Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Czy jest opcja żeby moje Czesławy potrafiły oddać strzał " z pierwszej" bez przyjęcia bo za każdym razem najpierw przyjmują a dopiero potem strzał. Z pierwszej wychodzi tylko na manualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pewnie już była gdzieś odpowiedź ale nie umiem jej znaleźć. Mianowicie chodzi o kontrakty w myclub. Co się dzieje z piłkarzem któremu kończy sie kontrakt, zostaje wyrzucony z klubu czy po prostu nie może tylko grać i czeka na przedłużenie kontraktu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pewnie już była gdzieś odpowiedź ale nie umiem jej znaleźć. Mianowicie chodzi o kontrakty w myclub. Co się dzieje z piłkarzem któremu kończy sie kontrakt, zostaje wyrzucony z klubu czy po prostu nie może tylko grać i czeka na przedłużenie kontraktu?

Nie może grać.

 

Witam, 

Czy jest opcja żeby moje Czesławy potrafiły oddać strzał " z pierwszej" bez przyjęcia bo za każdym razem najpierw przyjmują a dopiero potem strzał. Z pierwszej wychodzi tylko na manualu.

Dużo ludzi ma z tym problem i w sumie nie wiem czemu. Ja po prostu wciskam strzał i uderza z pierwszej chyba, że jest w niedogodnej pozycji  to wiadomo, że trzeba przyjąć.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak masz ustawione strzały?basic czy advance,jesli advance to aby strzelić z pierwszej trzeba wcisnąć strzał dwukrotnie :(advance niestety jest bardzo niedopracowany

Jesli chodzi o gre w obronie to ciezko wytłumaczyć co i jak.

Ja gram tak ze jak przeciwnik gra długie piłki do szybkich napastników to cały czas gdy tylko przeciwnik ma pilke wiciskam strzałkę w stronę własnej bramki.Obrona zostaje z tylu i w tedy długie piłki łapie moj bramkarz.

Ja staram sie atakować przeciwnika jednym z moich obrońców wciskając kwadrat a sam próbuje pokryć piłkarza ktory ma szanse dostac podanie.

To samo robie gdy przeciwnik biegnie flanka,ja kryje zawodnika w polu a moj obrońca uprzykrza gre zawodnikowi z piłka

Edytowane przez Pasiak85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak masz ustawione strzały?basic czy advance,jesli advance to aby strzelić z pierwszej trzeba wcisnąć strzał dwukrotnie :(advance niestety jest bardzo niedopracowany

Ja gram na Basic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zamulenia to nie wiem o czym mowisz. Mi sie gra od x czasu tak samo jak offline. Moze 1 na 10 to jakis lagger.

A ja od x czasu mam ten sam problem co tamten kolega, poprostu niektórym chodzi pięknie a niektórym jak gówno nic nie poradzisz na to. Po dwóch meczach odechciewa się online wgl bo nawet z łajzami z TS 65 dostajesz 2:0 przez opóźnienia...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od x czasu mam ten sam problem co tamten kolega, poprostu niektórym chodzi pięknie a niektórym jak gówno nic nie poradzisz na to. Po dwóch meczach odechciewa się online wgl bo nawet z łajzami z TS 65 dostajesz 2:0 przez opóźnienia...

Racja też tak czasami mam. Raz jest miodnie a raz do bani. Tak jakby zawodnicy nie reagowali na to co chcesz zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja też tak czasami mam. Raz jest miodnie a raz do bani. Tak jakby zawodnicy nie reagowali na to co chcesz zrobić.

 

I ja sie podepne, pod tym, rowniez wystepuja u mnie opoznienia, nie w kazdym meczu ale nie ma dnia , zeby sie takie spotkanie nie trafilo, co w wyzszych ligach bardzo krzyzuje plany, gdy trzeba wygrac 6 -7 meczy a tu sie trafia takie perełki. Ciesze sie jak widze ze to ja jestem gospodarzem ;) Najgorsze jest to, ze przez te opoznienia, panuje taki chaos na boisku, ze tak naprawde zawodnik robi co innego niz mu polecisz ... Nie są to zwykłe lagi,  ewidentnie chce podac piłke a on reaguje po chwili, albo jak poda to juz moj zawodnik jest w innym miejscu boiska i oczywiscie piłka leci w aut etc... , to samo tyczy sie wybicia z pola karnego i jak tu wtedy wygrać ??  Ostatnio miałem 2 mecze pod rzad, gdy prowadzilem 2,3- 0, nagle pojawil sie slupek zaczelo scinac i wywalilo mnie w pizdziet, oczywiscie zaliczyło moja ucieczke, o awansie mogłem zapomnieć i do tego spadło mi na B ;), cud , ze pad nie poleciał, chyba tylko dzieki temu ze juz 2 pady wymieniałem.

 

edit:  no i jakbym wykrakał, z tym, że teraz to juz bylo przegiecie, grałem z kolesiem z 4 ligi, czyli tej co ja, do 70 minuty 1:1, miedzy 70-80 strzelam 2 bramki, 3:1, koleś wlacza Pause, nie ma go jakies 40-50 sekund, nie robi, zadnej zmiany. Po rozpoczeciu gry, pojawia sie slupek, zawodnicy potykaja sie o siebie, i co ? Wywala nas, nie zalicza meczu, punktow itd.... Przeciez to jest parodia, jak juz zrobili cos takiego ze rozlacza jak sa lagi to powinno sie to tyczyc nie wiem, max pierwszej polowy , a nie 85 minuta a tu booom, poprostu brak słow, zeby moje wk*** teraz okreslic.   Zastanawiam sie tylko jak te k***y to robią !

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zamulenia to nie wiem o czym mowisz. Mi sie gra od x czasu tak samo jak offline. Moze 1 na 10 to jakis lagger.

 

Tobie chodzi dobrze, ale innym może zamulać, o czym zresztą inni też napisali. Działanie gry online jest po prostu niedopracowane.

 

A tak swoją drogą to przyłączam się do pytania zadanego przez chrono87. Też chętnie dowiem się, jak się gra ciałem, przepycha, itp., bo jakoś nikt póki co nie raczył odpowiedzieć.

edit:  no i jakbym wykrakał, z tym, że teraz to juz bylo przegiecie, grałem z kolesiem z 4 ligi, czyli tej co ja, do 70 minuty 1:1, miedzy 70-80 strzelam 2 bramki, 3:1, koleś wlacza Pause, nie ma go jakies 40-50 sekund, nie robi, zadnej zmiany. Po rozpoczeciu gry, pojawia sie slupek, zawodnicy potykaja sie o siebie, i co ? Wywala nas, nie zalicza meczu, punktow itd.... Przeciez to jest parodia, jak juz zrobili cos takiego ze rozlacza jak sa lagi to powinno sie to tyczyc nie wiem, max pierwszej polowy , a nie 85 minuta a tu booom, poprostu brak słow, zeby moje wk*** teraz okreslic.   Zastanawiam sie tylko jak te k***y to robią !

 

Trafiłeś na typowego quitera, a czasami niestety się taki jełop trafi. Choć niezaliczenie meczu to i tak pół biedy, gorzej gdyby Ci porażkę zaliczyło, a ponoć niektórym się to zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, :]... Jeśli chodzi o przepychanie, to wydaje mi się, że takiego czegos nie ma, ja tego nie odczuwam jak z kims gram, może to tylko zludzenie jak biegniesz rowno z przeciwnikiem i sobie przeszkadzacie, ja bynajmniej nie uzywam nic takiego, zwykly pressing, 2 razy X, lub wślizg, tylko tak piłe odbieram. Tutaj to chyba z automatu sie odpychaja, tak samo jak przyjmujesz pilke, to zawodnik sam sie zasłania odrazu.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kilka meczy gdzie jestem pewny że przeciwnik mnie przepychal. Przy prawie każdym kontakcie. Normalnie jak kogoś mam na plecach i biegnę to taki obrońca niewiele może, a grałem z takimi delikwentami gdzie w takiej sytuacji jakby coś sciagalo mnie, potem bark w bark i piłka jego. I to nie jest coś z automatu, bo poznaje jak ktoś tego używa. Zrobię filmik następnym razem z takimi interwencjami, ale to trzeba trafić na kogoś dobrego, kto to dobrze opanował.

Czasami mi się wydaje że to mogło być w treningu ale może się mi tylko wydawać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kilka meczy gdzie jestem pewny że przeciwnik mnie przepychal. Przy prawie każdym kontakcie. Normalnie jak kogoś mam na plecach i biegnę to taki obrońca niewiele może, a grałem z takimi delikwentami gdzie w takiej sytuacji jakby coś sciagalo mnie, potem bark w bark i piłka jego. I to nie jest coś z automatu, bo poznaje jak ktoś tego używa. Zrobię filmik następnym razem z takimi interwencjami, ale to trzeba trafić na kogoś dobrego, kto to dobrze opanował.

Czasami mi się wydaje że to mogło być w treningu ale może się mi tylko wydawać. :biggrin:

 

A ja Ci mówie, że koleś poprostu cisnął grubo pressing miał mniej zmęczonego zawodnika, i poprostu poległeś, ja to tak odbieram :D We fifie to ok, jest taka opcja , nawet jak za dlugo to uzyjesz to sedzia gwizdze faul . . .  Jeżeli faktycznie jest jakas magiczna kombinacja, zeby przepychac sie itd.... to niech ktorys z wyjadaczy nas uswiadomi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety odnośnie lagów, to muszę to również potwierdzić - ten problem występuje falowo - raz na kilka meczyków. Powoduje to, iż mając rating powyżej 900 PRZEGRYWAM  mecz z zawodnikiem, który jest w 12 dywizji i ma połowę mniejszy rating - zrobienie zwykłego podania graniczy z cudem, strzał to jakieś 2 sekundy naciągania się paska, natomiast próba zablokowania strzału przeciwnika przeważnie kończy się reakcją mojego obrońcy JUŻ PO ODDANIU strzału przez przeciwnika. I dlatego zrezygnowałem z grania w 1 -2 dywizji, gdzie by się utrzymać trzeba wygrać większość spotkań słabą drużyną grając najczęściej przeciwko realowi/barcelonie/psg/mu. Wolę grać w 3-4 dywizji o od czasu do czasu wybrać lepszą drużynę niż cały czas cisnąć słabiakami przeciwko CR7.

Edytowane przez ptysiub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągnięcia za koszulkę niemal na pewno niema. Co do gry ciałem to wiem że w pesie 2014 było coś takiego że biegnąc obok przeciwnika wciskamy w jego stronę R3 bądź L3 jedno z dwóch. Tak samo można się uratowac mając piłkę wtedy wciskamy r3 bądź l3 w stronę obrońcy który na nas naciera. Skoro w 2014 to było to i w 2015 powinno być. Ja z tego nie korzystam bo uważam że tak szybko się wszytko dzieje na boisku ze po prostu nie mam czasu na takie wciskanie jeszcze w kierunku gdzie jest przeciwnik. U mnie gra w obronie wygląda zawsze tak samo. Kwadratem wysyłam compa na piłkarza z piłką a ja w tym czasie przełączam się na ostatniego obrońcę i oceniam sytuację co się dzieję i w miarę sytuacji atakuję napastnika r1 + x lub wbiegam w niego z samym r1 żeby wyłuskać piłkę. To sa różne sytuację ciężko doradzić. Niekiedy 2 razy kwadrat. Sytuacja rodzi rozwiązania. Niema jednego wyuczonego sposobu. nie korzystam za to z r2 kwadrat a jestem w 3 dywizji myclub.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykosztowałem się na nowego coacha z tą samą taktyką.

Dlaczego mój TS diametralnie spadł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykosztowałem się na nowego coacha z tą samą taktyką.

Dlaczego mój TS diametralnie spadł?

Bo przy trenerze masz różne statystki jak gra. Np mając te same ustawienie jeden trener ma granie z kontry a drugi już np posiadanie piłki i teraz jeśli masz graczy co lubią grac z kontry a zamieniłeś trenera który ma posiadanie piłki to będziesz miał niższy TS. Stąd te obniżenie TS. Tego tam jest masa czy ma grac obrona agresywnie czy konserwatywnie jak to tam jest ujęte. Czy mają grać skrzydłem czy środkiem pola. To że trenerzy mają te same taktyki ustawienia to nic nie znaczy. Muszą tez się zgadzać te składowe w tabelce trenera z graczami jakich masz. Gracze również mają te statystyki jak najlepiej im sie gra. Znalezienie trenera żeby to idealnie pasowało jest bardzo trudne. Czym dłużej się gra to oni uczą się tej taktyki. Są tez ustawienia ofensywne i defensywne trenera i tam tez te składowe mogą być różne. Najlepiej jak ofensywa trenera i defensywa jest taka sama. Jeśli jesteś nowy to ciężko musi ci się to czytać ale z czasem powinieneś załapać o co tam chodzi bo tez byłem kompletnie zielony.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci mówie, że koleś poprostu cisnął grubo pressing miał mniej zmęczonego zawodnika, i poprostu poległeś, ja to tak odbieram :biggrin: We fifie to ok, jest taka opcja , nawet jak za dlugo to uzyjesz to sedzia gwizdze faul . . .  Jeżeli faktycznie jest jakas magiczna kombinacja, zeby przepychac sie itd.... to niech ktorys z wyjadaczy nas uswiadomi ;)

Jeszcze nad tym pomyślimy później. :D  Będę starał się do tego dojść. To może być jakiś mały szczegół , mający wielkie znaczenie w odbiorze piłki. Wyobraź sobie, że przechwytuje piłkę obrońcą zbiegam do boku boiska i jak normalnie mam świety spokój i moge rozpoczynać kontratak to w takim meczu on mnie dogania napastnikiem i ten mnie zaraz spycha. Jak szybko nie oddawałem piłki to mi ją odbierał. I to nie była żadna loteria on tak robił za każdym razem. 

Jestem tego ciekawy, bo ja jak próbuje odebrać komuś piłkę zastawionemu plecami to mój piłkarz przeważnie się potyka lub stoi i się patrzy. Ewidentnie coś robie gorzej niż tamten gracz. 

 

Jakieś tam mecze nagrałem online, nabijcie mi wyświetleń :biggrin:  Co do hejterów to gram Realem i Polską(gnije w 4-5 lidze) na zmianę, ale tu jest tylko Real, bo Polską to tylko szmaty strzelam. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko gram trochę co jakiś czas parę meczy, trafiłem drogbę i aguero i myślałem że jak zmienie trenera to nie będzie problemu :(

Dzięki za odpowiedź, a czy jest szasnsa grając tym nowym coachem o wzrost TS? Powiedzmy za kilkanaście meczy?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze tak, pomału będzie rosło . To o ile Ci spadl i jaki teraz masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 88 ts już lecz składem nie mogłem rotować za dużo spowodu ograniczenia im lepsi zawodnicy tym rośnie suma wartości drużyny.

Ten wyjściowy miał 360 więc ciężko jak wdusiłem dwóch napadziorów 88 i 86 ażeby jakiś koksów dorzucić.

Reszta to byli poniżej 65 ( poza kilkoma 75 wzwyż)

A więc kupiłem treneira co ma wartość ustawioną na 520 przynajmniej jest miejsce dla lepszych graczy.

Powiedzmy Meireles 99 przy pierwszym trenerze ma teraz 75 ...

 

Całość zjechała z 88 na 79 .

 

Szkoda gadać na temat losowań, zawodników jak już jakiś lepszych trafię to mają po 35 przypasowania do taktyki.

Taki przecież grajek jest bez użyteczny. Od czego zależy te losowanie?

Jakościowo trafiam spoks, gorzej z chemistry :)

Edytowane przez sisioro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 88 ts już lecz składem nie mogłem rotować za dużo spowodu ograniczenia im lepsi zawodnicy tym rośnie suma wartości drużyny.

Ten wyjściowy miał 360 więc ciężko jak wdusiłem dwóch napadziorów 88 i 86 ażeby jakiś koksów dorzucić.

Reszta to byli poniżej 65 ( poza kilkoma 75 wzwyż)

A więc kupiłem treneira co ma wartość ustawioną na 520 przynajmniej jest miejsce dla lepszych graczy.

Powiedzmy Meireles 99 przy pierwszym trenerze ma teraz 75 ...

 

Całość zjechała z 88 na 79 .

 

Szkoda gadać na temat losowań, zawodników jak już jakiś lepszych trafię to mają po 35 przypasowania do taktyki.

Taki przecież grajek jest bez użyteczny. Od czego zależy te losowanie?

Jakościowo trafiam spoks, gorzej z chemistry :)

 

Ano tak to jest, ale Ci powiem, że mogles tego managera jeszcze lepszego kupić, bo 520 tez Ci z czasem może braknąć:D , sam mam 560 i na ta chwile jest na styk, z maksymalnie okrojona ławką, drugiego mam 620 ale nie pasuje mi jednak gra 3 napastnikami. Z przypasowaniem do taktyki tak jest, jak trafiłem Ronaldo, to też miał Fit Manager na poziomie 7 i nie pasował do składu, teraz po rozegraniu kilkudziesięciu meczy ma 80+ i elegancko na czerwono sie pali, więc niestety nie każdy co trafisz nawet jak ma pozycje która się zgadza z Twoją taktyką, będzie odrazu palil sie na czerwono .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przejadłem na początku przygody z myClub niepotrzebnie Coinsy, a teraz przydałyby się właśnie na wymianę managera (za GP są czesławy pokroju Wójcika czy innego Rumaka).

Jest jakiś sposób na zebranie około 300coins?

Z wygranych pucharów w innych trybach wpadają chyba tylko GP.

W ostateczności będzie trzeba sięgnąć do wirtualnego portfela PSN (i w tej kwestii Konami pewnie specjalnie to wszystko tak wyważyło).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonałeś wszystkie 15 zadań ? w sumie to 14, bo 15 jest great TS więc na to trzeba czasu ? za każde zadanie masz 50 coins. Oprocz tego otwieraj co jakis czas kafelke Records w my Club co ileś tam meczy dostajesz , oprocz tego co któryś dzień dostajemy coinsy. To chyba na tyle, ale dziwne, ja mam rozegrane około 300 spotkań w My Club i praktycznie każdego manago mogę kupić za GP, max 12-13k GP, sporadycznie ten najlepszy musi być za monety u mnie, dlatego wszystkie coinsy co dostaje to przeznaczam na losowania :D, aktualnie mam mam 222, ale z tego co widziałem za 2 dni dodadza mi 50 albo 100 coinsów więc na losowanie będzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze do zaliczenia 2 wyzwania.

Co do managerów to pierwszych 6-8 z najlepszym overall mam tylko za coinsy.

Za codzienne logowanie dostaje tylko +GP i Staminę.

Jestem w 7 Dywizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to z czasem będziesz mogl kupic praktycznie kazdego za GP, to nie wiem mi co bodajże 10 dzień dodaja Coinsy, tak samo jak Stamine i GP, normalnie tam gdzie masz GP, albo tą gwiazdke od staminy, u mnie też jest moneta, wtedy mi wrzucaja coinsy. Ja piłuje 4 lige , utrzymanie raczej pewne brakuje 2 pkt. zostały 4 mecze, więc jeżeli nie nadzieje sie znowu na jakies dziwne opoznienie albo disconnect to moze nawet o awans sie pokusze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×