Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

 Z chęcią wpadne na turniej w Krakowie jak Konami da radę i to ze znajomymi, gdzie ma się konkretnie odbyć ten turniej ? Aha i skąd Arboos masz tyle PS4, handlujesz ?

Tak jak pisał Nems na dzień dzisiejszy mam 6 znajomych, którzy mają już PS4 i wezmą na turniej. W lokalu są 3 duże, chyba 46" LCD, które manager nam udostępni a resztę zabierzemy swoje TV z domu. Między innymi dlatego kiedyś turnieje cieszyły się takim zainteresowaniem i renomą, bo były robione przez graczy dla graczy. 

Turniej odbędzie się na osiedlu Szkolny w piwiarni "Warka" - dawny Kameleon. Jak znajdę to wrzucę jakieś fotki z poprzedniego turnieju. 

W przyszłym tygodniu będę wiedział coś więcej po spotkaniu z managerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał Nems na dzień dzisiejszy mam 6 znajomych, którzy mają już PS4 i wezmą na turniej. W lokalu są 3 duże, chyba 46" LCD, które manager nam udostępni a resztę zabierzemy swoje TV z domu. Między innymi dlatego kiedyś turnieje cieszyły się takim zainteresowaniem i renomą, bo były robione przez graczy dla graczy. 

Turniej odbędzie się na osiedlu Szkolny w piwiarni "Warka" - dawny Kameleon. Jak znajdę to wrzucę jakieś fotki z poprzedniego turnieju. 

W przyszłym tygodniu będę wiedział coś więcej po spotkaniu z managerem.

 

 

Jeśli będę miał ekipę to wpadamy na bank :) jak coś to mogę zabrać swoją czarnulkę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się gameplay(choć nie grałem) to chcę zapytać o tryby gry online, z tego względu że FIFA i FUT robią się powoli nudne(aktualizacje składów i to by bylo na tyle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pesworld.co.uk/2014/10/pes-world-pes-2015-option-file-plans.html

 

 

Tutaj jakieś rozkminy z option file jak mają wyglądać na ps4 i ps3. Wygląda na to że na ps3 wszystko ok a ps4 jakieś problemy bo leją wodę że nic na razie nie mogą mówić. Mówią też że jeśli chce się mieć wszystko na tip top z customizacja to polecają wersję na ps3.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak będzie wyglądać dobieranie przeciwników online? Grałem w pesa do edycji 2013 i tam był wspólny ekran wyboru co rodziło patologie. System z fify jest optymalny i mogli by go przeszczepić do pesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno nie grałem w serie PES, ale zamierzam kupic nowa edycje i mam kilka pytan: czy jest takie cos jak tryb kariery jak w Fifie na singlu, ile zazwyczaj jest lig angielskich ? Czy w lidze/ligach angielskich sa licencje na nazwiska kluby itp ? Jak bardzo tryb kariery PESa rozni sie od Fify i jakie sa kluczowe roznice miedzy PES a FIFA nie licząc o wiele lepszego gameplaya po stronie PES ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno nie grałem w serie PES, ale zamierzam kupic nowa edycje i mam kilka pytan: czy jest takie cos jak tryb kariery jak w Fifie na singlu, ile zazwyczaj jest lig angielskich ? Czy w lidze/ligach angielskich sa licencje na nazwiska kluby itp ? Jak bardzo tryb kariery PESa rozni sie od Fify i jakie sa kluczowe roznice miedzy PES a FIFA nie licząc o wiele lepszego gameplaya po stronie PES ... ?

 

 

1.Podobno ma być coś takiego jak FUT

2.Chyba jest tylko jedna liga angielska

3,Licencje na nazwiska są, pewnie nie będzie na nazwy drużyn

 

Różnice miedzy pesem a Fifa musisz zobaczyć sam ściągaj  demo i będziesz mniej wiecej widzial co i jak :) \\

 

Jeśli coś źle napisałem niech mnie ktoś poprawi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko muzykę dodali ciekawą, bo w 2014 jak cała gra była tragiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko muzykę dodali ciekawą, bo w 2014 jak cała gra była tragiczna.

A jaki masz problem wrzucić sobie swoją muzykę do gry ?

 

Mam pytanie do Ćwira

Czy można by tu zrobić osobny temat turnieju PES w Krakowie ? 

Właśnie dzisiaj potwierdziła się data 13 grudnia i za kilka dni chciałem przedstawić więcej szczegółów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do lig to mają być cztery 2 ligi - angielska , hiszpańska , włoska i chyba francuska  , jeśli chodzi o własną muzykę to arboos jak chcesz dodać własną ? na ps 4 własnych mp3 raczej  na chwilę obecną nie wrzucisz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do lig to mają być cztery 2 ligi - angielska , hiszpańska , włoska i chyba francuska  , jeśli chodzi o własną muzykę to arboos jak chcesz dodać własną ? na ps 4 własnych mp3 raczej  na chwilę obecną nie wrzucisz .

 

Prawda taka że drużynowo wygląda to strasznie biednie w PES-ie i nie ma co się oszukiwać. Na szczęście jest kim grac bo jest sporo reprezentacji.

Co do lig to mam nadzieje że wreszcie wykonają całą ligę Angielską a nie jak to miało miejsce wcześniej - "FC London" i te inne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka że drużynowo wygląda to strasznie biednie w PES-ie i nie ma co się oszukiwać. Na szczęście jest kim grac bo jest sporo reprezentacji.

Co do lig to mam nadzieje że wreszcie wykonają całą ligę Angielską a nie jak to miało miejsce wcześniej - "FC London" i te inne...

niestety nie ma licencji na ligę angielską , herby , nazwy drużyn i koszulki będą właśnie tak jak napisałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma licencji na ligę angielską , herby , nazwy drużyn i koszulki będą właśnie tak jak napisałeś

 

No tak, gupi ze mnie, przecież konkurencja skubnęła w całości ligę Angielską wraz z wszystkimi wodotryskami.

No cóż... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, gupi ze mnie, przecież konkurencja skubnęła w całości ligę Angielską wraz z wszystkimi wodotryskami.

No cóż... ;)

Option file i po kłopocie chyba, że na PS4 będzie problem z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Option file i po kłopocie chyba, że na PS4 będzie problem z tym.

 

Tylko czy potem przy multi ten option file nie będzie się gryzł? Mam tu na myśli, że jest to ingerencja w daną drużynę a muti powinno być na gołej podstawce czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Option file i po kłopocie chyba, że na PS4 będzie problem z tym.

 

 

Na chwilę obecna nie ma takiej możliwości żeby wgrać Option File

Tylko czy potem przy multi ten option file nie będzie się gryzł? Mam tu na myśli, że jest to ingerencja w daną drużynę a muti powinno być na gołej podstawce czy się mylę?

 

 

Ale ten Option file nie zmienia statystyk zawodników i nic co jest z nimi związane poza strojami i herbami. Na ps3 wszystko śmigało dobrze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale ten Option file nie zmienia statystyk zawodników i nic co jest z nimi związane poza strojami i herbami. Na ps3 wszystko śmigało dobrze 

 

Z tego co pamiętam jak nałogowo ogrywałem PESa to ile stron internetowych związanych z tą grą, ilu graczy tyle OF do pobrania ale jeśli wszystko hula bez problemu to dobrze i tak będę ogrywał tą część na ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jak nałogowo ogrywałem PESa to ile stron internetowych związanych z tą grą, ilu graczy tyle OF do pobrania ale jeśli wszystko hula bez problemu to dobrze i tak będę ogrywał tą część na ps3 :)

Z doświadczenia wiem, że najlepsze OF to od Paula i WENB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jak nałogowo ogrywałem PESa to ile stron internetowych związanych z tą grą, ilu graczy tyle OF do pobrania ale jeśli wszystko hula bez problemu to dobrze i tak będę ogrywał tą część na ps3 :)

 

 

Na ps3 z OF to na bank nie będzie problemu :) a na PS4 nie zapowiada się na razie żeby dało się wgrać ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Ćwira

Czy można by tu zrobić osobny temat turnieju PES w Krakowie ? 

Właśnie dzisiaj potwierdziła się data 13 grudnia i za kilka dni chciałem przedstawić więcej szczegółów

 

a przewidujesz jakieś zainteresowanie tym turniejem tutaj na forum czy będzie to temat dla kilku osób? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przewidujesz jakieś zainteresowanie tym turniejem tutaj na forum czy będzie to temat dla kilku osób? :)

 

 

Moim zdaniem info można wrzucić,,, Chyba to żaden problem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info? czy osobny temat dla 3 osób? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę, że jak zwykle w Polsce robi się organizatorom pod górkę i nawet założenie osobnego tematu jest jakimś problemem. 

Ćwir, nie wiem czy kiedykolwiek widziałeś jak organizuje się taki turniej i jaki to jest wysiłek, żeby wszystko poszło sprawnie i żeby frekwencja dopisała, ale na to potrzebuję trochę pomocy z zewnątrz. Między innymi, dać ogłoszenie o turnieju na wszelkich forach czy stronach o naszej ulubionej piłce. 

 

Nie chce zaśmiecać tego tematu, dlatego pytałem o nowy wątek, w którym były by wszelkie informacje i dyskusje na temat turnieju, a także w nim prowadziłbym zapisy i listę graczy.

Edytowane przez arboos
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×