Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli takie rozwiązanie lepiej sobie darować?

A masz jakieś inne? Tak czy inaczej, wyjście w padzie to spora wygoda, nawet mimo trochę gorszej jakości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

http://media.kingston.com/support/downloads/HX_Cloud2_Headset_Manual.pdf

• Połączenie: wtyczka mini stereo jack (3,5 mm)

 

...z czego Ty chcesz mieć dźwięk przestrzenny?
Słuchawki idą analogowo jakciem 3.5mm od pilota który przez USB idzie do PS4.
Jeżeli jest jakikolwiek dźwięk przestrzenny to jest on emulowany ze Stereo przez same słuchawki. 

 

..............z kabla usb jeżeli do PS4 dałoby się podączyć ten headset.Nie rozumiem dlaczego producent ogranicza się do podłączenia tylko kablem jack do pada a nie wykorzystuje usb.Jakoś z pc te słuchawki śmigają w 5.1 i nie ma problemu.............

 

Teraz z innej beczki.............używa ktoś Sennheiser game zero lub Skullcandy plyr 1 bo zamierzam kupić któreś z nich a swoje Krakeny sprezentuje córce.Może znacie jakieś strony gdzie można poczytać recenzje tych modeli lub porównania bo wujek google nic ciekawego nie podpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emulowany dźwięk przestrzenny po USB robi oprogramowanie (na PC) którego nie masz na konsoli?

Konsola po USB puszcza tylko stereo jak i PC i tu wkracza do akcji oprogramowanie które emuluje dźwięk przestrzenny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ktoś kojarzy warunki gwarancyjne w sklepie MediaExpert ? 

Po świętach idę kupić Sony Gold ale wczoraj przeglądając oferty Polskich sklepów stacjonarnych zauważyłem że wszyscy na konsolę i słuchawki dają 12 miesięcy gwarancji a jako jedyny MediaExpert daję na wszystko 24 miesiące gwarancji. Ktoś się orientuje czy to prawda czy tam jakiś haczyk jest ?

 

iph7f6a072legdqg0h25.jpg

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja producenta to teraz przeważnie 12 miesięcy. Towar mms działać ustawowo 2 lata więc "Gwarancja" sklepowa to 24 miesiące (niezgodność towaru z umową).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a trochę jaśniej ;p jak mi się połamią w 14 miesiącu to zrealizuję gwarancję czy nie ? 

edit: czyli do 12 miesięcy realizuję gwarancję SONY po 12 miesiącu gwarancję realizuję sklep opłacając za mnie naprawę w wybranym przez nich serwisie ?

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Niezgodność towaru z umową zobowiązuje sklep do wymiany towaru na nowy, a jeśli to jest niemożliwe to do zwrotu pieniędzy. I teraz uwaga, najważniejsze: po roku od zakupu zakłada się, że wada NIE występowała w momencie zakupu. I tutaj pojawiają się schody, bo jeśli sklep nie pójdzie ci na rękę to ty musisz udowodnić, że kupiłeś już towar wadliwy, a wada nie powstała na skutek nieprawidłowego użytkowania, a to, zależnie też od rodzaju wady, może być trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do rozdrabniania się i wywodów na temat gwarancji jest osobny temat.

Tam kontynuujmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ktoś kojarzy warunki gwarancyjne w sklepie MediaExpert ? 

Po świętach idę kupić Sony Gold ale wczoraj przeglądając oferty Polskich sklepów stacjonarnych zauważyłem że wszyscy na konsolę i słuchawki dają 12 miesięcy gwarancji a jako jedyny MediaExpert daję na wszystko 24 miesiące gwarancji. Ktoś się orientuje czy to prawda czy tam jakiś haczyk jest ?

 

 

Kilka sklepów np (Avans ,elektro.pl ,MediaExpert) ma w opisie tych słuchawek link do pliku : Gwarancja Sony - widnieje tam zapis gwarancji 2 letniej.

http://www.mediaexpert.pl/temp/warranty_documents/Sony%20Warranty%20Card_Poland.pdf

 

W celu wyjaśnienia i nieprzedłużania tematu w niewłaściwym dziale:

 

http://www.prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/gwarancja/

http://ad-kancelaria.pl/gwarancja-przy-sprzedazy-zmiany-od-25-grudnia-2014-roku/

Edytowane przez AdWolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Jak już coś wklejasz, to wklejaj konkretnie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Chcę kupić trwały HS do 400 zł ze znośnym dźwiękiem i mikrofonem. Audiofilem nie jestem, ale głuchy też nie ;). Wcześniej posiadałem Logitechy g430, niestety się rozsypały.

Myślałem o Goldach, ale mam kilku kumpli którzy je reklamują za pękanie. Ja do tego nie mam nerwów.

Przepraszam że nie szukam odpowiedzi na poprzednich stronach, ale może coś wyszło nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej kwoty to niestety raczej pozostają goldy.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być bezprzewodowy to raczej nic trwałego nie kupisz w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę Goldy i TB500p jedne o drugie słuzyły długo i bezproblemowo .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z kolei te Turtle Beach 500P większość odradza ze względu na słaby dźwięk ;) Celuj w TB 400 może trafi Ci się dobry egzemplarz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większośc opini pochodzi od ludzi którzy nie mieli danych słuchawek w rękach i tylko powielają komentarze z innych  for, brac testować a jak nie pasuje to zwracać i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja swoje pochwale ;) TB PX4 ;) Tyle ze do Czatu trzeba kabelek do pada podpiac co dla niektorych moze byc minusem. Cala reszta In Plus ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z kolei te Turtle Beach 500P większość odradza ze względu na słaby dźwięk ;) Celuj w TB 400 może trafi Ci się dobry egzemplarz.

 

Ja swoje 500p kupiłem pod choinkę, na temat wykonania i plastiku nie będę się wypowiadał, w tym przedziale cenowym to wszystkie są siebie warte co nie znaczy że jest jakaś tragedia.

Jeśli chodzi o dźwięk to po pierwszym założeniu pierwsza myśl pakuje i odsyłam!,okazało się że nie mają wgranych wszystkich presetów po ponownym zparowaniu, no nie jestem audifilem ale raczej słuch mam, powiem krótko BAJKA.

Testowałem całe święta gry (BO3) pozycjonowanie różnica co do stereo kolosalna na PLUS, filmy aż przyjemnie się ogląda nawet te gnioty ;), muzyka po wyłączeniu 7.1 zajebista, smartfon, tablet to samo.

No i jeden niepodważalny PLUS co do Goldów podłączasz do TV.

Jeśli ktoś piszę że te słuchawki grają słabo to albo nigdy nie miał ich na głowie albo jest audiofilem co nie powinien tu się wypowiadać albo hejtuje bo taka moda.

Nie wiem czy pękają czy nie jeśli chodzi o dźwięk to z czystym sumieniem mogę je polecić w 200%.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja swoje pochwale ;) TB PX4 ;) Tyle ze do Czatu trzeba kabelek do pada podpiac co dla niektorych moze byc minusem. Cala reszta In Plus ;>

Rowniez polecam, najlepsze sluchawki do tych z juz astronomiczna cena, zarowno pod wzgledem jakosci dzwieku, wykonania, opcji ustawien dzwieku, mialem wszystkie headsety sony oraz tb 500p i w porownaniu do px4 to nizsza liga niestety. Takze smialo polecam, a ten kabelel do czatu no to juz kwestia gustu, mnie jakos nie przeszkadza w ogole

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę Goldy i TB500p jedne o drugie słuzyły długo i bezproblemowo .

Jednak wezmę Goldy :). Jak trafię na wadliwy egzemplarz, Sony ponoć wymienia bez problemu. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktos wzor/ksero pisma ktore wysylal do euro lub do innego sklepu z tytulu niezgodnosci towaru z umowa ? Prosze was o porade czy w przypadku pekniecia mechanicznego sluchawek i uplynieciu 12m (mam tylko gwarancje sklepu) reklamowac towar jako niezgodnosc z umowa czy dawac na reklamacje ? Sluchawki kupione w saturnie z tego co czytalem chetni do wymian to oni nie sa ....

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez KaKtuSSoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 12 miesiącach, nie masz już innej możliwości (chyba, że wykupiłeś dodatkowe ubezpieczenie na sprzęt) na reklamacje sprzętu niż na niezgodność towaru z umową. Niby jest to uszkodzenie mechaniczne, wiec mogą odrzucić Twoje roszczenia, ale próbuj -> http://www.federacja-konsumentow.org.pl/n,155,390,89,1,abc-konsumenta--co-warto-wiedziec-o-zakupach-i-reklamacji-wzory-pism.html

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, przeciez nie wiemy jakiego producenta kolega ma sluchawki.. .Rozni producenci daja rozna gwarancje takze sprawdz w swoja karte gwarancyjna i jesli masz wiecej niz 12m to reklamuj i producenta na gwarancje. Bo z tytulu niezgodnosci.....po 12m to moze byc ciezko bo wina udowodnienia ze to nie to nie wada fabryczna i ze to nie twoja wina lezy po twojej stronie jesli sklep sobie takiego czegos zazada....No ale moze przyjma bezproblemowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×