Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

@Wszebor

Testuję profil destiny i brzmi fajnie :)

Destiny jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż moje ustawienia!

Polecam.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kolos28
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem słuchawek do PS4 i byłem już zdecydowany na ten model 

http://www.euro.com.pl/akcesoria-playstation-4/sony-playstation-wireless-stereo-headset-2-0.bhtml

I wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że w grudniu Sony wypuściło nowy zestaw słuchawkowy, o taki

http://www.euro.com.pl/akcesoria-playstation-4/sony-playstation-in-ear-stereo-headset.bhtml

 

I moje pytanie brzmi: w które warto zainwestować?

Wydaje mi się, że nauszne mogą mieć lepszą jakość dźwięku (tylko moje przypuszczenia) i być wygodniejsze.

Z kolei ten nowy model wydaję się bardziej uniwersalny bo nada się też do smartfona (uważam, że nauszne mają za duże gabaryty żeby ich używać do telefonu; małe douszne można w każdej chwili schować do kieszeni itp.) i mają intrygującą funkcję wyciszania odgłosów otoczenia. Chciałbym zaznaczyć, że nie jestem raczej jakimś audiofilem ale lubię mieć dobry bass i czysty dźwięk.

Jak mam wybrać waszym zdaniem? Te pierwsze+jakieś douszne do telefonu, czy te drugie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wszebor

Testuję profil destiny i brzmi fajnie :)

Destiny jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż moje ustawienia!

Polecam.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Dokładnie. Po Destiny już nic nie jest takie jak dawniej. Testowałem swoje, developerów i inne profile z NeoGafa, ale nic nie brzmi tak dobrze jak Destiny. Jak porównywałem dokładniej Destiny z domyślną "1" podczas słuchania muzyki, to Destiny jest taką jej ulepszona wersją. Niby tak samo, ale mamy więcej dobrej jakości bassu i nie tracimy równocześnie średnich i wysokich tonów. Jest Uber! :-D

Mówiąc szczerze Destiny używałem tylko w Destiny i nie zwracałem szczególnej uwagi jak to brzmi w innych grach czy muzyce i nie robiłem żadnych porównań z innymi profilami. Po prostu, Destiny do Destiny, Strzelanka do Strzelanek, TLoU do TLoU i itd. Teraz jak nie mam profilu do BO III i po twoim poście z ustawienia coś mnie tkneło by się bliżej temu przyjrzeć. Jeszcze odrzucało mnie od testów bawienie się z tym kablem i ustawianie EQ na ślepo.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy dobry preset i słuchawki zyskały nowe brzmienie dzięki presetowi Destiny :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, należa się podziękowania dla @czacha79

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. nie ma za co :whistling:

Eee... Ja od samego początku wiedziałem co jest najlepsze. Tak tylko podkręcałem temat :-P Miałem smaka na posty :-D hehehe

Czyli można oficjalnie uznać, że Destiny jest najlepszym profilem i dzięki niemu możemy uzyskać lepszą jakość dźwięku w Goldach.

Chociaż w The Last of Us nadal bym grał z profilem od nich, bo kiedyś te połączenie zmiotło mnie z powierzchni ziemi :-)

Z ciekawości poszukałem dzisiaj pudełka od słuchawek w celu znalezienia paragonu. Chciałem zobaczyć skąd kupowałem słuchawki, by w razie czego wiadomo było gdzie odesłać na gwarancję.

Okazało się, że słuchawki mam ponad rok i są po gwarancji :-P zostały kupione dokładnie 2014-12-12

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i do mnie dzisiaj przyszły TB 500p, jak na razie zalatuje lipą no i z tym mam parę pytań tak na szybko ;

 

1 dźwięk w tv nie wycisza się przy tym zestawie z powodu (optical)

2 oprócz 4 podstawowych presetów w instrukcji są niby 4 ustawienia surround gry,film,muzyka i wyłączenie surround jak to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i do mnie dzisiaj przyszły TB 500p, jak na razie zalatuje lipą no i z tym mam parę pytań tak na szybko ;

1 dźwięk w tv nie wycisza się przy tym zestawie z powodu (optical)

2 oprócz 4 podstawowych presetów w instrukcji są niby 4 ustawienia surround gry,film,muzyka i wyłączenie surround jak to zrobić

Odeslij to jak mozesz:)

Niestety dźwięk w tv musisz wyciszyć sam.

Te presety to nie mowi Ci zaden glos jak w sony ze np. muzyka, film itp., za to masz pikniecia, zobacz w instrukcji jakie pikniecie za jaki preset odpowiada, np. jedno piknieci to muzyka, dwa pikniecia to film, trzy to gra itd

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odeslij to jak mozesz:)

Niestety dźwięk w tv musisz wyciszyć sam.

Te presety to nie mowi Ci zaden glos jak w sony ze np. muzyka, film itp., za to masz pikniecia, zobacz w instrukcji jakie pikniecie za jaki preset odpowiada, np. jedno piknieci to muzyka, dwa pikniecia to film, trzy to gra itd

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Presety mówi tylko z tego co jest w instrukcji oprócz 4 podstawowych są jeszcze 4 surround no chyba że ja coś źle kumam a jak wyłączyć to surr...

 

1 natural

2 bass boost

3 bass & treble boost

4 vocal

 

Do moich starych TB stereo to tu basu prawie nie ma, kroki w BO3 zanikły!!!

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ziolek trza było brać goldy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ziolek trza było brać goldy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

TB już spakowane, zobaczymy teraz goldy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Creativy Sound Blaster inferno przewijały sie przez forum niejednokrotnie, ale mam pytanie, czemu rozbiezność cenowa tych sluchawek jest taka duża? Dostepne sa w cenie ok 250zl a gdzieniegdzie można złapać je za ok 150zł. Polecalibyście je do PS4? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są HS-800 (Fatality) z nowym designem i tyle. W podobnych pieniądzach masz TB P12, a jak chcesz headset koniecznie wpinać do pada (chociaż dźwięk z niego jest dziadowski), to Z11/N11 (to samo co P12 tylko bez pilota/wzmacniacza ma USB), albo Tritton Kama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady, mam właśnie te HS-800 ale już trochę nie łącza i się rozpadają już bo po kilku piwkach wpadły mi pod nogi:P . SB Inferno maja przyjemny design i pin 4 więc dla mnie super duży +. Obecnie nie mam innego wyjścia jak korzystanie ze słuchawek podpinanych do pada, gram na HS'ie z zestawu PS4 jak potrzebny mi mikrofon, a jak nie to HS-800 (bo maja jacka na mikro i słuchawki oddzielnie bleh) i nie narzekam na dźwięk. Po dłuższym korzystaniu z HS-800 trochę boli mnie ucho w górnej części, ale może w SB będzie lepiej :).

 

Inferno ma jeszcze całkiem przyjemny design i wyjmowalny mikrofon co przyda się w podróży :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

77397986674871783829.jpg

 

Kupiłem Astro A50 to moje 3 słuchawki jak na moim zdjęciu. Posiadam Goldy, Trittony Ax pro i teraz Astro a50. 

 

Goldy są cienkie słabo grają i bas nawet po podkręceniu jest cienki do tego jakość wykonania kiepska (pękły mi po roku użytkowania)

 

Trittony AX pro jakość dźwięku bardzo fajna, świetny bas, wykonanie słabe (pękły mi po 2 latach normalnego użytkowania) do tego okropna plątanina kabli

 

Astro A50 Jakość dźwięku zdecydowanie najlepsza,  i wykonanie 1 klasa Taki plastik to ja rozumiem, zero trzasków w połączeniu z metalem świetnie się prezentują 

 

Ja piszę to co sam sprawdziłem, posiadam obecnie wszystkie 3 pary słuchawek, jak na zdjęciu, a opinie kogoś kto nigdy nie miał a mówi że słyszał że są słabe albo dobre to już inna bajka. 

Miałem kiedyś jeszcze słuchawki AKG ale bez HS Astro dla mnie narazie z tego co miałem to nr 1

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem mega zadowolony ze swoich. Jak będę miał więcej czasu to napisze jakąś szerszą opinie. W każdym razie granie na tych słuchawkach to baja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio słuchawki za 1500zł lepiej brzmią od tych za 300?  :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest, dla jednego większa dla innego mniejsza..

Nie ma "ogromnej" różnicy w brzmieniu, nie ma efektu "WOW uszy mi wypali od czystości dźwięku" czy "o kurde teraz to już widzę w myślach każdego jednego wroga na mapie" tylko u mnie było "cholera, w końcu jest dobrze" ...i przynajmniej nie pękają po kilku tygodniach. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak odpaliłem gry i nuty to miałem ogromną różnicę pomiędzy Sony Wireless 7.1 czy Goldami 2.0.

Miałem również efekt WOW, bo tak dobrze tych samych nutek jeszcze nie słyszałem nigdy, a to tylko głupie MP3 było.

W grach jest również świetnie, a wygłuszenie fantastyczne, jak się gra to praktycznie nic innego nie słychać.

Zresztą wystarczy poczytać recenzję i opinię w necie, większość narzeka na cenę, ale koniec końców wszyscy i tak piszą, że są warte tego.

 

Ja się też nie mam zamiaru sprzeczać czy są lepsze słuchawki czy gorsze, ale ja jestem mega zadowolony z zakupu i liczę, że te słuchawki posłużą mi długie, albo nawet bardzo długie lata.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wlasnie to jest najwazniesze, zeby byc zadowolonym z wydanej kase  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz przeboleje ten kabel wpinany do pada od Xbone. Do pełni szczęścia brkaowąło mi tylko kabelka za $3 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem słuchawek do PS4 i byłem już zdecydowany na ten model 

http://www.euro.com.pl/akcesoria-playstation-4/sony-playstation-wireless-stereo-headset-2-0.bhtml

I wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że w grudniu Sony wypuściło nowy zestaw słuchawkowy, o taki

http://www.euro.com.pl/akcesoria-playstation-4/sony-playstation-in-ear-stereo-headset.bhtml

 

I moje pytanie brzmi: w które warto zainwestować?

Wydaje mi się, że nauszne mogą mieć lepszą jakość dźwięku (tylko moje przypuszczenia) i być wygodniejsze.

Z kolei ten nowy model wydaję się bardziej uniwersalny bo nada się też do smartfona (uważam, że nauszne mają za duże gabaryty żeby ich używać do telefonu; małe douszne można w każdej chwili schować do kieszeni itp.) i mają intrygującą funkcję wyciszania odgłosów otoczenia. Chciałbym zaznaczyć, że nie jestem raczej jakimś audiofilem ale lubię mieć dobry bass i czysty dźwięk.

Jak mam wybrać waszym zdaniem? Te pierwsze+jakieś douszne do telefonu, czy te drugie?

Pozdrawiam

 

Widzę że nikt koledze nie odpowiedział, a sam jestem ciekaw waszej opinii na zadane pytanie.

 

Dzisiaj pozbyłem się Wiraless Headset Pulse, czyli pierwszej generacji.

Jakie polecacie słuchawki za max 350zł??

Nie ukrywam że intrygują mnie te pchełki, które wpadły na nasz rynek na początku grudnia.

Edytowane przez Dranz!
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pchełki z tego co sie orientuje to jedynie stereo :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×