Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o co Ci chodzi :) i niestety nie mam dobrych wieści... nawet jak nikt nie korzysta z WiFi, ale ono samo jest aktywne na routerze to i tak zrywanie będzie :( przetestowałem już to :( pomaga jedynie całkowite wyłączenie WiFi w routerze ;)

Sam myślałem, żeby kupić Goldy, ale problem może być dokładnie ten sam... więc raczej sobie odpuszczę i zostanę przy stym starszym modelu ;) Pasmo 2.4GHZ na których pracują jest niestety na to narażone...

A ja mam podpiętą konsolę do routera kablem. Aktywne wi-fi w routerze i żadnych zacięć nie doświadczyłem. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja przeszedłem przez 2 modele słuchawek, 4 routery, 2 konsole i na żadnych słuchawkach od Sony nie miałem problemów z Wi-Fi.

Zaczynam mieć wrażenie że to jest zależne bardziej od modelu/wykonania routera niż od słuchawek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

...ja przeszedłem przez 2 modele słuchawek, 4 routery, 2 konsole i na żadnych słuchawkach od Sony nie miałem problemów z Wi-Fi.

Zaczynam mieć wrażenie że to jest zależne bardziej od modelu/wykonania routera niż od słuchawek ;)

Ja miałem pierwszy model teraz mam elity i nie miałem problemów z żadnym z nich, co prawda teraz router mam w drugim pokoju ale poprzednio miałem w tym samym co konsola dobre kilka metrów od siebie i problemów nie było.

Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze potwierdzic ze w Saturnie albo w MM mozna kupic wireless stereo headset 2.0 (goldy)? Kobieta jest obecnie w Polsce a ze do sklepow ma kawalek to nie chce jej wysylac na daremno (choc cien szansy by sie przydal). W niemcowni dopiero od 26 lutego bedzie w sprzedazy i cena 99€ w MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega w Lubelskim MM kupił Ps4 Wireless Stereo Headset 2.0 za 369 zł, więc spokojnie kupisz wersje Gold,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega w Lubelskim MM kupił Ps4 Wireless Stereo Headset 2.0 za 369 zł, więc spokojnie kupisz wersje Gold,

...przecież to jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem podobnej natury, ale jednak trochę inny. Mianowicie słuchawki zakłócają Wi-Fi i z 30mbs robi się 2mbps. Niegrywalne multi. Czasami tez mam ten sam problem i zrywa mi połączenie ze sluchawkami.

U mnie to samo, update nie pomógł. Router jest w odległości ok 3-4 metrów od konsoli. Czy Goldy mają to samo pasmo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie router jest 6 cm od konsoli, więc teraz mam problem czy je brać czy nie. Na jakim routerze masz ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę - poczytałem jak obejść ewentualny problem i zaryzykuję :)

poza standardami typu zmiana portów, ciekawy sposób to dongle podpiąć pod kabel miniUSB - USB i po prostu położyć blisko siebie w czasie gry tak by była jak najkrótsza droga od nadajnika do odbiornika - ponoć to niektórym pomogło :)

 

Choć jak będzie zrywało to się wścieknę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie stoi TP Link wr740n, używam obecnie tych pierwszych wirlessów Sony i nic się nie gryzie z routerem. Obecnie czekam na Goldy z komputronika i jak tylko dojdą to napiszę czy "gryzą" się z tym TP Linkiem. Router stoi po prawej za głośnikiem, a obie konsolki w sąsiedztwie.

post-25893-1392823405,6005_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam ten sam model routera i słuchawek co KOMARZYSKO i u mnie problem występuje.

 

Pytanie, czy konsola jest przez Wi-Fi czy kabel? 

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, konsole mam przez wifi, router skonfigurowany standardowo, nic nie zamieniałem w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, mógłbyś przeprowadzić test połączenia internetowego?

U mnie przy internecie 30mb/s podczas testu z wyłączonymi słuchawkami wychodzi jakieś 25mb/s, natomiast przy włączonych coś koło 2mb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok. Zaraz sprawdzę i napiszę wyniki.

Na wyłączonych słuchawkach 11,2 Mb/s ale drugi test dał 9,7 Mb/s, czemu mniej, nie wiem. Natomiast na włączonych słuchach, pierwszy test 8,7 Mb/s a drugi test 9,0. W cały świat to testowanie łącza :)

Także ja nie mam pojęcia, czemu jednym tnie dźwięk a innym nie, sprawa dla X-Files ;)

Edytowane przez KOMARZYSKO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za testy, mogę wiedzieć którego kanał€ używasz na routerze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W ustawieniach mam opcję auto, nie mam wybranego konkretnego kanału.

@stey: kanał o który pytasz poniżej, to 1.

Edytowane przez KOMARZYSKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W PS4 "Wyświetl stan połączenia", w opcjach Sieci jest napisany kanał.

Jakbyś sprawdził przy okazji byłbym wdzięczny. 

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupować Goldy w MM za 360zł i sprzedawać za 469 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupować Goldy w MM za 360zł i sprzedawać za 469 :)

to jest pytanie czy stwierdzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupować Goldy w MM za 360zł i sprzedawać za 469 :)

Nie wiem tylko kto to kupi za tą cenę, zdzierusy na allegro starają się wykorzystać fakt, że towar jest na razie niedostępny i stąd ta cena. Normalnie cena 369 zł a w komputroniku jeszcze niższa.

Słuchawki będą dostępne po 22.02 w zależności od sklepu więc na dniach można będzie je dostać w normalnej cenie a nie lichwiarskiej z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was, miał odpalone oba modele na uszach? Chodzi mi o dźwięk w grze i muzyce. Jak wypadają nowe goldy przy pulse elite? Jedni piszą że tak samo, inni że porównywalnie (z lekką przewagą elite) lub o wiele gorzej od elite. "Recki" ludzi którzy mówią że to ich pierwszy headset można sobie między bajki włożyć - żadnego porównania.

 

Na pewno wiadomo że czas baterii jest o wiele lepszy w Goldach, 8-9 h, przy 4-6 elite. Jednak kluczową sprawą jest dźwięk, a nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Byłoby najlepiej gdyby któryś z userów wypowiedział się jak jest naprawdę. Jeśli dźwięk jest równie dobry, wymieniam je od razu na goldy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę mógł porównać ale do zwykłych pulsów, elitów nie miałem przyjemności testować.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ponoć jeśli chodzi o dźwięk, to to samo co pierwsza wersja headsetu sony - więc OK. Czekam z niecierpliwością na porównanie.

Moja prośba, przed napisanie recenzji ściągnij aplikacje companion - tam w ustawieniach można podkręcić bas. Jestem ciekaw jak wypadają wtedy goldy i czy to prawda co im zarzucają ( no bass).

Obszerna recenzja na pewno pomoże wielu użytkownikom w podjęciu decyzji.

 

ps. czy ktoś może mi powiedzieć jak się nazywa ta aplikcja (companion)? szukam jej na storze ale nie mogę znaleźć :/ mam tylko pulse managera.

Ta aplikacja jest dostępna tylko dla posiadaczy PS4?

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wchodzisz z poziomu PC na sony Network. Znajdujesz aplikacje i dodajesz do kolejki pobierania.

Edytowane przez boryso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz z poziomu PC na sony Network. Znajdujesz aplikacje i dodajesz do kolejki pobierania.

Znalazłem ją jako "aplikacja pomocnicza do.." . widnieje jednak tylko na PS4, to znaczy że na ps3 nie wgramy konkretnych trybów i nie pobawimy się equalizerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×