" to tak naprawdę suwak z balansem mocniejszej słyszalności czatu/głośności gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie słuchawki do 300 zł, i jak można to od razu link.

Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i może jeszcze od razu lodzika niech ktoś machnie?

Wysil się trochę i poczytaj wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Napisał ze "suwaki są ok , mono działa norm ( HS sprawdzany na PS3 działa norm)" hmmmm

Edytowane przez marcinos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcinos9,

Zakładając że to co napisał jest prawdą:

  • HS jest OK
  • Sieć jest OK

Możliwe:

  • Błąd softu PS4
  • Błąd użytkowania / przeoczenie jakiegoś ustawienia na które nie wpadł żeby zmienić
  • Błąd lub do sprawdzenia ustawienia gry?

 Zalecałbym:

  • Sprawdzenie ustawień słuchawek na podpiętych i włączonych słuchawkach: Dłużej przytrzymać przycisk  :psbutton: > Dostosuj Urządzenia > Wyjście na słuchawki: całość dźwięku
  • Spróbować utworzyć Imprezę - może być nawet ze mną dla testów.
  • Backup save w grach.
  • Przeinstalowanie gry.
  • Pełna reinstalacja softu 1.60 według tego poradnika http://pl.playstation.com/ps4initialise/ - nie jest to update i całe dane z konsoli zostaną skasowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam sluchawki takie http://www.amazon.co.uk/Officially-Licensed-4Gamers-Gaming-Headset/dp/B004322VEY/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1392641805&sr=8-2&keywords=4+gamers+ps3+head

Chodza ladnie wszytsko,ale zastanwaim sie czy jest roznica pomiedzy takim sluchawkami a tymi Sony pulse.

Pamietam,ze przy BC2 pozyczylem od ojca sluchawki Pioneera(500zl+),i roznica byla masakryczna,Slyszalem nawet jak ktos zapierdzielal po blocie itp  W skrocie slyszalem dzwieki,ktore na tanszych sluchawkach poprostu nie bylo.Nie wiem jak to opisac..

Mam pytanie do tych co maja teraz hsi Sony a mieli sluchawki nonejmowych marek,jest roznica w dzwieku na ps4 ostro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam sluchawki takie http://www.amazon.co.uk/Officially-Licensed-4Gamers-Gaming-Headset/dp/B004322VEY/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1392641805&sr=8-2&keywords=4+gamers+ps3+head

Chodza ladnie wszytsko,ale zastanwaim sie czy jest roznica pomiedzy takim sluchawkami a tymi Sony pulse.

Pamietam,ze przy BC2 pozyczylem od ojca sluchawki Pioneera(500zl+),i roznica byla masakryczna,Slyszalem nawet jak ktos zapierdzielal po blocie itp  W skrocie slyszalem dzwieki,ktore na tanszych sluchawkach poprostu nie bylo.Nie wiem jak to opisac..

Mam pytanie do tych co maja teraz hsi Sony a mieli sluchawki nonejmowych marek,jest roznica w dzwieku na ps4 ostro?

 

Miałem dokładnie te same słuchawki, zwykłe płaskie stereo. W piątek kupiłem pulse elite edition. Kolosalna różnica.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie te same słuchawki, zwykłe płaskie stereo. W piątek kupiłem pulse elite edition. Kolosalna różnica.

możesz cos napisać jak z przestrzennościa w fpsach przy virtual sorround? Da się zorientować skąd ktoś nadchodzi i jak daleko jest? Czy raczej prze reklamowany ficzer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie słuchawki do 300 zł, i jak można to od razu link.

Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz cos napisać jak z przestrzennościa w fpsach przy virtual sorround? Da się zorientować skąd ktoś nadchodzi i jak daleko jest? Czy raczej prze reklamowany ficzer...

Powiem tak, helikoptery czy czołgi bardzo wyraźnie słychać z której strony nadlatują. Jeśli chodzi o kroki przeciwników to nie jest już tak kolorowo jak reklamują... raz lepiej raz gorzej. Póki co grałem w nich tylko podbój, gdzie pojazdy robią dużo hałasu więc możliwe ze na deathmechu lepiej pod tym aspektem się sprawdzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę na bazie pierwszego modelu, ale to i tak jedno i to samo.

 

Pod względem pozycjonowania dźwięku wg mnie wypadają świetnie. Gdy grałem w BF3, Killzone'a czy teraz BF4 to dokładnie słyszę gdzie się coś dzieje.

Jak grałem na głośnikach z TV to przeważnie ciężko było ogarnąć, ale na słuchawkach można bardzo szybko się rozeznać gdzie jest większa zadyma.

Co do kroków przeciwnika to akurat w BF i tak są one wyjątkowa ciche. Zresztą BF nie jest grą, gdzie powinniśmy nasłuchiwać czy ktoś idzie czy nie, a przy ogólnie panującej zadymie i tak jest to ciężkie.

 

Czy Wireless Stereo, czy Pulse Elite czy Goldy, to i tak każdy będzie mega zadowolony z zakupu.

Są to świetne słuchawki do grania za w miarę rozsądną cenę, chociaż Elity już troszkę przesada jak na tak stare słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie słuchawki do 300 zł, i jak można to od razu link.

Dzięki z góry.

...i może jeszcze od razu lodzika niech ktoś machnie?

Wysil się trochę i poczytaj wątek.

stary, i będziesz tak siedział aż posiwiejesz i czekał, a jak ktoś nic nie wklei to ty znowu będziesz pytał do usranej śmierci. weź sobie w ceneo zadaj cenę 290-320 i ci wyskoczy trochę pozycji. wybierz dwie, trzy i wtedy wklej linki i pytaj.

dżizas , jak w przedszkolu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę na bazie pierwszego modelu, ale to i tak jedno i to samo.

Pod względem pozycjonowania dźwięku wg mnie wypadają świetnie. Gdy grałem w BF3, Killzone'a czy teraz BF4 to dokładnie słyszę gdzie się coś dzieje.

Jak grałem na głośnikach z TV to przeważnie ciężko było ogarnąć, ale na słuchawkach można bardzo szybko się rozeznać gdzie jest większa zadyma.

Co do kroków przeciwnika to akurat w BF i tak są one wyjątkowa ciche. Zresztą BF nie jest grą, gdzie powinniśmy nasłuchiwać czy ktoś idzie czy nie, a przy ogólnie panującej zadymie i tak jest to ciężkie.

Czy Wireless Stereo, czy Pulse Elite czy Goldy, to i tak każdy będzie mega zadowolony z zakupu.

Są to świetne słuchawki do grania za w miarę rozsądną cenę, chociaż Elity już troszkę przesada jak na tak stare słuchawki.

bardziej chodzi mi o sytuacje na dominacji typu jestem w pomieszczeniu gdzie jest flaga która muszę przejąc a do pomieszczenia SA 2 lub 3 wejścia. Fajnie by było wiedzieć z której strony ktoś wchodzi bo na słuchawkach stereo mam z tym problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od dawna nie grałem w FPS na Multi, ale po przejściu z głośników TV na Pulse i później Pulse Elite, w KZ3 czy w BF3 potrafiłem łatwo ocenić gdzie rzucać granatem lub na które wejście się skampić. 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sony nie robi z nas wała i nie przeplacamy jak za Xboxa :D?

PlayStation szanuje swoich graczy, tak uważam...

Edytowane przez br0nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaziskosky

 

Gold jest to ulepszony pierwszy model - coś pomiędzy Sony Stereo Wiereless Headset a Pulse (Elite)

 

- Nowszy model

- Inne materiały (zazwyczaj tańsze i gorsze)

- "Inna" technologia (czyli ta sama co w poprzednim modelu w tym momencie już tańsza)

 

Ceny słuchawek od sony rządzą się swoimi prawami ale według mnie cena jest adekwatna do jakości/możliwości słuchawek a jest ona następująca:

 

Orientacyjne ceny na podstawie Ceneo i Allegro:

Sony Wireless Headset ~240+

Sony Wireless Headset 2.0 (Gold) ~350+

Sony Pulse (Elite) ~460+

 

...mam nadzieję że dałem ci do myślenia albo wyjaśniłem sytuację ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam ,że 360 zł to dobra cena,za tyle można kupić goldy,moje pudełko faktycznie jest trochę inne ale to te same słuchawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma na nich znaczka złotego trofeum,a napis jest taki WIRELESS STEREO HEADSET 2,0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×