Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

nic Ci nie robię pod górkę, jeśli odpowiedź na zadane pytanie jest dla Ciebie "pod górkę" to lepiej zmień kraj bo w Polsce nie ruszysz z miejsca. choć narzekaniem zanim porozmawiasz o tym pasujesz tu jak ulał ;). jakbym zakładał temat każdej osobie która by sobie chciała wypromować jakieś wydarzenie to byś tematu o samej grze nie mógł znaleźć bez wyszukiwarki. mamy pewne zasady i sposób ogarniania forum z kilkudziesięcioma tysiącami użytkowników i prawie milionem postów. jako że m.in ja ogarniam to forum a nie Ty, to ja zdecyduję czy temat warto zakładać. nie, nigdy nie widziałem jak się organizuje taki turniej i jaki to jest wysiłek, a jego frekwencja, której wam życzę jak najwyższej, średnio mnie tak naprawdę obchodzi. nigdzie też Ci nie napisałem że tematu nie założę. pytam się czy przewidujesz jakieś zainteresowanie tym turniejem tutaj na forum czy będzie to temat dla Ciebie i paru innych osób z Krakowa i okolic. pozwoli mi to podjąć decyzję czy jest sens dodawać kolejny osobny temat, czy też może wypromujesz sobie ten turniej inaczej (info w pierwszym poście, sygnatura, cokolwiek...). geryt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przewidujesz jakieś zainteresowanie tym turniejem tutaj na forum czy będzie to temat dla kilku osób? :)

Biedny Arboos musiałby mieć starego Johnnego Wróżbę i dziada Harrego z Tybetu i kto wie czy oni sami potrafiliby to przewidzieć...........  

 

nic Ci nie robię pod górkę, jeśli odpowiedź na zadane pytanie jest dla Ciebie "pod górkę" to lepiej zmień kraj bo w Polsce nie ruszysz z miejsca. choć narzekaniem zanim porozmawiasz o tym pasujesz tu jak ulał ;). jakbym zakładał temat każdej osobie która by sobie chciała wypromować jakieś wydarzenie to byś tematu o samej grze nie mógł znaleźć bez wyszukiwarki. mamy pewne zasady i sposób ogarniania forum z kilkudziesięcioma tysiącami użytkowników i prawie milionem postów. jako że m.in ja ogarniam to forum a nie Ty, to ja zdecyduję czy temat warto zakładać. nie, nigdy nie widziałem jak się organizuje taki turniej i jaki to jest wysiłek, a jego frekwencja, której wam życzę jak najwyższej, średnio mnie tak naprawdę obchodzi. nigdzie też Ci nie napisałem że tematu nie założę. pytam się czy przewidujesz jakieś zainteresowanie tym turniejem tutaj na forum czy będzie to temat dla Ciebie i paru innych osób z Krakowa i okolic. pozwoli mi to podjąć decyzję czy jest sens dodawać kolejny osobny temat, czy też może wypromujesz sobie ten turniej inaczej (info w pierwszym poście, sygnatura, cokolwiek...). geryt?

Już tylko w tym temacie kilka osób nie z Krakowa dopytywało o ten turniej a niektórzy zapowiadali możliwość przyjazdu. Będziemy organizowali pierwszy turniej w nowego PESa na PS4 a Ty się pytasz czy warto założyć temat :shok: 

 

Organizowanie turnieju bez tematu na często odwiedzanym forum mija się z celem. Jak już są problemy to normalnie ręce opadają :(

Nie wiem Arboos czy jest sens tutaj się w to bawić............ może się okazać że temat zostanie zmazany kilka dni przed imprezą i będzie chaos :( ............ a jak wszyscy wiemy zmazywać wszystko i wszystkich to tutaj potrafią :(

 

NIE DO WIARY!!! KABARET KINO OKO!!!! DRAMAT!!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ludzie zobaczą temat z turniejem gdzie będą wszystkie informacje zawarte tj. data,godz,wpisowe,nagrody itd. To wtedy się okażę jak będzie zainteresowanie turniejem.Niestety nikt tego nie przewidzi wcześniej... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedny Arboos musiałby mieć starego Johnnego Wróżbę i dziada Harrego z Tybetu i kto wie czy oni sami potrafiliby to przewidzieć...........  

 

Już tylko w tym temacie kilka osób nie z Krakowa dopytywało o ten turniej a niektórzy zapowiadali możliwość przyjazdu. Będziemy organizowali pierwszy turniej w nowego PESa na PS4 a Ty się pytasz czy warto założyć temat :shok:

 

Organizowanie turnieju bez tematu na często odwiedzanym forum mija się z celem. Jak już są problemy to normalnie ręce opadają :sad:

Nie wiem Arboos czy jest sens tutaj się w to bawić............ może się okazać że temat zostanie zmazany kilka dni przed imprezą i będzie chaos :sad: ............ a jak wszyscy wiemy zmazywać wszystko i wszystkich to tutaj potrafią :sad:

 

NIE DO WIARY!!! KABARET KINO OKO!!!! DRAMAT!!!!

 

 

Dramat i kabaret to Wy jesteście jeden z drugim.
 
Skoro w tym tylko temacie kilka osób nie z Krakowa dopytywało o ten turniej to czemu na proste pytanie "czy przewidujesz jakieś zainteresowanie tym turniejem tutaj na forum" nie odpiszesz "tak przewiduję bo już tutaj kilka osób o to pytało" tylko od razu wyskakujecie z zarzutami że Wam kłody pod nogi rzucam. Normalnie i bez żadnych wrogich insynuacji zainteresowałem się pytaniem do mnie i nawiązałem dyskusję na ten temat (choć zamiast pytać o to publicznie w temacie mogliście do mnie napisać PW). Po czym tłumaczę Wam dlaczego o to pytam, bo nie widzę powodu żeby akurat Was traktować inaczej niż wszystkich innych. Nigdzie nie napisałem że Wam go nie założę. A Wy co? Że już macie problemy? Nie potrafienie udzielenia zwykłej odpowiedzi na pytanie to jest problem stworzony przez Was samych. Po czym strzelacie focha i jeszcze jakieś bzdurne przepowiednie wypisujecie "co by się pewnie i tak stało"??
I jeszcze jedno, będziecie organizowali pierwszy turniej w nowego PESa na PS4 a ja się pytam czy warto założyć temat.. O ile dobrze zrozumiałem to nie jest to Wasz pierwszy turniej więc chyba jesteś w stanie odnieść się jakoś do przeszłych imprez i oszacować czy coś z tego będzie czy nie. Tak czy nie? Albo chociaż wspomnieć o tym w uzasadnieniu. Jak idziesz do banku po pożyczkę na nowy interes i jak Ci się bank spyta czy przewiduje Pan z tego jakieś zyski to odpowiadasz mu ironicznie "pierwszy raz zakładam nowy interez a Ty się mnie pytasz czy warto?".
 
Tak że zastanów się człowieku jeden i drugi nad swoją reakcją i dorabianiem sobie jakichś negatywnych intencji na czyjeś proste pytanie o coś. Wyskakujesz tu z "jak zwykle w Polsce" a to Ty jesteś wzorcowym przykładem zjebanej polskiej mentalności.
 
Nie jesteś moją dziewczyną ani córką więc swoich fochem osiągniesz jedno wielkie GÓWNO.
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany zluzujcie trochę. Cwir poprostu pytał o konkrety,  a Wy zamiast udzielić konkretnej odpowiedzi wylewacie żale.Poprostu napiszcie konkretnego posta nt. tego turnieju, a jak znam życie Cwir też to weźmie pod swoją batutę i się nie zgubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dramat i kabaret to Wy jesteście jeden z drugim.
 
Skoro w tym tylko temacie kilka osób nie z Krakowa dopytywało o ten turniej to czemu na proste pytanie "czy przewidujesz jakieś zainteresowanie tym turniejem tutaj na forum" nie odpiszesz "tak przewiduję bo już tutaj kilka osób o to pytało" tylko od razu wyskakujecie z zarzutami że Wam kłody pod nogi rzucam. Normalnie i bez żadnych wrogich insynuacji zainteresowałem się pytaniem do mnie i nawiązałem dyskusję na ten temat (choć zamiast pytać o to publicznie w temacie mogliście do mnie napisać PW). Po czym tłumaczę Wam dlaczego o to pytam, bo nie widzę powodu żeby akurat Was traktować inaczej niż wszystkich innych. Nigdzie nie napisałem że Wam go nie założę. A Wy co? Że już macie problemy? Nie potrafienie udzielenia zwykłej odpowiedzi na pytanie to jest problem stworzony przez Was samych. Po czym strzelacie focha i jeszcze jakieś bzdurne przepowiednie wypisujecie "co by się pewnie i tak stało"??
I jeszcze jedno, będziecie organizowali pierwszy turniej w nowego PESa na PS4 a ja się pytam czy warto założyć temat.. O ile dobrze zrozumiałem to nie jest to Wasz pierwszy turniej więc chyba jesteś w stanie odnieść się jakoś do przeszłych imprez i oszacować czy coś z tego będzie czy nie. Tak czy nie? Albo chociaż wspomnieć o tym w uzasadnieniu. Jak idziesz do banku po pożyczkę na nowy interes i jak Ci się bank spyta czy przewiduje Pan z tego jakieś zyski to odpowiadasz mu ironicznie "pierwszy raz zakładam nowy interez a Ty się mnie pytasz czy warto?".
 
Tak że zastanów się człowieku jeden i drugi nad swoją reakcją i dorabianiem sobie jakichś negatywnych intencji na czyjeś proste pytanie o coś. Wyskakujesz tu z "jak zwykle w Polsce" a to Ty jesteś wzorcowym przykładem zjebanej polskiej mentalności.
 
Nie jesteś moją dziewczyną ani córką więc swoich fochem osiągniesz jedno wielkie GÓWNO.

 

Załóż temat i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż temat i po sprawie.

Jak chłopakom zejdzie ciśnienie i napiszą do mnie w normalny kulturalny sposób to przedyskutujemy sprawę. Póki co zbesztali mnie jak Panią z urzędu i zagrozili że sobie pójdą gdzie indziej :)

Dobrze wyleciał z takim tekstem bo tutaj ludzie zawsze tylko wszystko utrudniają zamiast sobie ułatwiać. Trzeba narzekać na cebulaków i tępić chamstwo, powodzenia w organizowaniu turnieju. Ja czekam na dobrą grę to napewno wpadnę :D

Kto wyleciał z tekstem i kto jest cebulakiem bo mam nadzieję że Cię źle zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam, facet chce zorganizowac cos fajnego, poswieca prywatny czas a ludzie maja problem zeby mu zalozyc temat na forum albo wyzywaja od cebulakow. Jakby nie bylo zainteresowania, przeciez mozna ten durny temat skasowac. Gosc chyba nie ma 15 lat i nie chce zalozyc tematu tylko po to, zeby jego nick byl widoczny przez 2 dni na stronie glownej? O_o

Wcale sie nie dziwie jego irytacji. Prosic sie o 2 glupie klikniecia...

Pasuje do sytuacji:

https://www.youtube.com/watch?v=RW3pLQ2NNUM

:)

Edytowane przez Torpedoem
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam, facet chce zorganizowac cos fajnego, poswieca prywatny czas a ludzie maja problem zeby mu zalozyc temat na forum albo wyzywaja od cebulakow. Jakby nie bylo zainteresowania, przeciez mozna ten durny temat skasowac. Gosc chyba nie ma 15 lat i nie chce zalozyc tematu tylko po to, zeby jego nick byl widoczny przez 2 dni na stronie glownej? O_o

Wcale sie nie dziwie jego irytacji. Prosic sie o 2 glupie klikniecia...

 

Ehh. Jak mi się nie chce...
 
Ewidentnie nie ogarniasz. Nie mam żadnego problemu z założeniem tematu. Nigdzie nie napisałem że tego nie zrobię. Zadałem proste jak drut pytanie żeby rozeznać się czy nie jest to przypadkiem osiedlowy turniej trzech ziomali spod bloku czy coś poważniejszego. Nie znam tych kolesi, nie wiem kim są. Wbili na forum, ogłosili się betonem PESa (cokolwiek to znaczy) i organizują turniej. I jeb, proszę nam tu założyć temat na jednym z największych forów o Playstation w Polsce bo chcemy nasz turniej wypromować żeby dużo ludzi przyjechało. Tylko brońciepanieboże proszę nas nie pytać o żadne szczegóły tylko zrobić tak jak chcemy. Inaczej odbierzemy i ogłosimy to jako rzucanie kłód pod nogi i w ogóle atak na nasze dobre chęci, pomysłowość i nowoczesne myślenie. I jak się jeszcze turniej nie odbędzie to będzie to wasza jebana wina... :)
 
I druga sprawa. To nie chodzi o proszenie się o dwa głupie kliknięcia. W ogóle jakie proszenie się? W dupie mam że tak interpretujecie moje proste pytanie i czy wyobrażacie sobie że się pastwię z radością na użytkownikami żeby się prosili o cokolwiek.. Jego irytacja nastąpiła natychmiastowo na cokolwiek innego niż satysfakcjonującą go odpowiedź. Moje dzieci tak mają ale są w wieku 2 i 4 lat.. I nie jest tu problemem czas potrzebny na założenie nowego tematu. Forum ma jakiś format i układ, jakieś kryteria nad którymi spędziliśmy trochę czasu i dotyczą wszystkich. A nie wiem czy zauważyłeś ale nie mamy w zwyczaju zakładania tematów dla turniejów w jakiekolwiek gry. Co nie znaczy że nie nie założę tego. Tylko pozwól ślicznie proszę że to zrobię po swojemu a nie jak się wam widzi. Swoją drogą jestem jedynym moderatorem na tym forum który gra w PESa i tylko dzięki temu jest w ogóle gadka o tym. Każdy inny pewnie od razu zakończył by sprawę.
 
I na koniec, piszesz że koleś poświęca prywatny czas a ludzie mają problem :). Pomijając kwestię że to on ma problem, nie ja, to myślisz że jaki ja czas tu poświęcam? Państwowy? Że to jest moja praca i płacą mi pensję za prowadzenie i ogarnianie forum? I że ktoś to docenia? :). Tylko narzekać i marudzić potraficie. Na szczęście potrafię mieć to gdzieś..
 
I pomyśleć że spodobał mi się pomysł turnieju i chciałem ten temat założyć... Zresztą nic straconego chłopaki. Wszystko w waszych rękach  :thumbsup:
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się wcześniej odnieść do wcześniejszych postów, bo dopiero wróciłem z pracy, a tu haja na forum, jak za starych dobrych czasów ;)

W każdym razie nie taki miałem zamiar, by rozpętać tu wojnę.

 

Od razu chciałem zaznaczyć, że nie robię tego turnieju, żeby odnieść dla samego siebie jakieś korzyści. Zresztą na żadnym do tej pory turnieju, które organizowałem, nie zarobiłem ani złotówki.

Czy będzie zainteresowanie tematem czy nie , tego nie wiem. Na ostatnim było około 50 osób z różnych części Polski, a nawet jeden Kamikadze z Anglii :) Właśnie dzięki temu, że było ogłoszenie i info o turnieju na różnych stronach czy forach dotyczących PES. Wcześniej na moich turniejach pojawiało się nawet ponad 100 osób, ale to były inne czasy.

 

Jak sam pisałeś Cwir na tym forum jest mnóstwo graczy a mi zależy, żeby jak najwięcej osób wiedziało , że taki turniej się odbędzie. 

Czy będzie zainteresowanie, tego nie wiem. Pewnie im bliżej turnieju, będzie coraz większe, ale też trzeba dać ogłoszenie w miarę wcześnie, bo nie każdy z dnia na dzień zaplanuje wyjazd do innego miasta. 

 

A kim my jesteśmy ? Założycielami Polskiej Sceny ISS/PES, która niestety umarła w raz z PES2013. Organizowaliśmy już wiele turniejów, prowadziliśmy ogólnopolskie rankingi graczy, jeździliśmy po wszystkich miastach Polski na praktycznie każdy turniej ( kiedyś były min raz w miesiącu ). 

 

Proponuje tak :

Pod koniec tygodnia wyślę Ci na PW informację jak miałbym wyglądać temat i zdecydujesz czy go zamieścisz czy nie. Na innych forach też się pojawi, ale główny temat byłby tutaj i wszelkie informacje na temat, jak i same zapisy, byłyby tutaj, jako, że to największe forum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i da się? czekam na PW. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha Ćwir napisałeś "Forum ma jakiś format i układ" niestety nie ma skoro ty możesz przeklinać, a reszta nie. Większość administratorów to hipokryci, karzą stosować się do regulaminu którego sami nie przestrzegają, jak polscy politycy. Nie jest to atak na Ciebie, tylko moja osobista opinia.

zdarzy mi się raz na bardzo rzadko kląć i to nie ostre przekleństwa tylko lajtowe. takie same puszczam płazem prawie zawsze. czepiasz się jednej sporadycznej pierdoły która nijak się ma do tego o czym pisałem. poza tym jak coś nie jest po twojej myśli to napisz do mnie PW. tu już wystarczy offtopu.

btw od polskich polityków różnimy się jedną zasadniczą rzeczą - forum jest prywatne. a co się z tym wiąże to się domyśl.. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

news 1.

GLADBACH AND WOLFSBURG LICENSED IN PES 2015

The Brazilian edition of ESPN just revealed that German clubs Borussia Mönchengladbach and Vfl Wolfsburg would be fully licensed in PES 2015, additional to the already confirmed licenes for Bayern München, Bayer Leverkusen and Schalke 04.

news 2.

PES 2015 TO INCLUDE OLYMPIASTADION BERLIN (AND IT SEEMS WARSAW NATIONAL STADIUM)

PES 2015 is currently on display at Brazil Game Show in São Paulo and following the reveal about German Bundesliga teams Borussia Mönchengladbach and VfL Wolfsburg, we just got confirmation about the inclusion of the Olympiastadion Berin in PES 2015 thanks to a photo from the show. The 2015 Champions League Final will take place in Berlin and there was also a photo of it as background screen in the Pro Evolution Soccer 2015 Demo, building up speculation about its inclusion. As a photo of the Warsaw National Stadium (2015 Europa League Final) was also used in the demo, it seems likely it will also be in the final game.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

news 1.

GLADBACH AND WOLFSBURG LICENSED IN PES 2015

The Brazilian edition of ESPN just revealed that German clubs Borussia Mönchengladbach and Vfl Wolfsburg would be fully licensed in PES 2015, additional to the already confirmed licenes for Bayern München, Bayer Leverkusen and Schalke 04.

 

 

Może do premiery uda im się pozyskać licencję na całą Bundeslige? Czy to temat bardzo odległy? Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie mówie tylko stwierdzam jak jest i myśle, że większość użytkowników zgodzi się ze mną, przykładem jest kasowanie postów np. Widzisz niby prywatne, ale niektórzy zachowują się jak socjaliśći :) Zreszta temat jest poświęcony PES15 więc szkoda o tym pisać. Odnośnie demka to coraz bardziej mnie przekonuje do kupna pełnej gry wraz z PS4 i chyba wraz z listopadem zakupie, ale dalej mam wątpliwości mimo wszystko co do finalnej wersji, najbardziej boje się online.

 

używasz słów których chyba nie do końca rozumiesz :). odniosę się po raz ostatni do tego co piszesz, jak chcesz coś dodać to zapraszam na PW, kolejny post tutaj na ten temat najzwyczajniej usunę.

 

- i zacznę od usuwania postów. żaden z moderatorów czy administratorów nie kasuje postów bez powodu bo ma takie widzimisię. zawsze jest przyczyna. jeśli nie wiesz dlaczego albo się z tą przyczyną nie zgadzasz, możesz zawsze napisać do kogoś z administracji forum o tym. jeśli przeszkadza Ci sam fakt kasowania postów to sorry, gdyby tak nie było forum było by już dawno jednym wielkim bajzlem. zdarza się też że czyjś post zostanie usunięty razem z całą serią offtopu, a potem wielkie zdziwienie "bo nic takiego nie napisałem". to nie ma znaczenia. została usunięta cała dyskusja i posty biorące w niej udział, bez względu na to czy indywidualnie łamią regulamin czy nie.

 

- z zachowywaniem się jak socjaliści zabawne, rozwinę Ci więc myśl o prywatnym forum. to że jest prywatne, oznacza że zasady jego funkcjonowania dla użytkowników są ustalane przez nas. i my decydujemy czy są przestrzegane przez was. kolejną cechą "prywaty" której brak socjalizmowi jest to że nikt Cię do niej nie zmusza. jeśli coś Ci się nie podoba i uważasz że nasze prowadzenie forum jest skandaliczne i łamie twoje internetowe prawa, to albo możesz skontaktować się z nami w tej sprawie, albo możesz wybrać forum które Ci odpowiada. staramy się jak możemy moderować forum będąc jednocześnie użytkownikami. nikt nie jest idealny ale i tak nasza jak to mówisz hipokryzja to jest kropelka w morzu na tle tego z czym codziennie musimy się przepychać tutaj. więc sorry, jak chcesz to zgłoś raport na mnie. nie zamierzam być błyszczącym przykładem oraz ostoją cnoty i cierpliwości robiąc coś co bywa czasochłonne a co robie dobrowolnie za nic.

 

i na koniec powiem Ci jedno. jestem się założyć o wielką flachę whisky, że jakbyśmy zamienili się miejscami to szybciej niż Ci się wydaje zachowywał byś się conajmniej tak samo jak ja albo inni moderatorzy. byłbyś krytykowany za coś co tobie wydaje się logiczne i jakbyś nie chciał słusznie rozwiazać sprawy to znalazł by się ktoś kto uważał by że zrobiłeś to źle. nie wymagam żebyś doceniał to co robimy, nie zależy mi na tym. ale krytykować jest bardzo łatwo ;)

 

tak jak pisałem, ten post jest ostatnim w tej dyskusji w tym temacie. PW albo out. pozdro.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już go więcej nie będzie, trust me.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Premier League mieli to by bylo cos.. Bundesliga to nizsze loty..

Co kto lubi, ja wole Bundeslige, a ten news jest dosyć ciekawy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze nie będzie w ogóle Bundesligi, będzie góra 4 zespoly licencjonowane.

Co do stwierdzenia ze FIFA ma swoją angielską, a PES ligę brazylijska to sorry ale w Europie mało kogo obchodzi tamtejsza liga, oczywiście znajdą się jednostki co oglądają ligę brazylijska, ale za dużo się takich osób nie znajdzie.

Ps. Lons, czy przypadkiem nie pisałeś wcześniej ze atmosfera na stadionie i otoczka meczu się nie liczą? A teraz się jarasz atmosferą meczowa jak by nie było egzotyczna liga jak dla Europejczyka

Ps. Nie odbierz tego jako atak z mojej strony na Twoją osobe tylko trochę to dziwne jak dla mnie.

I żeby nie było, nadal liczę na dobrego PESa, powiem więcej nawet złożyłem preorder mimo że mówiłem wcześniej ze tego nie zrobię

Edytowane przez baku83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może do premiery uda im się pozyskać licencję na całą Bundeslige? Czy to temat bardzo odległy? Co myślicie?

Ciężko to widzę. W pesie licencje to katorga. Co edycja to nie wiadomo co wylatuje a co dodają. Najlepszy przykład to pes 2014 w jednym tygodniu była licencjonowana Holandia nagle zniknęła żeby po 2 tygodniach znowu wrócić. To samo angielska były chyba 2 drużyny licencjonowane później 1 teraz nic przez umowę EA.Tutaj PES leży i kwiczy przy EA. Kwestia licencji oczywiście mnie nie obchodzi do czasu do kiedy będzie można wrzucać Option File kiedy tego nie będzie można zrobić to zrodzi się poważny problem dla mnie. Zresztą już coś jest z wersją na ps4 że nie będzie można najprawdopodobniej wrzucić OF-a. To oczywiście nie wina konami bo sony na ps4 całkiem inaczej podchodzi do wrzucania swoich rzeczy na penie czytaj. coraz mnie ingerencji . No ale właśnie co to ma obchodzić klienta Pesa.  Ta liga brazylijska fajnie ale przy całej licencjonowanej Angielskiej to jak słoń z mrówką. Ktoś to dobrze podsumował "mimo wszystko Liga angielska > liga brazylijska" Trudno się nie zgodzić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×