Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

A jak jest z tymi podaniami na dobieg ? Bo pisalo duzo osob ze juz sie nie da tak dogrywac dlugich pilek co bylo uciazliwe w poprzednich edycjach a ja w demie bez problemu moglem tak grac i wyniki byly bardzo wysokie przez to...

jak jest z tym w online ?

Jak w obronie jesteś dobry to nie ma gry trójkątami itp. I to jest super. Ogólnie tak jak chłopaki piszą. Rozgrywka miażdży, wreszcie można to nazwać symulatorem piłki nożnej i w tym nie ma żadnej przesady. Nieprzewidywalność, zachowanie piłkarzy i inne aspekty piłkarskie w tej grze są do bólu uwydatnione. Do  tego każdy mecz ma swoją historię. Nie wiem jak im to się udało zrobić ale to zrobili :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tymi podaniami na dobieg ? Bo pisalo duzo osob ze juz sie nie da tak dogrywac dlugich pilek co bylo uciazliwe w poprzednich edycjach a ja w demie bez problemu moglem tak grac i wyniki byly bardzo wysokie przez to...

jak jest z tym w online ?

jeżeli w środku pola rozegrasz szybko piłkę idzie fajnie w uliczkę wypuścić zawodnika aczkolwiek jeżeli na pałę chcesz grać trójkąty nie wchodzą tak łatwo powiedziałbym, że jeżeli ktoś dobrze czyta grę to wogóle Ci się nie uda spamować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- stamina która potrafi się skończyć najlepszym zawodnikom na świecie po 60-70 minutach, nawet gdy nie używam prawie w ogóle pressingu drugim gracze i ograniczam użycie sprintu w obronie

 

Może jednak za dużo ciśniesz turbo? Zawsze mnie irytował mnie brak realnego wpływu zmęczenia na perfomance. W realu przecież nie da się robić w kółko sprintów.

 

 

Jak w obronie jesteś dobry to nie ma gry trójkątami itp. I to jest super. Ogólnie tak jak chłopaki piszą. Rozgrywka miażdży, wreszcie można to nazwać symulatorem piłki nożnej i w tym nie ma żadnej przesady. Nieprzewidywalność, zachowanie piłkarzy i inne aspekty piłkarskie w tej grze są do bólu uwydatnione. Do  tego każdy mecz ma swoją historię. Nie wiem jak im to się udało zrobić ale to zrobili :P

 

Jak czytam coś takiego to nie mogę się doczekać wieczora :) Dziś odebrałem swój egzemplarz i wieczorkiem zagram pierwsze mecze. Martwi mnie tylko brak formy random w meczach ze znajomymi. Gra w lidze na tym ucierpki, co to za przyjemność grać w kółko tym samym składem. Może poprawią to w jakiejś łatce wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tak jest jak piszecie to sie bardzo ciesze i moze skusze sie na zakup bo po demie ktore wszyscy zachwalali, ja jednak nie bylem do konca przekonany bo zbyt latwo moznabylo stworzyc akcje i to wlasnie jednym dwoma podaniami ale wiadomo ze gra online to inna bajka dlatego pytam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezony są naprawdę super, i gra się z wielką przyjemnością. W 95% przypadków liczą się po prostu umiejętności, reszta to trochę szczęścia które też trzeba mieć.

Grałem wczoraj z gościem przy którym rozgrywać piłkę nie było żadnych szans, był o tempo szybszy, więc jedyna bronią były długie przerzuty między lewą a prawą stroną boiska, 2/3 podania po ziemi i na koniec podanie na wybieg. Dzięki mojej obronie gość nie zmasakrował mnie i skończyła się tylko na 2:0. W drugiej połowie nie wiem czemu nie zrobił zmian, natomiast ja zmieniłem wszystkich trzech AMF i doprowadziłem do remisu 2:2.

Ogólnie mecze w sezonach bardzo wyrównane, zazwyczaj 1:0 lub po mega ofensywnym widowisku wskoczy jakieś 2:1. Raz dostałem 3:0, ale gość mnie po prostu zmasakrował, ale i była kilka razy trójka w drugą stronę.

Praktycznie nie występuję przypadek, i to mi się bardzo podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos gral na obu konsolach i moze mi powiedziec czy jest kolosalna roznica miedzy ps4 a ps3 ? Graficznie to wiem ze gorzej wypada ps3 i dziala z mniejsza iloscia klatek ale czy jest duzo gorzej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie to wiem ze gorzej wypada ps3 i dziala z mniejsza iloscia klatek

 

Gratulacje, sam odpowiedziałeś sobie na swoje pytanie.

 

PS3 720p/30FPS

PS4 1080p/60FPS

 

Tak dla przypomnienia.

A dużo pojęcie względne.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki od wersji cyfrowej. Też tak macie, że po ściągnieciu całego pakietu macie na dashboardzie dwie wersje PES'a? Można jedną spokojnie usunąć bo drażni mnie? :) Dla mnie (po jedym meczyku i od kija w demku) tempo dużo lepsze niż w demie. Nie mogę się doczekać weekendu:D

Ja tą arabska usunąłem jeszcze podczas ściągania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos gral na obu konsolach i moze mi powiedziec czy jest kolosalna roznica miedzy ps4 a ps3 ? Graficznie to wiem ze gorzej wypada ps3 i dziala z mniejsza iloscia klatek ale czy jest duzo gorzej ?

Dla mnie jest duża różnica. Po pierwsze to co napisał Toreso a po drugie rozgrywka jest płynniejsza. Po prostu lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do graczy, czy ciezko sie ogolnie przestawic z fify? jest duza roznica? czuje ze moge miec problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do graczy, czy ciezko sie ogolnie przestawic z fify? jest duza roznica? czuje ze moge miec problem

Masz demo to pograj i sam sobie odpowiedz. Każdy jest. Jednemu jest łatwiej drugiemu trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do graczy, czy ciezko sie ogolnie przestawic z fify? jest duza roznica? czuje ze moge miec problem

Jezeli kiedys grywales w ISS/PES a pozniej kilka lat spedziles z fifą, to pograsz trochę i się przestawisz. Jak od zawsze grywales w fife, to potrzeba bdzie troche czasu zeby pozbyc sie nawykow z fify ktore nie maja zastosowania w PESie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem w szoku......... rozegrałem wczoraj 8 meczy wszystkie w sezonach, 4 grałem Polską ( 3 W, 1 R) i 4 Romą (2 W, 1 R, 1 P) moi przeciwnicy to Brazylia (poległa z Polską 1-3 hehe) Reale Medryty, Barcelony, MC, MU, PSG. W szoku jestem dlatego że kapitalny omline jest..... zero lagów, zacinek ( tylko w jednym meczu miałem przez chwile lekkie spowolnienie) drugiego szoku dostałem bo można powalczyć np. taką Polską z przepasieńcami ( wiem wiem że Polacy całkiem mocni hyhy) A taką Romą to już tych wszystkich przepasieńców stłamszam tak że czuję ich ból hehe Ale mimo wszystko to Polacy zrobili mi lepsze wyniki :) Jest pięknie:)!!!!!!! Sezony robią robotę:D W 12 lidze musiałem zebrać 300 żeby awansować ale byłem tak podjarany że dopiero jak miałem 1750 to dałem koniec sezonu hyhyhy kabaret!!!! kino oko:)

 

Dzisiaj ogrywamy Gruzję i ruszam dalej siać popłoch w sezonach moimi Polakami orełami hyhyhy Polska Olusa powróciła!!!!!! Ale jestem dobry tymi Polakami!!!!! Gramy dobrze naprawdę dobrze!!! Powiedziałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


Aha demo a cała gra to dwie różne bajki!!!!!! Nie porównywać goowna do chleba!!!!!

Kapitalnie spowolnili!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację i na swój sposób pocieszny nawet jesteś.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie irytuje zamulanie się interfejsu zarówno w menu jak i w ustawieniach podczas gry? Podczas gry gdy daje Game Plan to jest powtórka z PS3 spadki fps itp, w menu wczytuje się wszystko godzine. 

Ponawiam, czy tylko ja mam ten problem? U wszystkich wszystko ładnie i płynnie śmiga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po meczu w myclub muszę czekać chyba 5min, aż załaduje się podsumowanie i wrócę do menu... lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w myclub ustawić sobie taktykę jaką chcę sam i polecenia taktyczne? Czy to polega tylko na inwestowaniu w menagera? Bo wszystkie opcje mam zablokowane jak chce coś zmienić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po meczu w myclub muszę czekać chyba 5min, aż załaduje się podsumowanie i wrócę do menu... lol

 

Ja w menu głównym jak wchodzę w ustawienia a potem wychodzę to zanim wejdzie spowrotem do menu to mija z 10s, dwa razy wczoraj miałem że ładowało się i ładowało i czekałbym pewnie do dzisiaj i nie wiem czy by poszło... Nie wiem co ale coś zjebali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi przycina grę czy to gram z cpu, czy online. Już nigdy nie kupię wersji cyfrowej.

W takim razie pudełkowej też nie bo ja mam to samo na pudełkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak w my lub pozmieniac np zawodnikow z CM na DMF bo nie moge tego ogarnac ?

I jeszcze jedno pytanie zeby grac w myClub w dywizjach online trzeba wykupic PS PLUS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak w my lub pozmieniac np zawodnikow z CM na DMF bo nie moge tego ogarnac ?

I jeszcze jedno pytanie zeby grac w myClub w dywizjach online trzeba wykupic PS PLUS ?

Tak, żeby grać multi musisz mieć Plusa, co do pierwszego pytania nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi przycina grę czy to gram z cpu, czy online. Już nigdy nie kupię wersji cyfrowej.

 

A mi przycina grę czy to gram z cpu, czy online. Już nigdy nie kupię wersji cyfrowej.

 

 

To nie wina wersji cyfrowej kilka moich znajomych maja pudelka i tez im offline przycina ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×